Перейти до змісту

ДТП з маршруткою


IronSun

Рекомендовані повідомлення

18 хвилин тому, Соромітник сказано:

цікаво, що має статися щоб для водіїв маршруток ввели якийсь відбір з вимогами окрім наявності прав ? ну і перевіряли періодично на профпридатність

Згадалась сценка з одного із радянських фільмів:

- А вот вы, молодой человек, пошли бы работать водителем автобуса?

- В 5 вставать и в 2 ложится да еще возить таких как вы? Нет уж.

 

Не знаю як зараз в плані зп і графіку роботи, але коли в 90их мій батько працював водієм маршутки то зп там була не дуже велика і працювати приходилось з 6ої ранку до часу ночі два дні через два.

Соромітник, а ти б пішов працювати водієм маршрутки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь

багато професійних водіїв.
та всяких вистачає... одні гасають як дурні.. інші теляться і їдуть по 15-20км/год.
а ці стоянки біля там таму по 3-4 кола світлофору? ще і огризаються на зауваження...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

цікаво, що має статися щоб для водіїв маршруток ввели якийсь відбір з вимогами окрім наявності прав ? ну і перевіряли періодично на профпридатність

В першу чергу, вони не повинні рахувати  гроші, і здачу давати,це водій, ну блін йомайо,як так?,і їде, і решту дає, і слухає де йому стати, і думає  де йому не стати.. пісєц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Ha3aP сказано:

Соромітник, а ти б пішов працювати водієм маршрутки?

 

Бачу як наяву:

замовник Соромітнику - шо за нах, сайт не в п..ду, програма просто п..ць

Соромітник замовнику - згадую старий фільм про програмістів, безсонні ночі, кава-амф(печінка не ф-зду, нерви ще

глибше), а ви хотіли б бути програмістом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, yura-patriot сказал:

В першу чергу, вони не повинні рахувати  гроші, і здачу давати,це водій, ну блін йомайо,як так?,і їде, і решту дає, і слухає де йому стати, і думає  де йому не стати.. пісєц.

повністю згідний, принаймні колись (може й зараз так, не був давно) в Рівному, було краще, всі розраховувались при виході з маршрутки, тобто всі грошові операції проводились стоячи, а не в дорозі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, BanderaLutsk сказано:

 

Бачу як наяву:

замовник Соромітнику - шо за нах, сайт не в п..ду, програма просто п..ць

Соромітник замовнику - згадую старий фільм про програмістів, безсонні ночі, кава-амф(печінка не ф-зду, нерви ще

глибше), а ви хотіли б бути програмістом?

А я працюю водієм, що правда не маршутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

повністю згідний, принаймні колись (може й зараз так, не був давно) в Рівному, було краще, всі розраховувались при виході з маршрутки, тобто всі грошові операції проводились стоячи, а не в дорозі

Ооо! пане Маньяк так!, колись так було у Рівно ,зараз також я на жаль не знаю,бо там постійно на авто,але дійсно було діло колись,я сам їздив, заходиш собі спокійно і їдеш куди треба ,а він коли стає на зупинці,і тобі треба виходити, ти собі спокійно йому тицяєш гроші і він спокійно дає тобі здачу, дууже розумно і спокійно як на мене(це все при повній зупинці, на зупинці).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В останнє в Рівненських маршрутках їздив десь пів року тому, оплата була при виході.
Аварія жесть, сам часто 31 номером їздив, саме по Кравчук-Гордіюк...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Oli сказано:

Ціле відео є, я так розумію питання тільки у тому,що було на світлофорах,хоча я думаю, бус перевищував однозначно, тобіш було овер 60,а це вже порушення,а не привикли +дибільних 20км. Хоча на перший погляд, винуватий маршручик, непонятно треба дійсно розбиратися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yura-patriot сказано:

питання тільки у тому,що було на світлофорах

 я майже там живу, але щось не памятаю як вони перемикаються...

 

знаю що пішоходу тепер зелений вмикається коли машинам вже червоний горить.  

раніше було що машинам жовтий а пішоходу вже зеленний горить.  якось зимою йшов так... то виліз на капот, і саме вітер з снігом, відвернувся на секунду і бац вже капот... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, d.u.a.l said:

1.jpg

 

Чесно кажучи, важко уявити, що з такою якістю відео можна однозначно стверджувати який був сигнал світлофора у момент аварії. Цікаво чи є якась можливість встановити це об'єктивно, чи відповідь на це питання буде базуватися лише на свідченнях очевидців та постраждалих?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+зверніть увагу, відразу за бусом хтось перейшов дорогу,  від сторони поштового відділення...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, phantom сказано:

на свідченнях очевидців

на 13:13:01 пішохід зі сторони парку напевно все чітко бачив, так само і автомобіль який стоїть на виїзді з Кравчука

ну і авто яке їхало за бусом точно знає що там блимало чи світило....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, phantom сказано:

що з такою якістю відео

 

там все нормально видно, маршрутці на 13:13:00 горить зелений...     а вже  на  13:13:01  жовтий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Oli сказал:

 

там все нормально видно, маршрутці на 13:13:00 горить зелений...     а вже  на  13:13:01  жовтий

ну небачу але на 2-40 хв відео зразу після аварії проізджає сидан, якби було червоне він би став

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, СОАД сказано:

зразу після аварії проізджає сидан

хто його знає, може в людини шок  і не дивиться на світлофор...

і знову не видно нормально чи він поїхав чи став збоку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ha3aP сказано:

А я працюю водієм, що правда не маршутки.

А я працюю не водієм, але за кермом кожен день.

І по рівню виконання елементарних маневрів, наприклад виконання повороту(заїзд на дорогу через зустрічну смугу тієї дороги), користування показчиками

повороту, перестроювання маршрутчики  - повний пиз.ць.  Таке враження, що виросли вони Маклаудами і возять в салонах свої клани.

Та навіть в цій ситуації, коли, можливо, потрібно було завершити маневр для звільнення перехрестя - те мудло на дорогу не дивилось.

Або дивилось і діяло як завжди - хтось йому десь по п'яні розказав, що маршрутка, як і трамвай, теж громадський транспорт

і має безумовну перевагу, навіть над законами фізики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За день катаючись по місту, замічаю лише пару маршрутних таксі, які дійсно стартують на зелений, або хоча б на жовтий сигнал світлофору.

Але переважна більшість, вже при червоному починає тошнити відпускаючи щеплення. Розумію. що в данній ситуації (аварії) він не рушав, а хотів проскочити на жовто/червоний і це не аналогічні випадки, але породжені однією звичкою. Тому, потрібно їх від цієї какі відучати, якось. Штрафами ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не судіть і не судимі будете! В житті різні ситуації бувають і ПДР порушують не лише водії парашуток.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Соромітник сказано:

годинник реєстратора в момент аварії 13:13:06... в 13:13:13 було б крутіше

цікаво, що має статися щоб для водіїв маршруток ввели якийсь відбір з вимогами окрім наявності прав ? ну і перевіряли періодично на профпридатність

а може насправді в нього реєстратор на кілька секунд відстає... а там в реалі 13...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Не судіть і не судимі будете! В житті різні ситуації бувають і ПДР порушують не лише водії парашуток.

 

Коли їжджу велосипедом - найнебезпечніші маневри біля мене виконують найбільше маршрутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому там якості відео не вистачає ? Варто задуматися над купівлею нового монітору :)

Все чудово видно на великому екрані в повній версії відео, так що гадати про сигнали світлофора немає сенсу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 hours ago, Соромітник said:

годинник реєстратора в момент аварії 13:13:06... в 13:13:13 було б крутіше

 

 

Комусь біда, а хтось шукає в цьому розвагу ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, на відео добре видно, що маршрутчик проскочив на "жовтий", а Опель вже пролітав на "червоний", але це нічого не означає, так як обидва сигнали є заборонними.

А зважаючи на те, що водій "маршрутки" везе не лише свою безмозклу дупу, а й відповідає за всіх людей, котрі йому довірились, то він, гандон, винен по-совісті ВДВІЧІ! Він повинен ще на перше моргання "зеленого" вже зупинятись, щоб перестрахуватись!

Вони (маршрутчики) вже дістали своїм проскакуванням на "жовтий", та й на "червноний" їх теж немало проїжджає, а те, що ні один з них не дочікується "зеленого" і вже їде (типу на притухаючий червоний, блін!), то то для них як правило!

 

А по ПДР - Опель порушив один пункт - проїхав на "червоний" (п.8.7.3.е), чим спричинив аварійну ситуацію, а водій "маршрутки" порушив ТРИ! пункти - не зупинився на "жовтий" (п.8.7.3.ґ), не переконався в безпечності маневру (п.10.1) та  не пропустив зустрічний автомобіль (п.16.3)

Навіть якщо водій "маршрутки" спробує посилатись на пункт 8.11, що типу не встигав зупинитись, то там чітко оговорено

Цитувати

8.11. Водіям, які в разі ввімкнення жовтого сигналу або підняття регулювальником руки вгору не можуть зупинити транспортний засіб у місці, передбаченому пунктом 8.10 цих Правил, не вдаючись до екстреного гальмування, дозволяється рухатися далі за умови забезпечення безпеки дорожнього руху.

А якщо спробує послатись на "закінчення маневру" (п.16.8), то відео йому цього не дозволить, так як там сказано

Цитувати

16.8. Водій, який виїхав на перехрещення проїзних частин згідно із сигналом світлофора, що дозволяє рух, повинен виїхати у наміченому напрямку незалежно від сигналів світлофора на виїзді. 

а "маршрутчик" виїхав вже на "жовтий" - "заборонний"

 

Співчуваю потерпілим, що їм неповезло опинитись в місці перетину шляхів двох гандонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...