Перейти до змісту

Де кращий аквапарк ? ВТернополі чи у Львові?


Гість Selbeor

Рекомендовані повідомлення

18 годин тому, Alexander Lucky:) сказано:

@paksivatova , красота, з підводною підсвіткою... Ех...коли вже в нас побудують...

Не робим паніку ;) скоро біля Порт-Сіті  з'явиться :)

 

вони вже активно штурмують цю тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вже від кількох людей чула, що аквапарк буде в закинутому приміщенні за Околицею. Там вже й роботи якфсь почались, тракторець розчищає територію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Selbeor сказал:

Чекаєм звіт vaz75)

Звіт.

Аквапарк, порівняно з Тернополем значно кращий.

Оскільки ми приїхали з малою за годину до закриття, то половина атракціонів не працювала вже. Фото не додаю, бо не мав змоги фотати: сів телефон.

Отже що кращого в Тернополі (далі ТАП):

1. Краща дитяча аквазона, більша, має два басейна, більше гірок. У Хмельницькому аквапарку (далі ХАП) грибочок, з якого тече вода, два стовпчика, де тече вода в різні боки, далі арка з трьох елементів з яких всередину б'ють струмки ( малеча була в захваті). А далі лягушатник з теплючою водою, в центрі якого стоїть лазялка з 3-ма гірками.

2. Не знайшов я масажуючі струмені, як в ТАП. Є щось накшталт печери з гарячим струменями зі стелі, але то не то.

Далі буде...

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Далі одні переваги ХАП:

1. Гірки: їх 5-ть. Катався на одній з них, закритій трубі. Бо мав завжди наглядати за доцею, і вирішив, що 6-ть вона зможе тільки в ній проїхатись. Сів на надувний круг з ручками, стартанув, і ... подумав, як же ж мала буде спускатися, якщо мені страшнувато. Але нічого, спустилася, і з криками "ще", побігла ще кататися.

Гірки веселі...

2. Чого немає в ТАП, річка. Це береш круг, сідаєш на нього, і плевеш по течі по колу в десь в півкілометра серед стилізованих скель і містків. Мені сподобалося.

3. Є 3 джакузі

4. Є сауни (не бачив особисто) 

5. Є басейн плавательний з доріжками звісно.

6 Є, я так зрозумів, басейн з хвилями, але він не працював.

7. Був ще один басейн в зріст причудливої форми.

8. Душові, роздягалки, туалети, фєни все цивільненько.

9. Біля басейна є фастфуд аля МакДональдс.

 

14649877993091170426916.jpg

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

У Хмельницькому аквапарку (далі ХАП) грибочок, з якого тече вода

 

В тернопільському також є грибочок, з якого тече вода...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

13 минуты назад, Alexander Lucky:) сказал:

 

В тернопільському також є грибочок, з якого тече вода...

Ахаха. То був перелік того, що є в ХАП, а не відмінності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Серьога, ти написав "Отже, що кращого в Тернополі" і під першим пунктом почав писати що кращого, отже відмінності. І всунув туди інформацію про грибочок в Хмельницькому. Отже можна неправильно зрозуміти. Якщо б ти написав цю інфу окремо, а не в пунктах - все було б предєльно ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми були кіька разів у Львівському аквапарку та разок у Тернопільському.
Нам більше подобається Львівський: дитячих басейнів вистачає, гірки, фонтанчики, для дорослих рай, не переживаєш за якість води, адже часто роблять аналізи навіть на протязі кожних пару годин. Так, то є мінус, що з сімейної гірки є можливість вдаритись об сходи, але вона розрахована на певну вагу, тому хто легший - не долетить просто до них, а хто дай Боже, то звичайно може бути і переліт. Кафе розташоване так, що усе бачиш, їжа доступна та смачна. З дорослих гірок я б не радила спускати маленьких діток, адже це стрес (а не адреналін) і небезпечно. П.С. сама перший раз в шоці була. У будні людей менше. Можна їхати у середу, то буде ще дешевше.

Тернопіль: більш розраховано на дітей, але якість води бажає кращого. Кафе добре розташоване, ціни і їжа нормальні.
До речі, якщо їдете з маленькими дітьми - візьміть з собою резину: круги, нарукавники... їх вам не дадуть, а також, якщо хочете поплавати у дорослому 50м басейні - беріть шапочки.
Думаю по фото видно чи діти задоволені чи ні. Це Львів.
Завтра знову туди!

1157 Mary (3).JPG

1157 Mary (286).JPG

1719 Marina (60).JPG

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Форумчани, на вихідних хочу їхати в Львів чи Тернопіль в аквапарк. В який краще завітати з дітками 2-ох і 7-ми років? ДЕ буде саме дітям краще? Де тепліше? Бо по відгуках думки розділились. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, G_M сказано:

а Рівенський не розглядаєте?

відколи це у Рівному аквапарк?:ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам не був, знайомі з дітьми місяці 2 тому відпочивали----задоволені як слони...)

 

 

---все стоп--це моя дезінформованість, в Рівному просто розвжцентр скай ап, ніякого аквапарку....пардон

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю ще своїх 5 копійок. В львові набагато більше гірое та й спуск на кругах (набагато швидше та цікавіше). Прошлого року в тернополі провели весь день, все дуже добре, тільки на гірках дуже подер спину тому що виступають "стики" з'єднань. Так що будьте уважні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Amor , Ви нічого не наплутали? Якраз навпаки, труби рівні в Тернополі, а у Львові стикі горбаті. І для маленьких діток краще в Тернополі, не так травмонебезпечно. І про бар, тут писали, що з нього все видно у Львові. Неправда. Половину, даже більше, аквапарку не видно. А в Тернополі видно майже весь аквапарк.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Юріч сказал:

@Amor , Ви нічого не наплутали? Якраз навпаки, труби рівні в Тернополі, а у Львові стикі горбаті. І для маленьких діток краще в Тернополі, не так травмонебезпечно. І про бар, тут писали, що з нього все видно у Львові. Неправда. Половину, даже більше, аквапарку не видно. А в Тернополі видно майже весь аквапарк.

 

Точно нічого не наплутав. Протерті труси і подерта спина дуже добре запам'ятались :) 

Я маю на увазі гірки які розташовуються на другому і вище поверсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Доброго дня. Що порадите на сьогоднішній день? Планую поїхати з дитиною 5 років. Основний акцент - щоб дитині було цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

На вихідних вибралися з сім'єю у Тернопіль.

Я , згадавши цю тему, одразу подумав, що варто потрапити в аквапарк.  Згадав пост @Юріч-а і повівся на відгук.

Але у мене все кардинально навпаки. Із явних мінусів:

Доїзд

аквапарк десь в єбєнях. Добре, що навігатор веде чітко.

Сам аквапарк нагадує якусь перероблену радянську будівлю. Але з ремонтом.

Перші враження.

Ніби чисто. Бахіли на вході. 

Рецепція, нас скерували куди йти і т.д.  І тут перша несподіванка!  У них немає рушників в оренду і халатів!  А ми не взяли... (я порівнював з Voda Club у Буковелі, де все це є. Взяв в оренду і не паришся! )

Ок, КУПИЛИ Рушничок  за 150 грн.  видали браслети, закинув туди грошей. Ок.

Друга несподіванка: роздягальна суміжна. Загальна. Чоловіча і жіноча. Шкафчики.. це абзац. Бугвою "Г" і перевернутою буквою "Г".  Місця майже немає.

Датчики для браслетів винесені десь в сторону на стіну. Дико.

Роздягнувся, переодягнувся ( кабінки є для переодягання) - і через душову / туалет вже до води.

далі

Вода доволі прохолодна. Тепліша тільки в дитячій зоні.

Усілякі "плюшки" типу гідромасажу, включали дистанційно, коли людей немає - вимикали. Як і в дитячій зоні, всі ці грибочки та  слониху (з цицьками і рожевими сосками) ...

Гірка червона. + - дитяча. норм.

Гірка синя (висока), їх дві, але працювала лише одна. Висока доволі. На рівні ~3+ поверху. Хоча дитина проїхалася і проскользила до борта басейну і мало не вдарилася!  Тобто місця доволі мало.

2 труби, жовта і чорна. Жовта дитяча майже. І чорна (на рівні 4 поверху, сама висока) з подвипєрдом. У ній підсвітка є, А в кінці труби світло пропадає і ти в суцільній темряві, а потім випадаєш в басейн. Цікаво.

Але мінус тих гірок, щоб моя туша там могла їхати - треба було відштовхуватися руками. фактично я не їхав, а відштовхувався. Діти скользили, то їм прикольніше.

 

Поруч із гірками 3 полоси плавального басейну. 

Все це на доволі невеликій площі.

 

Бар.

доволі бідненько і дикувато, також.

Піца (смачна, не скажу нічого поганого), і вартує +- не дорого, якщо взяти, що це бар. 100+ грн за 24см.

Пиво 2-х видів. Ціна на пиво як і в магазині майже, себто не дорого.

А от чай, чекали хвилин 15. Довше, ніж піцу!  Чай, Карл! 

Щоб розрахуватися, потрібно дати браслет у руки бармену і він його там прикладе до зчитувача.  Суму не називає, щось там кнопає.

 

Сауна/хамам

5хв перебування - 10 грн. Ну, ніби й не дорого, але в порівнянні із Вода Клаб, де всі плюшки входять у вартість вхідного квитка, ну такоє..

 

Ми заплатили за весь день. Вистачило нас на 4 години. Довше там не було що робити.. нудно.

 

Коли переодягалися на виході - огорошило те, що їжу з бару виносять в лобі, при вході, через роздягалку і душові!  Це пздц просто!  Душ, туалет, і тут така дєвочка йде з піцою в руках. Через роздягалку, де волосся сушать..  пздц.. .

 

Резюмуючи: Добре, що воно таке є. У нас і такого немає.

Але те, що ми побачили із легким натяком на "совок". Все воно якесь.. не таке. Не того чекали. 3/5

 

загалом сам Тернопіль цікавий.

Вартий уваги.  Озеро / ставок посеред міста. Катер прогулочний плаває. 25 грн квиток. Це вкрай дешево за 20-хвилинну прогулянку.

 

Із мінусів міста - дороги.. що тротуари, що самі дороги, вони поганенькі. У нас більшу половину міста уже переробили як дороги так і тротуари.

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ так зрозумів, що це суто для місцевих атракціон, з інших областей не варто туди їхати , а у Львові краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо з дітьми, то нам у Хмельницькому сподобалось. Затишно і весело було У Львові - такоє... Я плавки на ср  дупі порвав у чорній трубі, теща пальця побила Закралась думка що то не для волиняк. :)

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, alexvvv сказано:

@Zheny@ так зрозумів, що це суто для місцевих атракціон, з інших областей не варто туди їхати , а у Львові краще?

Львів попереду. Але розмовляв із сусідом, той їздив. Казав шикарно. Великий багато атракціонів іт. ін.

Ще є у Хмельницьку, але то ще дальше!

Простіше буде в Польщу поїхати, як кордони відкриють :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Slavco сказано:

 У Львові - такоє... Я плавки на ср  дупі порвав у чорній трубі, теща пальця побила Закралась думка що то не для волиняк. 

Сусід казав те ж саме.

А на сайті зараз пишуть, що гірки всі "безшовні".

ХЗ, може задєлали. замінили герметик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ХЗ, може задєлали. замінили герметик.

Можливо й так. Але там при вході бутік  з купальниками  та плавками. Можливо, того механіка, чо шви рівняє на атракціонах :)))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...