Перейти до змісту

Хтось використовує конденсаційний газовий котел?


keepo

Рекомендовані повідомлення

10 час назад, keepo сказал:

'Спеціалісти' введуть данні в програму і вирахують тепловтрати будинку. Причому данні вони будуть брати або з моїх слів, або з архітектурної пропозиції. Ось і весь ретельний розрахунок.

Зробити отвір під димар в стіні це хвилин 40-50 з перекуром :) ніхто парапетника на висоту 8 метрів тягнути не буде...!

Ну і питання в котлі так і залишаєця. Різниця цін приблизно така: димарний котел 500уе - парапетний 600уе - конденсаційний 1000уе.

про досвід з негільзованим комином та сучасними котлами думав усі уже вкурсі...

Тобто ти вже зі всіма спеціалістами знайомий?

По котлам.

Переваги парапетного котла по відношенню до димарного: економніший, не потрібен димар (відповідно і обслуговувати димар не потрібно) і суттєва приточна система (бо закрита камера), вивільняє місце (бо вісить на стіні), БЕЗПЕЧНИЙ (не можливий витік угарного газу, бо закрита камера).

Недоліки: потрібна електроенергія, без якої не працюватиме (вирішується ПБЖом, але і димарні котли вже мають насоси...), шумніший.

Повторюсь, для переваги конденсаційного котла (а це може бути до 50% газу на певних режимах) потрібна система з опалювальними приладами великої теплоефективної площі (батареї, тапла підлога), здатні ефективно віддіавти тепло в кімнати від низько температурного теплоносія. І температуро "обратки" повинна не перевищувати  55град.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, у тебе якісь особисті притензії до мене? то напиши їх в ПП, а то тон якийсь трохи не той...

Цитувати

Тобто ти вже зі всіма спеціалістами знайомий?

Ти не повіриш, але за роки будівництва я ще не зустрів жодного підрядника який відверто сказав би на старті - "я зроблю тобі xу@@во". Усі кажуть, що вони специ і що усе знають. Ті ж роки будівництва навчили мене, що у всі питання треба влазити самому і розбиратись у них на рівні хочаб технологій і буднорм. Тому бажання знайомитись з усіма спеціалістами я не маю. Є якісь конкретні пропозиції - велкам в приват.

А розрахунок системи опалення можна зробити чітко знаючи всі параметри будівлі, а їх нема - проектанти такого понамальовували, що в деяких місцях за голову берешся, а об"єкт ще недобудований, відповідно частину данних будуть брати з моїх слів і завірень, що я саме так і зроблю. Тобто основний параметр по якому власне і має розраховуватись вся система (тепловтрати будівлі) - це чиста умовність. Додамо до цього процент криворукості монтажників і отримаємо ті ж 1кв на 10м2 для стандартного приміщення. Чи ти думаєш я не бачив що і як рахують контори, які опаленням займаюця?

 

Про вигоду конденсаційника при низькотемпературному теплоносіїносії написано в кожному рекламному буклеті. Почитай ще раз питання в першому пості. Мене цікавить практика використання. Ну і декількома постами нижче першого я питав про змішану систему ТП+батареї на другому поверсі в зв"язці з конденсаційником...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, keepo сказал:

vaz75, у тебе якісь особисті притензії до мене? то напиши їх в ПП, а то тон якийсь трохи не той...

 

Ні, з чого ти взяв. Дискутую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.02.2016 at 17:29, Dream сказано:

Чого зразу "міфів"? При включенні теплої підлоги частинки пилу, що осідає на підлозі, піднімаються....

 

On 22.02.2016 at 00:21, Dream сказано:

тим більше теплого повітря піднімається вверх, тим більше мікрочастинок пилу піднімається вгору.

Dream ви звичайно вибачте, але на те що ви пишете, хочеться тільки з іронією відповісти

- як страшно жити:)

Не буду вам аргументувати і розвіювати ваші міфи, якщо захочете самі спокійно розберіться в цій темі і зрозумієте всю нісенітність приведених вами аргументів.  

Шкода що у вас не має теплої підлоги і ви не можете відчути справжніх переваг і комфорту цієї речі.

П.С. сорі автору теми що засмічуємо повідомленнями не по темі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, keepo сказано:

vaz75, у тебе якісь особисті притензії до мене?  а то тон якийсь трохи не той...

О а тут я заради справедливості вступлюсь за vaz75

Я спочатку подумав що це тільки в мене склалось таке враження, що автор теми вже все знає про конденсаційні котли, і в принципі думка інших йому не так вже і цікава, а тему створив щоб тільки писати свої як йому здається єдині правильні аргументи.

Але це помічають і інші форумчани.

А після того як  він ще і по "дворовому" тут звертається то взагалі пропадає інтерес до цієї теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, fotlav сказано:

Не буду вам аргументувати і розвіювати ваші міфи, якщо захочете самі спокійно розберіться в цій темі і зрозумієте всю нісенітність приведених вами аргументів.  

Чому ж ні? Давайте. Розкажіть мені як конвекція не працює при опаленні. І розкажіть мені що конвекція НЕ піднімає мікроскопічні частинки пилу вверх?
З задоволенням почитаю руйнування міфів фізичних законів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З vaz75 ми прекрасно порозумілись в ПП. Я його просто не зрозумів...

Про конденсаційники я знаю суто з теорії, і то вже в темі вияснив, що вони усі парапетні, тому тема вже не дарма створена.

Усі теоретичні плюси описані в буклетах я читав. Цікавить досвід використання.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, keepo сказал:

Про конденсаційники я знаю суто з теорії, і то вже в темі вияснив, що вони усі парапетні

Існують конденсаційні котли і з відкритою камерою згоряння, наприклад http://www.baxi.ru/production/domestic/fsb_condensation/power_ht/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...