Перейти до змісту

Націоналізація ПриватБанку


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 643
  • Створено
  • Остання відповідь
On 13.12.2016 at 21:46, nickel сказано:

Парі укладемо?

все ще є бажання укладати парі?? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось я читаю, що Приват банк такий важливий для України...Я,мля, одного не зрозумію - якого х.. його таким зробили?Невже не можна було щоб пенсії, стипендії та інші виплати йшли через державні банки?Це напено краще було б для бюджету і т.д.Зате вони тепер беруть дуже збитковий банк собі..Нахера,вибачте?Бєня вивів бабки, а борги нам?Як казав один відомий персонаж,"дебіли,бля"

Причому " Официальная позиция Минфина - государство временно вошло в банк. Как только положение банка стабилизируется, он будет приватизирован.

Може ще кому треба боргів позбавитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

все ще є бажання укладати парі?? ;)

В тебе змінилися життєві принципи? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, san4ez1 сказал:

Ось я читаю, що Приват банк такий важливий для України...Я,мля, одного не зрозумію - якого х.. його таким зробили?Невже не можна було щоб пенсії, стипендії та інші виплати йшли через державні банки?Це напено краще було б для бюджету і т.д.Зате вони тепер беруть дуже збитковий банк собі..Нахера,вибачте?Бєня вивів бабки, а борги нам?Як казав один відомий персонаж,"дебіли,бля"

Та з чого ти взяв, що дебіли? Вони розумні, але тільки в свою сторону. Там 100% до гадалки не ходи, що 90% кредитного портфелю пов'язаним особам видаються всі знали, аналогічно і за вивід грошей з системи також. Просто ділились з ким треба і все. Ну а платити то все нам, як завжди. Перший раз, чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

В тебе змінилися життєві принципи? ;)

Ні, друже, не змінилися.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, san4ez1 сказано:

Невже не можна було щоб пенсії, стипендії та інші виплати йшли через державні банки?

А скільки (Окрім Ощад-у) державних банків ти знаєш?

Без гугла?

4 хвилин тому, san4ez1 сказано:

Це напено краще було б для бюджету і т.д

Однаково. Людям гірше, Якщо комерційний банк  обіцяє мені пенсію 15 числа, то я її 15 і отримаю.

З держбанком може бути всяке...  Казначейство затримало, для прикладу. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

Ні, друже, не змінилися.

Вся суть тоталізатора - вгадати результати до початку події. Після події ставки не приймаються. Абсурд же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Вся суть тоталізатора - вгадати результати до початку події. Після події ставки не приймаються. Абсурд же.

я це розумію.

Я вів до того, що ти був впевнений у тому, що виграєш парі.

А я таки був не впевнений, єдине, в чому я був впевнений, що в нашій країні ні у чому не можна бути впевненим.

(ото завернув) :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Вся суть тоталізатора - вгадати результати до початку події. Після події ставки не приймаються. Абсурд же.

За приват ще тиждень назал почали говорити плотно. Я тему цю якраз тоді і створив і зразу свої кровні звідти забрав. Ну але це вибір кожного.. Трохи навіть замінусували, думали, що то так, іграшки..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 minutes ago, MANJAK11 said:

аби до кінця дня не догнали

Та що ви все жах наганяєте. В людей може розпочатися паніка. Давайте постити позитив. Ну наприклад:

1) сьогодні розраховувався кредиткою в ельдорадо, фокстроті і комфі, в усіх магазинах кредитка працювала!

2) без проблем зняв n-тисяч гривень в банкоматі!

3) якісь лохи купили мої бакси на 20 копійок дорожче, ніж курс обмінника, і я виграв цілих 100 гривень!

:) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А скільки (Окрім Ощад-у) державних банків ти знаєш?

Без гугла?

Однаково. Людям гірше, Якщо комерційний банк  обіцяє мені пенсію 15 числа, то я її 15 і отримаю.

З держбанком може бути всяке...  Казначейство затримало, для прикладу. 

 

Ексімбанк, і укргазбанк чи щось типу того(без гугла)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

Та що ви все жах наганяєте. В людей може розпочатися паніка. Давайте постити позитив. Ну наприклад:

1) сьогодні розраховувався кредиткою в ельдорадо, фокстроті і комфі, в усіх магазинах кредитка працювала!

2) без проблем зняв n-тисяч гривень в банкоматі!

3) якісь лохи купили мої бакси на 20 копійок дорожче, ніж курс обмінника, і я виграв цілих 100 гривень!

:) 

Ще підкорми..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, san4ez1 сказано:

Ексімбанк, і укргазбанк чи щось типу того(без гугла)

так, мабуть, і все.  Але це позбавляє людей вибору.

багато людей досі отримує пенсію на пошті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так зробили би типу Приват банку(зручності) держ. банк і люди йшли б туди...

Це як Нова Пошта проти Укрпошти...Все те ж саме можна зробити на укрпошті, але ж на куя...якщо ніхто не навариться?Тоді ми приречені...порядку ніколи не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Sh_Ok сказано:

А де у вашій "чистій економіці" місце для пенсіонерів, дітей, інвалідів? хто має дати їм якщо не регулювальник? по пенсію - до держави, в садочок - до держави, декретні - до держави, обіди в школі- до держави, дороги - до держави......, а "економічний сенс" - то лише моє, і не смійте мене регулювати. чи я щось не так зрозуміла?

А ПДВ, а розмитнення всього сущого, а податки, а податки з продажу власного майна, автомобілів і іншого, а ресурси народу, країни, а розподіл енергоресурсів. А не подавляться а? Мало? Так може трохи того непотребу скорочувати а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, san4ez1 said:

 

Так зробили би типу Приват банку(зручності) держ. банк і люди йшли б туди...

 

Як називається та паралельна реальність, в якій ти існуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, seolutsk сказал:

Я тему цю якраз тоді і створив і зразу свої кровні звідти забрав. 

Давайте вже переходити до практичних розмов.

Для прикладу, як достроково забрати строковий вклад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, taurus07 said:

Давайте вже переходити до практичних розмов.

Для прикладу, як достроково забрати строковий вклад?

Знайти договір і прочитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та віддадуть усі кошти, не в перший день, але ж віддадуть, порох наказ вже ж підписав, що усі збитки понад 200к буде відшкудовувати держава.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, seolutsk said:

Ще

 

Запросто

8 minutes ago, san4ez1 said:

По вул.Лесі Українки біля обмінника була добряча черга...

...Всі люди в цій черзі міняли свої долари на гривні. І це не дивно, адже курс зараз дуже вигідний.

Через півгодини я побачив цих самих людей в черзі перед терміналами Привату. Всі вони заряджали термінали величезними пачками гривень. Коли я спитав, навіщо вони це роблять, мені відповіли "Тепер ми спокійні за свої гроші як ніколи раніше. Депозит в Приваті - найкраща інвестиція!".

 

Ляшко заявив, що відкриє рахунок у "ПриватБанку", щоб продемонструвати довіру до нього

"Ви ж розумієте, я не дурень, щоб віддати свої гроші куди завгодно", - зазначив нардеп

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, SunSeth сказал:

Знайти договір і прочитати.

Порядок повернення вкладу.

20. Дострокове повернення вкладу не передбачено.

 

ну і ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по баксу я ще до 10-ї попереджав, що завалять і покладуть. Людина не може поступати ірраціонально, а виключно раціонально. Піти до банку і забрати свої гроші, якщо відчувається проблема - це раціонально, а не йти бо будуть якісь проблеми - це філософська, глибокоірраціональна поведінка. Тому не потрібно патякати. Гроші люблять тишу і так сокирою рубати - це треба бути останнім кончєним. Я вже не вірю в відставку гонтарєвої і її команди, але чим вона займається крім бухати? Корупція то все кодло розвалить швидше за путіна. Якщо б я мав депозит в приваті, я б там стояв з 4-ї години.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...