Перейти до змісту

Блокада Лугандонії


jack74

Рекомендовані повідомлення

7 minutes ago, zaHARE said:

    Повір,дивиться і ще й як.І не тільки НАТО. Фірташ-чіткий сигнал.

Фірташ подавав і-декларацію? не знав )) Його офіційно пресують за хабарі в індії на розробку титанових родовищ, на скільки я знаю.

 

А мав я на увазі, наприклад, генпрокурора, родина якого обростає преміум-автівками відразу після майдану. Син якого отримує зарплату в "Мегаполісі", в той час, коли йде війна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
5 минут назад, sergkots сказал:

  Яду нема,позичите?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yu2007 сказал:

Фірташ подавав і-декларацію? не знав )) Його офіційно пресують за хабарі в індії на розробку титанових родовищ, на скільки я знаю.

 

А мав я на увазі, наприклад, генпрокурора, родина якого обростає преміум-автівками відразу після майдану. Син якого отримує зарплату в "Мегаполісі", в той час, коли йде війна...

   Повірте,генпрокурор-це дрищ в порівнянні з іншими особами.ФБР декларацій не треба.Лазаренко навіть не знав що то таке.

Так Фірташа пресують за хабарі-це офіційно.А Карлеоне офіційно взяли за несплату податків.Правова держава.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, zaHARE сказано:

  Яду нема,позичите?

 

Тобто відповісти по суті справи немає що? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Семенченко:

Цитувати

Прем'єр міністр Гройсман заявляв що Блокада торгівлі з окупантами "здійснюється в інтересах Російської Федерації". Мовляв, вугілля піде в обхід Блокади через україно - російський кордон вже як російський і ми все одно будемо це вугілля закуповувати, переплачуючи 30%. А це #ганьба і #зрада. На цій тезі торговці на крові навіть побудували окремий напрямок пропаганди.

 

Замість того, щоб переобладнувати ТЕС - вони думають як в обхід вугілля переправити.

Йолопи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, zaHARE said:

    Повір,

 

45 minutes ago, zaHARE said:

   Повірте,

 

Та вірю я, вірю. Тим паче ви - людина з аналітичним мисленням, на відміну від мене  :)

 

Переживаю лише, щоб Петра не посадили разом з фірташем. Він якось дуже вже необачно з ним зустрічався у Відні напередодні президентських виборів. А раптом ФБР записало розмову?

 

П.С. Пропоную невеличке парі на "посадку" фірташа ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

п.с. захар ти тож перейшов на зарплату в 7 - 10 кілогривень?

 

п.п.с. виклади скан платіжки, а то від ромахи дочекатись не можу

Думаю чувачок попав в якийсь цікавий політичний проектик і поки душа ще не реінкарнується в метелика хоче трохи краще і легше відгуляти в цьому тілі. Буду сильно ржати коли вибори прийдуть і в одні з провладних партій буде  Zahare.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, flashmax сказал:

Семенченко:

 

Замість того, щоб переобладнувати ТЕС - вони думають як в обхід вугілля переправити.

Йолопи.

А за чий рахунок переобладнати приватні ТЕС? Треба мільярди. Я гроші не дам.

А де збагачувати вугілля? Держава має збагачувальні комбінати? Не чув.

А кди подіти десятки ,ба навіть сотні тисяч шахтарів,сталоплавильників? Вже готова програма по їх перекваліфікації і готові робочі місця? Не чув.

Отак і є.Одна проблемка рішається(ніби-то),а десять інших виникає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romaxa11 сказал:

Думаю чувачок попав в якийсь цікавий політичний проектик і поки душа ще не реінкарнується в метелика хоче трохи краще і легше відгуляти в цьому тілі. Буду сильно ржати коли вибори прийдуть і в одні з провладних партій буде  Zahare.

 

 

   Це всі факти,що ти назбирав про кепські справи в армії і про зраду? )))

Рома,краще разом поржемо,коли вся ця фігня закінчиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, romaxa11 сказал:

Думаю чувачок попав в якийсь цікавий політичний проектик і поки душа ще не реінкарнується в метелика хоче трохи краще і легше відгуляти в цьому тілі. Буду сильно ржати коли вибори прийдуть і в одні з провладних партій буде  Zahare.

ще таких впоротих в інтернеті як роман другій ,двох бачив

1 михо швілі 58bdadc289145_.thumb.jpg.a8406cc9549c6e4c3735e1df651c61b2.jpg

2 ,блонда з мушкою

58bdadeb31f11_2.jpg.1696c247cdef821d19eb410e11a5eb69.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, zaHARE сказано:

А за чий рахунок переобладнати приватні ТЕС? Треба мільярди. Я гроші не дам.

А де збагачувати вугілля? Держава має збагачувальні комбінати? Не чув.

А кди подіти десятки ,ба навіть сотні тисяч шахтарів,сталоплавильників? Вже готова програма по їх перекваліфікації і готові робочі місця? Не чув.

Отак і є.Одна проблемка рішається(ніби-то),а десять інших виникає.

 

поставити ультиматум власникові, або переобладнує сам, або його жде доля привату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, flashmax сказал:

поставити ультиматум власникові,

Де таке в світі робили з приватниками? :)

23 минуты назад, flashmax сказал:

або переобладную сам

Є гроші? :)

 

25 минут назад, flashmax сказал:

або його жде доля привату

Не хвилюйтесь, це зараз так спокійно, а Приват ще аукнеться і ох як сильно...!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, flashmax сказал:

 

поставити ультиматум власникові, або переобладную сам, або його жде доля привату

і навіщо було було комуняк забороняти ,

їхні ідеї  цвітуть і пахнуть ,все те що завіщав вожть ,отнять, націолізірувать ,песогласних растрелять ,ніякої приватної  власності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Rock сказал:

і навіщо було було комуняк забороняти ,

їхні ідеї  цвітуть і пахнуть ,все те що завіщав вожть ,отнять, націолізірувать ,песогласних растрелять ,ніякої приватної  власності.

й навіщо кріпацтво було відміняти, що тоді *офіційно* були кріпаки, що зараз, ввіду теперішніх зарплат при роботі у власників *чеснозаробленої* ніфіганеспижженої приватної власності. Кому повезло *навертіти* в шалені девьяності заводи й інше майно то всьо ? бінго ? бо ж приватна власність тепер ? ну ну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, MANJAK11 сказал:

й навіщо кріпацтво було відміняти, що тоді *офіційно* були кріпаки, що зараз, ввіду теперішніх зарплат при роботі у власників *чеснозаробленої* ніфіганеспижженої приватної власності. Кому повезло *навертіти* в шалені девьяності заводи й інше майно то всьо ? бінго ? бо ж приватна власність тепер ? ну ну

бля ,я то думав ,патріотичні патріоти ,це  нащадки українських - буржуазних націоналістів , куркулів (по советскі ), а виявилося совкі -совками ,

подивись на Венесуелу там все націоналізували ,а нафти по запасах друге місце в світі ,а жрать нема чого .

зрадофакери коли леніна на пастаменти вернете ,а краще зразу сталіна ,не чекав я токої ультра лівої херні .

а ще роман другий колись писав що він республіканських поглядів ,так лівий популіст

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, zaHARE сказано:

А за чий рахунок переобладнати приватні ТЕС? Треба мільярди. Я гроші не дам.

А вже взяли - 10 млрд гривень від часу введення ротердам+.

58 хвилин тому, zaHARE сказано:

А де збагачувати вугілля? Держава має збагачувальні комбінати? Не чув.

Переобладнання передбачає використання вугілля газової групи. Таке використовувалось на Бурштинській ТЕС, що належить ДТЕК, добувається воно у Львівсько - Волинському вугільному басейні. Ахметов забив на волинські шахти і сунув вугілля із донбасу, працює ТЕС на експорт, за тир роки не зроблено ніфіга.

Цитувати

Приватизація Бурштинської та Добротвірської ТЕС компанією ДТЕК, призвела до того, що з Донецького вугільного басейну на ці ТЕС завозилося 4–5 млн тон вугілля.

На багатьох інших електростанціях також можна використовувати не антрацит. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Rock сказал:

бля ,я то думав

що що ти робив ? танунах . Виявляєтся, забрати спижжене то є комунізм. Якщо процес, так би мовити *думання*, народжує отой весь висєр в твому минулому  пості, то може ну його нафіг так *думати* , в тебе то шкідлива звичка виявляєтся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Rock

скільки комуністів на планеті живе, аж страшно

Цитата

Специальная конфискация[править | править вики-текст]

Специальная конфискация предусмотрена законодательством большей части государств мира (бывших югославских республик, Австрии, Азербайджана, Албании, Алжира, Аргентины, Бахрейна, Белоруссии, Бельгии, Болгарии, Боливии, Вануату, Венгрии, Венесуэлы, Гаити, Германии, Гондураса, Греции, Грузии, Дании, Замбии, Исландии, Испании, Кении, Киргизии, Коста-Рики, Литвы, Мальты, Марокко, Мексики, Молдовы, Нигерии, Нидерландов, Никарагуа, Норвегии, ОАЭ, Панамы, Парагвая, Перу, Польши, Португалии, Республики Корея, РФ, Румынии, Сальвадора, Сан-Марино, США, Туниса, Турции, Фиджи, Финляндии, Франции, Чили, Швеции, Швейцарии, Эквадора, Эстонии. В ряде стран (страны СНГ) она рассматривается как уголовно-процессуальный институт[4].

Выделяют два основных вида специальной конфискации: конфискация имущества и иных доходов, полученных в результате совершения преступления, и конфискация орудий и средств преступления. В ряде стран эти разновидности специальной конфискации чётко различаются, образуя самостоятельные уголовно-правовые меры (Австрия, Англия, Федерация Боснии и Герцеговины, Германия, Парагвай, США, Швейцария и др.). Как и в случае с общей конфискацией, она не касается сумм ущерба, подлежащих возмещению потерпевшему от преступления[5].

Специальная конфискация обычно рассматривается не как наказание, а как иная мера уголовно-правового характера (Австрия, Германия, Исландия, Испания, Литва, Марокко, Молдова, Парагвай, Румыния, Хорватия и др.). Законодательство Федерации Боснии и Герцеговины, Республики Сербской, Македонии и Хорватии рассматривает конфискацию орудий преступления как меру безопасности, а конфискацию преступных доходов — как самостоятельный институт, не входящий в число мер безопасности. В Испании, Мальте, Перу, Сальвадоре специальная конфискация — признаётся «дополнительным последствием» наказания. В то же время, в Азербайджане, Албании, Туркменистане, Филиппинах, Франции, Японии специальная конфискация рассматривается как вид дополнительного наказания, а во Франции она может выступать и основным наказанием[5].

Как правило, применение специальной конфискации возможно независимо от её наличия в санкциях статей особенной части. Это характерно и для стран, где она выступает институтом уголовно-процессуального права[5].

Интересной особенностью специальной конфискации выступает возможность её применения к лицам, которые не являются субъектами преступления, а получили доходы от преступной деятельности иным образом (например, выступили правопреемниками преступников). По УК Австрии, обогащение в результате совершения другим лицом преступного деяния, запрещенного под угрозой наказания, или за счет имущественной выгоды, полученной при совершении данного деяния, является правонарушением, наказуемым выплатой денежной суммы в размере такого обогащения. Похожим образом данный вопрос решён в законодательстве Федерации Боснии и Герцеговины, Венгрии, Германии, Дании, Литвы, Норвегии. Кроме того, специальная конфискация может применяться и к лицам, освобождённым от иных форм реализации уголовной ответственности[5].

Специальная конфискация может осуществляться не только за счёт имущества и доходов, которые непосредственно получены от совершения преступления, но и за счёт того имущества, в которое незаконные доходы были преобразованы. Это даёт возможность осуществить взыскание, даже если предмет преступления спрятан, израсходован или отсутствует. Такая возможность предусмотрена в законодательстве Австрии, Германии, Литвы, Македонии, Нидерландов, Польши, Франции, Эстонии и др.[6]

В ряде стран (Австрия, Германия, Швейцария и др.) присутствуют ограничения, препятствующие использованию специальной конфискации, если она поставит осуждённое лицо в тяжёлое финансовое положение или будет иметь для него иные неблагоприятные имущественные последствия. Такие изъятия обусловлены соображениями гуманизма[6].

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

що що ти робив ? танунах . Виявляєтся, забрати спижжене то є комунізм. Якщо процес, так би мовити *думання*, народжує отой весь висєр в твому минулому  пості, то може ну його нафіг так *думати* , в тебе то шкідлива звичка виявляєтся

що з люмпена візмеш ,манери гопника і люмпена .інтілігент базарний ,очочкі носиш ?

а ти не думаєш що тебе тоже розкуркулять , чи ти думаєш що будуть в багатих віджимати ,дуже помиляєшся ,віджимати прийдуть ті хто

тебе знає і не торгує на базарі , і для них ти олігарх ,а грошиків хочеться

прийде люмпен семен скаже то є крадене ,з ним ще дюжина люмненів семенів скажуть точно крадине ,

а марічка буде кричати ,,ой людоньки яке злодійство робиться ,забирай той крам воно ж спижене в нас ,значить наше ,

,да які суди коли революційна доцільність ,

як там комуняцька тусовка по соточці вчора накатілі помянуя дедушку сталіна ,

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Rock сказал:

що з люмпена візмеш ,манери гопника і люмпена

що що ? в чужому оці соринку бачиш, а в свому колоди не видно ?

Це в мене манери гопника ?

145490497712481876.gif

 

ти ж без матюка й обзивання речення написати не можеш. Піпєц. Оце так. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Rock сказано:

і навіщо було було комуняк забороняти ,

їхні ідеї  цвітуть і пахнуть ,все те що завіщав вожть ,отнять, націолізірувать ,песогласних растрелять ,ніякої приватної  власності.

 

і навіщо було продавати стратегічні об'єкти в приватну власність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, flashmax сказал:

 

і навіщо було продавати стратегічні об'єкти в приватну власність?

земеля ,в мене з комуняками і сочуствущими

flashmax

MANJAK11

sergkots

Cherman

.розмова проста ,,в дупапешт ,,на екскурсію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Cherman сказал:

Та ви, схоже, латентний глиноміс. Що не речення, то одні дупи та х*ї.

Нічого, тут немає чого стидатись, в нас толерантні люди.

руським духом засмерділо ,кому шо чешеться ,

дурачок ,то так внучка 5-и рочків столицю Угорщини називала ,а ход твоїх думом мені подобається ,шарман -мілінькій

шо зробиш націонал комуняки ,на екскурсію ще не поїхали  ,там вам весело буде.

дебіл ,бля(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...