Перейти до змісту

Что за?


rusel33

Рекомендовані повідомлення

Можно смеяться, можно срач развести на 50 страниц, но иногда после ночи обе картины на одной кирпичной стене (стена между двумя комнатами) висят криво, причем уклон в одну сторону. Ночью все спали, дети их не трогали....  Ну да домик старый, ему 62 года, но стена переложена их кирпича, пол в этой комнате бетонный ровный. Потолок правда в виде "пуза" провисшего. Какие мысли, причины??

IMG_20160809_121501.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rusel33 сказано:

Ночью все спали, дети их не трогали....

протяг. (сквозняк)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, rusel33 сказано:

иногда после ночи обе картины на одной кирпичной стене (стена между двумя комнатами) висят криво

За стіною спальня? Ліжко вперте в стіну? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MaestroA сказано:

За стіною спальня? Ліжко вперте в стіну? :)

Детская 2-х этажная есть, но до стены см 5-6, есть плинтус, он мешает кровати касаться стены

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Dima4s сказано:

це щось надприроднє
думаю варто запросити екстрасенсів)
 

 

або камеру поставити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zevs_Isver сказано:

або камеру поставити

І побачити, як по картині масово збігаються клопи, щоб подивитися на те, що робиться на дивані!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, LSD сказано:

Колії, траса далеко? 

 

https://ru.wikipedia.org/wiki/Резонанс

Км 10, если по прямой, полями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кут нахилу практично однаковий в обох картин. 

95% що це резонанс при якихось незначних вібраціях, будь то потяг, траса, вобопровідна труба в стіні тощо... 

 

Спасіння вам підказали: 2 гвоздя в різних кутках  не одна нечиста сила неосилить :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я недавно прийшов додому, а в кухні на робочій поверхні в углу стоїть весільний бокал(один залишився) який був схований в залі у тумбочці під тєліком у коробці і не виймався з пів року точно, Ооо!!! мля я прозрів,прийшли додому разом з дружиною,і вона питає навіщо ти його сьогодні дньом дістав, в мене комок в горлі,кажу це не я, ми разом зранку на роботу поїхали і напротязі дня я до дому не приїжджав,вона не повірила спочатку,але розуміла що я не прикалуюся,і що я сам в ах....О! оце: "Что за?" взагалі не ясно.

PS: у всяку єрунду типу домових,різних там духів я не вірю,але мля йомайо, вже задумався))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ну ти то додому не приїжджав. А от... 

:D:D:D нє, не реально,разом в одному офісі,тільки я можу на об'єкти інколи їздити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну може дружина почала здогадуватися про "об'єкти", які ти "об'їжджаєш"? 

Сигналка з віденаглядом вдома ж полюбому є?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, yura-patriot сказано:

:D:D:D нє, не реально,разом в одному офісі,тільки я можу на об'єкти інколи їздити.

на довго?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ну може дружина почала здогадуватися про "об'єкти", які ти "об'їжджаєш"?

 

Ой ненада!))

45 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

Сигналка з віденаглядом вдома ж полюбому є?

 

Сигналка звісно,а от відеонагляду в квартирі немає я ще поки не зовсім тейево,але на площатці перед дверима вже давно думав про якусь айпішечку,але ну як завжди все на завтра відкладаю))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yura-patriot @rusel33 , ви не сусіди, часом?

Я вже б подумував би квартирку то продавати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, vaz75 сказано:

@yura-patriot @rusel33 , ви не сусіди, часом?

Я вже б подумував би квартирку то продавати...

Вродь не сусіди,і у зміщення картин чогось! також не вірю,але мій бокал мене "убив" ,не сарказм,не прикалуюся,і не вірю.Це вже другий випадок у моєму житті,про перший навіть писати не хочу,як брат у Почаєві освячував авто і із під нього вибіг чорний кіт,і факт на мої очі,і забігти він туди не міг ні як!!!,я взагалі скептик, і до кінця вірю у  просто випадковісь якусь,але бляха,все як по містичному)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...