Перейти до змісту

Чергова авіакатастрофа


jack74

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Тобто літак ішов на посадку? Чому він загорівся? Пілоти не скунили зайве паливо при аварійній ситуації?

Щоб потім за те паливо вирахували з їх зарплати? Враховуючи частоту поломок при польотах нашої авіації так можна взагалі без пального лишитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 112
  • Створено
  • Остання відповідь
17 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Щоб потім за те паливо вирахували з їх зарплати? Враховуючи частоту поломок при польотах нашої авіації так можна взагалі без пального лишитись.

 

Літак не сідає з повними баками. Він мусить сідати з майже порожніми. Навіщо ви пілота затравили? Він би пояснив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей літак мав зробити в день катастрофи 6 чи 7 зльотів і був заправлений по повній щоб не тратити кожного разу  час і пальне на дозаправку і запуск двигунів, аварія сталась на 4му, в баках лишалась половина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Літак не сідає з повними баками. Він мусить сідати з майже порожніми.

Я про таке не чув - де почитати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, sergkots сказано:

Я про таке не чув - де почитати?

а ніде, покємон - нафантазував собі. Є злітна маса і посадкова маса, "впритик" пальним не заправляють, інакше не буде змоги зайти на друге коло і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, sergkots сказано:

Я про таке не чув - де почитати?

 

перше що видав гугл, на кацапський сайт.

Якщо захочете найду на інших сайтах.

Але поки що ось:

 

https://m.vz.ru/news/2020/1/15/1018204.html

 

П.С.

@Bliksss  ви навіть такого елементарного не знаєте? Теж агітуєте за освіту в 3 класи?

 

П.П.С.

Відмова двигуна є причиною для скидання зайвого пального і екстреної посадки.

Швидше за все паливо не скинули, бо це совкове корито не мало такої системи:

Цитувати

 Стоит помнить, что не все самолеты оборудованы системой экстренного сброса топлива.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

перше що видав гугл, на кацапський сайт.

Якщо захочете найду на інших сайтах.

Але поки що ось:

 

https://m.vz.ru/news/2020/1/15/1018204.html

 

П.С.

@Bliksss  ви навіть такого елементарного не знаєте? Теж агітуєте за освіту в 3 класи?

В наших не та ситуація. В польоті прибори показали відмову одного датчика двигуна, але двигун ще працював. Вони відразу пішли на посадку, але вже над аеродромом відмовив двигун і літак повело в сторону. 

Конструкція передбачає можливість літати з одним двигуном, але гвинти на зламаному двигуні потрібно виставити так, щоб вони не крутились  а рульом компенсувати асиметрію тяги. 

Про це в неті є багато інформації, льотчиків спеціально вчать як потрібно реагувати в такій ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@$ΩLΩMΩN ти написало:

1 година тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Літак не сідає з повними баками. Він мусить сідати з майже порожніми.

 

де таке написано? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

@$ΩLΩMΩN ти написало:

 

де таке написано? 

 

Подумайте логічно. 

 

Почитати можете, хоча б у вікі:

Цитувати

Політ, в якому виникає проблема з посадкою через надмірну вагу, виходить за рамки стандартного. При зльоті з максимальною вагою, після чого виникає потреба повернення в той самий аеропорт (через механічні неполадки чи стан здоров′я пасажира), часу на вироблення необхідного для посадки об`єму пального може не бути. В ході звичайного польоту потрібна кількість палива була б відпрацьована ще до аеропорту призначення. В разі посадки з перевищенням МПМ, повітряне судно можна зазнати критичного пошкодження чи навіть розпастися при приземленні. В кожному разі, навіть без таких наслідків, кожна посадка з перевищенням МПМ призведе до ретельної інспекції як ЗПС так і самого судна.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Почитати можете, хоча б у вікі:

я то читати вмію, але про пусті баки - там нічого не написано. Є максимальна посадкова вага, і кількість палива в баках - буде різною в залежності від завантаження літака, наприклад, якщо літак без вантажу (або пасажирів) баки аж ніяк не будуть порожніми, або майже порожніми. Та й пальне в літаках використовується не тільки роботи двигунів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Bliksss сказано:

я то читати вмію, але про пусті баки - там нічого не написано. 

 

Де в літака розміщені паливні баки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, що за борт був,щ сином командувача ВПС?

https://www.mk.ru/incident/2020/10/03/upavshemu-pod-kharkovom-an26-ne-dali-sest-izza-borta-s-synom-glavy-vvs.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та мені так само дуже не подобається,коли Гугл в першу чергу підкидає російськомовну версію сайту.

А ти як думаєш,що з цим робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...