Перейти до змісту

Волинські ЗМІ - на кого реально працюють, кому належать...


jack74

Рекомендовані повідомлення

Давно хтів створити таку тему, все руки не доходили... На Борді є тема по загальноукраїнських ЗМІ (правда там трішки з нахилом про "зраду"), а мені цікаво про наші місцеві ЗМІ, ті, що "ближчі нам до тіла"

Отже, хто що думає про наші Волинські ЗМІ (інтернет-"новини", друковані, радіо- і т.д), на кого вони працюють (партії чи особистості), чи кому належать взагалі?

Перелік засобів масової інформації на сайті Волинської ОДА

Перелік засобів масової інформації на сайті Луцької міськради

Реєстр друкованих ЗМІ (газети) на сайті теруправління Юстиції

 

Для початку, я, наприклад, з місцевих переглядаю (в інеті) наступні:

1. "Волинське Агентство Розслідувань" - адреса:  Луцьк, вул. Шопена, 22, офіс 136. (Поруч, в 134-му "офісі" - офіс "Регіональні організації "Руху Валентина Наливайченка “Справедливість”... Саупадєніє? а на сайті Луцької міськради чомусь знаходиться за посиланням lutskrada.gov.ua/avers-pres)

2. "Інформаційне агентство "Волинські Новини" - адреса: Луцьк, вул. Винниченка, 26, бізнес-центр "Директорія"

3. "ВолиньPost" - адреса: ...? інтернет? на ФБ вказано Даргомижського 7, а на PluGoogle вказується адреса вул. П'ятницька гірка, 7/6 (колишня Горького 20/6) 

4. "Інтернет-видання «Волинь24»" - адреса: Луцьк, вул. П’ятницька гірка,7 (ця ж адреса фігурує і в "Волиньпост")

5. "Волинський інформаційний портал" - адреса: Луцьк, пр-т Волі, 50/36

 

Цікаво було б знати, хто є хто...

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВолиньПост, Волинь24 - Пащенко (хто забашляє, про те і пишем)

Конкурент - Покровський

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинське Агентство Розслідувань дуже любить підлизнути Лапіну (в деяких статтях про цього "діяча" навіть коменти закривають), обісрати Палицю і Варту Порядку, а також активно піарить нову партію ультраправих - "Національний Корпус". Можливо, є ще й інші спонсори.

 

1 час назад, difoto сказал:

хто забашляє, про те і пишем

Пропрацювавши більше 2 років "журналістом", можу з впевненістю сказати, що по такій схемі працюють абсолютно всі ЗМІ, причому в усіх сферах діяльності (будь-то політика, IT, авторинок і т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, "хто забашляє, про те і пишем" теж дуже різне... Одне діло, коли я прихожу, кладу бабки і кажу "напишіть про мене, бо я такий класний пацан, роблю те-то-й-те-то" і зовсім інше, коли я замовляю "напишіть про Васю, шо він гандон"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Savage Лапін , коли зароджувався ВАР - спонсорнув їм трохи з власних коштів, як і декілька інших людей (впливових), щоб була альтернатива волинньюзу(Палиці і Варті Порядку), який мочив усіх (тому що Палиці потрібен і свій народний депутат, і свій мер і ..... несвоїх мочать постійно).

А щодо "схеми" - Волиньньюз ніколи не напише щось проти Палиці або за Романюка, вони в цьому плані раби. Волиньпост - не напише проти Палиці (бо той Пащенку роги обламає), а от за Романюка або щось рівнем нижче - проскакує. Або за Покровського, коли мало "конкурент-а". Там купа нюансів.

29 хвилин тому, jack74 сказано:

я замовляю "напишіть про Васю, шо він гандон"

тільки так і робиться. За позитив тіпа "класний пацан" як правило не башляють, бо нема потреби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, jack74 said:

теж дуже різне...

В сенсі по грошам різне? Ну напевно так.

Хоча розмір гонорару залежить більше від "статусу" "Васі". От, наприклад, написати: "ігарьок - андон" може коштувати 1000, а може й 10 000. Бо один ігор максимум подасть на видання в суд за образу честі і гідності, і інший ігор запросто машину главрєду спалить або гранату до дверей прив'яже. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, jack74 сказал:

Одне діло, коли я прихожу, кладу бабки і кажу "напишіть про мене, бо я такий класний пацан, роблю те-то-й-те-то

Насправді це звучить трохи по-іншому: "Напишіть про мене, що я класний пацан. Але якщо нариєте про мене якийсь бруд, то про це не згадуйте або просто перекрутіть це мені на вигоду. Ось вам чемодан взамін".

 

7 минут назад, difoto сказал:

За позитив тіпа "класний пацан" як правило не башляють, бо нема потреби.

Башляють. Тільки менше і у вигляді "спонсорських грошей". Потреба є: щоб не писали негатив і "незручну правду" про спонсора. ВАР і ВолиньНьюз - яскраві приклади. Перше ніколи не напише нічого поганого про Лапіна, друге - про Палицю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Savage сказано:

Потреба є: щоб не писали негатив і "незручну правду" про спонсора. ВАР і ВолиньНьюз - яскраві приклади. Перше ніколи не напише нічого поганого про Лапіна, друге - про Палицю.

Ну я про це й написав приблизно, але є різниця. ВАР - "новини+новини+активісти+новини", ВН - "Новини+Палиця_маладєц+Міськрада_гандони+Романюк_гандон+Лапін_гандон+новини"

5 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

То Пащенко - людина Палиці, я правильно розумію?

Ну.... практично майже так, бо крім Палиці зараз ніхто не башляє - до виборів далеко просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, difoto said:

Ну.... практично майже так, бо крім Палиці зараз ніхто не башляє - до виборів далеко просто.

А як щодо 2014 року?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Zeuss сказано:

А хіба Post ще Пащенка? Пацани, у вас точна інфа?

Опа... а я то думаю, навіщо йому Волинь24? Не точна, виходе, чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

Хто башляв Пащенку в 2014му?

Думаю, що всі. Бо він жеж був революціонером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, difoto сказал:

Опа... а я то думаю, навіщо йому Волинь24? Не точна, виходе, чи як?

 

Я ж при угоді свічку не держав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, difoto said:

Думаю, що всі. Бо він жеж був революціонером.

Всі - це хто? Він був не просто революціонером, він безпосередньо займався організацією перших наметів і сцени в центрі та активно кричав в мегафон біля облради.

А тепер гарно сидить під крилом Палиці. Дивний якийсь революціонер, особливо після такої невдалої спроби відмазатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

Ну я про це й написав приблизно, але є різниця. ВАР - "новини+новини+активісти+новини", ВН - "Новини+Палиця_маладєц+Міськрада_гандони+Романюк_гандон+Лапін_гандон+новини"

Ну, не треба перекручувати. ВАР - таке ж саме прикормлене ЗМІ, як і ВолиньНьюз. Різниця в тому, що ВАР спонсорує Лапін, а ВН - Палиця. 

На ВАРі купа матеріалу у стилі Палиця - редиска, Варта Порядку - редиска, а Лапін - наше золотце. В той же час на ВН також є купа різноманітних новин і хороших матеріалів. 

 

До речі, твій стиль опису ВАР і ВН якраз і є прикладом, як зацікавлені люди (журналісти) можуть одне й те саме представляти під вигідним їм світлом.

 

Ти людина Лапіна, тому, звичайно, все до чого приклав руку цей "діяч" ти будеш подавати тільки з кращої сторони. Натомість, Палиця і Варта Порядку - конкуренти Лапіна і Самооборони. Тому нічого дивного, що все, що стосується Палиці, ти будеш змішувати з гівном. Як то кажуть: "Nothing personal, it's just business"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не Палкіна людина лі ти, часом?)

Раз викриваєш тут "діячів" з протилежної барикади..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 minutes ago, Zeuss said:

А не Палкіна людина лі ти, часом?)

Раз викриваєш тут "діячів" з протилежної барикади..

Тут як про жабу і гадюку - якщо вони перегризуть один одному горлянки, то буде ще цікавіше. Хай викриває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zeuss сказал:

А не Палкіна людина лі ти, часом?)

Раз викриваєш тут "діячів" з протилежної барикади..

Так що тут викривати? Просто заходиш на сайт ВАР чи ВН в розділи типу розслідування / аналітика і дивишся хто і що про кого пише. Ще раз повторюсь: жодне з цих ЗМІ не є незалежним і час від часу пише заказуху для своїх спонсорів: Лапіна і Палиці відповідно. 

 

Хоча є в цій ситуації і певний позитив: на ВН читаємо правду про Лапіна, а на ВАРі - про Палицю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як кажуть в актуальному нинчє місті Одеса: сколько етіх разговоров - язика нє хватіт!

Тут і так більшість знають правду, правда деколи мовчать)

 

Слідуйте порадам професора Преображенского і до обіду взагалі не читайте місцевих ЗМІ. Я би порадив і після обіду не читати, але то моя суб'єктивна думка.

Ну правда.. якщо є бажання почитати новини, то є більш цікаві ресурси той же project syndicate і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте раз і назавжди розставити крапки над ї.

Я з Лапіним в друзях, але досить відносно. І на Самооборону він не впливає, тому що з самого початку був її рядовим учасником. Так, я звертаюсь до нього "Ігор, привіт!" , тому можна так само назвати його- людиною діфото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...