Перейти до змісту

Укрпочта и посылки из Китая.


Alexasha

Рекомендовані повідомлення

Чиста математика: 33+7=40 днів, чи це не більше місяця?

33 дня. И ни днём больше. 

Странно, что не добавлено время ожидания подтверждения оплаты заказа и время, которое продавец отправлял :D

Да, 33 дня - это на 2 дня больше месяца.

Но снова про то же - за всё время, пока посылка на отделении или у курьера, с получателем пытаются выйти на связь.

Никто, никая служба не приезжает под двери и не ждёт, когда человек придёт домой с работы или откуда-то там. Всегда звонят и договариваются о встрече и месте доставки. Следите за своими телефонами и номерами, которые оставляете для связи ;)

 

Я хер різниця, яку хєрню я заказав, це моя справа. А справа пошти не аналізувати як і де я замовляю, а тупо доставити адресату. Доставка сплачена - достав. Доставка сплачена до порогу - достав до порогу.

Что-что? Как-как? ОПЛАЧЕНО??? 

Сказки не рассказывай ;)

Оплачено до дверей - это когда ты заказал доставку через DHL :) 

В случае с Meest - это добрая воля отправителя проплатить адресную доставку. Остальные службы - просто на отделение почты.

 

Маю право. Чи не було таке, що СМС не прихлдило взагалі!

А кто сказал, что СМС само по себе является гарантированным сервисом? Если у оператора шлюз глюкнул и СМС тупо исчезли - виновата опять НП? :) Если не было связи, телефон разряжен или вызов на другую карточку, а потом глюк с приёмом СМС при подключении временно неактивной карты - проблемы на стороне НП? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дешёвые посылки по доллару-два как раз все пришли и притом быстро. Не приходят стоимостью от пяти долларов и выше. Интересная закономерность. Последняя передана 26-го ноября НП и тоже ни слуху, ни духу. Ну на эту ещё есть надежда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напиши в личку трекинг-номер, телефон и фамилию получателя, глянуть попробую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене висить посилка з 18 жовтня - безтрек за 5 баксів, ще немає, хоча всі інші з того періоду вже отримав.

Також приємно був здивований швидкістю доставки через МІСТ товарів, замовлених на лохотроні 11.11 (варітсть до 50 баксів) - отримав через 12 і 17 днів з моменту замовлення.

11.11 замовляв знайомому смартфон - на днях вже пробився в Києві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій безтрек не трекається з 12 жовтня.

Відкрив спор. Китайоза каже трясти місцеве поштове відділення.

Не трекається ніде. Ні НП (внутр / міжнар) ні УП.  (внутр  / міжнар)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж прочекав з серпня посилку... мусив повертати гроші, продавець до останнього не хтів вертати гроші і тількі тидждень назад як повернув. Посилка була без трек-номара, треба мабудь завжди просити відправку з трек номером, хай дорожче на пару баксів, але хоч видно де вона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, VaLeRa сказал:

теж прочекав з серпня посилку... мусив повертати гроші, продавець до останнього не хтів вертати гроші і тількі тидждень назад як повернув. Посилка була без трек-номара, треба мабудь завжди просити відправку з трек номером, хай дорожче на пару баксів, але хоч видно де вона.

 

Не раджу переплачувати за трек номер. Теж мав посилочку, вже не пам'ятаю що замовляв. До України успішно відслідковувалось, в Україні все пропало. І не допоміг трек номер. Також повернув кошти, правда повернули зразу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, Amor сказал:

Не раджу переплачувати за трек номер. Теж мав посилочку, вже не пам'ятаю що замовляв. До України успішно відслідковувалось, в Україні все пропало. І не допоміг трек номер. Також повернув кошти, правда повернули зразу

тим паче за правилами АліЕкспрес, кошти повертаються лише за вартість товару. Вартість доставки не повертається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, ursa сказал:

Напиши в личку трекинг-номер, телефон и фамилию получателя, глянуть попробую.

В обед трекнулось в Киеве, подождём.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.12.2016 at 16:28, Serpent сказал:

Я теж 11,11 замовив 4 дрібнички, то трек каже, що зараз вони в сортувальному центрі десь в Європі, в Україну жодна посилка ще не зайшла. Так що диспут відкривати поки що рано. До речі, якщо китаєць відправив S.F. Express - доставить по Україні Нова Пошта, якщо Yanwen - то Міст-Експрес.

Що чути про твої покупки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Monday, December 05, 2016 at 19:38, Alexasha сказал:

В обед трекнулось в Киеве, подождём.

Приехала из Таллина самая крайняя (SF express, Укрпочтой), три октябрьских так и нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь була тема, людина пропонувала доставку з Китая... Не можу знайти щось, підкажіть ссилку на неї:0006:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.12.2016 at 11:14, Serafimych сказано:

Що чути про твої покупки?

Одна посилка вже доставлена. Як не дивно, приїхала Укрпоштою, хоча з Китаю була вислана SF Economic Air Mail і я чекав її доставку Новою Поштою. Ще одна вже в Україні, але де - хз, і ще дві в Україну поки не зайшли. Чекаю далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Терпець урвався , вирішив відкрити спор , скоро свята почнуться , гроші загубляться не повернеш . 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...