Перейти до змісту

Блокада Лугандонії


jack74

Рекомендовані повідомлення

Послухав того дядька.Все правильно говорить.Є кілька питань:

1. Дядко вимагає від КМ підписати контракти на постачання вугілля з країн,які не воюють з нами.Питання-як може держава підписати контракт на постачання вугілля на приватні структури?

2. Як Гройсман може забезпечити голосування закону про окуповані території,якщо за нього не голосували організатори блокади.

 

І я б все-таки додав би до вимог вимогу розпуску судів і прокуратур та формування нових.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
8 минут назад, zaHARE сказал:

Питання-як може держава підписати контракт на постачання вугілля на приватні структури?

Відповідь - структури, які мають кардинальний вплив на життя держави і її економіку, мають перстати бути приватними

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, zaHARE сказал:

2. Як Гройсман може забезпечити голосування закону про окуповані території,якщо за нього не голосували організатори блокади.

Відповідь, так само як забезпечив голосування закону, про вищу юридичну освіту і досвід робити в юридичній системі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, GBM2010 сказано:

народ не витримає, вже й так наживо видно результат, до чого довів егоїзм двох дебілів. І цієї війни взагалі  могло би не бути, якби вчасно на все реагували, а не владу ділили.

 

K1024_DSC_0215-2-848x561.jpg

Не ми почали війну. а мордор.

Ми звичайно може завершити війну за 10 хв. капітуляція. визнання що пацани були не праві. троха попутали. сорі. розкладу влаштовує і ще ми вам винні. такий варіант піде тобі?

Жодного примирення з конченим мордором, бо тоді від нас нічого не залишиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Відповідь - структури, які мають кардинальний вплив на життя держави і її економіку, мають перстати бути приватними

не боїшся що сьогодні націоналізують підприємства, а потім почнуть в фізосіб націоналізувати?  палка в двох кінцях, та і не дозволять так вимахуватись міжнародні уряди і суди.

лукойл показав як можна нагинати за те що було забрано неправильно м'яко кажучи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@zaHARE

1 година тому, sergkots сказано:

То хто є такий із обраних? Кого ж підтримувати? Які закони потрібні нам а які їм? 

Цьому джерелу інформації можна довіряти: https://www.slovoidilo.ua/?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, la20 сказал:

та і не дозволять так вимахуватись міжнародні уряди і суди.

впевнений на 248% , що ВСІ АБСОЛЮТНО підприємства в Україні приватизовані з порушеннями й з явним заниженням собівартості. Всі папери в архівах мають бути, підняти й використати, лише питання бажання й мужності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

впевнений на 248% , що ВСІ АБСОЛЮТНО підприємства в Україні приватизовані з порушеннями й з явним заниженням собівартості. Всі папери в архівах мають бути, підняти й використати, лише питання бажання й мужності

Кучмі гикнулось певно - то при ньому дерибан основний був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Який ти, блджад, розумний. А торгівля з лугандою, тоді що, не примирення?

Луганська і Донецька області наша територія. Може хоч ти скажеш. Скільки грошей пішло терам на зброю, за гроші які були заплачені державною Україна підприємствам які зареєстровані в державі Україна і сплачують податки до бюджету держави Україна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, GBM2010 сказано:

А ви самі особисто готові іти на війну? інтернет війни і реальні то різні речі, не всі здатні воювати у реальному бої, в міру того що психіка у кожного різна. Чи ви із тих людей хто розпоряжається чужими життя аби не образити свої его ідеї?

будуть брати піду. мордор війну закінчить у двох випадках: знищить Україну, здохне сам. Наш варіант я вже писав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

впевнений на 248% , що ВСІ АБСОЛЮТНО підприємства в Україні приватизовані з порушеннями й з явним заниженням собівартості. Всі папери в архівах мають бути, підняти й використати, лише питання бажання й мужності

і вони вже були продані і перепродані між своїми структурами що не докопаєшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Basil сказано:

а хіба перестали брати?

 

Ходив по повістці. не катить їм моє здоров'я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, GBM2010 сказано:

Ви що в союзі живете "будуть брати піду" за рабством заскучали, авганістан забули?,   що раніше добровільно мішало піти?Якщо добровільно не проявили ініціативи, то і солдат з вас такий жеш і буде ніякий,  багато балакають тільки то всі гострі на язик а на ділі повний нуль.  Не дивно, що мислите категоріями ворог чи свій і слова мені говорите "будуть брати піду"  таких як ви брати не будуть і не чіпатимуть.

ходив раніше (повітска) не взяли. А таких як ти беруть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, GBM2010 сказано:

Шкода що не взяли, треба було б щоб взяли, язичок би ваш швиденько поміняв би русло свого словесного поносу, я вже побачив по вашій словесній перепалці образами з юзером  MANJAK11, і не будьте папугою,  але відповім я не такий однозначний і не такий патріот щоб іти в армію в країні з якої поїхав через економічні і фінансові негаразди, яким кінця і краю не було видно, я на чужині себе більшою людиною відчуваю ніж вдома, розумієте? В Україну мене тяне і люблю її тільки за те, що має прекрасну природу  і добрих людей, а служити владі та державі, яка виконує тільки політичні і економічні інтереси олігархів я не буду, бо щось мені здається що якби у Києві замість Порошенка сидів би Путін нічого кардинально не помінялося бо всі вони з одного тіста зліплені.

а це красавчег. це в соцмережах пропихають свинособакі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, GBM2010 сказано:

Напевно якби ваша рідна матір підтримувала путіна ви б її убили. Знаєте боретесь з мордором як ви кажете, але самі на нього перетворюєтесь. Про шо з вами взагалі говорити, я вже вас читав. і ваше хамовите  нутро уже бачив.  

в моїх містер хуйло викликає лише негативні емоції. так що надрочуй на нього саменький десь там де тебе леліє .....до речі чи часом ти не з мордора пишеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, GBM2010 сказал:

Шкода що не взяли, треба було б щоб взяли, язичок би ваш швиденько поміняв би русло свого словесного поносу, я вже побачив по вашій словесній перепалці образами з юзером  MANJAK11, і не будьте папугою,  але відповім я не такий однозначний і не такий патріот щоб іти в армію в країні з якої поїхав через економічні і фінансові негаразди, яким кінця і краю не було видно, я на чужині себе більшою людиною відчуваю ніж вдома, розумієте? В Україну мене тяне і люблю її тільки за те, що має прекрасну природу  і добрих людей, а служити владі та державі, яка виконує тільки політичні і економічні інтереси олігархів я не буду, бо щось мені здається що якби у Києві замість Порошенка сидів би Путін нічого кардинально не помінялося бо всі вони з одного тіста зліплені.

offtop

саньок ти шо лі ?

тулиш щось про бундес , шо знайшов пароль до старого акааунта ?

карамба ти даже під цім ніком шість років таму ,з другого поста РО на 10 днів вмудрився  отримати ,об'єм,манеру написання постів ,стиль не міняється .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось мені пояснить чого Франція не продала Містралі кацапам? Чого Сіменс зупинив круті проекти з кацапами? Чого америкоси блоканули глибинне нафтове буріння з кацапами? Я не розумію цих ідіотів. Навпаки, торгувати якраз самий час. Продавати танки, гвинтокрили, бомбардувальники, кораблі, автомати, гвинтівки. Зараз є попит. То чому вони це все блоканули?  Петрусь всіх перехитрив, звісно в нього варіанту не було як барижнічати на посту воюючої країни.

Нашим ботам платять копійки, а вони вже не люди. Які нелюди сидять вище? У ботів є діти, внуки і вони говорять цим ботам: - слухай старий, я хочу рвати звіци в Польшу, Штати, Чехію, тут галімо жити. І бот такий. нуда-нуда, ти правий, народ у нас галімий)))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@GBM2010 ти більше не підставляєш пісюн під падаючий стіл? Бачу, серйозніший став, подорослішав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, GBM2010 сказано:

життя так склалось, заставило, кинув університет, поїхав заробляти гроші, через сімейні негаразди.

я також з Штатів пишу. Я в Чикаго зараз, біля Трамп-плаза, ото зараз у нас обід, їм гамбургер і строчу))))))) Бачиш я через дорогу тобі махаю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, la20 said:

Ходив по повістці. не катить їм моє здоров'я.

Тю, а раніше писав, що берців 49го розміру не знайшлося.

 

такіє люді нужнєє в тилу )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от не розумію до кінця: Петрусь він більше дружить з хуйлом чи з ахмєтом. Бо і то і то вроді торгові партнери, бізнес партнери. Нє ну ясно що у нас війна і всьотаке. Тут всьо чьотко - ми воюємо, раіся агресор, але ж ми розумні люди, включаєм аналітєгу;) От з ким він більше, до кого його більше тягне? Які думки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхую, що *заігрування* зі всіма олігархами в пороха лише по одній причині, бо повьязаний він з ними різними минулими мутками, й якщо *придавить* кого надто крепко, то вилізе на нього (пороха) стільки лайна, що до кінця строку не добуде, про другий термін мова не йтиме впринципі (а порох то мабуть ще поки сподіваєтся :) ) Міг би безнаказано *перечавити*, вже давно перечавив би. путлєра просто боїтся, імхо, що в воєнному, що в економічному плані, й не без підгрунтя. Ліпецька фабрика, дєтскій лєпєт, в порівнянні з тим, що путлєр ще може вчверити, як для України загалом, так і для пороха особисто в часності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...