Перейти до змісту

На Пашинського напали. Захищаючись, він прострелив ногу чоловіку


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

В новорічний вечір нетверезий чоловік напав на народного депутата Сергія Пашинського, погрожуючи вбити нардепа та його дружину. Захищаючись, Пашинський прострелив нападнику ногу

Про це нардепнаписав на своїй сторінці в Facebook.

"Вечір перед Новим Роком пройшов для мене, на жаль, дуже прикро. Повертаючись близько 17:00 додому, ми з дружиною ледь не в’їхали в авто з вимкнутими габаритами посеред неосвітленої дороги у лісі", - розповів Пашинський.

Він повідомив, що "вирішив вийти з машини, щоб звернути увагу людей, що були поруч з машиною, на небезпеку, на яку вони наражають інших водіїв, фактично перегородивши дорогу в темну пору доби".

"Наше прохання хоча б ввімкнути аварійку несподівано дуже розлютило одного з чоловіків поряд з машиною, як виявилося, дуже нетверезого. Він кинувся на мене з пляшкою у руці та погрозами вбити нас. Я мав пістолет, зробив попереджувальний постріл у повітря. Нападника це не зупинило, він сильно вдарив мене пляшкою по голові, я впав на землю. Мені вдалося зупинити кривдника, лише коли лежачи вистрілив йому у ногу", - розповів Пашинський.

Він додав, що вони перев’язали пораненому рану, відразу викликали швидку та поліцію.

"Я майже в нормі. Нападник в лікарні приходить у себе. Поліція розбирається що це було", - додав він.

 

http://espreso.tv/news/2017/01/01/na_pashynskogo_napaly_zakhyschayuchys_vin_prostrelyv_nogu_choloviku

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А його дружбан Аваков виступає проти дозволу на вільне володіння вогнепальною зброєю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Rock сказал:

просвіти темну масу ,кому можна довіряти

5 каналу свободи (іронік).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бухло то зло....

особливо коли себе не контролюєш :(

 

на свята в людей загострення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Rock сказано:

ти в якій печері остані 5 років сидів ,

 

новодєл ніде не люблять

тому і біржи аків мають місце

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, Rock said:

ти в якій печері остані 5 років сидів ,

 

А може то він взяв і потер в себе в профілі трохи своїх повідомлень за останні роки.

Ну прямо як ви, діду, зробили :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підозрюваний нападник на Пашинського розповів, що нардеп відразу наставив пістолет

Чоловік, підозрюваний у нападі на народного депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського, в перебігу якого той застосував вогнепальну зброю, виклав свою версію події

Як розповів чоловік на ім’я В’ячеслав телеканалу "1+1", того вечора він дійсно був напідпитку і йшов додому пішки, коли незнайомий йому водій машини, що заглухла, попросив допомогти відштовхати авто на узбіччя. 

В’ячеслав стверджує, що коли, поки вони штовхали заглухле авто, машина Пашинського зупинилася поруч, той вийшов із пістолетом і наставив його впритул із вигуком "Усім стояти!"

"Ну, в мене в руці пляшка була, я його відразу й навернув", – розповів В’ячеслав із лікарняного ліжка, де він перебуває після операції, яку йому зробили через поранення.

Він також стверджує, що попереджувального пострілу, про який заявляв народний депутат, не було. За словами чоловіка, якби він не вдарив Пашинського, куля була б у нього не у стегні, а у грудях.

http://espreso.tv/news/2017/01/01/pidozryuvanyy_napadnyk_na_pashynskogo_rozpoviv_scho_nardep_vidrazu_nastavyv_pistolet

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яким законом керувався пашинський коли використав зброю? Яка стаття закону дозволяє возити заряджену нагородну зброю, використовувати її?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Версія іншої сторони.

UPD

Цитувати

Мене не просили зберігати конфеденційність.

7 грудня я мав майже двох годину бесіду з Президентом на його запрошення. Я чув все теж саме,що він говорив у Новорічну ніч.

Я сказав йому, що поки він буде асоціюватися із Кононеком, Березенком, Довгим, Трегубенком, Грановським, Оніщенком йому не повірять .

Вибачте, ПО, я не вірю.

P.S. Я таки дістався до ФБ . і на рахунок Пашинського: дорога від повороту на Хлепчу, до його будинку освітлена. Я там поруч живу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, sergkots сказано:

А яким законом керувався пашинський коли використав зброю? Яка стаття закону дозволяє возити заряджену нагородну зброю, використовувати її?

Точно таким самим законом і статтею як і Віктор Лозинський у червні 2009. Добре хоч цього разу чувак лише пораненням відбувся.

А сьогодні мабуть Турчинов буде розповідати щось таке що розповідав і одразу після тої трагедії http://www.pravda.com.ua/news/2009/06/17/4031627/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слухаю "новинщиків" і "аналітчиків" цілий день і враження таке, що ну нема більше проблем в Україні, як лише "битовуха" Пашинськго з зеком-алкашем. Війна закінчилась, хлопців не вбивають, ФОП не знищують, народ раком не ставлять - цілий день лише ПАШИНСЬКИЙ, "актуальність узаконення зброї", і "хто це все педалює", хоча самі ж це і педалюють.

 

Мені Пашинський ніколи не подобався (швидше навпаки), але я б теж стріляв, коли б мене по башці пляшкою влупили. Стрельнув правильно, в ногу, не на смертельне ураження стріляв (на відміну від багатьох "навчених" спецпризначенців (напр. Княжичі), поліцаїв (напр. як в Хм. завалили полудурка з шилом) і т.д.), а тут вже розкудахтались!

Інше питання, чим таким цей Пашинський особливий, що він має право носити таку зброю?! Вірніше, чим ВСІ ці "пашинські" такі "небожителі"? За які заслуги чи чим він потрібніший Землі, ніж ти чи я, що йому необхідний дозвіл на такий самозахист?!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лікар підтвердив, що стріляли зверху вниз:

http://ukr.obozrevatel.com/crime/92875-likar-pidtverdiv-scho-pashinskij-zbrehav-v-svoih-svidchennyah.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, jack74 said:

слухаю "новинщиків" і "аналітчиків" цілий день і враження таке, що ну нема більше проблем в Україні, як лише "битовуха" Пашинськго з зеком-алкашем. Війна закінчилась, хлопців не вбивають, ФОП не знищують, народ раком не ставлять - цілий день лише ПАШИНСЬКИЙ, "актуальність узаконення зброї", і "хто це все педалює", хоча самі ж це і педалюють.

 

Мені Пашинський ніколи не подобався (швидше навпаки), але я б теж стріляв, коли б мене по башці пляшкою влупили. Стрельнув правильно, в ногу, не на смертельне ураження стріляв (на відміну від багатьох "навчених" спецпризначенців (напр. Княжичі), поліцаїв (напр. як в Хм. завалили полудурка з шилом) і т.д.), а тут вже розкудахтались!

Інше питання, чим таким цей Пашинський особливий, що він має право носити таку зброю?! Вірніше, чим ВСІ ці "пашинські" такі "небожителі"? За які заслуги чи чим він потрібніший Землі, ніж ти чи я, що йому необхідний дозвіл на такий самозахист?!

 

Пропаганда, метод "відвернення уваги", причому полеміка про "війну" якраз допомагає "знищувати" ФОПів. Самі собі риєте яму - пора б вже покинути гратись в романтику. Хоча армія ботів не дозволить, так так. Ну, і якщо ви вже це читаєте, то пости типу "вітання президента порошенка" - чудовий детектор, дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яскраво про Пашинського ,від Пояркова.

http://obozrevatel.com/blogs/01567-govno-v-shokolade-ili-pashinskij-sdohni.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Головним бенефіціаром скандалу з Пашинським є Андрій Портнов, – журналіст

 

Колишній перший заступник голови адміністрації екс-президента Януковича Портнов надав своїх адвокатів і навіть охорону учаснику інциденту з Пашинським.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Сергій Іванов, повідомляє Цензор.НЕТ.

«(...) Треба зрозуміти, хто насправді опонує Пашинського. Зрозуміло, це не громадянин Хімікус і не дама його серця. Головним бенефіціаром скандалу з Пашинським є Андрій Портнов, колишній перший заступник глави адміністрації екс-президента Януковича і один з авторів законів від 16.01.2014. За даними ЗМІ, Портнов є співробітником корпорації «Газпром», головного спонсора російської агресії, і я передаю полум'яний привіт його репостерам і лайкателям з патріотичними аватарками. Саме Портнов надав своїх адвокатів і навіть охорону Хімікусу. Для чого це йому це потрібно?

Все дуже просто і складно водночас. Не секрет, що Портнов і Пашинський – давні вороги. Об'єктом їх ворожнечі є фабрика «Житомирські ласощі», яку Портнов і його команда технічно рейдернули в 2010-му. Про те, як здійснювався рейд, а також про те, як до Портнова в результаті цілої серії махінацій прилипли 20 мільйонів доларів ви можете прочитати тут.

У 2015-му Пашинський «допоміг» Портнову і його партнеру, громадянину РФ і США Ігорю Бойко позбутися від «ЖЛ», після чого війна між ними вийшла на новий виток. Все-таки «ЖЛ» – це підприємство, яке приносить хай не нечуваний, але стабільний прибуток, який дозволяє Портнову віддалено фінансувати ряд проектів в Україні, а Бойку – вносити посильну лепту в партійні гаманці реформаторів усіх сортів і кольорів», – пише журналіст.

За його словами, крім «Житомирських ласощів» є ще однин камінь спотикання, а саме – пост голови парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони, яку обіймав Пашинський. Як пише Іванов, «кремлівські «друзі» України давно хочуть поміняти керівництво комітету на більш толерантне до РФ і її донбаським викидням. І позамежна активність прокремлівських ЗМІ – «Інтера», «Вістей», «Країни», NewsOne, всіляких ЛОМів на зразок Монтяна і Шарія в контексті події – кращий тому доказ».

«Я вже не кажу про дрібніші ресурси – такі як UA1, яке фінансує Бойко і яке 5 з 10 новин присвячує цій темі. Агресивні публікації на «Обозревателе», що належить Бродському, теж цілком зрозумілі, так як свого часу саме Турчинов і Пашинський проводили Бродського з БЮТ. Всезнаючі парламентські довгожителі кажуть, що причиною цих проводів стали 30 мільйонів доларів, чудово випарувалися в руках Михайла Юрійовича, який тоді був штатним партійним «рішалом».

Далі – важливо не забувати законопроект про спецконфіскаціі, який лобіює особисто Пашинський. У початковій редакції цього законопроекту прізвище Портнова значилася однією з перших, проте потім почалася процедура торгів, правок, переписування норм і тихого саботажу закону, спрямованого на конфіскацію активів Януковича і його людей. Таким чином, дискредитуючи Пашинського, змушуючи його оборонятися, Портнов вбиває відразу кількох зайців, і спецконфіскацію в тому числі, а це вигідно усій українській діаспорі Барвихи, вуха якої стирчать навіть з дрібниць», – написав Іванов.

Як приклад журналіст наводить сайт UA1, який розмістив новину із заголовком «Українці вимагають зняти недоторканність з Пашинського та Геращенка». До новини доклали лінк на текст відповідної петиції.

«Автором петиції, якого сайт Бойка ототожнив з усіма українцями, є певний Бабюк Дмитро Сергійович, кермо громадської організації «Час змін» (м. Чернівці). Додаю посилання на сторінки організації в соціальних мережах: ok.ru/chaszm і vk.com/chaszm – може перейметеся. Сам Бабюк є членом партії «Опозиційний блок», і в 2015 році в балотувався від цієї політичної сили на територіальному виборчому окрузі №27 (...)», – написав Іванов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пашинський мені ніколи не подобався, але  вся ця історія мені дуже схожа на підставну.

Цікаво, скіоьки тому Хімікусу заплатили, або Портнов  від чогось відмазав.

 

Ще згадую,як колись Шуфрич тролив Портнова за його  бажання взяти при Януковичу контроль над Укркоров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні... Швидше за все просто вхопилися за готове. Те бидло Пашинський думав що пуп землі, а тут опа - отримав пляшкою по башці, і мужик попав в лікарню. А лікарня мусила повідомити, от той "пуп землі" вирішив відразу побігти в мусарку і наваяти "напад на депутата" першим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...