Перейти до змісту

Луцькі Підземелля


RASTA

Рекомендовані повідомлення

Привіт вам від київських дігерів!

Скоро буду у вашому місті.... Чи не розкаже мені хтось про підземні цікавинки Луцька? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є одне місце Метро називається, підземка ще та, є що вивчати :) ШЮТКА :) По-темі так я взагалі не чув про підземки в нас... ;) Не приходилось чути....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тю. есть под костелом. было, по крайней мере.

раньше была романтика, туда сквозь лаз пролазили.

а сейчас туда вроде экскурсии водят ;)

старожилы утверждают про наличие ходов под Стырем.

там я не был, но оснований не верить не вижу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поправ грамотно назву теми

"Луцькі підземелля"

Ні ;) Саме Підземля... Це просто абсолютно інший світ))) Протилежний Надземлі))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тю. есть под костелом. было, по крайней мере.

раньше была романтика, туда сквозь лаз пролазили.

а сейчас туда вроде экскурсии водят :)

старожилы утверждают про наличие ходов под Стырем.

там я не был, но оснований не верить не вижу

Що таке Стир і під яким саме костьолом підвал?

А в Луцьку є малі річки, які зараз течуть в колекторах?

Якщо хтось знає багато і зможе мну провести маленьку екскурсію, то ось моя ася - 365141225

З мну пиво ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під костьолом в нас афігєнне підземля, там ебе екскурсовод і так поводить, покаже скелети, поховання, ходи і т.п. Про це підземля в штатах книженція виходила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто навряд чи тобі вдасться зробити з цього якусь діггєрську акцію...

Малі річки в нас течуть зверху, великі теж...

Хіба тобі вдасться прорватися в підземелля без екскурсовода на загороджені території...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підземелля є... і багато. Практично всі великі споруди в старому місті з"єднані (колись давно говорив з археологом). Сам бачив закладений цегляною кладкою лаз в монастирі домініканів, там колись училище було

Тільки-ж фіг туди пустять, бо небезпечно, один костел залишається, можу взнати в Рабана, чи водять ще туди екскурсії.

Фото звідти:

luzk-11.jpg

luzk-10.jpg

Фото від клубу "Ентузіаст"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

осінню ще було відкрито, зараз мало народу в старомому місті шастає, напевно зачинено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під костелом Петра і Павла екскурсії водить Виноградов Олег Олексійович (тел. 4-09-85). Це якраз і фото з відти. Там дісно цікаво. Тільки він бідолага ніяк не може раду дати підземним водам. Так що найнижчий поверх у воді, а ще один частково підтікає. Але побачити варто.

Остання фото це склеп Магдалени, вона померла у 18 років. Ми в дитинстві по тому куполу скакали, не знаючи що це за споруда. Ото була забава. А зараз треба гроші заплатити, ще й нічого руками не чіпати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз скрість чиясь власність, то потрапити в підземелля певно буде важковато. В старому місті майже в кожному будинку були ходи, які вели до замку. Знаю, бо в нашому підвалі такий хід був. Мама закидала його, щоб не дуло :) А старожили казали, що ходи були такі, що можна було жигулем на Рованці виїхати.

осінню ще було відкрито, зараз мало народу в старомому місті шастає, напевно зачинено

Виноградов там круглорічно. Він з дітьми там розкопує по трохи і воду викачує. А взимку в підземеллі дуже тепло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольно. Давно хотів там побувати. Треба якось буде вибратись все таки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 року потому...

Фігу, Виноградов дасть, а не фото))))))) Він ціпком, по фотокамерах лупить. Тільки 10х15 можна купити за 5 грн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А он после того как запускает группу закрывает на амбарный замок входную дверь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...