Перейти до змісту

Ліс кругляк на експорт, ви за,чи проти?


Nokian

Рекомендовані повідомлення

 

Україна має виконати дві ключові умови для отримання траншу макрофінансової допомоги у розмірі 600 млн євро.

Про це заявив голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі на прес-конференції в Києві, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"На початку 2015 року ЄС вирішив розширити макрофінансову допомогу до 1,8 млрд євро і ми вже надали перший транш у 600 млн. Тепер очікується наступний транш на таку ж суму. Є дві ключові умови для його отримання – усунення заборони на експорт лісу, друге – виплата соціальної допомоги внутрішньо переміщеним особам", - сказав Мінгареллі.

 

Я наприклад категорично проти, аби ми вивозили НЕОБРОБЛЕНУ сировину закордон.  Якщо ЄС так подрбається наш ліс- хай ставлять тут заводи по його переробці. Вкладають в нашу економіку, створюють ТУТ робочі місця.

 Зразу скажу, що не треба розводити про корупцію ,законодавство і тд.

Різні кромберги та нестле з крафтфудами і макдоналдсами  працюють в нас і нічого.

 Ну і ще я думаю, що ьему вивозу кругляка розкручують НАСПРАВДІ наші бізнесмени, котрі хочуть тупо експортувати деревину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після того, як я побував цього літа в Карпатах, я взагалі проти вирубки лісу. Або має бути хоча б так: одне дерево зрубали - 25 посадили саджанців. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, HelloBoy сказано:

а як особисто Ви чи Я чи Ми можемо на цю ситуацію якось вплинути?

А ніяк. Так само, як не впливатимемо на брехню Нокіана, яку він розповсюджує від імені якогось хрєна. Розслабтесь і працюйте для неньки, а ця фігня сама-собою пропаде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто ми можемо вплинути на депутатів, котрих обрали.Саме вони і ухвалюють рішення про дозвіл експорту.

Ти ,Діфото , краще виклади тут позицію Лапіна по цьому питанню, поки ще наші ліси не розсосались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

Розслабтесь і працюйте для неньки, а ця фігня сама-собою пропаде.

 

Ця фігня - це наш ліс? Я особисто в тому, що він пропаде сам собою, не сумніваюся :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за зняття заборони і введення квотування, а також підсилення контролю за вирубкою і посадженнями з жорсткою кримінальною відповідальністю. Але для цього треба змінити повністю судову і прокурорську систему і ВСІХ діючих осіб. Зараз попри заборону вирубки ліс утікає величезними масштабами і нічого з цим "держава" не робить, бо окремі її елементи мають з цього неабиякий зиск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ліс це вже давно не ресурс. Його практично не збереглось. По дорозі з Львівщини на Закарпаття гори повністю лисі. Народ тупо валить все що може завалити. Раніше поробили рекреаційні поселення з готелями, так сторожі з ружбайками охороняють вночі, щоб тупо залишки лісу не вирізали. Біля Луцька в сторону Нововолинська був ліс, зараз декорація з пару рядів дерев і так мабуть скоро буде всюди, а потім й це доріжуть. Все під чітким контролем лісової охорони. Як такі люди родяться я не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Harddriver сказал:

Шведська лісова промисловість:

 

WoodEnergy-Q6-2.jpg

 

Саджати просто треба.

 

Угу, треба. Тільки не ліс. Ліс в нас і так добре росте, якщо його не вирубувати хаотично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво що депутати в ВР будуть вивозити, якщо вивезуть за енну кількість років все і вся, напевно будуть людей вивозити на органи, як не ідея :) (для тих хто в танку, це сарказм), якось дивно в нас все в країні, аби тільки щось вивезти, так це простіше, але класніше зробити щось толкове і запулити в ту ж саму Європу готовий виріб вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу в області дуже багато залежить від губернатора і голови облради.

Щось їх взагалі не чути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хто пам'ятає, у часи правління Кучми, в нього (Кучми) були тьоркі з МВФ по поводу насіння соняшника. Хто кому і по якому поводу в кашу накакав - не знаю, але забугорні не давали кредит, бо вивіз насіння соняшника обкладався 20% митом, і відповідно не було смислу його у нас закуповувати з такою ціною. Кредит тоді так і не дали, Кучма не здався, як результат зараз маємо купу олії до кольору до вибору і навіть на експорт відправляємо. А олія полюбе дорожче насіння. І з лісом так би не мішало зробити.

Задовго до війни, в Новосирській області, китайці заготовляли кругляк і перли в Китай. Прямо під кордоном китайці побудували  чотири деревообробних комбінати, де той ліс переробляли на продукцію, в тому числі і так званий євробрус (клеєний), і відправляли на експорт, в тому числі і в Росію.

Україна (при бажанні владців) теж могла б переробляти СВІЙ ліс, і продавати готову продукцію, а не сировину. Але отримати кредит і розподілити між потрібними людьми куди як краще і приємніше, ніж займатись організацією виробництва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, sss381 сказал:

Україна (при бажанні владців) теж могла б переробляти СВІЙ ліс, і продавати готову продукцію, а не сировину. Але отримати кредит і розподілити між потрібними людьми куди як краще і приємніше, ніж займатись організацією виробництва.

Україна багато чого може (скоріше, могла). Була б політична воля, а не принцип "після мене хоч потоп".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Nokian сказал:

Походу в області дуже багато залежить від губернатора і голови облради.

Щось їх взагалі не чути.

Тихенько вивозять ліс, копають бурштин, освоюють кошти на ремонт доріг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Nokian сказано:

Особисто ми можемо вплинути на депутатів, котрих обрали.Саме вони і ухвалюють рішення про дозвіл експорту.

Ти ,Діфото , краще виклади тут позицію Лапіна по цьому питанню, поки ще наші ліси не розсосались.

Відмінність нормального депутата від рядового користувача борди - він спочатку вивчає та аналізує, а потім говорить. Лапін приймав активну участь у питанні прозорого вибору головного лісівника Волині - пана Кватирка. А я навіть у Київ їздив з волинськими лісівниками, на акцію проти його призначення. Нажаль, ні він, ні я нічого не вибороли, але суть не в тому.

Мораторій потрібен не на експорт, а на вирубку. Потрібні справедливі торги деревиною на аукціонній основі. Почитай проекти рішення по відміні мораторію, вивчи трохи, а потім роби такі закиди і кричи ЗРАДА! Ось тобі один момент: разом з відміною мораторію пропонують ввести аукціони, на яких експортерам будуть продавати лише той ліс, який не купили українські деревообробники, а останнім буде в свою чергу заборонено експортувати той ліс, який вони придбали. Мають бути скасовані прямі контракти, завдяки яким такі, як Кватирко можуть під виглядом санітарних рубок продавати гектари відбірного кругляка за безцінь, але з дууууже гарними відкатами - і не на експорт, нє, нашим, місцевим.

Чому "лисіють" Карпати? Та тому що на кругляк сосни мораторій починає діяти з 2017, от і вирубки зросли на порядок (!!!), поки можна.

І ще купа нюансів з однією тезою: "Не дамо Європі наші ліси! Ми їх краще самі за безцінь вирубаємо!"

Іноді краще жувати вивчити питання, а потім робити висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...