Перейти до змісту

Блокада Лугандонії


jack74

Рекомендовані повідомлення

34 хвилин тому, Rock сказано:

на парламентських виборах голосував за Самопоміч ,

ой діду, щось я цьому не вірю ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
17 минут назад, case_l сказал:

ой діду, щось я цьому не вірю ;)

мало того на призидентських голосував за Яроша ,

а самопоміч позіціновала себе як нова демократична проєвропейська партія ,

всі нові інтелігентні обличчя (окрім пари петеушників) ,думав щось будуть робити ,

вийшло християнсько - консервативна партія  ,з духовними скрепами на всю голову ,

і з позицією ,,ми тут в стороні постоїм ,,,а зараз вже петеушніки в них верховодять

і львівським інтелігентам залишається тільки їм підтакувати ,і вони б ніколи не порадили шанці називати редутом ,

бо на відміну від петеушників- мокаликів українську мову вони знають добре

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Savage сказано:

@Renegade , ти 8 років мовчав і саме сьогодні тебе прорвало?

 

Таке враження, що порохівська пропагандистська машина скуповує неактивні акки на форумах і намагається створити ілюзію підтримки народом дій влади.

Максимум два персонажа, також помітив, що стилістика практично однакова в усієї шобли. Думки, стиль написання, один косить під адеквата інший типу ла і юзають як хочуть. Дізельсмарта шкода, хороший був дядько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у когось от от ватный пукан  вибухне

тримайтесь осторонь, від нього і його тупих постів, щоб не заляпало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, case_l сказано:

ой діду, щось я цьому не вірю ;)

і постіно труть що вони розчаровані Самопоміччю))) вони в канторі на геричі сидять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 minutes ago, Rock said:

покаюсь маю гріх ,

на парламентських виборах голосував за Самопоміч ,

там мені закидали ,що я даю поради депутатам від самопомічі ,того й даю що я їхній виборець

 

Де чеки, діду? )))

то чого ж ви нервуєте, коли ті, хто голосував за пороха, тепер "дають йому поради"?

 

пс. Ла20 теж за само поміч голосував, сувпадєніє? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romaxa11 сказал:

і постійно труть що вони розчаровані Самопоміччю))) вони в канторі на геричі сидять?

попробую перевести на українську

,,і постійно говорять що вони розчаровані Самопоміччю))) вони в церковного співака  ( чи може в обмінному пункті валюти  )   героїн споживають  ,,:wub:

заведи вже якогось піськова ,щоб твої шедеври тлумачив

 

PS.роман другий ,вже два кантидати на посаду нарисувались

sergkots

Cherman

вибирай другого ,також вусатий і по французки міленькій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, yu2007 сказал:

Де чеки, діду? )))

то чого ж ви нервуєте, коли ті, хто голосував за пороха, тепер "дають йому поради"?

 

в нас же до цієї пори страна советов ,нехай нервують хто за нього голосував

на відмінну від юлькіних ,не  фотографував бюлетеня

ну а ти мальчих за большевіков ,аль за красних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Cherman сказано:

Видно, куратор помилково обом відправив один і той же шаблон.:)

може вони ще синього кита тримають, куратори оці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, romaxa11 сказал:

може вони ще синього кита тримають, куратори оці?

відрубай срочно діткам інтернет ,а Кенеді вони також вбили ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 minutes ago, Rock said:

в нас же до цієї пори страна советов ,нехай нервують хто за нього голосував

на відмінну від юлькіних ,не  фотографував бюлетеня

ну а ти мальчих за большевіков ,аль за красних

За голубих. На відміну від вас, своїх постів не тру (крім барахолки). Якщо доводиться вибирати між сортами гівна, взагалі не йду голосувати (виключення робив для лапіна і клімчука на довиборах, повівся на пропаганду тут на борді). 

А після ознайомлення з і-деклараціями нашої влади взагалі будь-які ілюзії зникли. 

 

Грішин аферист і кримінальний елемент? Ну так. Але сам знаєш, що масштаби афер пороха і грішина неспівставні.

 

ПС. Семен був в першій п'ятірці садопомочі, та й петеушник зімін десь там на прохідному місці, а ви діду про якихось львівських інтелігентів намагаєтесь тут втирати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

і постіно труть що вони розчаровані Самопоміччю))) вони в канторі на геричі сидять?

Це в них типу така легенда для прикриття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, yu2007 сказал:

За голубих. На відміну від вас, своїх постів не тру (крім барахолки). Якщо доводиться вибирати між сортами гівна, взагалі не йду голосувати (виключення робив для лапіна і клімчука на довиборах, повівся на пропаганду тут на борді). 

А після ознайомлення з і-деклараціями нашої влади взагалі будь-які ілюзії зникли. 

 

Грішин аферист і кримінальний елемент? Ну так. Але сам знаєш, що масштаби афер пороха і грішина неспівставні.

 

ПС. Семен був в першій п'ятірці садопомочі, та й петеушник зімін десь там на прохідному місці, а ви діду про якихось львівських інтелігентів намагаєтесь тут втирати )))

так осінню 14 зімін і грішин ,ще себе не показали ,але були розкручені ЗМІ ,а самопочі потрібні були пики на бігборди ,так на початку 14 про самопоміч знали тільки в місті лева

не упускайся до рівня шермана і кейса, мені те тиканя порохом до одного місця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Rock said:

так осінню 14 зімін і грішин ,ще себе не показали ,але були розкручені ЗМІ ,а самопочі потрібні були пики на бігборди ,так на початку 14 про самопоміч ніхто і не чув.

не упускайся до рівня шермана і кейса .

Не переживайте ви так, не упустюсь (я взагалі ще жодного мінуса нікому не поставив, ви ж про це? )))

 

Восени грішин з перемінним успіхом продовжував воювати на сході, зімін з гопко розповідали про реанімаційний пакет реформ. 

Не показав, кажете? А про "паралельний генштаб" Семена і Яроша вже забули?

 

зізнайтесь чесно: розвів вас сєня з садовим як дитину )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, yu2007 сказал:

Не переживайте ви так, не упустюсь (я взагалі ще жодного мінуса нікому не поставив, ви ж про це? )))

 

Восени грішин з перемінним успіхом продовжував воювати на сході, зімін з гопко розповідали про реанімаційний пакет реформ. 

Не показав, кажете? А про "паралельний генштаб" Семена і Яроша вже забули?

 

зізнайтесь чесно: розвів вас сєня з садовим як дитину )

мінуси мені за розкладом  ,як то кажуть пакетами ставлять ,а кейс там  пасе задніх ,а шерман так десь в нижній частині  ,

я про те що при любій нагоді тицяють порохом ,як буцімто  я йому старший брат ,:D

,а сення причом ? садік ,да розвів кучу народу ,не тільки мене ,списки від самопомічи затвердили перед самими виборами ,

і всі хто за них голосував як рас орієнтувалися на львів'ян ,а не семена ,гопків і зіміних

PS, в 20 00 нова зміна мінусариків затупила ,вже мінус30B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Rock сказано:

PS, в 20 00 нова зміна мінусариків затупила ,вже мінус30

Потрошки виховує народ:) Дивлюсь і ввічливості побільшало і думки виваженіше подаються. Правильно, бо в червону зону зафігашитись і мінус один аккаунт, а це ж небезкоштовно;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, romaxa11 сказал:

Потрошки виховує народ:) Дивлюсь і ввічливості побільшало і думки виваженіше подаються. Правильно, бо в червону зону зафігашитись і мінус один аккаунт, а це ж небезкоштовно;)

Так поможи патріотам ,здихатись порохобота

,потім на ла всім колхозом навалітся ,ще пару порохоботів замінусуйте ,

і буде на форумі свій блек джек з шлюхами ,головне що спокійно буде як на кладовищі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, Rock said:

мінуси мені за розкладом  ,як то кажуть пакетами ставлять ,а кейс там  пасе задніх ,а шерман так десь в нижній частині  ,

я про те що при любій нагоді тицяють порохом ,як буцімто  я йому старший брат ,:D

,а сення причом ? садік ,да розвів кучу народу ,не тільки мене ,списки від самопомічи затвердили перед самими виборами ,

і всі хто за них голосував як рас орієнтувалися на львів'ян ,а не семена ,гопків і зіміних

PS, в 20 00 нова зміна мінусариків затупила ,вже мінус30B)

Тю. То ви не знаєте що робити? Беріть приклад з свого побратима ла20. Почніть сунути в розділ гумор всякий йумор з аднаглазніків, япів та інших російських ресурсів. Працює не рєпу 100%.

Ну хочете, я вам плюсиків відсиплю, не дивлячись на ваші мінуси мені та неодноразові "іди на йух". Мені не шкода.

А про блокаду я вашу позицію так і не зміг зрозуміти. Ви за рови, крокодили і кіловольтний дріт, але проти парасюка і семена. Можна навіть подумати, якби шанцередути поставив білецький з ярошом і лапіним, ви б сказали "які молодці хлопці!".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Rock сказано:

мінуси мені за розкладом  ,як то кажуть пакетами ставлять ,а кейс там  пасе задніх

бо я не за розкладом, а по ділу ставлю ;) Та і не переживайте так за мінуса, Вам карамба за недорого піджене чистий обліковий запис, будете котиків постити і карму піднімати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, yu2007 сказал:

Тю. То ви не знаєте що робити? Беріть приклад з свого побратима ла20. Почніть сунути в розділ гумор всякий йумор з аднаглазніків, япів та інших російських ресурсів. Працює не рєпу 100%.

Ну хочете, я вам плюсиків відсиплю, не дивлячись на ваші мінуси мені та неодноразові "іди на йух". Мені не шкода.

А про блокаду я вашу позицію так і не зміг зрозуміти. Ви за рови, крокодили і кіловольтний дріт, але проти парасюка і семена. Можна навіть подумати, якби шанцередути поставив білецький з ярошом і лапіним, ви б сказали "які молодці хлопці!".

білецький з ярошом ,не думаю що вони такий цирк з конями робили би ,надіюсь що вони б намутили  щось більш брутальне

і ефективне на території самого ОРДИЛО

про блокаду ,даже не так а про заборону торгівлі ,ідея хороша ,тільки виконавці якісь стрьомні ,це як при советах ,,хочеш завалити діло ,доручи це комсомольцям ,,

так вот це і є советські комсомольці ,після виборів в Кривому розі самопомічі серйозних справ довіряти не можна ,профукають ,

в Конотопі вже профукали ,прийшли залізничники показали свій ред шанцевий інструмент і ключі на 36 з довареними метровими ручками ,

і розказали про травматизм на залізничному транспорті ,і все ,вже камса зібрали монатки і звалила ,надіюсь  в Мілерово ,штурмувати руськів погранців.

тут писали ,що ці депутати ,хоч щось роблять,,а перша і головна вимога  була звільнення поленених  ,но тут підвалили більш жирна тема ,і за заручників всі забули ,

так вот прилад ,комсомольці строїли БАМ ,ви не повірите но москалі до ціє пори там достоюють.

хто хоче може баблішка підкинуть блокадникам ,тільки чеки виставляти

Рахунок ПриватБанк 4149499642163776
Отримувач Акимович Сергій Георгійович

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так як Конотоп накрився медним тазіком ,і комсомолці пока непри ділах ,рекомендую їм приїхати на Поліся поборотися з копачами бурштину,

а то понімаєш розвели торгівлю на крові ,вже перекупили всю владу в Волинській і Ровенській областях .

як кажуть велком москалики зімін, грішин (не забудь вивчити українську мову )на сіньоку Волинь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, case_l сказал:

вона медійний персонаж, розкручена за допомогою тв, що належить олігархам, в тому числі і пороху.

Яка різниця якій персонаж, мені на те чхати, вона по перше депутат працюючий за мої гроші і цирк який вона чверить персонажем не виправдовується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 minutes ago, Rock said:

білецький з ярошом ,не думаю ,

 

 

все з вами ясно. 

щодо комсомолу, ви ж самі в ньому "састаялі", ну якщо правду про свій вік пишете ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, romaxa11 сказано:

У Конотопі згадую брюсельську зустріч з високопосадовим німецьким дипломатом чотири дні тому.

Розмова була відвертою, і в якийсь момент ми почули слова, на які не мали чого заперечити:

«Ви вимагаєте від нас продовження санкцій проти Путіна, і ми їх продовжуємо. Але ваша країна сама не запровадила ніяких санкцій. Ви далі спокійно торгуєте з Путіним

Тут, на вузловій українській залізничній станції, разом з Семен Семенченко наочно бачимо правоту європейського колеги.

Лише за цей день з Росії прослідувало мінімум три сотні вагонів зі скрапленим газом, добривами і вугіллям.

Місцевим залізничникам забороняють показувати нам документи про вміст закритих вагонів і станції призначення.

Ветерани Війни за Незалежність почали облаштовувати спостережний пост.

Буду пропонувати назвати його на честь європейських партнерів, які обмежили свою торгівлю з агресором, через що їхній бізнес втрачає десятки мільярдів євро

бгг

 

І ці вагони "Российских Железных Дорог" фактично їдуть по всій Україні. Тисячі їх їде і в Європу, наприклад, через ст. Ізов, митний перехід Лудин, що на Волині.
Блокада має бути повсюдна!
Порошенко ще, напевно, не зрозумів, що він має справу з Народом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...