Перейти до змісту

ДТП з маршруткою


IronSun

Рекомендовані повідомлення

19 хвилин тому, jack74 сказано:

Там і без збільшення добре видно, що в нього навіть аварійка горить. Він стоїть.

а мені б було дивно, якби він іхав з виключеною аварійкою в такому стані автобуса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь
12 годин тому, phantom сказано:

 

Таке враження, що не мужик писав, а жінка ...

По перше Я НІ НА ЧИЇЙ СТОРОНІ. Істина дорожче.

По друге-як розцінювати пост про жінку?

По третє-сам був у аваріях ЗА КЕРМОМ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 minutes ago, Nokian said:

По перше Я НІ НА ЧИЇЙ СТОРОНІ. Істина дорожче.

По друге-як розцінювати пост про жінку?

По третє-сам був у аваріях ЗА КЕРМОМ?

 

Дик я і не казав, що ти на чиїйсь стороні ...

Як написано так і розцінювати.

Бог міловал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

а мені б було дивно, якби він іхав з виключеною аварійкою в такому стані автобуса

а для чого йому аварійка в "такому стані"? Поясни, чим вона допоможе йому, чи іншим учасникам дорожнього руху. А чи може ПДР його змушують?

Ти з розряду тихводіїв, котрі порушуючи ПравилаДР (напр., стають під знак, їдуть проти олностороннього, і.ін.) вмикають "аварійку", наче вона їх виправдовує? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74
 

Цитувати

9.9. Аварійна світлова сигналізація повинна бути ввімкнена:

в) на механічному транспортному засобі, що рухається з технічними несправностями, якщо такий рух не заборонено цими Правилами;

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок. Які в нього технічні несправності? Дірка в боці? перестань

Колеса на місці, кермо на місці, прилади всі на місці, функціонують - він технічно справний :) А косметика - то таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, jack74 сказано:

ок. Які в нього технічні несправності? Дірка в боці? перестань

Колеса на місці, кермо на місці, прилади всі на місці, функціонують - він технічно справний :) А косметика - то таке.

То вам на СТО можна працювати "Колеса на місці, кермо на місці, прилади всі на місці, функціонують" справний можеш їхати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, jack74 сказано:

Колеса на місці, кермо на місці, прилади всі на місці, функціонують - він технічно справний :) А косметика - то таке.

 

Тобто будь-якому кориту в такому стані можна дозволити їздити по дорогам загального користування?

Може йому по-дорозі ще й підвезти когось по маршруту - підлога в салоні є, дах над головою є, посилене

кондиціювання в салоні є, можливо цілі гальмівні магістралі. Флінстоун едішн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, jack74 сказал:

Колеса на місці, кермо на місці, прилади всі на місці, функціонують - він технічно справний

Пздц, логіка... Мені жаль твоє авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, BanderaLutsk сказано:

Тобто будь-якому кориту в такому стані можна дозволити їздити по дорогам загального користування?

поясни, чим воно "в такому стані" загрожує комусь на дорогах загального користування? Перелякає до смерті блондиночку на Лєксусі?

А про "пасажирів підвезти" вже ж не придурюйся, пасажирів тут нема

А без "цілих гальмівних магістралей" рух взагалі заборонений, і тут вже дійсно був би "технічно несправний"

 

24 хвилин тому, Savage сказано:

 Мені жаль твоє авто.

Якщо такий чуттєвий,можеш йому (моєму авту) допомогти грошима :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був за кермом щонайменше у трьох серйозних аваріях. Дружина у жодній, хоча і їздила 180 км /год.Інколи.

По великому рахунку наші жінки дадуть фору дуже багатьом чоловікам, і не лише у водінні авто.

І я відчув на собі, є моменти, коли ти ніяк не можеш пояснити- чому натиснув на гальма, чи на газ.

Стопроцентно дише, що інтуїція та обережність ще нікому не завадила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

 

ок. Які в нього технічні несправності? Дірка в боці? 

 

"патологоанатом" скаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Б*я, просто офігіваєш, читаючи откровення деяких водятлів. Один доказує, що якщо авто корито чи в нього розворочено пів-бочини, то можна без проблем кататись по дорозі. Другий пише, що не розуміє, чому в деяких ситуаціях тисне на газ чи гальма. Як вам видали права, і що ви взагалі робите на дорозі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Savage ти дурочку то не включай. Ніхто не каже "без проблем кататись".

А на рахунок "водятла" - ти вирази фільтруй трохи. Бо заганяєшся незрозуміло чому... ПМС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його ще просто  не прийшла ситуація.

Але із понтами та зарозуміоістю вже недалеко.

Щиор бажаю уникнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian , якщо ти говориш, що їздиш гірше баби і не розумієш з х*ра ти тиснеш на педалі, це не значить, що всі водії, такі як ти. Та й взагалі в чому заключається понт "нормально водити"? По-моєму, це обовязкова умова для всіх, хто сідає за кермо. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін... ото в нас журналісти деякі жирафоподібні... виявляється в нас ця ДТП сталась сьогодня: http://news.liga.net/news/incident/11319496-v_lutske_marshrutka_popala_v_dtp_7_postradavshikh.htm - дата публікації 21,06,2016... мдя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Savage сказано:

@Nokian , якщо ти говориш, що їздиш гірше баби і не розумієш з х*ра ти тиснеш на педалі, це не значить, що всі водії, такі як ти. Та й взагалі в чому заключається понт "нормально водити"? По-моєму, це обовязкова умова для всіх, хто сідає за кермо. 

Ну от ,сам не знаєш , що це ,,нормально їздити .

Дуже раджу , перш ніж визначати ,,хто який,, познайомитися,

Я мав на увазі не путання педалей і т. д- а раптову , короткочасну втрату концентрації.

І вона буває у ВСІХ , хто проводить за кермом дуже багато часу.

Не пижся тут.

По суті ж у нас в Луцьку останнім час водії маршруток їздять дуже нервово.

Повязую це з великим навантаженням та низькою оплатою.

Ну і ще дуже цікавить  якість їхнього медогляду.

І обовязково треба удосконалити систему оплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Nokian сказал:

Я мав на увазі ... короткочасну втрату концентрації

З такими симптомами тобі нема чого робити на дорозі. А якщо втомився в дорозі, то стань і відпочинь, поспи врешті-решт. Невже ти такий тугий, щоб збагнути елементарні речі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

По суті ж у нас в Луцьку останнім час водії маршруток їздять дуже нервово.

Повязую це з великим навантаженням та низькою оплатою.

відкрию сікрєтік, вони так їздили, з моменту як  вимерли динозаври.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навіть скажу більше, після того як заборонили брати пасажирів поза зупинками і ввели хоч якийсь графік руху, їздити вони стали набагато краще, а до того можна було спостерігати і перегони між маршрутками одного маршруту, і різкий поворот з лівого ряду за пасажиром, і ще багато різних трюків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Lisovic сказано:

перегони між маршрутками одного маршруту, і різкий поворот з лівого ряду за пасажиром, і ще багато різних трюків.

тю,

те ж саме і зараз :(

 

і ганяються, і зупинки пролітають не дивлячись на людей, які очікують на маршрутку, коли треба перегнати "коллегу"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як виявилось, власник і водій буса - мій сусід, чоловік років 30-ти. Бачив декілька днів тому з бандажем на шиї. Поспілкуватися поки змоги не мав. Нічого поганого за нього сказати не можу, ліхачєства за кермом за ним раніше не помічав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...