Перейти до змісту

Зарізка плитки під 45 градусів


vasyapypkin

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Підкажіть, де можна завести декілька плиток і зарізати під кутом 45 градусів?? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо кілька, то простіше болгаркою спецкругом для плитки по місцю врізати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Opel75 сказал:

Якщо кілька, то простіше болгаркою спецкругом для плитки по місцю врізати.

Можливо і простіше, але якість зрізу, то ви мене вибачте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вибачу.:D

Якщо є навики в користуванні болгаркою (плюс спецкруг) - якість ідеальна. Собі всю сам різав.

Розумію, Вам цей варіант не підходить, не буду оффтопити.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюсую Опеля - звичайний диск для бетону (Алмазний диск для плитки 1А1R X-treme professional 125*2мм.) з епіка за 32 грн (це зі знижкою) робить чудєса. Як на один раз - саме то. Різав плитку 600*300 (фартух на кухні). Аби руки не тряслись )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище правильно підказали. Якщо небагато плитки, то бери круг алмазний і потихеньку запилюй, далі, є на болгарку круг з наждачкою, але порада - коли алмазом підпилюєш, не доходь до краю приблизно 2 мм. Також можеш на брусок дощечки наклеїти чи прикрутити саморізом наждачку ( 40-60 ) і вручну дошліфувати. Правда, якщо плитка керамограніт то наждачкою тяжко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, bormotuha сказано:

Також можеш на брусок дощечки наклеїти чи прикрутити саморізом наждачку ( 40-60 ) і вручну дошліфувати.

Блін, не додумався. Мілімітронив кругом. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дякую за підказки. Єслух, що такі можливості (тобто станок) мають ті, що роблять пам"ятники. От не знаю, як погуглити контакти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...