Перейти до змісту

Автоматизація


Ukrainec

Рекомендовані повідомлення

55 хвилин тому, Voronin10 сказано:

чи правильно я зрозумів що ти хочеш зробити "багато фото"(швидкий фрейм рейт) розкласти їх в доріжку щоб таким макаром робити аналіз якості шліфовки поверхні ролика?

трішки не так, не скласти в доріжку, а аналізувати кожен кадр по окремості. Хоча як і описано тобою я знаю теж використовується. Є камери які під"єднуються через PCI-Ex4/8/16 інтерфейс і роблять фото з фремрейтом до 1000к/с. відразу його проаналізувавши. Мені достатньо і 60 к/с через якийсь firewire інтерфейс. 

 

55 хвилин тому, Voronin10 сказано:

слухай, посуті тобі треба робити теж розпізнавання тільки додати щоб камера розпізнавала твою форму в даному випадку це буде прямокутник в кадрі зліва на право (зверху в низ) незалежно де лежить обєкт, якщо вона буде так розпізнавати тоді посуті зліпив пару  фото в доріжку і перевірив, хоча мені тут так просто писати :) на практиці граблі з усіх сторін

 

думаю в тебе все вийде

Це все деталі, в сучасному по до більшості камер як виявити не проблема, я ж пишу: проблема швидкісттю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 111
  • Створено
  • Остання відповідь
3 годин тому, Ukrainec сказано:

:0040:

 

я по шліфавці поки повний профан, хоча 3г71м чекає мене (веселі канікули будуть ;) )

 

торцову сітку бачу а чорне це так званий "прижог", правильно зрозумів?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Voronin10 сказано:

а чорне це так званий "прижог", правильно зрозумів?

 

ні, дефект штампування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ще одне рішення:

 

Спойлер

IMG_20181109_131702.thumb.jpg.52a55b0ffe96be8f92f8c0c88a12d332.jpg

камера для контролю положення і типу заготовки встановлена перед верстатом. Зупиняє конвеєр і подачу заготовок.

За місяць тестів жодного інциденту.

Так, не дешево, але що зробиш? Якщо рівняти втрати до 2018 то дана система окупить себе за рік мінімум 3-4рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

@Ukrainec  щось ти давно в темі не писав.

А взагалі я шукаю твою тему про ланцюги (протиугонні) до ровера. Це ж твоя тема була? Перерив всі 12 сторінок твоїх тем, але щось не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

@Ukrainec  щось ти давно в темі не писав.

 

Займаюсь більш глобальними технологічними проектами модернізації обладнання по спеціальності, для не посв"ячених це довго і важко пояснювати. 

3 годин тому, nickel сказано:

А взагалі я шукаю твою тему про ланцюги (протиугонні) до ровера. Це ж твоя тема була? Перерив всі 12 сторінок твоїх тем, але щось не знайшов.

Зараз цим не займаюсь, див вище... Не вже ти вел купив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Та я почитати хотів. Ти її видалив чи що?

Я не пам"ятаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу купити ланцюг той, що йде шестикутними ланками. десь бачив на просторах інтернету. Він з кращої сталі роблений. ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...