Перейти до змісту

Цифрові фотокамери


funfoto

Рекомендовані повідомлення

Грався я з цією Сонькою (мова ж про Соньку R-1?).

Непогані враження.

Сподобався рівень шумів, точніше - майже повна їх відсутність.

Світлочутливість і робота фотіка при "сірому" освітленні - дуже непогано.

Оптика - нормальна. Явних проблем при швидкому тесті не помітив.

Як на мене - то задерта ціна, але це стосується всіх продуктів Соні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 176
  • Створено
  • Остання відповідь

Люди, а в Minolta A200 є російська мова? І ще: де можна побачити зразки фоток, зроблені цим фотоапаратом? На офіційних сайтах (в т.ч. Америка, Англія, Німеччина та ін.) пише, що у зв'язку з захистом авторських прав розділ "Sample images" ("Зразки знімків") закрито.

Відповідь. Мови---нема. Доречі деякі фотки з мінолти викладені в топіку---фотопрактика. Див. екзіф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, трохи вище спречались за S3 IS.

Сьогодні подзвонив клієнт - каже хочу і все...

Поспрошав в знайомих - кажуть, що за 600 американських зараз знайти його не проблема.

Оперативно наші працюють :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто-нибудь пробовал Sony Cyber-Shot H1?

Может кто подскажет, что лучше - H1 или H2?

Говорят на форумах, второй хуже вышел...

И судя по ценам (второй уже во многих магазинах дешевле), так оно и есть...

Вообще хотелось бы узнать мнение знатока об этой модели (H1).

Добавлено(фанфото). Таковая соня стоит в витрине. Приходи-крути. Цена как на такой девайс почти подарочная :ok: ..

Обсуждение... ну например вот тут http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=20:16104

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никто часом FUJIFILM FinePix S3 Pro не крутил?

Мне кажется интересный аппарат, по цене D70s но намного более функциональный, или

ПРОдвинутый. Читал обзор на http://www.ixbt.com/digimage/fuji_s3pro.shtml очень интересно,

но для меня есть одно "НО" - Никоновская система. А для владельцев Никонов стоит присмотрется ;-)

З.Ы. насчет цены прогнал :-( стоит ок 2 штук :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ведь Д200 это репортажка вроде + 10 мпс. А этот типа как фот с бОльшим ДД, за счет фуджиковской

матрицы с двумя типами пикселей. По скорости он никакой (типа канона 300Д).

ЗЫ А мне 5Д вообщето нравицца (мечта канониста:-))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менять её канэшно задалбывает, плюс пыль, плюс иногда нужно поменять быстро, но у зеркалки есть на мой взгляд неоспоримые преимущества (скорость АФ, малый лаг затвора, малошумные высокие ИСО, во всяком случае на 350D ИСО800 как на G5 ИСО200), но есть и недостатки(вес, цена, размер).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 difoto:

Цікавий вибір.

Тоді чому 27-й, а не 30-й?

не настолько мне нужно ручками на обьективе зуммировать, чтобы за это 300 уей переплачивать...вот за большую матрицу заплатил бы, но опять таки не столько..

ну и в конце концов, все всегда можна поменять! (целюсь все еще на 30й...но вдруг хватит мне и ФЗ-7вот надоест- тебе продам!!! :)))))

скорость АФ, малый лаг затвора, малошумные высокие ИСО, во всяком случае на 350D ИСО800 как на G5 ИСО200

а с чего ты взял, что преимущества большой матрицы могут использовать только зеркалки??? я вообще не понимаю этого народного увлечения зеркалом, хоть убей, хотя и связан с фотографией много лет...

может поэтому понимаю, что Никон Д200 нужен ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО если

1. у тебя уже есть2-3-4 обьектива плюс какая-то СБ 28я.

2. тыЧЕТКО ЗНАЕШЬ, ЗАЧЕМ ТЕБЕ ТАКОЙ АППАРАТ!!!

2й пункт самый главный....

2Plum касио в останній момент відпало... хотів П700, але проштудірувавши купу сторінок нету, все-таки зупинився на Панасі...

ЛЄЙКА, 12х , ёпта! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вже купив собі Canon PowerShot S3 IS. В приміщенні видає фотки середньої якості, на вулиці - кращі. Поки ще сонця не було, не зміг при нормальному освітленні поюзати. Крім того, карточка стандартна, 16 мегабайт, то розігнатися з експериментами не було як. Треба буде ще поексперементувати з настройками, експозицією, та ін. Цей фотик у мене перший, до того мав досвід тільки з Canon PowerShot A95, і то на пару днів просто брав у знайомого, так що треба вчитися, вчитися, і ще раз вчитися.

12х оптичний зум мене, звичайно, радує, стабілізація зображення супер, можна прочитати вивіски так далеко, що при звичайонму фото ледве саму вивіску можна розглянути.

До речі, маю цікаву софтінку - NeatImage називається. Так от, ця прога зроблена спеціально для зняття шумів з цифрових камер. Причому з сайта розробників програми скачується профіль до кожної конкретної камери, який описує вірогідність і структуру шумів при кожній конкретній роздільній здатності, витримці, експозиції і т.д., а потім шліфує фотку. Деталі не втрачаються, а шуми конкретно-таки удаляються. Можу викласти. Тільки вибийте в Фотакома мені нормальну швидкість хоча б на півгодини :) (раніше 60 кбайт/секунду йшло, тепер - 6)...

І ще. Може. не в тему, але: де в Луцьку недорого можна шустру SD-карточку на гіг взяти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 difoto:

- Грешок небольшой, но затейка занятная ... (с) Аник

:)

Все може бути, бо "ніколи не кажи ніколи". Але наступним девайсом в мене буде щось на кшталт Oly Е-350 - необхідно і достатньо. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а с чего ты взял, что преимущества большой матрицы могут использовать только зеркалки??? я вообще не понимаю этого народного увлечения зеркалом, хоть убей, хотя и связан с фотографией много лет...

может поэтому понимаю, что Никон Д200 нужен ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО если

1. у тебя уже есть2-3-4 обьектива плюс какая-то СБ 28я.

2. тыЧЕТКО ЗНАЕШЬ, ЗАЧЕМ ТЕБЕ ТАКОЙ АППАРАТ!!!

2й пункт самый главный....

как раз три объектива присутствуют и 430ЕХ :-)

2 Yarchik

У фанфото или дифото просто завались шустрыми гигасовыми карточками :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
...

До речі, маю цікаву софтінку - NeatImage називається. Так от, ця прога зроблена спеціально для зняття шумів з цифрових камер. Причому з сайта розробників програми скачується профіль до кожної конкретної камери, який описує вірогідність і структуру шумів при кожній конкретній роздільній здатності, витримці, експозиції і т.д., а потім шліфує фотку. Деталі не втрачаються, а шуми конкретно-таки удаляються. Можу викласти. ...

Оцінив, дійсно практична програма. Зкачано і розміщено на сайті http://soft.lm.lutsk.ua/SOFTWARE/TYPE/Graphic/NeatImage/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Надумав купляти цифровий фотік. Але не сильно в них розбираюсь.

Форумчани, порадьте модель.

В районі 150 зручних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если есть 610й за 150 уей - брать адназначна... вариантов нет!

да и за реальную цену (ок. 260) тоже выбор аптимальный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто користувався Canon PowerShot A610?

Поділіться враженями.

у меня А610. очень карашо. настроек море, терпимый автомат, приемлемое какчество (матрица и оптика). аккумов хватает на флешку гиговую забить до упора, тока вот сначала плевался, пока пользоваться не научился ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А-610 можливо купляти, якщо ціна дійсно десь біля 150 грошей.

Якщо ж брати новий девайс, то оптимально ціна/параметри/можливості - Olympus SP-500.

На даний час цей апарат новий коштує приблизно 280 грошей. Можливо вже трохи менш.

Я ним користувався. Критичних для домашніх умов недоліків в ньому немає. Та й для аматорських теж.

Всі фотки в моїй фототемі з травня по середину червня зроблені ним.

Чим апарат примітний - це можливістю всі налаштування робити ручками при наявності дуже толкової автоматики (якщо ручками не вмієте, чи ліньки :angry: ) + до того наявний RAW.

Зрозуміло, краще щось на кшталт С-5060/7070/8080, але ці камери іншої цінової категорії.

Новий девайс обідеться не менш ніж 500 грошей.

Зараз користуюсь С5060. Довольний девайсом.

Але на днях купляю Nikon D50. Тому продаю :)

Якщо цікаво, то можу порадить де купитьв Луцьку SP-500 приблизно за 280. Гарантія - 2 роки.

Або продам свій С-5060 в комплекті з карточкою CF на 2 Гб (фотік десь за 400, карточку за 60, можливо трохан поторговатись :) ). Фотік зроблено в Японії. У комплекті пульт ДУ і 32 Мб рідної карточки памяті. Гарантії лишилось 11 місяців.

Описалово на SP-500:

http://www.olympus.ua/consumer/29_SP-500_U...cifications.htm

Описалово на С-5060:

http://www.olympus.ua/consumer/29_C-5060_W...cifications.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чіткість падає бо без стабілізації.

якщо знімати зі штативу - можна розібрати структуру гілок на дереві за кілька км. (пробували в Шешорах сфотографувати одиноке дерево на полонині)

і таки 6-ти меговий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вірно сказано. Немає там оптичного стабілізатора.

Є ерзац-замінник, але він там як маркетінговий хід, і насправді нічого не дає стосовно чіткості (програмно задерто світлочутливість і знижено витримку при програмному же зниженні різкості).

А штатив дозволяє значно покращити знімки при великих значеннях зуму, чи при великих витримках. І не тільки у SP-500.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СП-500 будет в районе 265-270.. прибавляй , естественно сразу память , ну и чехол не помешает.... :D

только смею заметить:

10х зум без стабилизатора - это боинг с движком от кукурузника: понту много , а толку мало.. я на своем панасе и со стабилизатором-то (лучшим в своем классе!) на длинных зумах не всегда попадаю, а тут вообще.... все аппараты такого класса стоят на 100-150 уёв дороже, что говорит о том, что олимпус опять таки со своим маркетингом выпендрился в стремлении слепить из за копейки какашки хз что... в итоге потребитель получает болььшой дисплей, большой зум и никакие фотки, которые он может с удовольствием просматривать на этом дисплее(и не больше)! :D

так что подумай получше! тот же 610 кэнон я бы более советовал. за мменьшие деньги не худший фотоаппарат, к тому же хД- память одна из самых дорогих(в 1,5 раза дороже СД, которая в кэнонах) и т.д.

или, как вариант, Plum продает здесь свой никон 5900, аппарат - бомба в маленьком алюминиевом корпусе и в полном комплекте( состояние - отличное, я его лично видел)

карочи, думай! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу пардону. Я тут тимчасово... був в плотной обороне :rotate: . Все. Я Є. Пишіть і в лічку і .... Ася 341530706. Но проблем, всё решим :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сабж біло успішно придбано - Canon A620.

І навіть обкатано на випускному вечорі з друзями :-)

Сьогоднішній робочий день на фірмі народ дивився фотки і бурно обговорювали - хто, де і як :-)

funfoto спасибі :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є можливість взяти фотоапарат. Поки що зупинвся на трьох варіантах:

1) Sony DSC-H2

2) Panasonic FZ7

3) Panasonic FZ20

Вони всі в принципі майже подібні по характеристикам (крім напевно FZ20), але можливо хтось тримав їх в руках, робив знімки (чи просто краще розбирається в їхніх параметрах,...), і може поділитись своїм враженням? Бо перечитавши купу їхніх оглядів я ще більше заплутався.

Буду радий почути якусь пораду, думку... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FZ-5 & FZ-20 сменились ужжо FZ-7 & FZ-30

я держал в руках и тот, и другой :)

если есть амбиции по поводу качества, естественно, 30ку(она и признана лучшим дальнозумом)...матрица побольше да и настроек куча...

соньку не держал....хотя объективно оценить сложно, все журнальные тесты - это оценка лидеров по "фотофинишу", потому как разница в качестве конечного снимка будет видна "вооруженным" глазом, а на деле - .... оптика Лейка , мадэ ин джапан, удобное меню/управление - вот за что я выбрал ФЗ-30...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо потрібен "дальнозум" - однозначно FZ-30.

Його недоліки значно нижчі ніж у аналогів Sony.

Зокрема при зйомках не на максимальниж фокусних відстанях картинка суттево краща за рахунок більш адекватного апаратного оброблення зображень, низьким ХА, відносно меншому рівню шумів матриці.

Окремо звертає на себе увагу краща оптика.

Однак, враховуючи його ціну (не говорячи про ціну Sony) - а це близько 680 грошей (за Панас).

Тому той же Nikon D50 (тільки тіло) обійдеться трохи більш ніж 600 грошей (якщо брати варіант KIT з обєктивом 18-55ED, то буде десь в діапазоні 700-750 грошей). + до нього обєктив (досить пристойний, і однозначно кращий, ніж у не дзеркальних дальнозумів) обійдеться в діапазоні 400-500 грошей (тут - як повезе, і в залежності від виробника та параметрів конкретного обєктива).

Ось і рахуйте, чи не краще взяти толкову дзеркалку з толковим обєктивом за гроші, які не перевищують в + 25% від вартості нехай найкращої, але зум-цифромили.

У всякім разі я був власником кількох зум-цифромил від Olympus, тримав в руках FZ-27 і аналогічну Соньку, а зараз придбав Nikon D50.

А враховуючи, що модель D50 може вже і подешевіла (випущено і Nikon, і його конкурентами оновлені моделі старшої групи, знижено ціни на попередні моделі старшої групи), такий варіант може бути дуже цікавим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...