Перейти до змісту

Ось як треба відпочивати(18+)


HWman

Рекомендовані повідомлення

Ось мотиваційні, як він їх називає, відео, від Олександра Тихомирова(18+):

Скрытый текст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Копірайт.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось як треба спускати бабло та знімати свою голу подругу) ні мотивації ні вміння відпочивати я тут не бачу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Dima4s сказано:

 та знімати свою голу подругу)

як є чим похвалитися то чому б і ні....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на колір та смак, товариш не всяк. А для такого відпочинку потрібен друкарський станок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Cherman сказал:

Фотографує кацапські ТП.

Дивився його роботи, доволі таки професійно фотографує і дівчата хороші, так що свої гроші заробляє чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, HWman сказано:

доволі таки професійно фотографує і дівчата хороші, так що свої гроші заробляє чесно.

це тренд - фотографуватися у Тихомірова.

Буде новий тренд - у Барана, буде Костя подібні  відео викладати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один я ніфіга не розумію, що гарного в однакових фотографіях (напів-)оголених дівчат? 0_о

Ну поставлять їх в позу розкорякою, ну дадуть в руки чи покладуть збоку якусь фігню, а ще погляд кудись спрямований - і що? Що тут вартого для фотографій?

Та блін, в них будова однакова - плюс-мінус одна рука-нога, груди-дупа, спереду-ззаду-збоку. Причому п2. ховається, ніби цінність. Все.

За них платять частіше? Вони приносять мега-популярність? Яка їх цільова аудиторія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені сподобалися роліки. І якість зйомки, і трюки, і пейзажи, і місця, і дівчата (просто цукерочки :)). Висоти трохи боюся, тому деякі моменти зачаровували. По білому заздрю хлопцеві, я б також хотів так проводити відпустку, можливо не так екстремально, але у цьому напрямку. Не те що наші, а особливо росіяни, вміють - 10 днів з готелю не вилазити і заливаючи бульку з халявного бару. Да, бабла на такий відпочинок потрібно, але якщо хлопак заробляє, то чому б ні? Респект йому. Ми недавно з дружиною удвох провели на Мальті 5 днів, це було круто, на місці не сиділи, кожен день щось нове...і дикий пляж, і катання на яхті, і мандрівки по островах, і купання в блакитній лагуні, і прижки зі скали в грот, і нічні клуби, і стрипбари, і відвідування стародавніх містечок, рибацьких поселень, і концерт MTV, і автобусні екскурсії по всій країні (хоча скільки там тої країни...). Це я вважаю відпочинок, є про що згадувати, а не так як в Затоці чи на Азовському морі - пляж, грязі, катання на банані, домік, столовка, базар, вино, добрий ранок :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Voronin10 сказано:

Аби було бажаннята час

та що ви кажете? А фінансово "пупок не лусне"?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, VovkleV сказано:

та що ви кажете? А фінансово "пупок не лусне"?
 

переліт дорогий,

життям там дешеве

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже заговорили за відпочинок, ось як я бачу ідеальний відпуск:

Скрытый текст


dGi9cGz24O8.jpg 
(c)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Ось як треба відпочивати(18+)

 

Це його робота, він створює гарну картинку, те що ми хочемо бачити, і отримує за це гроші. 

Прихована реклама (в 1-му відео часікі хто побачив? :)), гроші від спонсорів, зйомки кліпів, подорожі за рахунок тих хто хоче опинитись в кадрі і т.д.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минуту назад, natalka) сказал:

Це його робота

 

Ви написали очевидні речі. Якщо це його робота, то виконує він її якісно. І це велике щастя, коли робота приносить задоволення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.03.2016 at 21:38, VovkleV сказано:

та що ви кажете? А фінансово "пупок не лусне"?

Колись на Хабрі промайнулв статейка, про те, як "нахаляву" злітати на Балі і від\почити.

Суть заключалася у наступному.

- збирається "банда" 6-8-10 чоловік.

- замовляли квитки раніше. По акції зі знижками. туди і назад. Переліт обійшовся значно дешевше. Не по 1000+ у.о. з чоловіка в одну сторону, а приблизно 1000 у.о. туди й назад.

- знову ж таки, Бунгало на 6-8-10 чоловік, обходиться дешевше, аніж на 2-х.

Ну і хавка (без фанатизму) не так і дорого, не дорожче, ніжу у москві (Як в даному випадку).

 

Звісно, тут у чоловіка багато грошей ,які йому платять тьотки за те, що вони перед ним голими покрасуються (ги-ги), а він на їхніх фото заробить бабло.

І бабло чимале. Ну і російські зп, завжди були на порядок цікавіші за наші. Маючи ЗП (а в даному випадку це не ЗП, а власний дохід, я він перевищує цю 1000), овер 1-2К у.о., за 2-3 місяці можна відкласти і на переліт, і на відпочинок і т.д.

А якщо ще якась модна дєффачька із золотої молоді, замовила фотосет на Балі. (Бо в тата грошей вагони, і сама вона уже успішна бізнес леді в свої 22) То чому ні ?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, natalka) сказано:

Прихована реклама (в 1-му відео часікі хто побачив? :)),

 

ми не на те дивилися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, natalka) сказано:

Прихована реклама

та це і є реклама !

Чувак просто рекламує себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

та це і є реклама !

Чувак просто рекламує себе.

 

І годинник. В першому ролику. І чому Наталка назвала це прихованою рекламою, незрозуміло. Це пряма реклама, там спочатку і в кінці ролика писало і показувало про цей годинник, та й на протязі ролика сюжет крутився навколо нього. Це важко було не помітити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.03.2016 at 01:46, natalka) сказал:

 

Це його робота, він створює гарну картинку, те що ми хочемо бачити, і отримує за це гроші. 

Прихована реклама (в 1-му відео часікі хто побачив? :)), гроші від спонсорів, зйомки кліпів, подорожі за рахунок тих хто хоче опинитись в кадрі і т.д.

 

 

І я теж замітив продакт-плейсмент. Ну дуже вже явний, не схожий на випадковий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/6/2016 at 1:46 AM, natalka) said:

 

Це його робота, він створює гарну картинку, те що ми хочемо бачити, і отримує за це гроші. 

Прихована реклама (в 1-му відео часікі хто побачив? :)), гроші від спонсорів, зйомки кліпів, подорожі за рахунок тих хто хоче опинитись в кадрі і т.д.

 

 

Тільки спочатку набиває собі популярність, а далі вже заробляє на рекламі. На що, власне, і зловився ТС в першому пості ^_^

 

Quote

Якщо вже заговорили за відпочинок, ось як я бачу ідеальний відпуск:

Це часом не "Долгий путь вокруг Земли"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...