Перейти до змісту

Соціальні мережі


Witiok

Соціальні мережі  

84 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ити за попкорном? или же бросить монетку и по мирному разойдёмся?

http://www.youtube.com/watch?v=0cfRQohD22Y

Мда, це сумно... що ж це дальше буде... ну якто кажуть доживем побачімо, тим більше 21.12.2012 уже майже на носі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба впадати в крайнощі.

Якщо боїшся, що тобі таке загрожує від мереж, то не означає, що іншим теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FenMix, HWman, а чем отличается форум от социальных сетей)) Все тоже, только формат другой ;)

По вашей логике, машини, например, нада все уничтожить, так как на них можна розбится, надеюсь ход мысли поняли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба впадати в крайнощі.

Якщо боїшся, що тобі таке загрожує від мереж, то не означає, що іншим теж.

мені це не загрожує

FenMix, HWman, а чем отличается форум от социальных сетей)) Все тоже, только формат другой ;)

По вашей логике, машини, например, нада все уничтожить, так как на них можна розбится, надеюсь ход мысли поняли :)

Те на що перетворили контакт ніколи не зрівняти з бордом, надіюсь так і буде. По моїй логіці якщо машина у небезпечному стані, її треба ліквідувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те на що перетворили контакт ніколи не зрівняти з бордом, надіюсь так і буде. По моїй логіці якщо машина у небезпечному стані, її треба ліквідувати.

На що його перетворили? Що там такого аж небезпечного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Они украли у меня идею!!! :angry2:

Ибо это я первый придумал разрешить разной школоте сидеть вконтакте для того, что б видеть, что они пишут, где и кому...

Надо обратится в британский парламент, и снять с них пару миллиончиков за ноу хау :rolleyes::g05::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Я користуюся і контактами і конектами і фейсбуком. Але недавно користуюся МетаБлогом.там можна просто поспілкуватися на любі теми з різними людьми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюся і контактами і конектами і фейсбуком. Але недавно користуюся МетаБлогом.там можна просто поспілкуватися на любі теми з різними людьми

а бордою, напевне, користуватись у Вас не вийде))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзав фейсбука, перейшов на g+ так як він гарно інтегрував в собі всі гуглові сервіси з моїм смартом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна просто поспілкуватися на любі теми з різними людьми

а бордою, напевне, користуватись у Вас не вийде))

Даремно ти так.

Он скільки старих тем людина вже поАПала.

А це так треба вміти. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я користуюся і контактами і конектами і фейсбуком. Але недавно користуюся МетаБлогом.там можна просто поспілкуватися на любі теми з різними людьми

а бордою, напевне, користуватись у Вас не вийде))

Весело тут у вас. Хороші всі такі. І знають як кому і що робити

Ксюха, я мала на увазі довго користуватись))

Жіноча солідарність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весело тут у вас.

угу.. иногда так весело, что от хохота скулы зводит, а модеры массово хватаются за банхаммеры :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весело тут у вас.

угу.. иногда так весело, что от хохота скулы зводит, а модеры массово хватаются за банхаммеры :g05:

сам собі нік вибирав, нє? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...