Перейти до змісту

Петиція "Повернути зупинки на вимогу"


HWman

Рекомендовані повідомлення

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐеÑиÑÑÑ

Якщо бордівчанам не тяжко, пропоную підписати наступну електронну петицію:
 

"Прохання повернути зупинки на вимогу на висадку з міста по вул Героїв УПА та впорядкувати дорожні знаки. Хочу надати свої рекомендації як шофер маршрутного таксі 26а. Відновити зупинку "на висадку" перехрестя з вул Озерецька, також між перехрестями з вул Ціолковського та Жуковського, натомість можна прибрати зупинку біля садочка (вона користується ниською популярністю). Також велике прохання добавити зупинки по обидві сторони дороги на вул Заньковецької біля буд #20(біля повороту на Вахтангова), перенести зупинку на висадку на вул Вахтангова буд 25 до буд 29, добавити зупинку на висадку біля буд 55. У зворотному напрямку встановити знак зупинки біля буд 45 по вул Вахтангова. Тепер щодо врегулювання руху велике прохання обмежити зупинку ТЗ хоч би по одній стороні дороги по вул Героїв УПА біля магазину "Вишківський" бо як спиняються з обох сторін частенько створюється аварійна ситуація. Організувати пішохідні переходи по вул Заньковецької до маршрутних зупинок оскільки там школа і часто переходять діти, також встановити знак "обережно діти" по вул Заньковецької з обох сторін школи. Встановити дзеркало огляду закритих перехресть на перехресті Заньковецької та Вахтангова. Всім дякую за підтримку і впровадження моїх рекомендацій! Ps Якщо би ще заасфальтували ямище на перехресті вулиць Заньковецької та Вахтангова НЕ БУЛО Б ВАМ ЦІНИ! Дякую!"


https://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/1279
 

Лишилось 2 дні, треба зібрати 300 підписів а є 208

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підписав, хоч навіть не знаю, де ті вулиці :) 

Але я про інше - до дупи ті всі петиції. Не можу згадати ні однієї значущої, до котрої б прислухалися і відреагували позитивно "слуги міста".

Потрібна "петиція" про зміну цих "слуг", от тоді може й з'явиться надія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, jack74 сказано:

Підписав, хоч навіть не знаю, де ті вулиці :) 

Але я про інше - до дупи ті всі петиції. Не можу згадати ні однієї значущої, до котрої б прислухалися і відреагували позитивно "слуги міста".

Потрібна "петиція" про зміну цих "слуг", от тоді може й з'явиться надія

там  взагалі абсурдна ситуація) залишили безлюдну зупинку,  бо вона з цегли)) її розібрати важче ніж зняти знаки зупинки з стовбів))
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВОДІЇ МАРШРУТНИХ ТАКСІ виконуйте постанову КМУ про " Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту"

     24. Місцями зупинки автобуса,  який  здійснює  перевезення  у 
режимі  маршрутного  таксі,  визначаються кінцеві пункти маршруту. 
Посадка та висадка пасажирів з автобуса проводиться на їх вимогу у 
місцях  зупинки громадського транспорту,  а також в інших місцях з 
обов'язковим  дотриманням  Правил  дорожнього  руху ( 1306-2001-п, 
306а-2001-п ). 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, СОАД сказал:

ВОДІЇ МАРШРУТНИХ ТАКСІ виконуйте постанову КМУ про " Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту

Так в нас не Маршрутні таксі, а автобуси у звичайному режимі руху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, volks сказал:

Так в нас не Маршрутні таксі, а автобуси у звичайному режимі руху.

весь час думав що у нас маршрутні таксі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки вже раз скорочували кількість зупинок,через пів року знов відновлювали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...