Перейти до змісту

Цифрові фотокамери


funfoto

Рекомендовані повідомлення

На рахунок зарядного переживать особо не тра. Всі сучасні зарядні імпульсного типу, і на вході (нормальні робочі режими) сприймають від 100 до 240 вольт 50/60 (на справді пох скільки) Гц.

Але і при ліміті грошей я б Вам радив зупинитись все-такі на FZ30.

Краще трохан напрягтись, ніж потім "будет безумно жаль за безцельно прожитые годы". :)

Ось Вам лінк на порівняння FZ30 та FZ20

http://www.premia.com.ua/article_info.php?articles_id=45

Стосовно D50 чи D70 я Вам поясню популярно:

1. Аналогічні матриці.

2. Аналогічне начиння електронне (у 70-го добавили софтово-апаратних прибамбасів, які не варті тої різниці в грошах)

- 50-му: гірший кітовий обєктив (а навіщо він мені? я його одразу міняю на інший)

+ 50-му: реальна ціна кітового варіанта нижче майже на 500 грошей.

Причина такого рішення: в моїх руках 50-й працює нічуть не гірше за 70-й, а "робочий комплект" вийшов майже на 300 грошей дешевше. Я не на стільки багатий, щоб викидати гроші за "понти", але й не на стільки багатий, щоб купляти дешеві речі :)

Якщо б стояв вибір між D50 і D80, то і 50-й, і 70-й програвали суттєво. По робочих (читай - критичних у роботі) параметрах. Але на ту ж міру вигравали у ціні. Так що я вибрав оптимальне співвідношення реальних потреб та ціни.

На жаль я забув уточнити вартість FZ-30 там, де я купляв свій 50-й. Цілком можливо, що в них і на нього дуже цікава ціна :)

Але в цьому питанні Вам може допомогти funfoto, чи хтось інший з форумчан.

Просто тра спитать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 176
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

Кто че скажет плохого/хорошего по поводу сабжа? Olympus E500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайна дзеркалка початкового рівня.

Нічого видатного, до того ж - модель застаріла.

- паршива матриця.

- слабоватий вибір оптики, та й виробник оптики мутноватий

- дорогі аксесуари

+ роздільна здатність матриці

За меньшу ціну значно кращий девайс по всіх параметрах (крім роздільної здатності матриці) - Nikon D50.

Якщо девайс ще не придбано - радив би D50. У всякім разі, коли я вирішував який девайс придбать - вирішив, що це буде D50. Це, на даний час, оптимальне співвідношення якості/робочих параметрів/ціни.

Ще не було й натяків на незадоволення рішенням :D

Якщо будете куплять тільки "тушку", можу продать новий кітовий обєктив (18-55, бо придбав інший).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм. на рахунок виробника оптики я б не сказав що він мутний. Олік є Олік. У нас він мало відоимй. В Європі - більше. Користується тим що він є монополістом для своїх камер. Проте все одно більшість користуються Nikon та Canon.

А на рахунок "краще взяти" - Nikon D80. Правда ціни на нього ще "кусаються" - новинка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм. на рахунок виробника оптики я б не сказав що він мутний. Олік є Олік. У нас він мало відоимй. В Європі - більше. Користується тим що він є монополістом для своїх камер. Проте все одно більшість користуються Nikon та Canon.

А на рахунок "краще взяти" - Nikon D80. Правда ціни на нього ще "кусаються" - новинка

В том то и дело, каки бы ни было боди, если стекол, пых и т.д. в продаже нет, то с боди (пусть даже самого наилучшего(каким олик не является:))) толку НОЛЬ.

У моего знакомого Е300 - отстой еще тот. Шумы уже на ИСО400 прут. Одно преимущество - цена. Дабл кит за 800уе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ЧИТАТИ ВСІМ

Чергова стаття Кена Роквела про цифру, плівку, та фотографію загалом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв собі давеча Canon PowerShot A530

Пробні фото можна глянуть в моїй галереї...

В самому фотіку сподобалась функція запису відео. На мою 512 метрову карточку влізло 45 хвилин відео в форматі 640х480 зі звуком... Звук, звісно, так собі, але все ж... Коли нема повноцінної камери...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

эхх.. люблю я этого Кена.. :(

ибо фотег мой по всем параметрам - хороший, а также он подтвердил мою любовь к другой, по моему мнению(и его тоже) фирме, которая делает ЛУЧШИЕ среди компактоцифровиков(уж поверьте, щупал- знаю)... CASIO Форева!!!

Более умных, быстрых, удобных и к тому же стильных камер я не видел! :)

ЗЫ кстати, кто-то в курсе... кто цифровик-то придумал??? :) ану-но версии??? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот что по этому поводу говорит Википедия:

http://ru.wikipedia.org/wiki/История_цифровой_фотографии

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от тільки не тре шо Касіо. сонька була першою хто зробив.

а вот и враньйо! Mavica 1981 года была видеокамерой с нажатой паузой и записывала изображение на магнитную ленту старым добрым аналоговым способом!

Среди первооткрывателей - Apple, Kodak... а первый цифровик в современном понимании его, каким он есть и сейчас т.е. с записью в память, ЖК-дисплеем(монстров по полцентнера с разрешаловом 100х100 в учет не берем) стала Casio QV-10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а любу!

вони всі миттєво включаються, мають класну оптику та безліч сюжетних режимів, які роблять зйомку задоволенням! :ok:

Все, що я тримав в руках цієї фірми - виключення зі стандартів цифрового фото! можна порівняти приблизно як .... Ламборджіні у світі авто... десь так ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Orfey

скіко маєш грошей... приблизно?

зразу кажу: воно не є дешеве, тому що немає "бюджетних" мильніц! Будь який апарат напічканий по-повній...

ТУТ вибереш те , що тобі найбільше підходить!

Доречі, концепція фірми Касіо - полегшити роботу та відпочинок людині... це видно навіть по сайту, де просто вибираючи кілька варьянтів тобі допоможуть вибрати оптимальну камеру :ok:

Адьйос!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є пропозиція Olympus SP-500.

Якщо цікаво - дайте контактний телефон, чи асю.

Апарату 4 місяця. На гарантії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EXILIM EX-S600 300

EXILIM EX-Z5 215

Exilim EX-Z60 235

Exilim EX-Z600 275

Exilim EX-Z70 270

EXILIM EX-Z700 305

это примерные цены :smile-zachot:

остальное на сайте exilim.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайна простенька цифромила.

Абсолютно нічого цікавого чи видатного.

Звертає на себе увагу той факт, що на оффсайті (глобальному) самчунга немає жодних згадок про таку модель.

Це дуже погана ознака.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДЕЖАВЮ

http://www.samsungcamera.ru/press/press_ne...asp?ynews_uid=7

Щось так сильно нагадую NIKON D50 чи D80, аж жуть.....

2 georg:

Ось і воно....

100 голодних кітайців.....

Дуже такі девайси насторожують. В т.ч. і ціною.

Хоча, не виключено, що апарат (точніш модель) зроблена виключно для країн "дикого світу", та має цілком припустимі параметри якості і надійності.

Все питання в тому, чи маєте Ви бажання ризикнути 100 президентами. Але це вже не питання, як я зрозумів :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОГО-ГО

Самсунг PRO815.

http://www.samsungcamera.ru/product/pro_vi...d=720&cat_uid=9

Я ф шокке.....

8 Мп (3264 x 2448), 15X опт. zoom, запись видео, экран 3.5", CompactFlash

І орієнтир ціни: 3232 грн. .....

Фотоприемник ПЗС матрица 2/3″

Рабочее разрешение Прибл. 8 млн пикселей

Полное разрешение Прибл. 8,3 млн пикселей

Объектив Schneider, f = 7,2 ~ 108,0 мм (28 ~ 420 мм в эквиваленте 35-мм пленки)

Диафрагменное число F2,2 ~ F4,6

Цифровой зум Фотосъемка: 1,0X ~ 4,0X

Видоискатель Оптический видоискатель,

ЖК-дисплей 0,44-дюймовый цветной ЖК-дисплей (235.000 точек) (верхний, для предпросмотра или отображения состояния фотокамеры)

3,5-дюймовый цветной ЖК-дисплей (235.000 точек)

Фокусировка Автофокусировка TTL (9-точечный замер)

Диапазон Обычная съемка: 50 см ~ бесконечность (зум дальше), 3,5 м ~ бесконечность (зум ближе)

Макро: 10 ~ 70 см (зум дальше), 1,5 ~ 3,7 м (зум ближе)

Супермакро: 3 ~ 70 см (фокусное расстояние 50~100 мм)

Затвор Электронно-механический затвор

Выдержка 2 ~ 1/4.000 сек (Режим Вручную:&nbsp15 ~ 1/4.000 сек)

ISO Авто, 50, 100, 200, 400

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Sova

PRO815 Так ему около полутора лет ужо

Я когда свой брал, этот какраз появился(а я свой брал в мае 2005-го).

GX-10 онже пентакс какойто(продался пентакс гнусмасу:D)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...