Перейти до змісту

Блокада Лугандонії


jack74

Рекомендовані повідомлення

39 минут назад, zaHARE сказал:

Якщо закони криві і суди продажні,то треба депутатам виправляти законодавство, а блокувати суди, маєткі суддів і вимагати від НАБУ перевірки всіх Е-декларацій судів,прокурорів і депутатів.   

Яке НАБУ, які е-декларації? Якщо робити по-твоєму, то ми ще досі при Януковичу б були, зате в Митному Союзі і без НАБУ і без е-декларацій..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
12 минуты назад, nickel сказал:

Яке НАБУ, які е-декларації? Якщо робити по-твоєму, то ми ще досі при Януковичу б були, зате в Митному Союзі і без НАБУ і без е-декларацій..

Ну,то побачимо де ми будемо з "рєдутами".Вже якщо "Укроп" туди ж,то це точно суто народний рух.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, zaHARE сказал:

Ну,то побачимо де ми будемо з "рєдутами".Вже якщо "Укроп" туди ж,то це точно суто народний рух.

Якщо Петрушка тільки говорити може, то хай хоч Укроп це зробить.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

О,нарешті хтось згадав,що в блокади виявляється є мета!

Озвучте мету,будь ласка.

1. Про які суми фінансування сєпарів йде мова?

2. Які конкретно підприємства спонсорують вбивства наших воїнів і мирних жителів?

3. Скільки всього шляхів сполучення з РФією і скільки з них перекрито рєдутамі?

4. Чи перекриті всі шляхи переміщення товарів на територію РФ?

5. Чи возять в РФ метал,зерно,а звідти алкоголь,цигарки,наркотики,зброю?

6. Скільки контрабандистів затримано?

7. Чи планують блокаду "торговлі на крові" розширити на бурштинокопачів,лісопильників,підприємства Курченка, Клюєвих, Бойка, Єфрємова, Януковичів, Іванющенка, Ландика, Льовочкіна і т.д.?

Чи планють блокаду "торговлі на крові" розширити на інші п-ства Ахмєтова,які спонсорують сєпаратистів і найманців- ТРК Україна,Укртелеком, Оболонь,АСКА і т.д.?

   

ще раз: НЕ ГРАЙ ДУРНИКА! Не розпорошуй проблему лівими запитаннями, щоб знівелювати її! Не треба тут "прийомів психолога"

Але відповім на твої дурні запитання.

1. Не вимагай сум, бо є сам факт і не важливо, які там суми. (та й тобі дай суми - ти почнеш до цифірок домахуватись, чеки просити...)

2. "Конретно підприємства" взагалі дурня. Є факт "торгівлі", а які саме підприємства ОФІЦІЙНО світяться - неважливо. А от "корпорацію" я тобі назву - ДТЕК.

3. Кількіість шляхів дай нам сам. Чи перекриті всі - скільки хлопці мають сил/можливостей, стільки й перекривають.

4. Це ти Пороха запитай. Харанта свого.

5. А чому про перевезення гандонів не запитуєш? І взагалі, КОГО ти це запитуєш? Мене? блокувальників? Ти МИТНИКІВ наших запитай! Може й пошлють тебе...

6. Теж дебільне запитання. Хто такі "контрабандисти"? Машиніст тепловоза? Власник вантажу? СБУшник, котрий дав дозвіл? ВР? Порох?

Хто їх мав затримувати? Блокувальники?

7. По-перше, в блокувальників можеш і запитати, по-друге, дурника не ліпи! до чого тут бурштинокопачі? Ти сильно правильний/розумний?!- вперед на Полісся і блокуй бурштинокопачів! Слабо?

8. Читай відповідь на попереднє запитання

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Про які суми фінансування сєпарів йде мова?

Які конкретно підприємства спонсорують вбивства наших воїнів і мирних жителів?

Я прям так і уявляю собі:

Приходять лугандоські бандюки на ахметовську шахту вугілля віджимати, а їм папери виносять: таке то підприємство сплачує вже податки в Україні. Вони такі "У блін! А ми думали, що нам будете платити. Ну до побачення тоді". Йдуть такі хмурі, розлючені - укри геть розпоясались, підприємства на нашій території податками обкладають замість нас.

Чи може все було більш реалістично: була "стрєлка" на нейтральній території, була пропозиція по вугіллю, прибуток 50/50.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і про нашого маладца

Відео з Лапіним  
Hide  

ше й та припадочна в камуфляж вирядилась!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, jack74 сказал:

ще раз: НЕ ГРАЙ ДУРНИКА! Не розпорошуй проблему лівими запитаннями, щоб знівелювати її! Не треба тут "прийомів психолога"

Але відповім на твої дурні запитання.

1. Не вимагай сум, бо є сам факт і не важливо, які там суми. (та й тобі дай суми - ти почнеш до цифірок домахуватись, чеки просити...)

2. "Конретно підприємства" взагалі дурня. Є факт "торгівлі", а які саме підприємства ОФІЦІЙНО світяться - неважливо. А от "корпорацію" я тобі назву - ДТЕК.

3. Кількіість шляхів дай нам сам. Чи перекриті всі - скільки хлопці мають сил/можливостей, стільки й перекривають.

4. Це ти Пороха запитай. Харанта свого.

5. А чому про перевезення гандонів не запитуєш? І взагалі, КОГО ти це запитуєш? Мене? блокувальників? Ти МИТНИКІВ наших запитай! Може й пошлють тебе...

6. Теж дебільне запитання. Хто такі "контрабандисти"? Машиніст тепловоза? Власник вантажу? СБУшник, котрий дав дозвіл? ВР? Порох?

Хто їх мав затримувати? Блокувальники?

7. По-перше, в блокувальників можеш і запитати, по-друге, дурника не ліпи! до чого тут бурштинокопачі? Ти сильно правильний/розумний?!- вперед на Полісся і блокуй бурштинокопачів! Слабо?

8. Читай відповідь на попереднє запитання

 

  Ну,тобто мети нема,чіткої інфи нема лише-"Дайош!".А хто проти,той контра. А ми з ватників стібались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, sergkots сказал:

Я прям так і уявляю собі:

Приходять лугандоські бандюки на ахметовську шахту вугілля віджимати, а їм папери виносять: таке то підприємство сплачує вже податки в Україні. Вони такі "У блін! А ми думали, що нам будете платити. Ну до побачення тоді". Йдуть такі хмурі, розлючені - укри геть розпоясались, підприємства на нашій території податками обкладають замість нас.

Чи може все було більш реалістично: була "стрєлка" на нейтральній території, була пропозиція по вугіллю, прибуток 50/50.

Точно,так все й було.Як ти вгадав?

ЗІ: я можу за кілька днів вичислити місячну виручку любої АЗС,магазину,торгової точки. Уяви як лекго вичислити всі рухи грошей по підприємству і вичислити "дірку" в бюджеті.Але то таке,головне гарний лозунг,ярлик,а в подробиці ніхто лізти не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, zaHARE сказано:

  Ну,тобто мети нема,чіткої інфи нема лише-"Дайош!".А хто проти,той контра. А ми з ватників стібались.

Я думав, ти придурюєшся, а виявляється все дуже запущено.... Ну ок, для обмежених нехай звучить спрощено: "хто проти - той контра"

 

хоча, якщо ваша ласка, поясніть нам, "ватникам" - "проти" ЧОГО?

 

 

7 хвилин тому, zaHARE сказано:

я можу за кілька днів вичислити місячну виручку любої АЗС,магазину,торгової точки. Уяви як лекго вичислити всі рухи грошей по підприємству і вичислити ...

:sm110: як кажуть "такий розумний!, лише незрозуміло, чому в ногу не ходиш"

Виручку АЗС він "ВИЧИСЛИТИ" може! :) Чисту? чи "чорну" ;) вичіслітєль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, zaHARE сказано:

я можу за кілька днів вичислити місячну виручку любої АЗС,магазину,торгової точки. Уяви як лекго вичислити всі рухи грошей по підприємству і вичислити "дірку" в бюджеті.Але то таке,головне гарний лозунг,ярлик,а в подробиці ніхто лізти не буде.

Ти що дійсно вважаєш, що їх не чіпали бо вони податки платять в Україні?????????

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@la20

ти ба, на ютубканал *Голос народу* зглянувся ))) То там ще багато відео є, подивись уважно :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

@la20

ти ба, на ютубканал *Голос народу* зглянувся ))) То там ще багато відео є, подивись уважно :) 

а ти перевір на омтв чи отв (тобі краще знати) часом нічого для тебе не викинули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, la20 сказано:

Блохада в Конотопі.

 

Тоді давай вже і таке відео дивитись:

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сподобався один коментар сьогодні. Якщо б Петрусь хотів змін в країні, першою була б судова реформа. Це логічно - спочатку вибирають чесних суддів при моніторингу ЗМІ, журналістів, громади, а вже вони розрулюють питання з корупцією, розкраданням і т.д. Петрусь нічого змінювати не хотів. Спочатку все бралось під повний контроль: МВС, СБУ, ГПУ, ДФС, і тільки після цього щось в суді реформується, тільки то так реформується, що краще про це взагалі не світити, бо просо в ауті будете. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, case_l сказано:

Тоді давай вже і таке відео дивитись:

 

ну ти все знаєш. а давай ти всєзнайка повністю цю кричалку озвучиш 2010 рік. пітєр (це десь мабуть біля Львова) 2012 марш рускіх масква (мабуть десь біля Луцька)

і от як воно звучить

а нука давай ка у...бивай отсюда....пампарам пам патріоти

расія для рускіх

 

що ти на це, гівно, скажеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ахмєтов не підтримав тігіпка а висунув від пр завідома програшного допкіна на виборах де переміг петрусь? А хто був ахмєтов на момент виборів питання вже не стояло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, la20 сказано:

ну ти все знаєш. а давай ти всєзнайка повністю цю кричалку озвучиш 2010 рік. пітєр (це десь мабуть біля Львова) 2012 марш рускіх масква (мабуть десь біля Луцька)

і от як воно звучить

а нука давай ка у...бивай отсюда....пампарам пам патріоти

петро русскоязьічньій , тому так для нього зрозуміліше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Якщо б Петрусь хотів змін в країні, першою була б судова реформа

Петро - це уособлення старої олігархічної системи влади у всій своїй красі, тому для нього проводити якісь зміни - це те саме що застрелитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, case_l сказано:

петро русскоязьічньій , тому так для нього зрозуміліше :)

dibiloid режим ОN? масква для масквічєй. uebashka :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, case_l сказано:

петро русскоязьічньій , тому так для нього зрозуміліше :)

мінусуй не мінусу всеодно отримаєш фігу. розкажи як так що чисто москальська (я спешіал фо ю дав всі слова з неї, масква для масквійе 2012 рік сталіца мордору) кричалка приплетена сюди? чи ти шлангом (читай дибільчиком) прикинувся і алєс гут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, la20 сказал:

uebashka

якщо коли небуть вияснится, хто ви в реалі, вас таки будуть п*здити, що тебе, що того старого пердуна, й не за те, що ви порохоботську позицію займаєте, а за те, що ви від безнаказанності не в міру оху*вші, й дозволяєте собі обзиватись й матюки гнути як по ділу, так і без причини, в основному

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

якщо коли небуть вияснится, хто ви в реалі, вас таки будуть п*здити, що тебе, що того старого пердуна, й не за те, що ви порохоботську позицію займаєте, а за те, що ви від безнаказанності не в міру оху*вші, й дозволяєте собі обзиватись й матюки гнути як по ділу, так і без причини, в основному

вдарся з розгону в стіну. От там біля твоєї точки, сміття валялось- то Порох насрав не забудь цього. Ти ще мені приведи з омтв відео, яке розказує про порохоботів :)

ти не тягни мазу за інших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...