Перейти до змісту

Стидоба України (самокритика)


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, volks сказано:

От я поки хз як ставитись до цих солдат. До країни (совка) питань немає - агресор однозначно. Солдати були на 100% в системі, вони виросли у ній, жили, іншого не бачили і не чули. Їх кинули як витратний матеріал - бо так захтіла партія. Чи герої вони - ні, захисники - ні. Гвинтики яких використав комунізм - так, мають травми після війни - так. Чи варто допомагати - так, чи варті якихись почестей - ні. 

Такий спадок від того, що свого часу здались.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, sergkots сказано:

От я поки хз як ставитись до цих солдат.

деякі з цих солдат ще й досі воюють і захищають Україну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Basil сказано:

деякі з цих солдат ще й досі воюють і захищають Україну...

Знаю, багато й на початку війни не залишились осторонь. Тому й не знаю, всіх під одну гребінку не правильно - воїни (ті що стали на захист України) окремо, солдати, що воювали на чужині (а це не лише афган) теж окремо. Не все воно так просто та прямолінійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, volks сказано:

Зі всією повагою, вони воювали проти України? Чи мало з тих хлопців, які пройшли Афган, з першого дня, коли почалась війна на Сході, пішли захищати Україну?Це їх частина життя.. Так, вона така, яка є, і війна була дурна, і жертви даремні, але то ЇХ війна.... Мій покійний батько теж пройшов війну, ту, Велику вітчизняну, і перед смертю отримав нагороду вже в часи України незалежної... Теж військовий країни агресора? Чесно кажучи, не зрозумів Ваш меседж...

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, bublik007 сказал:

Чесно кажучи, не зрозумів Ваш меседж...

Та що ж не зрозумілого. "День вшанування учасників бойових дій на території інших держав". То виходить, що в цей день треба і кацапів, які воюють на Донбасі вшановувати?

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

Та що ж не зрозумілого. "День вшанування учасників бойових дій на території інших держав". То виходить, що в цей день треба і кацапів, які воюють на Донбасі вшановувати?

Навіщо ж вже так ускладнювати?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

То виходить, що в цей день треба і кацапів, які воюють на Донбасі вшановувати?

А що ти скажеш на рахунок наших військових, які виконують миротворчу місію в Конго.  А там десь скоро і в Ірак збираються.. До речі, в Іраку вже були раніше, а тепер і далі служать в ЗСУ...

А українці, що брали участь у російсько-грузинській війні 2008 році. А щодо грузинів, чеченців і не тільки, що допомагають нам зараз захищати Україну від ху&ла?

Змінено користувачем Basil
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, sergkots сказано:

Чи герої вони - ні, захисники - ні. Гвинтики яких використав комунізм - так, мають травми після війни - так. Чи варто допомагати - так, чи варті якихись почестей - ні.

Ну не зневажати ж їх за це?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Basil сказано:

Ну не зневажати ж їх за це?

Звісно, що ні. День пам’яті про ті події має бути. Але чи має бути саме вшанування та героїзація?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, sergkots сказано:

День пам’яті про ті події має бути. Але чи має бути саме вшанування та героїзація?

А тепер представ, що через енну кількість років так само будуть говорити про воїнів, які захищають Україну в російсько-українській війні 2014-... року...

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Basil сказал:

А тепер представ, що через енну кількість років так само будуть говорити про воїнів, які захищають Україну в російсько-українській війні 2014-... року...

Ніби з язика зняв, підтримую 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Basil сказал:

А тепер представ, що через енну кількість років так само будуть говорити про воїнів, які захищають Україну в російсько-українській війні 2014-... року...

Деякі вже подібне трендять. А що далі? Так що це діло як не крути, неблагодарне..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, weldermaster сказано:

А що далі? Так що це діло як не крути, неблагодарне..

тобто? захищати свою землю і країну від агресора "діло як не крути, неблагодарне"?

Змінено користувачем Basil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, bublik007 сказал:

Навіщо ж вже так ускладнювати?)))

Ніхто нічого не ускладнює. Просто треба називати все своїми іменами.

2 часа назад, Basil сказал:

 

А українці, що брали участь у російсько-грузинській війні 2008 році. А щодо грузинів, чеченців і не тільки, що допомагають нам зараз захищати Україну від ху&ла?

Моє відношення до них точно таке саме як і до тих, хто воює на боці ху&ла.

32 минуты назад, Basil сказал:

тепер представ, що через енну кількість років так само будуть говорити про воїнів, які захищають Україну в російсько-українській війні 2014-... року...

А то нічого, що воїни афганці влізли в чужу країну так як кацапы, а не зсу.

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Але чи має бути саме вшанування

Хоча б для цього..

«Я дякую батькам загиблих воїнів, які сьогодні з нами. На превеликий жаль, горе передчасно їх зістарило, тому багато уже не з нами. Я дякую нашим дружинам та дітям за ту любов і турботу, яку вони віддають нам. Уже 31 рік Афганістан без «шураві» – радянських хлопців. А для тих, хто був в перших ешелонах, минув 41 рік. Афганська війна навіки в нашому житті і житті наших побратимів», – наголосив головний афганець Волині. (с)

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

А то нічого, що воїни афганці влізли в чужу країну так як кацапы, а не зсу.

А то нічого, що тоді була інша держава, і вони давали військову присягу?))))

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, bublik007 сказал:

А то нічого, що тоді була інша держава, і вони давали військову присягу?))))

Пфф. Кацапи, які Крим віджимали, також давали присягу. Як і частина тих, хто на Донбасі воює.

 

19 минут назад, bublik007 сказал:
1 час назад, sergkots сказал:

Але чи має бути саме вшанування

Хоча б для цього..

Пропоную вшанувати кацапів, які загинули на Доебасі. В них же також залишились батьки. 

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Пфф. Кацапи, які Крим віджимали, також давали присягу. Як і частина тих, хто на Донбасі воює.

 

Пропоную вшанувати кацапів, які загинули на Доебасі. В них же також залишились батьки. 

політика міняеться,історію переписують.

нездивуюся якшо іх колись якась влада зробить героями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, volks сказано:

Пфф. Кацапи, які Крим віджимали, також давали присягу. Як і частина тих, хто на Донбасі воює.

 

Пропоную вшанувати кацапів, які загинули на Доебасі. В них же також залишились батьки. 

Не плутайте праведне з грішним))))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, bublik007 сказал:

Не плутайте праведне з грішним))))

Я й не плутаю. Просто треба називати речі своїми іменами. І як би це боляче не звучало. Афганці - це бійці армії держави-агресора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, volks сказано:

Я й не плутаю. Просто треба називати речі своїми іменами. І як би це боляче не звучало. Афганці - це бійці армії держави-агресора.

Тож Україна була в складі тої держави.... Знаєте, не в образу Вам, але хотів би я побачити , як Ви в очі тим хлопцям таке сказали.....

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, sergkots сказал:

Звісно, що ні. День пам’яті про ті події має бути. Але чи має бути саме вшанування та героїзація?

Соромлюсь запитати, а ти сам хоч служив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, bublik007 сказал:

Тож Україна була в складі тої держави.... Знаєте, не в образу Вам, але хотів би я побачити , як Ви в очі тим хлопцям таке сказали.....

Від того, що в мене є інстинкт самозбереження, суть подвіцних стандартів не змінюється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ForZa сказано:

Соромлюсь запитати, а ти сам хоч служив?

А чого ж соромишся то? Не служив за станом здоров'я.

А сам то де служив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, volks сказано:

А то нічого, що воїни афганці влізли в чужу країну так як кацапы, а не зсу.

Підозрював, але зараз переконаний, Ти упоротий.

 

Афган - окрема тема, і окрема сторінка історії воєн взагалі.

"Інтернаціональний борг", то було вбивство солдат. З Волині загинуло ціла купа хлопців у 80-х.

І повір мені, хлопче, НІХТО з низ, НІХТО не хотів  туди йти, і там воювати і, тим паче, вмирати. Ніхто нікого не питав - наказ - вперед.

Отак це працювало.....

Спойлер

 

 

  • Дякую! 2
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...