Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2016


kmd

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні зранку їхав то бачив в с.Піддубці мерс в куветі був... Видно летів, як спереляку... Повезло, що хоч нікого не зачепив...

P.S. Для кого цікавить на яких номерах була то походу польські чи естонські.. не роздивився....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 948
  • Створено
  • Остання відповідь
6 часов назад, Ruslyk сказал:

Сьогодні зранку їхав то бачив в с.Піддубці мерс в куветі був... Видно летів, як спереляку... Повезло, що хоч нікого не зачепив...

P.S. Для кого цікавить на яких номерах була то походу польські чи естонські.. не роздивився....

Литовські. Водій лучаний. Випхали і поїхав далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воршавський ринок світлофор не роз'їхалися не можу відео закинути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З наступаючим!!!!

Зранку на перехресті Рованці - дубенська Мазда з розбитою мордою і якийсь мінівен,цьомнулись,але фото не встиг зробити!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Revolver сказал:

ох і накоїли молоді гарячі голови(( дуже шкода 

Улибають коменти про те шо винні дорожники які розмітку ненанесли, імхо, причина смертності - перевищення швидкості і не пристебнуті паски безпеки((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.12.2016 at 09:46, itax сказано:

Я особисто перед такими корчами не ризикую переходити, доки не побачу, що він дійсно зупинився і не докотиться до мене і водій не осліп...

А перед бмв з іноземними номерами не страшно переходити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в обід водій автомобіля Renault Kangoo, виїжджаючи з вулиці В’ячеслава Хурсенка, здав назад.

Ймовірно, він побачив небезпеку, яку не помітив раніше через поганий огляд - його закривав водієві припаркований поблизу перехрестя Range Rover. В результаті Renault Kangoo стало жертвою ДТП.

Даючи задній хід, водій Renault Kangoo допустив зіткнення з автомобілем Citroen, який рухався за ним і мав намір повернути праворуч.

Волинські Новини опублікували ВІДЕО.

 

 

 

 

 

20170103-u2xz-158kbw.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Polehan сказал:

ох і накоїли молоді гарячі голови(( дуже шкода 

Улибають коменти про те шо винні дорожники які розмітку ненанесли, імхо, причина смертності - перевищення швидкості і не пристебнуті паски безпеки((

Тобто а те що не має розмітки це нічого ? Коли їдеш вночі і не розумієш куди далі дорога повертає бо темно як у ср*аці і без розмітки.  Розмітка там повинна бути хоча б тимчасова.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нашо сюди ліпити нафантазовану причину??? В туман теж ніфіга не видно, але є розумні водії, котрі скидають швидкість до розумної, а є такі, котрі як летіли, так і летять в надії на ангела за плечима

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З твоїх слів виходить що розмітка для розумних водіїв не потрібна і придумали її малювати на дорозі напевно для дурачків ? , то і світлофори тоже можна забрати ?  Розумним водіям все по плечу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, sirogka сказал:

Тобто а те що не має розмітки це нічого

звичайно чого, але я в таких випадках скидаю швидкість, і не ризикую своїм життям та здоровям, тим паче коли повна машина пасажирів. Навіть коли мене починають підюджувати(таких пасажирів доречі в мене нема, давно ходять пішки) або сигналять невдоволені автомобілісти, я несу відповідальність, я приймаю рішення, невдоволені можуть вийти, обігнати або перепригнути. Розмітка повинна бути, але наслідки поїздки спричинили не дорожники, а водій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, jack74 сказал:

нашо сюди ліпити нафантазовану причину??? В туман теж ніфіга не видно, але є розумні водії, котрі скидають швидкість до розумної, а є такі, котрі як летіли, так і летять в надії на ангела за плечима

без розмітки їхати то пі*дєц, чи по неосвітленій дорозі чи в туман, навіть з невеликою швидкістю. Скоріше за все, це не є основною причиною ДТП, в даному випадку, але тим не меньше, цей момент цілком міг внести свою *лєпту*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sirogka якби він обганяв і була зустрічка, то ще можна було б винити розмітку, а так за словами місцевих швидкість була за 200 (ну хай 160 таку машину реально розігнати)

там досить довга пряма ділянка потім поворот дороги, дерев нема, а за кілька метрів до повороту обабіч два дерева, тобто водій повернув завчасно, ну або ж втратив управління і знесло його саме в ті два дерева за 30 метрів від дороги.

дивує, що в салоні з 5 людьми, не було людини, яка б сказала, що це самогубство та розганятись вночі, на нещодавно відремонтованій дорозі з двостороннім рухом, більш усього були усі п"яні.

ах да, і авто було на польських номерах, водій нещодавно заробив, вирішив покатати насмерть свою 18-річну дівчину... потім їх батьки ще ходили купували їм обручки на похорони...

ну от нема в людей в голові, з кожним таким випадком, переконуюсь, що легалізувати короткоствол, ще дуже  рано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там багато факторів наклались і розмітка була одним з них. Нікого не виправдовою , але люди в машині за свою помилку розплатились хтось життям , хтось здоров*ям. А відповідальні за розмітку, не думаю, що будуть покарані. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Серйозна ДТП на Глушець біля господарського суду.

ВАЗ з потовченим передком і щось за деревами над обривом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогоднішня ранкова ДТП на Карпенка-Карого. Класика неправильної дистанції і неуважності. Дивитись з 25 секунди, виклав чуть більше відео, якщо раптом комусь знадобиться інформація по ДТП, то можливо це їм якось допоможе :)
p.s. там була "тянучка" в сторону Варшавського ринку, тому пропускання мене зі сторони Шкоди було адекватним. В інакшому випадку вона би просто зупинилась посеред перехрестя, не давши можливості мені повернути і т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.01.2017 at 4:11 PM, jack74 said:

А перед ким, цікаво, ризикує?! :) 

перед японцями наприклад ) перед німцями  - вібірково )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно півтори години тому швидка забирала пішохода на пр.Соборності (відразу за шляхопроводом, напроти "Порт-сіті"). Видно перебігав дорогу в невстановленому місці. Поруч стояла "Таврія" з розтовченим і вдавленим в салон лобовим склом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 hours ago, biathlonfan said:

Найцікавіше, що дураків не вчить. Оформляють дтп, а через 20 метрів, де починається паркан, і далі перебігають дорогу,

А давно бачили, аби пішоходів штрафували? Поліціянти забили на це діло, бо їм морочитись неохота. І одна справа перейти повз пішохідний пусту вулицю на 2 полоси, а зовсім інше сунутись через 4 полоси як біля там-таму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, itax сказано:

А давно бачили, аби пішоходів штрафували

Не знаю, чи штрафували - але мозх компасували пристойно. Біля ДПІ, на "острівці", де всі перебігають. Періодично бачу екіпаж поліції, який по ходу руху вмикає іллюмінацію, зупиняється на "острівці" поруч з безсмертним...І останньому гарантовано десяток малоприємних хвилин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, itax сказано:

А давно бачили, аби пішоходів штрафували? Поліціянти забили на це діло, бо їм морочитись неохота. І одна справа перейти повз пішохідний пусту вулицю на 2 полоси, а зовсім інше сунутись через 4 полоси як біля там-таму...

Десь місяць назад бачив картину як пані переходила дорогу по Грушевського в недозволеному місці, їхали поліцейські які змусили її вернутись назад і перейди дорогу по переходу, контролювали цей процес )) Було цікаво зі сторони за цим спостерігати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.01.2017 at 21:02, biathlonfan сказано:

Найцікавіше, що дураків не вчить. Оформляють дтп, а через 20 метрів, де починається паркан, і далі перебігають дорогу,

Ті ж самі дурні витоптали стежину на снігу біля Променя де старий пішохідний перехід був :) Не дивляться що там світлофор,а й далі ломляться по старому переходу ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...