Перейти до змісту

Голосування за Великих Українців


romaxa11

Голосування за Великих Українців  

68 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 80
  • Створено
  • Остання відповідь

Станом на 10:30 проголосувало 13 000 респондентів. Голосування проходить активно і лідером на даний момент часу є Богдан Хмельницький. Амосов, Лобановський, Сковорода і Іван Франко ненабрали жодного голосу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, огромная часть населения Украины (особенно молодежь) вообще не в курсе, кто такой Николай Амосов. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

топікстартер, ану давай активніше піарь тему, а то 20 людей - це не показник!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, огромная часть населения Украины (особенно молодежь) вообще не в курсе, кто такой Николай Амосов. :)

Я теж так думаю.

До того ж не всі регіони є активними в голосуванні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може напишемо, хто за кого голосує і чому?

Я, наприклад, за Шевченка. Тому що ніхто не скаже, що Шевченко не великий українець... Людина, слова якої цитують скрізь і дуже багатьма людьми, незалежно від політичної спрямованості. Пам’ятники якому стоять в багатьох країнах світу. Портрети його пхають скрізь, де треба і не треба, вигадують премії, називають його іменем ВУЗи і не тільки... Тобто він дійсно людина-легенда, висловлючись сучасно, це людина-БРЕНД. Він нам може подобатися чи не дуже, але він буде завжди для українців Великим Українцем.

А далі - Богдан Хмельницький.

Просто якби зараз сказали, викресліть звідти людей, які на вашу думку лишні в цьому списку, думаю, цих двох не викреслив би ніхто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

топікстартер, ану давай активніше піарь тему, а то 20 людей - це не показник!

21

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, через декілька хвилин має розпочатися, але ще немає, док. фільм про Степана Бендеру, на Інтері, в рамках програми Великі Українці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосував за Степана Бандеру - явно неоднозначну постать в історії України, яку нажаль осміюють нинишні комуністи і їм подібні радянсько-стереотипні люди, виховані на лохунгах СССР, який насправді ніколи не існувало в реальному житті.

Бандера вів 3-сторонню війну ЗА УКРАЇНУ і НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.

Як справжній Українець я віддав би саме йому верховенство і титул Героя Слави Української держави!

До речі абсолютно Вся десятка заслуговує такого ж звання! Тому ПАМ"ЯТАЙМО своїх Героїв!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З повідомлення Шустера: С.Бандера поки що іде по переду. Думаю ця підтримка народом пояснюється тим, що інші постаті в 10-ці, є уже визнаними спільнотою. А С.Банндера і досі залишається заплямованим, особливо на сході. Спілкуюсь із сходом України, розходження в поглядах, це мягко сказано, посто прірва :)

Свою позицію висловлювала в попередній темі, то ж повторюватись не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну хай Схід обере когось, їх же більше! просто таке відчуття, що там просто НЕ ХОЧУТЬ вибирати Великого Українця, якщо переможе Бандера, це принаймні буде їм стимулом почитати, хто ж це такий взагалі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосовал за Амосова, ибо тот действительно сделала что-то полезное, в отличие от большинства других....

Еще бы отметил Лесю Украинку, Григория Сковороду, и Лобановского

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму на сході і на півдні України ніхто не проголосує бо немає знайомих прізвищ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну хай Схід обере когось, їх же більше! просто таке відчуття, що там просто НЕ ХОЧУТЬ вибирати Великого Українця, якщо переможе Бандера, це принаймні буде їм стимулом почитати, хто ж це такий взагалі....

Якби вони почали читати, можливо, багато що змінилося б на краще. Але в мене склалось враження, що переважна більшість там настільки ідеологічно оброблена, що для них великі українці це Ахмєтов, Янукович, Вітренко, Симоненко і Лєнін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даній темі проголосував за Бандеру.

А взагалі, голосував з двох телефонів: один голос звісно ж віддав за Бандеру, другий - за Амосова!

Спілкуюсь із сходом України, розходження в поглядах, це мягко сказано, посто прірва :)

Я не просто з ним спілкуюсь, я там народився, і часто їзжу до родичів, там купа друзів. То скажу більше, це не просто прірва, враження таке ніби побував на іншій планеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім що я маю, я завдячую Степану Бандері..а це рідна мова, рідна хата, своя хай яка влада, своя пісня, своя книжка, приватна власність. Без нього ніхто з вас би зараз не розводив дискусій. Він взяв Тарасові слова роздав відчайдушним хлопцяп і виборов для нас 1991 рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Степан Бандера найвеличніший українець усіх часів???! :blink:

Абсолютно не розумію такої позиції. Я ні в якому разі не применшую його роль в нашій іторії,

АЛЕ, як на мене - це постать не тих масштабів, хоча б у порівнянні з Мудрим чи Хмельницьким!

ІМХО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Степан Бандера найвеличніший українець усіх часів???! :blink:

Абсолютно не розумію такої позиції. Я ні в якому разі не применшую його роль в нашій іторії,

АЛЕ, як на мене - це постать не тих масштабів, хоча б у порівнянні з Мудрим чи Хмельницьким!

Всі вони герої свого часу, і порівнювати їх неможливо. Просто потрібно віддати шану їхнім діянням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі вони герої свого часу, і порівнювати їх неможливо. Просто потрібно віддати шану їхнім діянням.

Я з цим і не сперечаюсь. Але не погоджуюсь, що Бандера - найвеличніший з ВЕЛИКИХ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Степан Бандера найвеличніший українець усіх часів???! :blink:

Абсолютно не розумію такої позиції. Я ні в якому разі не применшую його роль в нашій іторії,

АЛЕ, як на мене - це постать не тих масштабів, хоча б у порівнянні з Мудрим чи Хмельницьким!

Всі вони герої свого часу, і порівнювати їх неможливо. Просто потрібно віддати шану їхнім діянням.

Вибрати Українця 1 - не справедливо буде до інших історичних постатей і сучасників. Всі вони сприяли тому, щоб ВІЛЬНОЮ Україна стала і кожен

з них слугував народу скільки міг. Чоловік голосував за Степана Бандеру а я голосую за кожного з 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибрати Українця 1 - не справедливо буде до інших історичних постатей і сучасників. Всі вони сприяли тому, щоб ВІЛЬНОЮ Україна стала і кожен

з них слугував народу скільки міг. Чоловік голосував за Степана Бандеру а я голосую за кожного з 10.

Чому не правильно? Вже не раз говорилося, що ніхто ж не применшує досягнень інших; просто в когось вони цілком локальні, а когось пів Європи боялось!

Це шоу! І не варто усе драматизувати! Сьогодні виберуть одного. Через 92 роки - іншого!

Але правильно сказав хтось із нинішніх діячів: минуло майже 1000-ліття, а Ярослава і до нині пам'ятають як - МУДРОГО. Та чи згадають того ж Бандеру через 1000р.? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...