Перейти до змісту

Хтось використовує конденсаційний газовий котел?


keepo

Рекомендовані повідомлення

Цікавить  досвід використання. Бажано в розрізі декількох років.

Чи варто переплачувати, чи часто обслуговуєте ітд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно на борді не має власників таких котлів

більшість при покупці економлять 50-70% від вартості конденсаційного котла і купують звичайні,

як і я в тому числі, про що зараз дуже жалкую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому жалкуєте?

Переваги спірні, обслуговування та налаштування важче і дорожче.

А та ж гребінка на теплу підлогу дає аналогічні параметри по тепловому режиму.

 

ну і в загальному насторожує така мала кількість власників цих котлів, навіть електричних більше :)

різниця в вартості між котлами до 500уе, в загальній вартості системи опалення не настільки критична, а якщо розкинути на загальну вартість будинку, то тимпаче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене знайомий використовує конденсаційний котел - цілком ним задоволений.

І я хочу цього року собі конденсаційний ставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, тема цікава, але погуглив - ККД німецького газового котла - 90%, ККД конденсаційного - 101% (явно маркетологи приклали до тої цифри свої лапки :) )

 

10% економії (якщо вірити маркетологам ;) ). Цього можна досягнути наприклад змінивши склопакети на двокамерні, або позбавившись від містків холоду.  В 15 тис. гривень різниці в ціні між цими котлами (ще додай пуско-налагоджувальні)  утеплювальні роботи   можна втиснути, навіть по склопакетам,  навіть для середньої такої  хатинки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Склопакети і так двокамерні і будинок відразу будувався з розрахунком на енергозбереження.

Монтажники кажуть, що ці котли варті переплати, от і вирішив поцікавитись реальними відгуками користувачів.

 

13 годин тому, FOX сказано:

І я хочу цього року собі конденсаційний ставити.

а який зараз стоїть?

конденсаційні дають виграш тільки на теплій підлозі, на батареях працюють як і стандартний котел.

12 годин тому, Harddriver сказано:

але погуглив - ККД німецького газового котла - 90%

там є нюанси - мінімальна робоча температура теплоносія, але то все вирішуєця "гребінкою" для теплої підлоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конденсаційний котел дасть вигоду по відношенню до некондисаційного лише за умов низької температури теплоносія, тобто при опаленні лише теплою підлогою, без батарей. В іншому разі переплачувати за котел не має сенсу.

А такий показних, як " знайомий має і він задоволений" взагалі смішний аргумен, не маючи реальних показників економії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

А такий показних, як " знайомий має і він задоволений" взагалі смішно читати

задоволений чи ні то суб"єктивно.

а от частота обслуговування, нюанси з відводом конденсату ітд, це вже практика використання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, keepo сказал:

задоволений чи ні то суб"єктивно.

а от частота обслуговування, нюанси з відводом конденсату ітд, це вже практика використання

Ага, суб'єктивно, що готовий переплатити за котел, бо "знайомий задоволений". Гиги. Одна моя знайома має айфона 6-го, вона не знає, що таке айклауд, апстоур і ін, але подружкам певно розхвалює і рекомендує, бо то епл і він рожевенький.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.02.2016 at 22:43, keepo сказал:

а який зараз стоїть?

конденсаційні дають виграш тільки на теплій підлозі, на батареях працюють як і стандартний котел.

Новобудова. Опалення планую теплою підлогою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, FOX сказано:

Опалення планую теплою підлогою.

в спальнях і дитячих не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Dream сказал:

в спальнях і дитячих не можна.

аргументуйте таку категоричну заяву

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.02.2016 at 23:08, keepo сказано:

Чому жалкуєте?

Тому що конденсаційний котел економніший.

В Європі це давно зрозуміли і на початку двохтисячних держава компенсувала  домогосподарствам суму від вартості хто ці котли купував.

Проблема в тому, що в нас багато не розуміє людей дрібної але суттєвої різниці між цими котлами.

Конденсаційні котли розраховані під низькотемпературні системи опалення,

а звичайні котли під високотемпературні системами опалення.

Більшість же дивиться на ціну котла і робить вибір в сторону меншої, або хто наважується і купує конденсаційні коли підключає до звичайної високотемпературної системи опалення в результаті отримує той результат що і з звичайним.

Отже якщо у вас стоять в дома звичайні радіатори з приблизним середнім розміром 500 на 1000 mm.

то не тратьтесь,  конденсаційний котел вам не потрібен.

Але якщо ви переробляєте все заново, або будуєте новий будинок, і там запланована тепла підлога або радіатори опалення  великих розмірів і тип33   то купуйте конденсаційник.

 

On 19.02.2016 at 23:08, keepo сказано:

ну і в загальному насторожує така мала кількість власників цих котлів,

повторюсь ще раз, що  два факти впливають на це 

1. ціна

2. принципове не розуміння в їх різниці.

 

3 годин тому, Dream сказано:

в спальнях і дитячих не можна.

 

3 годин тому, MANJAK11 сказано:

аргументуйте таку категоричну заяву

 

MANJAK11 не починайте, бо крім міфів про пил і щось схожого в тому роді нічого не почуєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого зразу "міфів"? При включенні теплої підлоги частинки пилу, що осідає на підлозі, піднімаються в повітря і починають циркулювати в нижній зоні кімнати - як раз там, де ви спите чи діти граються. За надцять років може привести до легеневих захворювань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Dream сказал:

Чого зразу "міфів"? При включенні теплої підлоги частинки пилу, що осідає на підлозі, піднімаються в повітря і починають циркулювати в нижній зоні кімнати - як раз там, де ви спите чи діти граються. За надцять років може привести до легеневих захворювань.

фак, а я до цього часу думав, що пил постійно циркулює в повітрі, інакше звідки б він брався на поверхнях

Ну й щоб пил, домашніх концентрацій міг привести до легеневих захворювань, треба як мінімум все волосся з носа вистригти, або випалити, або він (пил) має бути такої концентрації, як в шахтах, або інших пилетворних місцях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, fotlav сказано:

Тому що конденсаційний котел економніший.

Конденсаційні котли розраховані під низькотемпературні системи опалення,

а звичайні котли під високотемпературні системами опалення.

Більшість же дивиться на ціну котла і робить вибір в сторону меншої, або хто наважується і купує конденсаційні коли підключає до звичайної високотемпературної системи опалення в результаті отримує той результат що і з звичайним.

Отже якщо у вас стоять в дома звичайні радіатори з приблизним середнім розміром 500 на 1000 mm.

то не тратьтесь,  конденсаційний котел вам не потрібен.

Але якщо ви переробляєте все заново, або будуєте новий будинок, і там запланована тепла підлога або радіатори опалення  великих розмірів і тип33   то купуйте конденсаційник.

 

повторюсь ще раз, що  два факти впливають на це 

1. ціна

2. принципове не розуміння в їх різниці.

ok

змішаний тип, 1-й поверх ТП, 2-й батареї :)

 

Я вище писав, в загальній вартості будинку різниця на котлах доволі мізерна.

Але ви не знаєте чому в Європі переходять на конденсаційні, можливо це наслідки кіотського протоколу, можливо стимулювання власних виробників ітд. А наші майстри зазвичай тулять те що подорожче...

Ще одне питання - обслуговування цього всього добра. Сервіс у нас дорогий і не дуже якісний.

 

Крім тверджень продавців у економічності такого котла, більше ніяких доказів не бачив, так меньші викиди в атмосферу і більші (навіть в деякій мірі шкідливі в септик, що імно мінус). Системи зпроектовані під ці котли мають зазвичай меньші тепловтрати в цілому, тому порівнювати їх немає сенсу.

Порівнянь типу був котел такий, поставили інший і маємо вигоду просто нема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще почитав трохи про конденсаційники - димохід їм треба специфічний труба-в-трубі. І щось мені підказує, що в вартість котла ця труба не входить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, keepo сказал:

Ще почитав трохи про конденсаційники - димохід їм треба специфічний труба-в-трубі. І щось мені підказує, що в вартість котла ця труба не входить :)

В усіх турбокотлах  (з закритою камерою згоряння) димовивід комбінований з повітрявпуском (труба в трубі) і йде у комплекті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При влаштовуванні автономного опалення (та будь-якого) потрібен ретельний розрахунок системи СПЕЦІАЛІСТАМИ. Не поскупіться, потратьтеся на це, потім економія поверне все з торицею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а довжина?  у мене з котельні 8м цегляного димаря, переріз каналу дозволяє протягнути трубу, але не думаю що в комплекті йде 8м труб.

чи вони всі парапетні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

фак, а я до цього часу думав, що пил постійно циркулює в повітрі, інакше звідки б він брався на поверхнях

Ну й щоб пил, домашніх концентрацій міг привести до легеневих захворювань, треба як мінімум все волосся з носа вистригти, або випалити, або він (пил) має бути такої концентрації, як в шахтах, або інших пилетворних місцях

А хіба я казав що пил літає ТІЛЬКИ там де тепла підлога? :) Ні, але чим більша площа нагріву  (батарея vs підлога), тим більше теплого повітря піднімається вверх, тим більше мікрочастинок пилу піднімається вгору. :)
І друге, про концентрації, - я не дарма написав що треба "надцять років". ;)
Можна як варіант щодня підлогу терти мокрою ганчіркою, але чи на довго вистачить? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, keepo сказал:

а довжина?  у мене з котельні 8м цегляного димаря, переріз каналу дозволяє протягнути трубу, але не думаю що в комплекті йде 8м труб.

чи вони всі парапетні?

Ну не знаю, я не екстрасенс, що там в тебе, все індивідуальне,але в основному турбокотли - парапетні. Напевно дешевше повісити парапетний котел, висвердлити диру в стіні котельні і вивести подвійну трубу. Естетика особо не зіпсується. А щодо тягнути 8м дорогущої труьи, та й ще через димохід, та ще чи "продавить" насос котла таку довжину - питання! Але ж ми, українці, не шукаємо легких шляхів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

'Спеціалісти' введуть данні в програму і вирахують тепловтрати будинку. Причому данні вони будуть брати або з моїх слів, або з архітектурної пропозиції. Ось і весь ретельний розрахунок.

Зробити отвір під димар в стіні це хвилин 40-50 з перекуром :) ніхто парапетника на висоту 8 метрів тягнути не буде...!

Ну і питання в котлі так і залишаєця. Різниця цін приблизно така: димарний котел 500уе - парапетний 600уе - конденсаційний 1000уе.

про досвід з негільзованим комином та сучасними котлами думав усі уже вкурсі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, keepo сказано:

про досвід з негільзованим комином та сучасними котлами думав усі уже вкурсі...

ти про руйнування?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...