Перейти до змісту

Де кращий аквапарк ? ВТернополі чи у Львові?


Гість Selbeor

Рекомендовані повідомлення

14 хвилин тому, Slavco сказано:

Можливо й так. Але там при вході бутік  з купальниками  та плавками. Можливо, того механіка, чо шви рівняє на атракціонах :)))

Це правильно.

Можна спонтанно заїхати в аквапарк і купити всі купальні принади.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ХЗ, може задєлали. замінили герметик.

шкірою відвідувачів задєлали 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Zheny@ сказал:

На вихідних вибралися з сім'єю у Тернопіль.

Я , згадавши цю тему, одразу подумав, що варто потрапити в аквапарк.  Згадав пост @Юріч-а і повівся на відгук..

 

Женя, я порівнював зі Львовом, а не з Буковелем, чи де ти там був....Тоді нам, ше з маленькими дітьми, набагато більше сподобалося. Нудно не було, так як ми любиму куму з собою взяли)), плюс дружині замовив шикарний масаж на все тіло, навіть два, які тривали півтори години...вона вийшла звідти мегащаслива, до цих пір згадує, хоча вже пройшло років 8. Вкусно поїли, ніхто ніде не травмувався, на відміну від Львову...а шкафчики чи полотенця, це така дрібниця....ми в такі подорожі завжди беремо з собою свої полотенця, фєни і т.д... Так що, кожному своє, головне компанія і настрій, а не шукати дрібні якісь негаразди, типу ти в 5-тизірковому готелі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Женя, я порівнював зі Львовом, а не з Буковелем, чи де ти там був....Тоді нам, ше з маленькими дітьми, набагато більше сподобалося. Нудно не було, так як ми любиму куму з собою взяли)), плюс дружині замовив шикарний масаж на все тіло, навіть два, які тривали півтори години...вона вийшла звідти мегащаслива, до цих пір згадує, хоча вже пройшло років 8. Вкусно поїли, ніхто ніде не травмувався, на відміну від Львову...а шкафчики чи полотенця, це така дрібниця....ми в такі подорожі завжди беремо з собою свої полотенця, фєни і т.д... Так що, кожному своє, головне компанія і настрій, а не шукати дрібні якісь негаразди, типу ти в 5-тизірковому готелі :)

 

Це із розряду "з коханою і в шалаші рай" ?

 

Але, це не для мене. Я за свої гроші хочу комфорту. Максимум.

Я за їжу писав. піца смачна. Чай 15 хв чекати - це перебор! ми сиділи ОДНІ на весь той фуд корт! 

За травмування не писав, бо ніхто не травмувався.  Хоча плавки малий подерти умудрився.

 

11 хвилин тому, Юріч сказано:

Нудно не було, так як ми любиму куму з собою взяли)), плюс дружині замовив шикарний масаж на все тіло, навіть два, які тривали півтори години...вона вийшла звідти мегащаслива, до цих пір згадує,

Перепрошую, але Ваші сімейні рольові ігри з кумою мене мало цікавлять.  ;) Тому це такий собі аргумент.

 

 

Та й тема для порівняння.

Я й залишив свій відгук.

 

Можливо, 6 років тому, коли мій малий був малий, це було б інакше. Але, зараз це уже не те.  В нього росту під 170см. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Zheny@ сказал:

На вихідних вибралися з сім'єю у Тернопіль.

Я , згадавши цю тему, одразу подумав, що варто потрапити в аквапарк.  Згадав пост @Юріч-а і повівся на відгук.

Але у мене все кардинально навпаки. Із явних мінусів:

Доїзд

аквапарк десь в єбєнях. Добре, що навігатор веде чітко.

Сам аквапарк нагадує якусь перероблену радянську будівлю. Але з ремонтом.

Перші враження.

Ніби чисто. Бахіли на вході. 

Рецепція, нас скерували куди йти і т.д.  І тут перша несподіванка!  У них немає рушників в оренду і халатів!  А ми не взяли... (я порівнював з Voda Club у Буковелі, де все це є. Взяв в оренду і не паришся! )

Ок, КУПИЛИ Рушничок  за 150 грн.  видали браслети, закинув туди грошей. Ок.

Друга несподіванка: роздягальна суміжна. Загальна. Чоловіча і жіноча. Шкафчики.. це абзац. Бугвою "Г" і перевернутою буквою "Г".  Місця майже немає.

Датчики для браслетів винесені десь в сторону на стіну. Дико.

Роздягнувся, переодягнувся ( кабінки є для переодягання) - і через душову / туалет вже до води.

далі

Вода доволі прохолодна. Тепліша тільки в дитячій зоні.

Усілякі "плюшки" типу гідромасажу, включали дистанційно, коли людей немає - вимикали. Як і в дитячій зоні, всі ці грибочки та  слониху (з цицьками і рожевими сосками) ...

Гірка червона. + - дитяча. норм.

Гірка синя (висока), їх дві, але працювала лише одна. Висока доволі. На рівні ~3+ поверху. Хоча дитина проїхалася і проскользила до борта басейну і мало не вдарилася!  Тобто місця доволі мало.

2 труби, жовта і чорна. Жовта дитяча майже. І чорна (на рівні 4 поверху, сама висока) з подвипєрдом. У ній підсвітка є, А в кінці труби світло пропадає і ти в суцільній темряві, а потім випадаєш в басейн. Цікаво.

Але мінус тих гірок, щоб моя туша там могла їхати - треба було відштовхуватися руками. фактично я не їхав, а відштовхувався. Діти скользили, то їм прикольніше.

 

Поруч із гірками 3 полоси плавального басейну. 

Все це на доволі невеликій площі.

 

Бар.

доволі бідненько і дикувато, також.

Піца (смачна, не скажу нічого поганого), і вартує +- не дорого, якщо взяти, що це бар. 100+ грн за 24см.

Пиво 2-х видів. Ціна на пиво як і в магазині майже, себто не дорого.

А от чай, чекали хвилин 15. Довше, ніж піцу!  Чай, Карл! 

Щоб розрахуватися, потрібно дати браслет у руки бармену і він його там прикладе до зчитувача.  Суму не називає, щось там кнопає.

 

Сауна/хамам

5хв перебування - 10 грн. Ну, ніби й не дорого, але в порівнянні із Вода Клаб, де всі плюшки входять у вартість вхідного квитка, ну такоє..

 

Ми заплатили за весь день. Вистачило нас на 4 години. Довше там не було що робити.. нудно.

 

Коли переодягалися на виході - огорошило те, що їжу з бару виносять в лобі, при вході, через роздягалку і душові!  Це пздц просто!  Душ, туалет, і тут така дєвочка йде з піцою в руках. Через роздягалку, де волосся сушать..  пздц.. .

 

Резюмуючи: Добре, що воно таке є. У нас і такого немає.

Але те, що ми побачили із легким натяком на "совок". Все воно якесь.. не таке. Не того чекали. 3/5

 

загалом сам Тернопіль цікавий.

Вартий уваги.  Озеро / ставок посеред міста. Катер прогулочний плаває. 25 грн квиток. Це вкрай дешево за 20-хвилинну прогулянку.

 

Із мінусів міста - дороги.. що тротуари, що самі дороги, вони поганенькі. У нас більшу половину міста уже переробили як дороги так і тротуари.

 

 

А мені,якщо обирати між аквапарками Львова та Тернополя,найбільше подобався в Хмельницькому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Zheny@ сказал:

Чай 15 хв чекати - це перебор!

 

Ви на вокзалі були? На потяг поспішали?))

Замовив і пішов собі скупався, благо все поруч.

 

15 часов назад, Zheny@ сказал:

Але, це не для мене

 

Пенсія))

 

15 часов назад, Zheny@ сказал:

Можливо, 6 років тому, коли мій малий був малий, це було б інакше

 

Ось, добре що допетрав...8 років тому моїм дітям було 6 і 10 років, тому в самий раз...та й тоді, можливо все новіше було, не знаю як зараз.

 

15 часов назад, Zheny@ сказал:

Та й тема для порівняння.

Я й залишив свій відгук.

 

Якщо б ти просто залишив свій відгук, без прив'язки мене, то я б не відреагував. А так ти написав, мов повівся на мій відгук, тіпа я збрехав все і винний в твоєму невдалому уїк-енді в тернопільському аквапарку

Змінено користувачем Юріч
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, paksivatova сказал:

найбільше подобався в Хмельницькому

 

Там ми ще не були. Дякую за наводку :hug:

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если будете в наших краях, на лыжи, например, можете в Мукачево. Открыли аквапарк "Карпатия". Мы сами еще не ездили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

Если будете в наших краях, на лыжи, например, можете в Мукачево. Открыли аквапарк "Карпатия". Мы сами еще не ездили.

а ну-ка, давай-ка, детальніше! Плз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Юріч сказано:

Якщо б ти просто залишив свій відгук, без прив'язки мене, то я б не відреагував.

блін, самй яскравий відгук із овер 100500 плюсів, його й запам'ятав, що ти хвалив.

 

ладно.  Теба їхати в Гайдусобосло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Zheny@ сказал:

блін, самй яскравий відгук із овер 100500 плюсів, його й запам'ятав, що ти хвалив.

 

ладно.  Теба їхати в Гайдусобосло.

 

В Хелмі ще були в аквапарку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Zheny@ сказал:

блін, самй яскравий відгук із овер 100500 плюсів, його й запам'ятав, що ти хвалив.

 

ладно.  Теба їхати в Гайдусобосло.

Татраландия еще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Zheny@ сказал:

блін, самй яскравий відгук із овер 100500 плюсів, його й запам'ятав, що ти хвалив.

 

ладно.  Теба їхати в Гайдусобосло.

Мы туда еще не ездили, но по фото там основной открытый. А в купальнях почти нет горок.

Есть в Ниредьгазе закрытый+ бассейны и огромный зоопарк с океанариумом. Можно на 2 дня ехать. В венгрию без проблем сейчас, только зеленую карту на машину, биопаспорта и букинг, если больше чем на день.

Были в пещерных купальнях в Мишкольц тапольце, там рядом куча пещер интересных для экскурсий. В тисауйвароше, по пути можно посетить M3 полгар, аутлет (но там мне зашел только первый справа адидас--рибок, затарились кроссами по 600-800грн).

 Если дальше, то Будапешт и там крытый аквапарк.

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...