Перейти до змісту

Інавгурація модератора


vanus

Святкове привітання  

70 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Голосував за шуру!

Але раз більшість форумчан тебе підтримали - ВІТАЮ!

Бажаю тобі виправдати очікування бордівців! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДАЙОШ 10 ЛІТРІВ - КОЖНОМУ! :D

А якщо 10 - це на всіх, то з притаманною мені скромністю дві літри Хугардена я за собою вже забив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дві літри Хугардена я за собою вже забив :)

:jeer:

Я шось не поняв... Будемо електорат поїти, чи глазки строїти? :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, если

Інавгурація модератора 11-04-08 о 20-00 в кораблю

то он тут еще не у власти? :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 літрів на таку банду небагато, я колись випив 4 чи 5 літрів (непам'ятаю :) ) "оксамитової" оболоні :angry: бо від горілки відмовлявся,

але точно був сильніше врізаний від горілочників і потім воютував ціну ніч :jeer: от така історія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інавгурація

хехе, кто-то слишком высокого о себе мнения :)

ps. в оболонь я тоже зайду пожалуй. поздравлю "президента" самого грязного раздела борды

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну info щоб Ваша бригада переодягнулась у вишиванки, щоб vanus привітати..., того від Вас не чекали... Достойний поступок... :) Давно вже так з фотки не ржав... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ты ванус проставляцо будешь только голосовашим лично за тебя или всем голосовавшим ? :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що, є можливість довести за кого голосував? :) так по сто грам пива аби хватило з його 10 л!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо прийде 100 людей - 10л/100= 0,1 л, 100 грам...

а якщо ділити на тих, хто був ЗА - 0,3 приблизно, типу по "смішненькому" пиву... нє, давайте хай перші 10 п’ють за кошти виборчого фонду, а решта - за свої ;):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот так всегда. Как лозунги - так широкой грудью. А как до дела - так узким ручейком :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте от ні з чого знов зробим конфлікт, і хтось буде дуже радий що довів що vanus все ж таки погана людина...

Бо пообіцяв тільки 10л, і якщо буде багато народа і всього 10л, можна зробити його поганим, так як мало на всіх, а якщо всім виставить то попаде на гроші, знач мене жаба не задавить, а ванусу буде попадалово.

Нажаль менталітет більшості. Не сприймайте в чиюсь адресу, просто виникла така думка після прочитання теми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snight: раслабсо. ванус же сказал - посмеятцо.

улыбаемся шире. перестаем везде видеть врага B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та тема після інавгурації буде закрита, ібо флуд і офтоп B) так що зараз можна і пописати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

резервуєм літри, чи може краше виставити пару пляшок водкі замість пива B) а потім Ю-щен-ко!, Ю-щен-ко! ой, що це я В-анус! В-анус!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...