Перейти до змісту

Recommended Posts

Цього тижня дозволив собі трішки продовжити зайнятися своїм хобі і як результат робимо перші рухи:

Показати прихований контент  
Hide  

Якось не взначай прилипла назва "Галя", то тепер це проект "Галя", дозволю скромно від себе додати: "балувана" :) 

На наступному тижні "відшліфую" мізки, запущу "дворукісь" і до кінця місяця-середини наступного має бути все закінчено!

Поширити це повідомлення

Та я взагалі не обмежуюся лиш власним підприємством, де нажаль соціальна атмосфера переважає і тому це скоріш "полігон" для розвитку і тестів ніж можливість реалізувати себе. А взагалі готовий до "стрибку" для переходу на автономну роботу в напрямку малої автоматизації процесів: проектування і складання систем управління, проектування і виготовлення маніпуляторів, промислового проектування. 

Наприклад  місяць назад реалізував проект по автоматизації системи відкривання/закривання воротами на парковку за допомогою телефону з SMS інформуванням адміністратора (можна і CMS; відео додам згодом).  Особливо зручно там, де часто змінюються орендарі і треба оперативно віддалено керувати доступом без пультів  і брелків.

Тому якщо в когось є необхідність і бажання щось десь автоматизувати-роботизувати, звертайтесь ;) 

Поширити це повідомлення

Камера системи машинного зору:

IMG_20180903_130634.thumb.jpg.46463ec1664d8546930ccec28b1b377a.jpg

Цікаво лише, є в нас такі хто мав з ними досвід? Чи взагалі з машинним зором?  

Поширити це повідомлення

57 минут назад, Ukrainec сказал:

Та там ніби нічого вже занад то складного не має..

Поширити це повідомлення

36 хвилин тому, halcogen сказано:

Та там ніби нічого вже занад то складного не має..

Та вкурсі, але треба зі швидкісттю 20-30кадрів за 0,7с зробити і проаналізувати зображення на предмет знаходження чорної плями розміром >3пікс на білому прямокутнику 200х30 пікселів.. Можеш чимось допомогти? 

Тут треба якесь спеціалізоване по. Поляки, з sick працюють на базі софта falcon в С++

Редаговано Ukrainec

Поширити це повідомлення

On 09.09.2018 at 22:50, Ukrainec сказано:

IMG_20180903_130634.thumb.jpg.46463ec1664d8546930ccec28b1b377a.jpg

з того що я бачу камеру юзає ПО, в тебе з боку бачу виводить дані, все що треба це аби ПО розрізняло чорний та білий і квадрат коло прямокутник,

з цього можна вже робити якісь аналітичні дані, якщо твоє ПО може це робити то можливо в ньому можна і навчити його розрізняти коло з певним розміром, питання в тому як дані відправляти,

для прикладу:

Спойлер

image.thumb.png.b28f28fe240ab3a7cf8a93892642b61b.png

в мене розпізнавання працює приблизно так, є таблиця розмірів і настройка розпізнавання під кожен елемент...

потім можу скинути процес калібровки камери, там пише як відкалібрувати...

Поширити це повідомлення

В мене не камера, це фактично камера-давач з власним по, який лише конфігурується через пк. Далі після конфігурування він від'єднується від пк і "живе власним життям". В принципі можливостей його внутрішнього софта вистачає визначити об'єкти. Не вистачає швидкодії. Пробував 2 різні: festo, ifm. Перша обробляє 1кадр- 0,6с, друга 0,45с, що страшенно мало. Треба 0.05...0,04с.

на жаль в моєму випадку швидкодія обмежена можливостями ЦП давача.

В тебе я бачу якийсь софт на базі ПК - це є дуже цікаво! Тут можна пихнути якийсь і7 і буде інше діло. Що за софт, як він працює?

Редаговано Ukrainec

Поширити це повідомлення

On 14.09.2018 at 19:28, Ukrainec сказано:

В тебе я бачу якийсь софт на базі ПК - це є дуже цікаво! Тут можна пихнути якийсь і7 і буде інше діло. Що за софт, як він працює?

софт китайський, працює на рівні бюджетного китаю, це програмуля від смд монтажора, в неє зєднання з пк по rs232 і відеосигнал з 3х камер, сигнал в ком іде через тюльпан і перехідник, комп бачить перехідник як камеру софт бачить всі три, швидкодію можу покащати в пп

Поширити це повідомлення

Цитувати

Установка 100% оптичного макро-контролю якості шліфованої поверхні торця конічних роликів підшипників. Єфективно виявляє об'єкти розміром від 0,25х0,25мм. Використовується 2Dдатчик 02D224. На даний час проходить процес валідації.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз