Перейти до змісту

Місцеві петиції


jack74

Рекомендовані повідомлення

30 минут назад, difoto сказал:

офтоп: 24,25,26 школи здані після 90-го.

 

Не знаю достовірно, але я весь час думав, що 26 шкіл побудували до розпаду Союзу...Пам'ятаю з дівчиною зустрічався в 93-му, то вона навчалась в 26-й школі...Розумію, що Союз розпався не в 93-му, але в мене в пам'яті 26-а школа вже працювала, коли я закінчував школу. А взагалі, я кінчив 8 класів, тому мій випуск - 92 рік))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, halcogen сказано:

Якщо абстрагуватися від релігії, то мені цікаво з економічної сторони - який термін окупності такої споруди як церква? Враховуючи що їх вже тулять куди тільки можна, то рентабульність в них непогана. Такий собі бізнес, ще й з пільгами від держави за наш рахунок.

Якщо церкву будують на пожертви, то уяви, яка рентабельність вже збудованої, коли сума пожертв виростає на порядок (з"являється постійна дислокація для "каси", куди бабульки останні гроші несуть, аби дати батюшці папірчик зі списком "за здоров"я")

23 хвилин тому, Юріч сказано:

Розумію, що Союз розпався не в 93-му, але в мене в пам'яті 26-а школа вже працювала

26-та запрацювала якраз в 93, значить зустрічався з дівчиною ти восени, :) після початку навчального року

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, difoto сказал:

 

26-та запрацювала якраз в 93, значить зустрічався з дівчиною ти восени, :) після початку навчального року

 

Ок, переконав. В своє виправдання можу сказати, що я весною 90-го покинув школу, а восени того ж року вже вчився в морєходці в Одесі. Бував дома набєгами, тому і не помітив, як добудувались останні школи. Значить за останні 23 роки нічого не побудувалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось мене запитав Дмитро Йож Сандалов, а чи виконуються і розглядаються петиції до Луцької міської ради. Важко було відповісти, бо петиція від петиції дуже відрізняється, знаю точно, що розглядаються всі, навіть якщо не набрали 300 голосів. А от чи виконуються...

І от на очі потрапила петиція, по якій можна наочно показати процес, що і як відбувається з їх розглядом.

Автор документу просить заборонити забудову зеленої зони (біля 22 школи), а саме відмінити дозвіл на будівництво церкви. Далі пояснення і обгрунтування своєї позиції.

Судячи з кількості підписантів, петиція цілком може бути підтриманою, але виконати її неможливо, оскільки документів/дозволів/погоджень на будь-яке будівництво у вказаному місті не існує.

Але, якраз ця петиція має гарний шанс бути виконаною. Припустимо, що автор переформулював зміст звернення і попросив "не допустити будівництва будь-чого на вказаній території". І ми йому відповідаємо, що на жовтневу сесію пропонується проект рішення про визначення меж скверу на згаданій ділянці, яка по плану зонування є таки дійсно зеленою зоною. Це додаткова гарантія того, що будь-які спроби забудувати дану територію суттєво ускладняться і не пройдуть непоміченими.

Щоправда згаданий проект рішення не є відповіддю на петицію, яку перепостив Сергій Рижков. Першим практичним кроком було нагадування про дану зелену зону від Оксана Тарабанюк, а ще через тиждень доцільність виокремлення скверу підтвердив у своєму зверненні депутат Pavlo Danylchuk.

А веду я до того, що петиція - це документ, який потребує уважності, серйозності, вивчення і розуміння. А якість виконання петицій зростатиме пропорційно якості їх підготовки.... ну і підтримки звичайно.

 

Повне обговорення на Фейсбук тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:
А веду я до того, що петиція - це документ, який потребує уважності, серйозності, вивчення і розуміння. А якість виконання петицій зростатиме пропорційно якості їх підготовки.... ну і підтримки звичайно.

 

Щось я не так розумію в системі петицій? 

Тож для того і є прохідний бар'єр в 300 голосів щоб не реагувати на "шо нібуть" ... 

 

І звідки простим людям знати є в того попа дозвіл чи немає. Собствено він для того петицію і написав щоб згуртуватися і допомогти у вирішенні. 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...