Перейти до змісту

Гонтарева тримає заощадження в долларах - 2 млн.$ на рахунках


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

Я за Луценка мазу не тяну, тому мені й не цікаво.

А щодо Лапіна - в мене зараз 14-та машина, і ні одної з попередніх, як і ця - не на мене зареєстровані. До Майдану в Ігоря була старенька, але крута беха, потім міцик Л200, тепер знову беха, при тому є в графі "доходи від відчуження" сума якраз десь на міцубісі. 

Давай припустимо, що він позичив в батька гроші, коли купляв беху, оформив її на нього, а потім продав Л200 і віддав борг - йому обов"язково машину на себе записувати? Чи ти не розглядаєш депутатів як звичайних людей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

Почитав всі декларації на сайті ВРУ, там в тата ще мерс 90го р.в. був. Тепер точно все сходиться: міцик 08 + мерс 90 = бмв 12. Про "позичив в тата" треба акуратніше припускати, бо ще подумають, що в нього тато ді-джей.

А за Луценка то я мабуть зплутав з іншим чуваком, просто він теж в тій зарплатній відомості.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гонтарева напевне мільйончики вдома тримає, а люди знову як кажуть "попали на гроші " ...і скоріше за все нічого не добються ((( нажаль , бо не та країна як казав один чоловік... 

 

 

 

Хоча слогани звучать ой які знайомі ))) Банду геть ...так вроді Януковича проводжали  )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

"прєступлєніє... і наказаніє..." - Під Києвом спалили будинок Гонтарєвої

«Кинули пляшку із запальною сумішшю». Ексглава НБУ Гонтарева заявила, що під Києвом спалили її будинок

Цитувати

07:36, 17 вересня 2019

 

Колишня очільниця Національного банку Валерія Гонтарева заявила, що під Києвом спалили її будинок. За її словами, невідомі кинули пляшку із запальною сумішшю.

«Наш будинок під Києвом у селищі Гореничі спалили. Кинули пляшку із запальною сумішшю через паркан. Будинок повністю згорів. Пожежникам не вдавалося його навіть загасити. Це вже повне й остаточне беззаконня! Я не знаю, куди мені звертатися, терор триває!» — повідомила вона theБабелю.

3ESHWvEV_normal.jpgtheБабель@theBabelUA
Пожежа в будинку колишньої глави НБУ Гонтаревої.
 

За словами Гонтаревої, під час пожежі в будинку нікого не було. Ніхто не постраждав.

Вона розповіла, що охоронець будинку бачив, як кинули пляшку, і відразу викликав поліцію та пожежників.

спочатку навіть вагався, куди скопіпастити, чи в "позитив" :), чи все ж в "негатив"

 

Певно, то все Валєрічь :_39: не зміг машиною задавити в Англії, то хоч хату спалив :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, jack74 сказано:

"прєступлєніє... і наказаніє..." - Під Києвом спалили будинок Гонтарєвої

Чогось "пахнить"  постановкою, і нагадало- замах на генерального прокурора Віктора Шокіна:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bublik007 сказано:

Чогось "пахнить"  постановкою, і нагадало- замах на генерального прокурора Віктора Шокіна:)

Я теж так гадаю. Тепер, навіть якщо Україна докаже будь яку провину Гонтарєвої її з Англії не відпустять. Бо спочатку замах на її життя, потім підпал авто невістки, а тепер і підпал будинку. Політичний заказ і т.д.

Многоходовочка, маладєс гонтарєва!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як просто в Україні впливати на інформаційний простір: 

палиш хату любому колишньому топ-чиновнику і всі лише про це пишуть і ніхто навіть не згадує про пошуки компромісу з Коломойським у питанні Приватбанку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Pash93 сказано:

З приват банком проблеми  будуть і великі, Коломойський непоступиться , навіть сама назва Приватбанк говорить сама за себе, приватбанку треба альтернативу але її немає, ощадбанк взагалі на дні, хоча при вдалому управлінні міг бути набагато вище за приват. 

Мене гнітить сам факт, що компроміс із Коломойським шукають. Копня йому під сраку і на Ізраїль першим рейсом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Pash93 сказано:

Якщо дивитися з точки зору етнічної національності то на ізраїль з Коломойським разом треба відправляти і Порошенка, і Зеленського, і Пінчука, і ще багато кого. А головного злодія який тепер на своєму каналі Україна говорить який він патріот і як він всім помагає,  йому місце тільки в мордорі на пмж, ось тоді може би Україна почала жити як нормальна країна якби цих діячів в країні не було. 

порошенка треба в ростов - завдяки йому і куму янукович виграв у 2010 і як наслідок війна з купою загиблих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Віталій СК сказано:

Мене гнітить сам факт, що компроміс із Коломойським шукають. Копня йому під сраку і на Ізраїль першим рейсом.

з ахмєтовом компроміс не гнітив? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Віталій СК сказал:

Мене гнітить сам факт, що компроміс із Коломойським шукають. Копня йому під сраку і на Ізраїль першим рейсом.

Не при цьому президентові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, jack74 сказано:

"прєступлєніє... і наказаніє..." - Під Києвом спалили будинок Гонтарєвої

На черзі, підпал "свєчного" заводика Рошен, і так далі ?)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, bublik007 сказал:

На черзі, підпал "свєчного" заводика Рошен, і так далі ?)))))

Ленінську кузню сьогодні арештували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, nickel сказано:

Ленінську кузню сьогодні арештували

Отакої..... Лякнути вирішили колишнього гаранта, чи дійсно почалось "розкуркулення " ?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, weldermaster сказано:

Так про лєнінську говорили що її перед виборами перепродали.

15 листопада 2018 року пов'язана з українським бізнесменом Сергієм Тігіпком кіпрська компанія Ewins Limitеd із групи ТАС придбала в інвестиційного фонду Порошенка "Прайм Ессетс Кепітал" 2 535 263 акції "Кузні на Рибальському", а у фонду ВІК нардепа від Блоку Петра Порошенка Ігоря Кононенка – 690 460 акцій заводу. Після цього компанія Тігіпка стала власницею понад 94% від статутного капіталу товариства.

У червні 2019 року Антимонопольний комітет України оштрафував "Кузню на Рибальському" на 136 тис. грн за подання у 2018 році недостовірної інформації під час одержання дозволу на концентрацію Тігіпком акцій заводу через Ewins Limiтеd. У липні стало відомо, що Тігіпко заплатив інвестфонду Порошенка за акції заводу майже $236 млн.


Так що, "дискотека" обіцяє бути довгою))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bublik007 сказано:

На черзі, підпал "свєчного" заводика Рошен, і так далі ?)))))

якщо порох захоче звалити і забрати гроші за страховку, то можливо і так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, bublik007 сказал:

15 листопада 2018 року пов'язана з українським бізнесменом Сергієм Тігіпком кіпрська компанія Ewins Limitеd із групи ТАС придбала в інвестиційного фонду Порошенка "Прайм Ессетс Кепітал" 2 535 263 акції "Кузні на Рибальському", а у фонду ВІК нардепа від Блоку Петра Порошенка Ігоря Кононенка – 690 460 акцій заводу. Після цього компанія Тігіпка стала власницею понад 94% від статутного капіталу товариства.

У червні 2019 року Антимонопольний комітет України оштрафував "Кузню на Рибальському" на 136 тис. грн за подання у 2018 році недостовірної інформації під час одержання дозволу на концентрацію Тігіпком акцій заводу через Ewins Limiтеd. У липні стало відомо, що Тігіпко заплатив інвестфонду Порошенка за акції заводу майже $236 млн.


Так що, "дискотека" обіцяє бути довгою))))

Перед продажем Петя встиг намутити з продажем площ кузні. Якщо Колома щось задумав зробити, а не просто полякати, то дискотека може закінчитися дуже швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на сколько миллионов был застрахован дом ???? Продать сложно .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, nickel сказано:

Перед продажем Петя встиг намутити з продажем площ кузні. Якщо Колома щось задумав зробити, а не просто полякати, то дискотека може закінчитися дуже швидко.

Тож так... Але, відчуваю, починається сезон "смертельно-хворих: лікарні, знепретомленя , майже параліч, і втеча городами за кордон))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Pash93 сказано:

немає слів...

Ховайте під спойлер таку кількість фото)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Pash93 сказано:

Ось ще представникі C14 є в громадській раді набу, ярі націоналісти, але це не заважає їм у своєму бізнесі працювати з росією і торгувати на російському ринку, ця країна уже приречена на постійну паталогічну брехню, і Голобородько при владі  тільки бетонує цю систему.

 Аля-Містер Фрімен, косить бабоси в , молотить всяку фігню))) До  речі,  користується яндекс гаманцем )))

Snymok2_500.jpgi.gif

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Pash93 сказано:

Треба щоб бачили всі як "нормальні люди" день народження святкують:D А то ще є ті хто вірить, що бідній і нещасній жінці голові нацбанку Коломойський будинок спалив, побив машину невістки, і попросив пакистанця в центрі Лондона наїхати їй на ногу, і що це не піар створення жертви нового режиму.

Прошу пардона за офтоп. Та не про побачили мова))З смартфона  не зручно добиратися до теми нижче, гортаючи купу фото і текста)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Pash93 сказано:

За С14 це правда

Та там крім цього відео  купа всілякого мотлоху))) Яндекс гаманець Вас не смутив, я так зрозумів)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...