Перейти до змісту

Вибір модульної кухні


IgorOkCJ

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!Постало питання вибору модульної кухні і  виникло чимало питань стосовно того, яку ж саме кухню вибрати, яка б прослужила не один рік: які фасади вибрати; на кухні, якої фабрики краще звернути увагу?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Sashkajek сказал:

Комфорт.VIP master...Сокме теж не пагані кухні робить і швидше..

Теж придивлявся до кухонь цих фабрик. От тільки хотів би почути відгуки, чи нормальні в процесі експлуатації МДФ фасади покриті плівкою? Чи все таки дивитися на фарбовані фасади (котрі звісно дорожчі). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив неодноразово як плівка відходить..особливо біля духовки...тому думаю фарбовані краще...но вони біш делікатніші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Sashkajek said:

Бачив неодноразово як плівка відходить..особливо біля духовки...тому думаю фарбовані краще...но вони біш делікатніші...

Польська кухня, дешева, фасади МДФ плівка, сонячна сторона, за 12 років нічого ніде не повідходило, взагалі.

Спальня українська, середня вартість на той час, фасади МДФ плівка, немає ні вологи, ні сонця цілий день. Плівка повідходила з країв місцями на третині фасадів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.03.2016 at 23:06, Sashkajek сказал:

Бачив неодноразово як плівка відходить..особливо біля духовки...тому думаю фарбовані краще...но вони біш делікатніші...

то що ж тоді краще: фарбований мдф чи клеєний плівкою? тим більше, якщо ціна що фарбованого, що клеєного плівкою в деяких кухонь практично однакова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому варіант звичайної ламінованої ДСП з пластиковою крайкою 1-2мм навіть не розглядається? Практичніше ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, IgorOkCJ сказал:

то що ж тоді краще: фарбований мдф чи клеєний плівкою? 

Скло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Краще обрати меблі якісні та нормально виробника, так як ці меблі завжди знаходяться під дією вологи та пару, та може з роками вздутись. В нас кухня фірми Сокме Марта, ми її ще 5 років тому купляли и проблем з нею ніяких не було ще. Я бачив її на  http://domisad.com.ua/catalog/kukhni/ і вважаю, що можно таку легко купляти. Головне, щоб її встановлювали нормальні майстри і щоб коли будуть врізати мийку, щоб замазали герметиком і вода не попадала у щілини. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшов додому, глянув на  кухню більш детально і зрозумів що не все так добре як я думав,) Думку змінив)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 26.05.2016 at 01:57, SyDa сказал:

Краще обрати меблі якісні та нормально виробника, так як ці меблі завжди знаходяться під дією вологи та пару, та може з роками вздутись. В нас кухня фірми Сокме Марта, ми її ще 5 років тому купляли и проблем з нею ніяких не було ще. Я бачив її на  http://domisad.com.ua/catalog/kukhni/ і вважаю, що можно таку легко купляти. Головне, щоб її встановлювали нормальні майстри і щоб коли будуть врізати мийку, щоб замазали герметиком і вода не попадала у щілини. 

 

Дуже класні меблі випускає фірма Сокме, у нас теж саме така кухня Марта і я та моя жінка просто у захваті від неї. Так що всім її раджу!) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

С последних интересных изделий, могу отметить http://mebelmag.com.ua/kuxni-metod/ Икею, смотрели детям на квартиру, понравились. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.05.2016 at 11:48, Vladimir89 сказано:

 

Дуже класні меблі випускає фірма Сокме, у нас теж саме така кухня Марта і я та моя жінка просто у захваті від неї. Так що всім її раджу!) 

 

Сокме випускає "якісне лайно", а не меблі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.07.2016 at 15:54, Scorpio сказано:

 

Сокме випускає "якісне лайно", а не меблі. 

яка ж фірма випускає якісні та не дорогі кухні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяка.Меркс,але там більше плата за бренд(назву). Купа є ньюансів.Частнік ліпше зробить,хоча дороще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Також цікавлюсь питання вибору модульної кухні. Надивився пару варіантів кухонь від VIP master. 
Можливо хтось замовляв собі кухню їх виробництва? Який фасад кращий: покритий мдф плівкою чи крашений ?


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Кухнями не спеціалізуюся, хоча торгую меблями. Собі як кухню обирав так: сокме -це бюджетник. VIP master, теж чув що хороші, але не знайшов, хто б розтлумачив що і як замовляти. Сказали, що якісні комфортмеблі в них на сайті була прога в якій забиваєш розміри кухні, оновлюєш програмку і вона розставляє меблі саме тієї серії, що ти обрав. Одним словом, сам стаєш дизайнером свої кухні із готових елементів. А вже замовив через гуртівню, де підкупялємо ДСП ліжка.  Серії у них різні, я спочатку обрав дорожчу, але як розставив кухню, воно поравхувало вартість, то... передумав, і взяв більше дешевшу серію. Встановлено лише 1,5 року тому казати рано, але нарікань не має. в мене сопрано низ дуб срібний верх дуб молочний. Але усі ми індивідуальні, то підберіть те що найбільше подобається Вам. Глянець відразу відкинув як непрактичний. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...