Перейти до змісту

Соціальні мережі


Witiok

Соціальні мережі  

84 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Зараз існує купа соціальних мереж в Інтернет. Прикладом можуть бути однокласники, конекти, вконтакти і так далі.

На одній з таких я знайшов пів-класу де навчався рік тому. + ще людей зі школи. Більш старших друзів не знайшов, тобто ця річ має популярність лиш у більш молодшого населення(як на мене найбільша аудиторія віком 16-23 роки). 

А як щодо Вас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так - я хабраюзер =)

Однокласники і Вконтакте вважаю феезбешними сектами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є "Мой Мир" - від Mail.ru. Він прив'язаний до Mail.ru-агента та пошти. Відносно (на мою думку) безпечний.

Все інше - вже не несе того задуму, що створювався першочергово. (ідея була шикарна, але почали зловживати.. власне як завжди у таких випадках)

Якби таке створили при якомусь там, не знаю.. університеті, чи там відомій газеті у кожному регіоні - щоб можна було прийти до них у редакцію і чесно зарегатися із заключенням договорів чи там якихось угод...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну н*х Тут уже неоднократно инфу о злоупотреблениях такого вида службами выкладывали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю.. знаю..

Я не про те, я саме про те, що ідея цих служб - геніальна !

а от реалізація - ГО%нО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вообще за закрытые форумы и блоги, такие как 0day и leprosorium. регистрация по инвайтам и всегда есть с кого спросить, если набежала куча быдла (впрочем такого еще не случалось). ну и хабраюзер, разумеется :D поэтому полностью разделяю мнение nameless :

Однокласники і Вконтакте вважаю феезбешними сектами.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да вы все сейчас пользуетесь социальными сетями, рас уж читаете это пост :D

Просто блоги, хабра, ньюз2 это считают web 2.0, сейчас уже близится web 3.0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сын пришел ко мне, шельмец, И спросил с тоскою: "Одноклассники, отец - Что это такое? Это что за сайт такой, Где седые люди, На реал махнув рукой, Утопают в блуде? Где к изменам виден путь, Цель ясна, и средства, Где хотят себя вернуть В брежневское детство? Где нарушен их покой? Где проводят ночи? Это что ж за сайт такой - Объясни мне, отче?" Я привлек сынка к себе И сказал с тоскою: "База данных ФСБ - Вот что мы такое" :rolleyes::) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Дууже рідко, іто зареєстрував ак тому що необхідно було зв'язатися з одною людиною, інших контактіа не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1987 год рождения, а сколько уже хорошего сделала в этом мире :smile-zachot:

где я был в 1987 году? :blink: по моему, где то за углом смалил очередную пачку

3c291d9277.jpg

:unsure::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя... :sq_ye:

Добити??? :D

1.Однокласники

2. В Контакті

3. Фейсбук

4. Мой мІр (хз що це таке)

Зареєстрована в них всіх.

Користуюсь однокласниками. І то скоріше для пошуку.

Коли знайшла - спілкування переходить в аську, скайп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://varvara-che.livejournal.com/profile

Меня кстати больше жж чем в котакте. В жж в большинстве случаем сидят люди думающие и пишущие.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://varvara-che.livejournal.com/profile

Меня кстати больше жж чем в котакте. В жж в большинстве случаем сидят люди думающие и пишущие.

Ну конечно же, нужно срочно поделиться всеми своими мыслями и рассуждениями с общим миром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Вы что собсно здесь делаете? Правильно. Срочно делитесь мыслями с миром. Не?

П.С. я поет и жж это один из ресурсов, где мне удобно выкладывать стихи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://varvara-che.livejournal.com/profile

Меня кстати больше жж чем в котакте. В жж в большинстве случаем сидят люди думающие и пишущие.

Ну конечно же, нужно срочно поделиться всеми своими мыслями и рассуждениями с общим миром.

Вы, молодой человек, свои мысли сначала научитесь внятно излагать, а потом вас начнут принимать всерьез. А "с общим миром" - это в цитатник, однозначно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну конечно же, нужно срочно поделиться всеми своими мыслями и рассуждениями с общим миром.

))) людина таке створіння, яке не може НЕ ділитися своїми думками з навколишнім світом,

бо такий обмін і називається, власне, спілкуванням. Яких форм спілкування набирає - питання десяте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...