Перейти до змісту

Расплата за неуплату


nikblack

Рекомендовані повідомлення

Сeгoдня, 12 мaя, влacти Луцкa пpoдaли квapтиpу из-зa дoлгoв зa кoммунaльныe уcлуги ee влaдeльцeв.

 

Сooбщaeтcя, чтo этo пepвый cлучaй, кoгдa coвeт Луцкa лишaeт злocтных дoлжникoв жилищa.

Кaк cтaлo извecтнo, apecт квapтиp и выcтaвлeниe их нa aукциoн будeт пpoвoдитьcя у тeх гpaждaн, кoтopыe нe зaплaтили зa кoммунaльныe уcлуги cвышe 10 тыcяч гpивeн.

Сoглacнo инфopмaции, oбнapoдoвaннoй нa oфициaльнoм caйтe Луцкoгo гopoдcкoгo coвeтa, иcпoлнитeльный кoмитeт гopcoвeтa Луцкa утвepдил cocтaв кoмиccии oтнocитeльнo вoпpocoв взыcкaния зaдoлжeннocти пo oплaтe зa кoммуcлуги.

 

Кaк cooбщaeт пepвый зaмecтитeль мэpa Луцкa Тapac Якoвлeв, дoлги бытoвых пoтpeбитeлeй и пpeдпpинимaтeлeй, кoтopыe нe ocущecтвляют плaты зa кoммуcлуги, нeгaтивнo cкaзывaютcя нa paбoтe пpeдпpиятий. К пpимepу, ГКП «Луцктeплo» житeли Луцкa зaдoлжaли кpупную cумму.

Источник : http://www.dialog.ua/news/85860_1463079786

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

цікаво, скільки завинили власники житла.

Якщо таке справді можливо, то будуть придивлятися квартири і віджимати... А там і авто. ..

Вангую стрілянину, скандали суди і кровопролиття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай відключають газ, світло, воду і повністю всі комунікації. А відбирати квартиру це вже перебор !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

квартира - то є приватна власність. І просто так її відібрати...

або хазяєва алкаши, або хтось око поклав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Zheny@ said:

квартира - то є приватна власність. І просто так її відібрати...

або хазяєва алкаши, або хтось око поклав.

именно

Ти боргуєш сумму. Кажеш, що грошей віддати не маєш. Суд дивиться, що в тебе є з приватної власності, і виставляє на продаж через виконавчу. Здачу тобі повернуть, якщо забагато виторгують.

Загальносвітова практика, так би мовити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

загальносвітова практика - все в кредитах!  І якщо не маєш чим платити - молоток.

Тут же ж в 99% випадків власність приватна. а її не так просто відібрати.

 

Це потрібно через виконавчу, спочатку суди і т.д.

Мали б приходити якісь повістки. Але я чомусь впевнений, що обійшлося "спрощеним" варіантом.........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, yu2007 сказано:

именно

Ти боргуєш сумму. Кажеш, що грошей віддати не маєш. Суд дивиться, що в тебе є з приватної власності, і виставляє на продаж через виконавчу. Здачу тобі повернуть, якщо забагато виторгують.

Загальносвітова практика, так би мовити.
 

Ага якраз ті що повернуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Zheny@ said:

загальносвітова практика - все в кредитах!  І якщо не маєш чим платити - молоток.

Тут же ж в 99% випадків власність приватна. а її не так просто відібрати.

 

Це потрібно через виконавчу, спочатку суди і т.д.

Мали б приходити якісь повістки. Але я чомусь впевнений, що обійшлося "спрощеним" варіантом.........

Хм. Тобто ти вважаєш, що їм "повістки" не приходили?

 

І я так розумію, квартиру ніхто не відбирав. Її "продали" на "відкритому" аукціоні з метою погашення боргу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Тобто ти вважаєш, що їм "повістки" не приходили?

знаю випадок, коли чоловік розводився із дружиною. Їй повістки не доходили. Хоча "були вручені"

Розвели без її присутності. У судочинстві такого.. навчиняють..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Zheny@ said:

знаю випадок, коли чоловік розводився із дружиною. Їй повістки не доходили. Хоча "були вручені"

Розвели без її присутності. У судочинстві такого.. навчиняють..

Ну так то була злочинна панда, зараз в нас все по закону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це дійсно правда, то це зроблено для віджимання квартир (майна), а чому не зробити так, не платиш 3 місяці (всяке може бути в людини), влада теж не дотримується своїх зобовязань, просто вимикають те, за що є борг і все.

 

Повторне підключення - оплата витрат на виїзд групи "карателів" :) які виключають все (пломбують і так далі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ну так то була злочинна панда, зараз в нас все по закону.

))) не сміши)
мені в свій час без договору, по якійсь міфічній постанові міськради вписали борг за сміття за пару років) я сказав що платити не буду.
суд провели без мене. добре хоч рішення прислали. з виконавчим листом, чи то як та пісулька звалась...
саме цікаве що рішення на лоха розраховані. набір тексту, який набирав якийсь ідіот. написали що по договору я ВИНЕН) договір додається) в додатку договору,ясєн пєнь не було. ініціали мої по переплутували)..
таку хрєнь оскаржувати вирішив сам. написав що договору немає і не було. а в рішенні якась міфічна особа з моєю фамілією))
так само легко і швидко своє рішення скасував суд)
підараси, сер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Dima4s said:

))) не сміши)
мені в свій час без договору, по якійсь міфічній постанові міськради вписали борг за сміття за пару років) я сказав що платити не буду.
суд провели без мене. добре хоч рішення прислали. з виконавчим листом, чи то як та пісулька звалась...
саме цікаве що рішення на лоха розраховані. набір тексту, який набирав якийсь ідіот. написали що по договору я ВИНЕН) договір додається) в додатку договору,ясєн пєнь не було. ініціали мої по переплутували)..
таку хрєнь оскаржувати вирішив сам. написав що договору немає і не було. а в рішенні якась міфічна особа з моєю фамілією))
так само легко і швидко своє рішення скасував суд)
підараси, сер)

в який саме час (рік)? ти поборов таки панду чи то вже жидів по новому?

 

якось, пам'ятаю, зустрічаю сусіда, він і питає: "підписав договір на вивіз сміття?". Кажу, вдома не був, напевно дружина підписала. Він: "а я не буду, бачиш но, в мене 6 приписаних, а живе четверо, я що ще 12 гривень в місяць за мертві душі платити буду?". В тебе теж схожа ситуація? Тупо договір не підписав?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Dima4s said:

а борг так і висить) і не буду платити. хай ще посудяться зі мною.

а сміття куди викидаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, yu2007 сказано:

а сміття куди викидаєш?

Договір підписаний. сміття вивозять. оплачую рівно нараховану суму.
інше питання що до підписання  договору, міськрада вирішила здерти гроші зі всіх. не зважаючи на те користуються вони послугами сміттєвоза чи ні.

Звичка сортувати складати, викидати з розумом залишилась. Тому і зараз викидаю відносно рідко.
Розбалували людей. тепер в сміття йде все що треба і не треба.
Та це вже флуд і взагалі інша історія.
суть мого повідомлення була в тому що судді штампують рішення, навіть не читаючи їх.Уяви що буде далі з такими цінами на комуналку... Тому в нашій банановій республіці, забирати квартири - то ппц. З іншої сторони, я не знаю як вибити гроші з тих хто злісно не платить за реально надані послуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, halcogen сказано:

а тут деякі індивідуми умудряються накрутити борги овер 10000 грн.

Я відкрию секрет - ті індивідууми регулярно  на базарі чи в моднявих бутіках купують далеко не дешеві шмотки!

Хавчиком таряться. Дітки їхні в різних там "Операх" п'єть коктейлі по 200 грн / 100мл.

 

Карочє, живуть собі своїм життям. А за квартиру, хай лохи платять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком правильне рішення. А як інакше заставити виродків сплачувати борги ? 

В мене таких в будинку пачка. Переважно власники декількох квартир, "бізнесмени", заробітчани... сама бідота.

Виконавча має описати майно і придумати що конфіскувати/продати. Але навіть під час суду ті пі*араси не шевеляться щоб розрахуватися і розказують що нічого не мають, бо впевнені в безнаказанності. Ну то от наслідки хитрожопості.

Хоч щось  ці злодії нормального зробили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, halcogen сказал:

Якщо не маєш коштів - не користуйся газом, світлом і водою.  

А з централізованим теплом як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, vaz75 сказано:

А з централізованим теплом як?

Обрізають батареї опалення. Заглушують. Трубу в гофру, щоб давала якомога менше тепла.

Дуже давно бачив сюжет по ТВ, як у якомусь місті з того і почали.

Приходить виконавча, мєнт і сантехніки. Є рішення у виконавчої. Є мєнт - слідкує за порядком. І є сантехнік ,який під пильним наглядом усіх учасників робить свою роботу.  Воду перекрили  - опломбували. газ - так само.

 

Якщо немає достатньо грошей - держава дала субсидію. пенсіонери не так і багато платять. Да їдло дороге, але справляються. Он добра половина дачі мають.

Інших третина не самі - діти допомагають. Одиноких майже немає!  А ще вони (ті ж пенсіонери) вміють кімнати здавати в квартирах. І сукупна сума від оренди - перекриває місячний платіж по квартплаті з головою!

 

Просто ж суть ще і у нашій державі і в способі виконання законних рішень. Сказали конфіскувати майна на 25 000 грн. так що зробили?

Не забрали меблів чи там ТВ. Чи комп. Авто, Якщо є. А прийшов дядя "експерт з нерухомості" і "оцінив" квартиру вартістю  овер 25 000 у.о., всього-навсього у 25 000 грн. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полюбому, скоріше за все, хата *лигарів*, скоріше за все без дітей, бо там додаткові проблеми, конфісковувати нема що більше, бо кому потрібні меблі, холодильник чи телевізор вісімдесятих років ? Знову ж таки, від *лигарів* судових тяжб й проблем очікувати не приходится. Імхо то все *показатєльна порка*, прецедент, щоб іншим неповадно було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, fedir сказано:

будучи у мене в двох кімнатній квартирі автономне опалення з нуля, нові труби, батареї, котел, я б за газ і опалення і гарячу воду платив би не більше 600грн,

 

з цього моменту детальніше можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да по-моему - это ФЕЙК. Если бы так было просто, то можно прийти к кому то с ментами и сказать " Чувак ! Ты едешь в тюрьму, по-тому что  уже был суд и мы решили посадить тебя на 10лет. З что? Узнаешь потом :)  "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...