Перейти до змісту

Дешевий ручний плиткоріз. Чи варто купувати?


fotlav

Рекомендовані повідомлення

Добрий день.

Питання до  профі "плиточників" або тих хто власними силами клеїв собі плитку, одним словом практиків.

Ніколи не користувався таким "девайсом"  як ручний плиткоріз, тому не знаю чи варто купувати дорощий інструмент чи дешевший для нарізки не великого об'єму плитки.

В одному будівельному гіпермаркеті є плиткорізи виробництва КНР довжиною 30см.- по 200грн. і 40см. - 300грн.

А в іншому будівельному гіпермаркеті  плиткорізи виробництва Польща довжиною 30см.- по 500грн. і 40см. - 732грн.

Що ви скажете, чи це не той випадок коли потрібно переплачувати?

 

П.С. або можливо хтось знає інші ціни чи є у когось б\у.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував колись дешевий в НЛ, то плитку в одні квартирі вдалося покласти без проблем.  Хоча і справді бігунок там пластиковий, тому надмірні зусилля йому протипоказані. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Купував колись дешевий в НЛ, то плитку в одні квартирі вдалося покласти без проблем.  Хоча і справді бігунок там пластиковий, тому надмірні зусилля йому протипоказані. 

 

А якість порізки яка, і на скільки вам цього плиткоріза вистачило ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись для яких потреб і якої якості, колись купив дешевий на ринку, для настінної плитки доволі точно різав, якщо для напольної плитки, типу грес, то плитка тверда і міцна, направляючі дугою вигинались, хоча свої гроші відпрацював. Якщо різані краї до кутів або стін, то для разових робіт плиткоріз підійде, можете купувати. Для більшої жорсткості станини станка прикрутіть знизу дошку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, bormotuha сказано:

Дивлячись для яких потреб і якої якості

Плитка на стіни у ванну об'єм порізки не великий.

 

bormotuha чи я правильно розумію, що на вищу ціну плиткоріза тільки впливає країна виробника і якість металу? і що в незалежності від ціни функцію вони виконують однакову чи це не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, fotlav сказано:

Плитка на стіни у ванну об'єм порізки не великий.

 

bormotuha чи я правильно розумію, що на вищу ціну плиткоріза тільки впливає країна виробника і якість металу? і що в незалежності від ціни функцію вони виконують однакову чи це не так?

 

Так, головне завдання порізати плитку, максимально швидко, точно і рівно. Звісно, що професійними плиткорізами зручніше працювати, але багато що залежить від плиточника, можна і склорізом нарізати плитку, але не зручно вузенькі смужки нарізати і відламувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, fotlav сказано:

 

А якість порізки яка, і на скільки вам цього плиткоріза вистачило ?

Якість як писав бормотуха цілком задовільна. Також було помітно як він прогинається під час ломки плитки для підлоги. На одну ванну і підлогу в коридорі точно вистачило, власне з ним ніц не сталося. Валяється десь в родича в кладовці бо був куплений ним для його ж ремонту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Закінчив клеїти плитку для себе,

і тепер так би мовити набравшись досвіду хочу ним поділитися з іншими,

відписатись на своє ж поставлене питання.

Як кажуть все геніальне просто, перерізав всю плитку і стінову і підлогову звичайним склорізом за 50грн.  який виходить в рази дешевший за самий вбитий беушний плиткоріз, а на виході результат один і той самий.

І ще один великий плюс крім ціни, що склоріз не обмежує вас в розмірах плитки на відміну від плиткоріза в який не вся плитка поміститься.

Якщо хтось буде користуватися цим методом, в інеті десятки відео як різати плитку склорізом.

0.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС випадково не в панельному будинку клав?

собі теж хочу, та без досвіду і стіни завалені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, timomaas сказано:

ТС випадково не в панельному будинку клав?

собі теж хочу, та без досвіду і стіни завалені

ні, в приватному

робив перед тим штукатурку по маякам, так що клеїти плитку одне задоволення, не потрібно потім тони клею витрачати щоб площину витягувати в нуль.

ось вам посилання на відео канал  Sergej Master

https://www.youtube.com/user/SergeyOliaMaster/videos

міліон порад як для любителя початківця найдете там по вкладанню плитки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, FOX сказано:

А які думки на рахунок болгарки з алмазним кругом в якості плиткорізу? Чи краще склорізом?

По рівності відрізу з плиткорізом не порівняти. Не псуй плитку без крайньої потреби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, FOX сказано:

А які думки на рахунок болгарки з алмазним кругом в якості плиткорізу? Чи краще склорізом?

З власного досвіду:

- алмазним кругом не можливо зробити зріз плитки, щоб там хоть самі маленькі мікро-сколи не утворилися

- пробував і малярний скотч клеїти і звичайний щоб не відлущувалась емаль як радять в цьому відео https://www.youtube.com/watch?v=_r9E-W7JH5c не допомагає

- ставив круг під різним кутом я тут радять https://www.youtube.com/watch?v=ph7T38CnK5s теж все відносно, можливо в малопомітних місцях така якість різу і влаштовує когось але в помітних це буде виглядати явною халтурою.

- пил від різання болгаркою плитки.

- мала точність різу, або потрібно знімати защиту з болгарки щоб був зручніший контроль за мітками

- ну і круг зрізує 4-5мм плитки що часто теж буває критично коли вам наприклад потрібно плитку шириною 40см розрізати точно на два куски шириною по 20см і не міліметром менше. 

Так що однозначно тільки склоріз, а для болгарки і іншої немало роботи найдеться поки покладеш плитку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради.

І ще питання: чим краще робити отвори в плитці під розетки, каналізацію, водопостачання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, FOX сказано:

Дякую за поради.

І ще питання: чим краще робити отвори в плитці під розетки, каналізацію, водопостачання?

%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D0%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, FOX сказано:

%D0%9A%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0% 

А така штука?

Мені потрібно зробити 20+ отворів, в 3х різних розмірах.

На вкус и цвет.
Мені цею приспособою не зручно було. коронкою куди простіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тебе розумію. тут одна і універсальна.. а коронок треба багато.. Дивись сам.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для себе теж коронкою робив отвори після того як побачив скільки плитки знайомий переламав таким циркулем, можливо він був якийсь поганий не знаю але собі робив все коронками і все ідеально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Циркуль купив, буду пробувати :)

 

А який склоріз краще брати?

З алмазом, типу такого:

steklorez1.jpg

Чи з твердосплавним коліщатком, типу такого:

steklorez.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.01.2017 at 09:00, FOX сказано:

чим краще робити отвори в плитці під розетки, каналізацію, водопостачання?

знову ж  таки з власного досвіду

в плитках що на стінах робив таким способом https://www.youtube.com/watch?v=39svco2tW2M

отвори виходять ідеальні з точністю до міліметра, хоча і часто г..мном поливають багато інтернет теоретиків цей варіант.

Для мене це однозначно плюс що одним інструментом висвердлив більше 20 отворів різного діаметра, ну і головне ціна питання 10грн. победітове свердло і метр наждачної бумаги 15грн.

Ну а тепер порахуй скільки коронок потрібно різного діаметра і скільки на це піде грн. та ще і коронки часто не відповідають потрібному розміру то велика то мала.

як і Dieselsmart теж чув тільки погані відгуки про ті так звані "балеринкі"

 

в плитках що на підлозі попередній спосіб не підходить так як вона має міцну структуру

тому вирізував тільки болгаркою так як на цьому відео https://www.youtube.com/watch?v=vZ7wuFPWuZA

варіант бомба, швидко і просто.

 

7 годин тому, FOX сказано:

А який склоріз краще брати?

особисто я користувався з коліщатком, тому що по такому принципу зроблені всі плиткорізи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, fotlav сказал:

в плитках що на стінах робив таким способом https://www.youtube.com/watch?v=39svco2tW2M

спосіб до ужаса геморойний і якщо є час і бажання то можна поколупатись з одною диркою но 20 то занадто.

Та  й сверла по бетону треба що б нові були і дрелька не перекошена бо плитку побєш аж бігом і вся економія буде до одного місця.

найкраще сверла для плитки ось такі, сверлять і для підлоги і для стін

sverla-kopyevidnie.jpg

Загалом сверлити плитку для стіни не велика проблема, плитка глиняна мягенька і легко піддається. А от для підлоги тут коронка буде найкращий варіант або ж болгарка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Dieselsmart сказано:

спосіб до ужаса геморойний і якщо є час і бажання то можна поколупатись з одною диркою но 20 то занадто.

 

Dieselsmart тільки в необіду, але те що ви написали, я ще в попередньому пості передбачив що хтось подібне таки напише ще і тут.

21 годин тому, fotlav сказано:

хоча і часто г..мном поливають багато цей варіант

звісно якщо ви мега-профі майстер і в день клеїте десятки квадратів плитки то так цей варіант вам не підійде, а є ще роботяги простіше  роблять, розрізують плитку навпіл болгаркою випилюють на кожній половинці півкруг і потім це склеюють докупи і вуаля теж є отвір,

Але якщо ви робите самі для себе то я вважаю що цей варіант можна цілком розглядати, ще раз повторюсь А\ цей спосіб самий дешевший В\ цей спосіб самий точний, виходи під воду ніби вилляті в плитці, хоча так він дещо трудозатратний.

4 годин тому, Dieselsmart сказано:

Та  й сверла по бетону треба що б нові були і дрелька не перекошена бо плитку побєш аж бігом і вся економія буде до одного місця.

найкраще сверла для плитки ось такі

 

ще раз

купив одне свердло саме дешеве з победітовою напайкою мінімального діаметра,

висвердлив ним всі отвори,

крутив не дрелькою а звичайним шуроповертом.

Ті свердла що ви показуєте, теж купив собі одне, але і досі воно ще лежить в мене не розпаковане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...