Перейти до змісту

Укрпочта и посылки из Китая.


Alexasha

Рекомендовані повідомлення

Летом две посылки не дошло, теперь ещё три. Эти три с 20-го сентября по 11-е октября высланы. Все безтрековые. На Укрпочте к рукам липнут, или на таможне? Поделитесь опытом.

Покупаю у китайцев лет шесть, такого ещё не было до сих пор. И ведь это не шмотки, а вещи далеко не каждому нужные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо хоч перевірити то візьми в перевіреного продавця замов два пакети один з треком другий без, побачиш

потім можеш повідомити в службу укрпошти але без толку там зарплата певно мала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага дождешся

 

Замовляв ще минулого зими планшет ціною 216 долларів. Трек відклідковувався поки не потрапив до нас потім все глухо. Звертався на перше відділення і писав лист на пошук посилки, заплатив гроші за пошук, шукали 2 місяці і в результаті нічого не знайшли. Отримав офіційний лист типу "х@йомайо ми бачим, що по треку в Україну прихало, а далі про@балось ми не винні ідіть нах@й ми нічого не вернем". В служби закордонного перевізника (в моєму випадку пошта нідерладів) все чітко видно в Україну заїхало такого то числа далі тю-тю. 

 

Якщо посилки без треба то просто вимагати повернення коштів в продавця мотивуючи, що не отримав. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, sanbOK сказано:

Отримав офіційний лист типу "х@йомайо ми бачим, що по треку в Україну прихало, а далі про@балось ми не винні ідіть нах@й ми нічого не вернем".

І як розрулилося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Voronin10 сказано:

якщо хоч перевірити то візьми в перевіреного продавця замов два пакети один з треком другий без, побачиш

потім можеш повідомити в службу укрпошти але без толку там зарплата певно мала

не зарплата мала, а люди жадні

таких тільки "кнутом" можна виправити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Yarchik сказал:

І як розрулилося?

 

так і розрулилось, що нічого мені не прийшло. десь ще валяється оффлист про те що укрпошта не при ділах.

повернення грошей зайняло близько місяця часу і кіломентрова переписка з продавцем на алі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Barugan сказал:

Да, останнім часом посилки довго йдуть((( 

 

останнім часом довго бо були розпродажі 11,11 (лохотрон) та скоро новий рік і всі хочуть щось купити. ажіотаж пройде десь в лютому. Я планшет замовляв в листопаді в результаті все було успішщно привласнено на території України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зробив 11.11 дві покупки простежуються до 16.11 , а далі Україна і немає інформації . Мабуть треба відкривати спор , щоб повернули грощі .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Serafimych сказал:

зробив 11.11 дві покупки простежуються до 16.11 , а далі Україна і немає інформації . Мабуть треба відкривати спор , щоб повернули грощі .

Вангую: перехопила Нова Пошта. Для них, судячи з відгуків в інеті, місяць це не строк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, romanc сказал:

Мне дорогая посылка с али пришла на мистэкспрес.

Да, містекпрес це сила, привозять під двері і ще дякують, що скористався їх послугами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Serafimych сказал:

Дякую за інфу , перевірив теж не отримували 

Не факт, що не отримували, вони можуть перебивати свій трек, треба зв'язуватись з гарячою лінією, хоча і це не панацея.

Відкрити спор ти завжди встигнеш, спробуй поки шукаєш написати звичайного листа продавцю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написав - попередив що вимушений буду відкривати спор. Місяць назад теж замовив з алі гарнітуру до смарта . Трека не було , бо вартість мала . Теж в Україні загубилось , відкрив спор - через 3-5 днів повернули гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Месяц - не срок. У меня с продлённым сроком уже за три перевалило. Похоже, все они уже нашли новых владельцев. 

И это... Посылка - собственность отправителя, хоть с треком, хоть без. Поэтому и искать её - дело отправителя, об этом и закон говорит.

Вопрос в статистике, если не приходит каждая третья посылка, это уже звоночек. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Serafimych сказано:

зробив 11.11 дві покупки простежуються до 16.11 , а далі Україна і немає інформації . Мабуть треба відкривати спор , щоб повернули грощі .

Ще ж навіть місяць не пройшов з моменту покупки, про який спір може йти мова? А якщо посилка безтрекова, то тим більше. Я 11.11 замовив смарт, продавець відправив поштою Сінгапура, по треку 16.11 вилетіло в країну призначення і поки теж глухо... Та маю надію, що наступного тижня таки буде імпорт.

А вцілому безтрекові посилки зараз часто не доходять, на жаль. За цей рік я шт. 8 не отримав, і це при тому, що замовляю рідко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спор ще не відкривав , але попередив китайців , що справа йде до того . Тільки що по одному замовленню отримав відповідь - 

Здравствуйте, по причинам логистики, потому что вы еще не получили посылку, мы приносим извинения за это, я надеюсь, вы можете понять, что мы должны помочь вам продлить время, чтобы защитить товары и подстегнет логистическая компания отправила посылку как можно скорее свое местоположение, заранее спасибо
Я желаю вам всего наилучшего
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж 11,11 замовив 4 дрібнички, то трек каже, що зараз вони в сортувальному центрі десь в Європі, в Україну жодна посилка ще не зайшла. Так що диспут відкривати поки що рано. До речі, якщо китаєць відправив S.F. Express - доставить по Україні Нова Пошта, якщо Yanwen - то Міст-Експрес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, vaz75 сказал:

Вангую: перехопила Нова Пошта. Для них, судячи з відгуків в інеті місяць це не строк.

Харэ вот этих беспочвенных наездов в стиле "хто_всрався_-_невiстка".

 

Чтоб ты себе знал - на НП посылки не хранятся дольше 25 рабочих дней (это 33 календарных), поэтому "місяць не строк" - это как рассуждения первоклассника о логарифмах.

 

НП привозит посылки только отправленные через SF-Express (который, в свою очередь, отправляет их через Эстонскую почту).

 

Опять же глупо гнать на НП, если посылка зашла в Украину и не движется.  Таможня официально может держать посылку 7 рабочих дней - и это совершенно не зависит от того, какой перевозчик дальше её заберёт. У меня досмотры занимали от 4-5 часов до 6 или 7 дней (посылки с международным трек-номером).

 

Возвращаясь к теме НП. Если указан правильный телефон - адресат находится быстро. Ему или СМС приходит, когда посылка на отделении, или курьер звонит и договаривается про доставку на адрес. Если нет реакции на СМС - звонят с отделения и рассказывают, что пора бы и забрать уже. Только вот это так происходит, если заказчик не морозится от звонков и номер активен.

 

Выбирайте доставку с трек-номером вида RC.........CN (NL, SG), та что registered. Можно отследить практически на всём пути. Напрягайте продавца, если не хочет отправлять так. В конце-концов доплатите те два доллара за трэк, если товар вам нужен ;)

 

Что больше всего удивляет - это заказы какой-то фигни и последующая реакция на задержку или недоставку. Куча возмущений, истерик, диспутов...

Спрашиваешь, сколько стоит товар - 48 центов. 

Ну .ля... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@ursa о, обідели мышку, написали в норку. Я ж чітко написав:

21 час назад, vaz75 сказал:

судячи з відгуків в інеті

А може ці відгуки - це зрада, ціленаправлена спроба розвалити НП?

7 часов назад, ursa сказал:

Чтоб ты себе знал - на НП посылки не хранятся дольше 25 рабочих дней (это 33 календарных), поэтому "місяць не строк" - это как рассуждения первоклассника о логарифмах.

Опять же глупо гнать на НП, если посылка зашла в Украину и не движется.  Таможня официально может держать посылку 7 рабочих дней - и это совершенно не зависит от того, какой перевозчик дальше её заберёт. У меня досмотры занимали от 4-5 часов до 6 или 7 дней (посылки с международным трек-номером).

Чиста математика: 33+7=40 днів, чи це не більше місяця?

7 часов назад, ursa сказал:

Что больше всего удивляет - это заказы какой-то фигни ...

сколько стоит товар - 48 центов. 

Я хер різниця, яку хєрню я заказав, це моя справа. А справа пошти не аналізувати як і де я замовляю, а тупо доставити адресату. Доставка сплачена - достав. Доставка сплачена до порогу - достав до порогу. Вказано індекс почтового відділення на Кравчука, будь ласка, відправте у своє відділення, максимально близьке до цього йього поштового відділення. Це ж очевидно.

7 часов назад, ursa сказал:

Возвращаясь к теме НП. Если указан правильный телефон - адресат находится быстро. Ему или СМС приходит, когда посылка на отделении, или курьер звонит и договаривается про доставку на адрес. Если нет реакции на СМС - звонят с отделения и рассказывают, что пора бы и забрать уже. Только вот это так происходит, если заказчик не морозится от звонков и номер активен.

Тут все вірно, не спорю.

7 часов назад, ursa сказал:

Харэ вот этих беспочвенных наездов в стиле "хто_всрався_-_невiстка".

 

Маю право. Чи не було таке, що СМС не прихлдило взагалі! А чи не ловив я свій вантаж аж в Запоріжжі і з мене "чемно просили" сплатити доставку звідти сюди, зсилаючись на не вірно оформлену декларацію відправником, а коли показали копію декларації відправника, то затихли і прислали, як виявилося, переплутали наклейки. А це, на хвилинку, не хєрня за 0,48 дол, а євро палета за декілька тисяч гривень.

НП - це не ангельска служба, біла і пушиста, це велика машина, зі своїми довбнями, крадіями і помилками.

 

Як буде у @Serafimych @Serpent @kolser , сподіваюся повідають, хоча, знову вангую, повернуть кошти по "спору".

 

Сам чекаю посилку через SF. Аж цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...