Перейти до змісту

Голосування за Великих Українців


romaxa11

Голосування за Великих Українців  

68 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 80
  • Створено
  • Остання відповідь
Голосувала за Ярослава - це початок всього...

початог всього - Адам.

С такой логикой, странно, шо его не включили в кандидаты на великого украинца.

Ярослав - русский князь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0. но ты не имеешь права судить о событиях того времени. еще и в таком стиле.

1. я не знаю, но еще пара подобных высказываний в разделе политика (не обязательно от тебя), я подниму вопрос о перевыборах.

2. ты должен быть беспрестрастен прежде всего как модератор, а не оскорблять мои, например, убеждения.

или я неправ? и в политике нельзя оскорблять только украинское?

0. необгрунтоване звинувачення

1. не треба мене лякати ізза моїх переконаннь, прошу конкретно зіслатись на яке саме "висказивание",

2а. Я як мембер маю всі права щоб тут висказуватись і ти явно неправий

2.б Я повторив українське прислівя яке є народним

2 в. Чим я тебе оскорбив

хлопці давайте по темі і не махати прапорами беззмістовно а реально і конкретно йти втему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бандера явно НЕ Великий українець! Це все політика, яка вже в печінках сидить. Та скільки можна!? Одні за Леніна, другі за Бандеру з Шухевичем! Я сам є прихильником УПА, але варто визнати, що його керіники нічого такого грандіозного як то й же Ярослав чи Хмельницький не зробили. Вони не прибавили державі міжнародного визнання і не зробили її сильнішою зсередини. Лише моральне підтримання українців, хоча й за те дякую.

А достойні називатись справді Великими: Франко, Хмельницький, Ярослав, Шевченко. Оце і все..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярослав - русский князь.

Ярослав ніколли не був русскім князем. Ярослав був Русином.

Рускіми звали тих хто належав Русинам. Тобто- чиї ці раби - відповідь - русскіє.

Рускіми (росіянами) можна назвати всі народності які проживають на території таких держав як Україна, Республіка Бєларусь, Федерація Россія. ( в т.ч. чукч і єскімосів)

ту мр.Зед А хіба Хмельницьки не зробив те саме раніше, що робив Бандера.

Випадково не Бандера створив армію з повстанців і почав боротись за визволення України як це зробив Хмельницький.

Згадайте про поліську січ

Згадайте чи не козацьки "закони" полягли в "закони" війська УПА

Це абсолютно однаковвві події.

Прошу будь-ласка по темі, я взагалі не хочу нікого банити із-за того що більш менш дискусія іде в нормальному ритмі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосувала за Ярослава - це початок всього...

початог всього - Адам.

С такой логикой, странно, шо его не включили в кандидаты на великого украинца.

Ярослав - русский князь.

Ярослав - Князь Київської Русі. Син Володимира Великого і половецької князівни.

(Київ в Росію не переносили ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут голусував за Бандеру

а по телефону віддав 2 голоси за Бандеру і 1 за Шевченка...в кінці місяця якщо залишаться гроші то ще віддам декілька голосів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я не удивлен, что бендера выходит в номер N1...

15 лет промывания мозгов не проходят даром...

голосуют же в большинстве своем сопливые юнцы 15-17 лет, хунвейбины наши...

а як на тобі склались 73 роки Радянського союзу. Я б сказав що мабуть в деякій мірі ці роки вплинули на цілі народи аж на генетичному рівні, навіть на підсвідомість.

По друге. Або зараз інфо доводить що за Бандеру проголосували сопливі юнці (хоча б тут на борді), редагує свій "косвенний" гон на мене, або уходить в РО на невизначений термін.

и за що инфу забанили...?

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тут модератор всех банит, кто его точку зрения не поддерживает. меня скоро тоже забанит...

человек высказал вполне здравую мысль, что голосуют в основном малолетки, которые только и знают, что Бандера против СССР был

с криком "ура" еще голосуют, небось, как будто и сами против СССР воюют.

но за такое тут банят.

потому что vanus решил, что его тоже юнцом назвали... а поведение-то и впрямь детское...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок аргументів за Бандеру.

Мій прадід був просвітянином і мав великий авторитет в селі. Ну і НКВД-шний лейтенант прийшов до прадіда радити йому стати сільським головою ( голова колгоспу тоді) і каже йому ( це зі слів мого прадіда якого я застав ще)

НКВДист - Давай дед, будеш руководіть колхозом, деті твої пойдут во Льво, виучатса, станут руководітелями, советскую власть построят, хорошую жизнь построят.

Мій прадід - Ви мені розказуєте так як в одному вірші, але я вам його не скажу бо ви мене в Сибір відправите

НКВДист - Розказуй дед, а то точно отправім.

І дід мій йому сказав такий вірш.

Ви нам построїте таке як в цьму вірші.

Вот наступіт воскрєсеньє

І пірожков напекут

І помажут

І покажут

Но покушать не дадут

Той НКВДист схопився і ще пару раз приводив своїх побратимів що дід розказав що вони нам построят. Таки діда не вислали, стримав слово НКВДшник.

Так і сталось в Україні. Комунізм побудували але жити в ньому українців не пустили.

Мій вибір Бандера!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ничего стишок...

не шевченко, но все же..

как раз подходит про светлое "сегодня"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба Хмельницьки не зробив те саме раніше, що робив Бандера.

Але масштаби були іншими!!! Що не кажіть, але Хмельницький розглядається СВІТОВИМИ(!!!) істориками, як одна з найвеличніших постатей своєї епохи. Як це не банально, - він у шкільних підручниках багатьох країн. 

При всій повазі, діяльність Бандери-наслідника значно локальніша!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але й сам Ярик був наполовину русин, наполовину - скандинав, бо ж його принесла перша жінка Володимира - Рогнеддю названа, насправді у варягів відбита.

Історія появи на світ Ярослава досить романтична. Його майбутній батько Володимир, перед тим як зійтися в рішучій битві зі старшим братом Ярополком, вирішив заручитися підтримкою сильного Полоцького князівства. Тому посватався до дочки полоцького князя Рогволода Рогнеди. Літопис Нестора оповідає, що коли батько запитав у неї: «Чи хочеш за Володимира?», горда Рогнеда відповіла: «Не хочу роззути сина рабині, але хочу за Ярополка!» Ось коли Володимирові нагадали про його незаконне походження. І він жорстоко помстився полоцькому князеві, забивши його, а Рогнеду силоміць узяв у жінки. Від того шлюбу й народився Ярослав.

Рогнеда не змогла й, певно, не схотіла полюбити Володимира, і той відіслав дружину від себе, надавши їй садибу поблизу Києва, на річці Либеді. Там і минули перші роки життя Ярослава. Більше ніж через сто років по смерті головних дійових осіб цієї історії Лаврентіївський літопис, продовжувач «Повісті временних літ», розповів, що одного разу, коли Володимир відвідав Рогнеду — певно, щоб побачитися з дітьми (від неї у Володимира було четверо синів і дві дочки), — нелюба дружина намагалася вдарити ножем сонного князя. Той розлютився і зібрався було власною рукою стратити злочинницю, аж коли до кімнати увійшов малий Ізяслав і не дозволив батькові вчинити задумане. Володимир схаменувся, збудував нове місто на Волині, назвав його Ізяславлем і вислав туди Рогнеду зі старшим нащадком.

Читати тут!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярослав - русский князь.

Деколи корисно час відчасу заглядати в енциклопедію.

Ось що вона говорить:

Ярослав-Георгій Володимирович (біля 983 — † 20 лютого 1054) — видатний державний діяч, великий князь київський.

І російська

Яросла́в Влади́мирович (Яросла́в Му́дрый) (ок. 978 — 20 февраля 1054) — великий князь Киевский.

http://uk.wikipedia.org/wiki/Ярослав_Мудрий і http://ru.wikipedia.org/wiki/Ярослав_I_Мудрый

Так що він має повне право бути одним з най величніших українців, навідміну від лєніна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі, я схильна до думки, що не варто було в цьому проекті зводити все до одної постаті. ІМХО обрали б десятку і всі були б задоволені. А ще варіант, по різних сферах нашого життя: Амосов видатний в медицині, поети зайняли б своє вагоме місце, філософи -Сковорода, спорт-Лобановський, історичні постаті і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярослав - Князь Київської Русі. Син Володимира Великого і половецької князівни.

(Київ в Росію не переносили :) )

И Владими Красно Солнешко - тоже русский князь.

И Киев тогда - столица русских княжеств.

Гражданочька, ни кто ж не посягает на твою самоидентификацию.

Но зачем же спутывать?

И Слава и Володя, - и их современники, - это нашие общие предки.

Делай опрос - великие Рюриковичи, удельные князья Руси - другое дело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троцкист тебе ще напевно під час наступу Наполеона кантузило

Треба розрізняти Руський і російський!!Москалики зараз попридуркували називають себе руськими-з якого такого права!!Русичів вже давно немає -є лише нащадки-українці і білоруси-москалі то взагалі китайські турки які втікли з африки від гноблення племенів майя і які були в союзі з індіанцями!!Київ-місто руське було-але не росіське!ти синку переплутав тепле з мьяким!!Якщо хочеш далі москві жопу лизати(вибачте)то їдь туди -а нам колабораціоністів в країні не треба!!В якісь Венесуєлі за такі погляди давно б на бантину чи на кіл посадили!!шкода що в нас демократія!!правильно кажуть Анархія-мати порядку

БУДУ БАНИТИ З ЗАВТРАШНЬГО ДНЯ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троцкист тебе ще напевно під час наступу Наполеона кантузило

Треба розрізняти Руський і російський!!Москалики зараз попридуркували називають себе руськими-з якого такого права!!Русичів вже давно немає -є лише нащадки-українці і білоруси-москалі то взагалі китайські турки які втікли з африки від гноблення племенів майя і які були в союзі з індіанцями!!Київ-місто руське було-але не росіське!ти синку переплутав тепле з мьяким!!Якщо хочеш далі москві жопу лизати(вибачте)то їдь туди -а нам колабораціоністів в країні не треба!!В якісь Венесуєлі за такі погляди давно б на бантину чи на кіл посадили!!шкода що в нас демократія!!правильно кажуть Анархія-мати порядку

А я не "Руський і російський". Я потомок ссыльных на Урал, уралец в третьем поколении. Из России. А подруга у меня - потомок ссыльных с Украины.

И я в первую очередь уральский, а потом уже русский.

Но это не значит, что я должен видеть историю через кривое зеркало.

А вот эта вся инсинуация - это тебе же стыд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не "Руський і російський". Я потомок ссыльных на Урал, уралец в третьем поколении. Из России. А подруга у меня - потомок ссыльных с Украины.

И я в первую очередь уральский, а потом уже русский.

Но это не значит, что я должен видеть историю через кривое зеркало.

А вот эта вся инсинуация - это тебе же стыд.

Яка інсценуація-пробуркайся і проходись-якщо російськийто якого дідька пхнеш свого носа у справи українських інтересів-будь яка твоя думка на цю тему образа українцю-я занадто люблю свою країну щоб дозволяти будь яку мову проти її інтересів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

!шкода що в нас демократія!!правильно кажуть Анархія-мати порядку

Вы товарищ ваще то почитывали Бакунина или Кропоткина прежде чем

про анархию песни петь ? А то смотрю что ни пост то ода невежеству.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь за оффтоп, але про походження москвинів є окрема тема, де чітко показано, що на початках зародження цього етносу, він ніякого відношення до Київської Русі немав. Не полінуйтесь прочитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную ознайомитись із аналізом півфіналу "Великих", що його підготували журналісти Телекритики.

(vanus повний текст матеріалу розміщувати не борді заборонив! Чому? Читаємо тут )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где аналіз півфіналу "Великих", що його підготували журналісти Телекритики? mad.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процитую комент "Прохожого":

Проект провальный? Да ничуть! Политический? Излишне заполитизированный? Не заметил. Наш народ склонен к ранжированию великих? Многие из них заняли незаслуженно низкие места? Ай-яй-яй! Народ, я вас умоляю! Открываем Википедию и смотрим, как голосовали в других странах. И что мы видим!? Румыны едва не поместили в первую десятку Н. Чаушеску, испанцы - Франко. От количества королей, королев, принцев в первой сотне у англичан - в глазах рябит, равно как и от политиков - у немцев. Испанцы в своей излишней политкорректности внесли в список едва ли не всю ныне здравствующую королевскую фамилию. А что вытворили со своими великими французы, и кто у них котируется превыше всего (если выйти на среднеарифметические показатели категорий) - это вообще отдельная тема! А Бельгия-то как удивила, организовав по сути два разных опроса в двух своих разнонациональных регионах. И что в итоге - два во многом не совпадающих списка великих бельгийцев. Да мы просто "голуби" в сравнении с ними. А посмотрите, сколько стран внесли в списки своих топов З.Фрейда, В.Моцарта, Николая Коперника...из-за чего потом между ними вспыхивали легкие дипломатические скандалы...Поэтому не надо огульно хаять наш проект. Уверяю, градус контроверсийности вокруг "ВУ" был нисколько не больше, чем накал страстей в других странах. Там тоже, как и у нас, ломались копья по разным поводам, эксперты не признавали результаты голосований и даже бойкотировали сами проекты. Короче, наш первый блин - совсем не комом. А вообще Савику надо памятник поставить за то, что он, не будучи гражданином Украины и не имея к нам абсолютно никакого отношения, пытается этим проектом пробудить в нас интерес к собственной истории и национальное самосознание, плюс напомнить, что нам есть, чем гордиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...