Перейти до змісту

Блокада Лугандонії


jack74

Рекомендовані повідомлення

26 minutes ago, Rock said:

сітка з 10кіловольтами

 

Знову фігню діду постите. Щоб згенерувати ті 10 кіловольт, треба вугілля для ТЕЦ в орділо купувати або москальскі ТВЕЛи для АЕС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

це цікаво:

 

Мы рубим все связи с Украиной. Захарченко объявил торговую блокаду Киеву   Новости Политики   Новости Mail.Ru.png

 

Що ще вилізе, що ми в мордорі закуповлювали "втіхаря" ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, yu2007 сказал:

 

Знову фігню діду постите. Щоб згенерувати ті 10 кіловольт, треба вугілля для ТЕЦ в орділо купувати або москальскі ТВЕЛи для АЕС.

херня то все ,для хорошого діла можна і p Добротвірскої тец лінію протянути ,

вот технарі великі ,вжух і АЕС вже на американськіх твелах ,ТЕЦ вжих і вже на волинському вугілі працюють ,

так шо гамно вопрос :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, Rock said:

для хорошого діла можна і p Добротвірскої тец лінію протянути

 

Це як? 70% акцій Західенерго (власник Добротвірської ТЕС) належить ахмєтову. він вам, діду, щось інше протяне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yu2007 сказал:

 

Це як? 70% акцій Західенерго (власник Добротвірської ТЕС) належить ахмєтову. він вам, діду, щось інше протяне.

та за пару місяців рижий сам ,лічно самих злостних крокодайлів буде відбирати ,для того рову ,а ти про якусь електрику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диви як зафотожопила братва. Отак собі їду на роботу і думаю, що ця гробана держава поки ми тут працюємо і вигрібаємо хто як, платить по 7 - 10 тисяч грн. от таким ушльопкам, вся робота який полягає в цьому галімому фотошопі і дрочінні палених посилань. З наших податків формується нове середовище туніядців-брехунців-владосраколизів, головна мета яких давати хоч якийсь сенс діяльності злодіїв-саботажників-клептоманів. Це колись зачинали, виносили, народжували, вигодовували, щоб воно хто в зрілому віці, хто при старості от такою сранню займались. Це який позорисько батькам. Тому хлопці виховуйте своїх дітей так, щоб мораль, совість, справедливість не були пустими словами, а то виросте от таке і для чого живе чи жило?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, romaxa11 сказал:

Диви як зафотожопила братва. Отак собі їду на роботу і думаю, що ця гробана держава поки ми тут працюємо і вигрібаємо хто як, платить по 7 - 10 тисяч грн. от таким ушльопкам, вся робота який полягає в цьому галімому фотошопі і дрочінні палених посилань. З наших податків формується нове середовище туніядців-брехунців-владосраколизів, головна мета яких давати хоч якийсь сенс діяльності злодіїв-саботажників-клептоманів. Це колись зачинали, виносили, народжували, вигодовували, щоб воно хто в зрілому віці, хто при старості от такою сранню займались. Це який позорисько батькам. Тому хлопці виховуйте своїх дітей так, щоб мораль, совість, справедливість не були пустими словами, а то виросте от таке і для чого живе чи жило?

Шо хотів сказать?,роботяга ,ти собі тлумача найми ,а то твої мислі ,твої скакуни десь за обрій полетіли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Rock сказано:

Шо хотів сказать?,роботяга ,ти собі тлумача найми ,а то твої мислі ,твої скакуни десь за обрій полетіли.

Хто потрібно зрозуміє, "стукач по клаві"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, romaxa11 сказал:

Хто потрібно зрозуміє, "стукач по клаві"

подивись скільки в мене постів  ,а скільки в тебе і стаж мій і твій,і хто стукач по клаві,.

ти ж самий натуральний спамер ,одну ту саме хрень строчиш вже три роки ,

карамбу за те що спамив одне те саме випилювали регулярно ,ну ти особливий ,талантіще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є золоте правило - гандони не міняються і потрібно про нього систематично людям нагадувати. Бо прийдуть такі як ти на зарплаті і скажуть, що то не гандон а надувний шарік. Хтось може і повірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Диви як зафотожопила братва. Отак собі їду на роботу і думаю, що ця гробана держава поки ми тут працюємо і вигрібаємо хто як, платить по 7 - 10 тисяч грн. от таким ушльопкам, вся робота який полягає в цьому галімому фотошопі і дрочінні палених посилань. З наших податків формується нове середовище туніядців-брехунців-владосраколизів, головна мета яких давати хоч якийсь сенс діяльності злодіїв-саботажників-клептоманів. Це колись зачинали, виносили, народжували, вигодовували, щоб воно хто в зрілому віці, хто при старості от такою сранню займались. Це який позорисько батькам. Тому хлопці виховуйте своїх дітей так, щоб мораль, совість, справедливість не були пустими словами, а то виросте от таке і для чого живе чи жило?

процитую фразу, яку часту цитують на борді

"дечекипідар?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, romaxa11 сказал:

Є золоте правило - гандони не міняються і потрібно про нього систематично людям нагадувати. Бо прийдуть такі як ти на зарплаті і скажуть, що то не гандон а надувний шарік. Хтось може і повірити.

тобі завідно ,що мені платять бешені бабки  ,ти даже представити не можеж ,  скільки я отримую за місяць,тобі з жінкою рік пахать не розгинаючись.,а тобі по польшах потрібно мотатися щоб сімейство кормити ?

так би й зразу сказав.;)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

а з шуфрича й інших коли корону зняли в цій номінації ?

 

37ab80463a7f26a6bd1c1b1ad496a218fffe3626

 

шуфрич і інша жопоблоківська наволоч навіть не обговорюється. це тварини. шкода що флешмоб чечетова так мало тих тварин підтримало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Rock сказано:

тобі завідно ,що мені платять бешені бабки  ,ти даже представити не можеж ,  скільки я отримую за місяць,тобі з жінкою рік пахать не розгинаючись.,а тобі по польшах потрібно мотатися щоб сімейство кормити ?

так би й зразу сказав.;)

 

 

Ну вже є перше чистосердечне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ну вже є перше чистосердечне

написав чувак який відписує "мертвому юзеру" борди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, romaxa11 сказал:

Ну вже є перше чистосердечне

 

14 минуты назад, la20 сказал:

написав чувак який відписує "мертвому юзеру" борди

ну він не в курсі ,що я твій клон :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Rock сказано:

 

ну він не в курсі ,що я твій клон :)

я також був не в курсі :) візьму до уваги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, la20 сказал:

я також був не в курсі :) візьму до уваги

дюал то все доказав ,даже графікі рисував,титанічну роботу провів,коли в тебе мала постів ,

то в мене багато ,ціла десертація була ,і все то з вумним виразом морди ліца

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось то Семен Семенченко(в дєвічєстві Костя Грішин) в крепкому зашкварі цеглинами почав какать, невже хазяїну невгодив, Ще трішки і спечеться остаточно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Украинские радикалы начали возводить преграды на железной дороге Москва — Киев

 

Цитувати

Украинские радикалы, называющие себя «ветеранами войны за независимость» и «общественными патриотами» из Сумской области, Киева, Львова и Тернополя, вслед за блокированием путей сообщения в Донбассе обустроили «редут» на железнодорожной станции Конотоп, на московском направлении. Об этом сообщается на странице штаба блокады в Facebook.

 

По их словам, на этой станции, расположенной на магистрали Москва — Киев, найдено «несколько поездов из Российской Федерации, в том числе с углем марки антрацит».

 

2HVA9I5w12s.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...