Перейти до змісту

Патрульну поліцію Рівного очолив поліцейський з Луцька


Boomboxic

Рекомендовані повідомлення

імхо, краще толковий школяр, ніж професіонал з "липкими" руками і короною на голові

ну і тут є плюс великий, такі молоді, дуже принципові, їми важко внаглу маніпулювати, хіба дуже хитро по дотичній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди добрі я все розумію, але рядовий в 24-25 років очолив Рівне? Ви розумієте, що хай який не буде професіонал в своєму ділі, але командувати ДПС міста повинна людина, що має досвід як професійний так і життєвий, а також кругозір та мислення масштабу міста. Колись підполковника в армії отримати не можна було без академії, а тут по старому полковнича посада. Де знання психолога, керівника, все бічного бачення проблем, щоб направити підлеглих і т.д.. Та чому він може навчити підлеглих чи направити в правильне "русло". Дурдом. Куди ми катимось. А серед тих, кого звільнили більшість нормальні були і це перевірити не проблема було, всього на всього подивись в чому ходить і який ремонт вдома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, foma144 сказано:

Люди добрі я все розумію, але рядовий в 24-25 років очолив Рівне? Ви розумієте, що хай який не буде професіонал в своєму ділі, але командувати ДПС міста повинна людина, що має досвід як професійний так і життєвий, а також кругозір та мислення масштабу міста. Колись підполковника в армії отримати не можна було без академії, а тут по старому полковнича посада. Де знання психолога, керівника, все бічного бачення проблем, щоб направити підлеглих і т.д.. Та чому він може навчити підлеглих чи направити в правильне "русло". Дурдом. Куди ми катимось. А серед тих, кого звільнили більшість нормальні були і це перевірити не проблема було, всього на всього подивись в чому ходить і який ремонт вдома.

Скрізь кричать треба нові, молоді люди. Ставлять таких крик починається треба людина з досвідом. А з досвідом вчора будував схему хабарів і що? Так кого ж ставити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, foma144 said:

Люди добрі я все розумію, але рядовий в 24-25 років очолив Рівне? Ви розумієте, що хай який не буде професіонал в своєму ділі, але командувати ДПС міста повинна людина, що має досвід як професійний так і життєвий, а також кругозір та мислення масштабу міста. Колись підполковника в армії отримати не можна було без академії, а тут по старому полковнича посада. Де знання психолога, керівника, все бічного бачення проблем, щоб направити підлеглих і т.д.. Та чому він може навчити підлеглих чи направити в правильне "русло". Дурдом. Куди ми катимось. А серед тих, кого звільнили більшість нормальні були і це перевірити не проблема було, всього на всього подивись в чому ходить і який ремонт вдома.

 

От і добре, що вашу думку ніхто не брав до уваги коли була переатестація, хоча і там теж було багато всього. 

В 25 років? І що? І так є в нас багато "професійних" керівників на посадах. Займають їх, всі дружньо за них тримаються по 20 років і крадуть безбожо. Ну або якось так. Хіба мало прикладів? 

Добре, що поставили його, побачим як то все буде :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, la20 сказал:

Скрізь кричать треба нові, молоді люди. Ставлять таких крик починається треба людина з досвідом. А з досвідом вчора будував схему хабарів і що? Так кого ж ставити?

Не можна кухарку ставити керувати державною, мінімум повинна бути профільна освіта. Як би ви знали скільки треба знати підзаконних актів, інструкцій і т.д. Документообіг, спецчастина, матеріальна база, таємність і т.д. Всього не напишеш, це зрозуміє той, хто стикався з бюрократією. Те, що можна вирішити швидко і правильно не вирішується по причині, що керівник надає неправильні команди, вимоги чи пише не ті  резолюції на документі та вимагає їх виконання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а яка профільна освіта для керівництва державою? Дві ходки в "мєста нє столь атдальонние" катить?

ПО темі а ти впевнений що він в свої роки не зможе керувати так як треба може він заткне за пояс будь-якого бувалого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, la20 сказал:

а яка профільна освіта для керівництва державою? Дві ходки в "мєста нє столь атдальонние" катить?

ПО темі а ти впевнений що він в свої роки не зможе керувати так як треба може він заткне за пояс будь-якого бувалого.

Впевнений. І не треба всіх судити по керівникам, працівники чи офіцери ще мають честь, їх кидают, їх давлять, але вони є. І це покало АТО. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, foma144 сказано:

Люди добрі я все розумію, але рядовий в 24-25 років очолив Рівне? Ви розумієте, що хай який не буде професіонал в своєму ділі, але командувати ДПС міста повинна людина, що має досвід як професійний так і життєвий, а також кругозір та мислення масштабу міста. Колись підполковника в армії отримати не можна було без академії, а тут по старому полковнича посада. Де знання психолога, керівника, все бічного бачення проблем, щоб направити підлеглих і т.д.. Та чому він може навчити підлеглих чи направити в правильне "русло". Дурдом. Куди ми катимось. А серед тих, кого звільнили більшість нормальні були і це перевірити не проблема було, всього на всього подивись в чому ходить і який ремонт вдома.

 

ото зараз як суд відмінить атестацію (ту, що зараз триває), то наступна атестація така й буде... з походами по домам.... але боюсь, що тоді одними звільненнями не обійдеться 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rl72 сказал:

 

ото зараз як суд відмінить атестацію (ту, що зараз триває), то наступна атестація така й буде... з походами по домам.... але боюсь, що тоді одними звільненнями не обійдеться 

1. Аваков признав, що атестація провалилась. Де ще не почали зупинив, комісії розпустив. Причина - повиганяли професіоналів.

2. 100% за походи та суди. Привід є. Згідно законодавства кожен держслужбовець подає щорічну декларацію, далі діло техніки.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, foma144 сказано:

1. Аваков признав, що атестація провалилась. Де ще не почали зупинив, комісії розпустив. Причина - повиганяли професіоналів.

2. 100% за походи та суди. Привід є. Згідно законодавства кожен держслужбовець подає щорічну декларацію, далі діло техніки.

 

та в ту декларацію, як глянеш, то тому, хто її подав, ще хочеться й пару гривень в шапку кинути )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, foma144 said:

Не можна кухарку ставити керувати державною, мінімум повинна бути профільна освіта.

ось тут я згоден, юру на генпрокурора ставити не можна, особливо, коли для цього треба ще й закон змінити: "генпрокурором може бути тільки кум президента".

звичайно в ідеалі треба людину з досвідом, але підібрати таку можна, коли в країні порядок.

керівник не буде ж один, хтось щось підкаже, десь навчиться, головне, щоб було бажання і був інорідним для системи.

 

На вопрос: «Зачем вы проводите люстрацию и даёте власть молодым — они ж ничего не умеют», Вацлав Гавел отвечал: «Лучше 5 лет ошибок, чем 50 лет саботажа».

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rl72 сказал:

та в ту декларацію, як глянеш, то тому, хто її подав, ще хочеться й пару гривень в шапку кинути )))

Читай між строками, а не умничай. Я писав, про суди, декларацію і діло техніки. Якщо не можеш зв"язати ці три речі і зробити правильні висновки, не треба зі мною сперечатись, як правильно керувати державними органами. В цій сфері маю 20 років досвіду в різних структурах і знаю, що пишу.  А скільки бачив та бачу зараз різних керівників, з яких тільки одиницям подам руку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Polehan сказал:

Краще 2 роки помилок ніж 5 років саботажу

 

5 минут назад, Revolver сказал:

Вацлав Гавел отвечал: «Лучше 5 лет ошибок, чем 50 лет саботажа»

хоч взнав хто то сказав))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще добавлю. Мова йде про силовий орган. Керівник такого рівня сидить в кабінеті та організовує роботу через наради та папери, які треба розписувати на виконавців з конкретною резолюцією. Представляти орган в ЗМІ, перед керівництвом міста, області. Захищати інтереси служби в прокуратурах, СБУ. Організовувати навчання, тренінги, тренування. Дбати про тилове забезпечення, умови праці і ще багато чого треба, треба і треба. 

А тепер представте ви в АТО і у вас такий молодий командир з яким треба йти у розвідку, а командир повинен бути профі однозначно, він керує підрозділом. Поліція - АТО в місті, тут теж стреляють та вбивають з обох боків. І судячи зі ЗМІ, не зовсім праві люди в чорній формі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, foma144 сказал:

Не можна кухарку ставити керувати державною, мінімум повинна бути профільна освіта. Як би ви знали скільки треба знати підзаконних актів, інструкцій і т.д. Документообіг, спецчастина, матеріальна база, таємність і т.д. Всього не напишеш, це зрозуміє той, хто стикався з бюрократією. Те, що можна вирішити швидко і правильно не вирішується по причині, що керівник надає неправильні команди, вимоги чи пише не ті  резолюції на документі та вимагає їх виконання.

Ти в корені не правий.

 

Розкажу тобі схожу історію з власного життя.

Не так давно будучи студентом 4-го курсу в пошуках роботи звернувся в одну контору. Йшов менеджером з продажу, але на фірмі в той час звільнився логіст (не диспетчер, а повноцінний логіст з планування маршрутів), і мені запропонували спробувати цю посаду. Я абсолютно нічого не тямив в логістиці, в вантажоперевезеннях, особливостях розмитненнях вантажів і т.д., але погодився. Памятаю, як всі косо на мене тоді дивилися - на таку відповідальну посаду взяли якогось зеленого лоха без досвіду роботи (вчився на викладача) та ще й студента на стаціонарі. А вже через півроку я став начальником відділу: вивчив і віповідні програми, і документообіг, і особливості роботи митниці.

 

Так що, прекрасно розумію цього копа, і через що йому доведеться спочатку пройти. Головне, щоб не втратив бажання і мотивації працювати. Бо по собі знаю, коли тебе постійно хейтять і ставлять палки в колеса, деколи хочеться просто плюнути і піти. А хейтери і скептики будуть завжди. Вони думають, що раз в них молодими нічого не вийшло, то ні в кого не вийде.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, foma144 сказано:

Читай між строками, а не умничай. Я писав, про суди, декларацію і діло техніки. Якщо не можеш зв"язати ці три речі і зробити правильні висновки, не треба зі мною сперечатись, як правильно керувати державними органами. В цій сфері маю 20 років досвіду в різних структурах і знаю, що пишу.  А скільки бачив та бачу зараз різних керівників, з яких тільки одиницям подам руку.

 

йа-йа-йа, то ти певно з тих "проффесіоналів" , яких при переатестації звільнили?)))

ну так розкажи нам досвічений керовнику в якій декларації треба відображати хату, оформлену на тещу?

 

Цитувати
11 годин тому, foma144 сказано:

1. Аваков признав, що атестація провалилась. Де ще не почали зупинив, комісії розпустив. Причина - повиганяли професіоналів.

дивно чому в Чернігові атестація вчора розпочалась)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, rl72 сказал:

 

йа-йа-йа, то ти певно з тих "проффесіоналів" , яких при переатестації звільнили?)))

ну так розкажи нам досвічений керовнику в якій декларації треба відображати хату, оформлену на тещу?

 

дивно чому в Чернігові атестація вчора розпочалась)))

Які ви далекі від цього всього. Я нічого не маю проти цієї людини, але такі високі пасади не можна займати без досвіду керування та життєвого в першу чергу, за ним стоять живі люди, як співробітники, так і мешканці міста і треба керувати по закону, якщо закону не знати, то як можна керувати.  Це не посада логіста, як писали вище, це всі посади разом узяті.

Вже втомився висловлювати свою думку, більше не буду. Ви мене за мої переконання в данному питанню засуди вже 5 разів (поставили мінусів). Це те саме, як би виписали 5 штафів за одне і теж і ви вважаєте, що це правильно,  я один в цій темі поганий, а ви справедливі.

Я професіонал в свому ділі і мене якщо і звільнять, то тільки у двох випадках, або на пенсію, або знову через конфлікт з керівництвом про те, заради чого чей хлопець прийшов на службу.

А атестація пройшла не правильно, людей звільняли тільки через те, що в нього керівник був  хабарник. Але будь-який керівник має декілька типів підлеглих, ті, що носять, ті, що виконують всю чорну роботу за зарплату. Якщо б цього не було, бардак був би повний. І ось такий останній і попав під ніж, віддавши 15-18 років роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, foma144 сказал:

Це не посада логіста, як писали вище, це всі посади разом узяті.

Вже втомився висловлювати свою думку, більше не буду.

Начальник відділу логістики: робота з внутрішніми і зовнішніми перевізниками + робота з бухгалтерію по накладних і актах робіт + робота з економічним відділом з питань оплати і оптимізації перевезень + робота зі складами + контроль експедиторів + планування маршрутів через GIS-системи + трекінг маршрутів за допомогою GPS + різний дрібязок, який я навіть перелічувати не хочу. Нічого, зправився, причому без жодного досвіду роботи.

 

А тут як не як і навчання в поліцейській академії, і досвід в Луцькій поліції, і військовий досвід на передовій. Я ще раз пишу немає нічого неможливого. Все впирається в ентузіазм і мотивацію. Дай Бог, щоб в нього ні перше, ні друге не зникло. І молодість тут тільки в плюс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, foma144 сказано:

А атестація пройшла не правильно, людей звільняли тільки через те, що в нього керівник був  хабарник.

Та харош звіздєть! За одну цю фразу тебе треба в мінуса загнати по саме дно. Тобі це неатестований приятель мабуть сказав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...