Перейти до змісту

Що переглянути? 2016


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Экстрасенс

 

 

Действие картины происходит в 1920 году. Ученый-скептик приезжает в загородную школу-интернат, где, по слухам, наблюдается повышенная спектральная активность. Сначала она уверена, что сможет развенчать этот миф, но затем пугающая встреча со сверхъестественным заставляет ее изменить свое мнение…

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 263
  • Створено
  • Остання відповідь
 

Джон — человек, обладающий паранормальными способностями, расследует новое дело. В этот раз ему предстоит общение с 16 летней напуганной девушкой, и главному герою предстоит ответить на вопрос — кто такая Анна? Жертва обстоятельств или убийца-социопат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, madkot сказано:

 

 

 

32 хвилин тому, madkot сказано:

 

Агонь, і чього я про них не чув , зараз зирю серіал Мост, але вже закортіло перерватися і ці кашмаріки глянути:).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, madkot сказал:

Терпіти не можу ужаси а тим більше таку муть.

Зараз дивлюсь ось цей серіал, рекомендую.

Поколение убийц / Generation Kill [S01] (2008) HDRip

 


558c8aafa3a60011eaedfb5c579b1637.jpg

Год выпуска: 2008
Страна: США
Жанр: драма, военный
Продолжительность: 1 серия ~ 01:10:00 
Перевод: Профессиональный (многоголосый, закадровый) [С.Р.И. - Гланц & Со.]
Cубтитры: нет
Режиссер: Сузанна Уайт / Susanna White, Саймон Селлан Джоунс / Simon Cellan Jones
В ролях: Александр Скарсгард, Джеймс Рэнсон, Ли Тергесен, Джон Уэртас, Старк Сэндс, Билли Луш, Йохан Лотан
Описание: Сериал повествует о первых сорока днях Иракской войны (вторжения США в Ирак в марте 2003 года). В основе сюжета — вторжение в Ирак глазами бойцов 1-го экспедиционного батальона Корпуса морской пехоты США. 1-й экспедиционный корпус вошёл в Ирак со стороны Кувейта и пробирался к Багдаду через центр страны — непосредственно по Междуречью. По ходу вторжения морпехам приходится иметь дело с нехваткой продовольствия и боеприпасов, некомпетентностью командования, отсутствием чёткой стратегии и ясной тактики ведения боя и прочими неприятными ситуациями.

dff3ce1163993bea36406c8093904791.png6953764d9d7d957cbcc285229b3d3dfa.pnge9a9894e7bcbae03dd1d2f640b5dd24c.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, yura-patriot сказано:

зараз зирю серіал Мост,

Сподіваюся не американський???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Dieselsmart сказано:

Зараз дивлюсь ось цей серіал, рекомендую.

не в ту тему!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Сподіваюся не американський???

Нє канєшно, вже давно хотів подивитися саме шведсько-датський, гамериканський навіть і не думав дивитися,не знаю,но мені саме такого жанру європейські більш вставляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шведсько-датський серіал "Міст" - це бомба -  все закручено, перекручено. з першого сезону до останнього постійно  голова в напрузі і роздумах - хто вбивця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм для любителів "Грань будущего",  "Эффект бабочки" чи тому подібних. Для одного разу нормуль фільма.

Название:  Арка / Арк: Ковчег Времени

Оригинальное название:  ARQ

9a3414c41da5.jpg

 

Год выхода: 2016
Жанр: Фантастика, триллер
Режиссер: Тони Эллиотт
В ролях: Робби Амелл, Рэйчел Тейлор, Грэй Пауэлл, Джейкоб Нийем, Шон Бенсон, Адам Батчер, Джейми Спильчук

О фильме:
Будущее Земли зависит от новой технологии, но на пути к выживании планеты — неожиданный поворот. Запертые в лаборатории и застрявшие во временной петле, дезориентированные герои пытаются скрыться от захватчиков в масках, одновременно сохранив новый источник энергии, который может спасти человечество.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Настрій - гавно. Хлопаки, порадьте цікавий сімейний фільм, комедію, хочу з родиною переглянути. Якщо ще дасте силку на хорошу якість - буду вельми вдячний...

 

Рік випуску не має значення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Юріч сказано:

Хлопаки, порадьте цікавий сімейний фільм, комедію, хочу з родиною переглянути.

Поплакати всім?  Самому? Жінці?

Просто питання не в тему.  Є Взагалі тема "Що переглянути?". (типу поза часом).

Подивися Останній Бойскаут з Віллісом. Або "Колір Ночі" із ним же.

А ще краще - "Достукатися до небес".  Обов'язково в озвучці ОРТ.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Поплакати всім?  Самому? Жінці?

Просто питання не в тему.  Є Взагалі тема "Що переглянути?". (типу поза часом).

Подивися Останній Бойскаут з Віллісом. Або "Колір Ночі" із ним же.

А ще краще - "Достукатися до небес".  Обов'язково в озвучці ОРТ.

 

 

 

Того що виділено було б достатньо. Не потрібно нравоучєній. Ми тут всі часто-густо базарим не в тему. Тим паче, що імєнно теми "Що переглянути?" (типу поза часом) я не знайшов. Є теми по роках, є тема "Що переглянути, коли новинок не вистачає?" Куди мені накажеш постити питання, якщо фільм, який мені можуть порадити, може бути і не новинкою, а може бути і 2016 року? І до чого тут "поплакати"? Я просив сімейну комедію, а не мєлодраму, драму чи бойовик...

 

П.С. За поради фільмів - дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Юріч сказано:

Є теми по роках, є тема "Що переглянути, коли новинок не вистачає?" Куди мені накажеш постити питання, якщо фільм, який мені можуть порадити, може бути і не новинкою,

якось так. Ну і не нравоучєнія, а типу порядок намагаюся підтримувати, хоча.........

 

55 хвилин тому, Юріч сказано:

І до чого тут "поплакати"? Я просив сімейну комедію, а не мєлодраму, драму чи бойовик...

для мене

3 годин тому, Юріч сказано:

цікавий сімейний фільм

та

 

3 годин тому, Юріч сказано:

комедію

Різні фільми.

Комедій я не дивлюся. 99.9% гівно.

З останнього "Шпигун(ка)/ SPY" що дійсно було смішно. ОБОВ'ЯЗКОВО українською! Виключно українською!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажучи "сімейний фільм", я мав на увазі щось легке, веселе, цікаве... Я збирався дивитись фільм сім'єю, тобто я, дружина, дві доці (9 і 13 років). Мені не потрібні завумні фільми, з неперевершеною грою акторів, закрученою сюжетною лінією і тому подібне...Мені не потрібно, щоб мої діти від нудьги заснули на пів фільму... Це ж дівчата, їм не потрібні бойовики, тріллери і тим паче фільми про мужиків, які смертельно хворі... От фільм "Один дома" саме те, але ж його вже не один раз бачили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Юріч сказал:

Кажучи "сімейний фільм", я мав на увазі щось легке, веселе, цікаве... Я збирався дивитись фільм сім'єю, тобто я, дружина, дві доці (9 і 13 років). Мені не потрібні завумні фільми, з неперевершеною грою акторів, закрученою сюжетною лінією і тому подібне...Мені не потрібно, щоб мої діти від нудьги заснули на пів фільму... Це ж дівчата, їм не потрібні бойовики, тріллери і тим паче фільми про мужиків, які смертельно хворі... От фільм "Один дома" саме те, але ж його вже не один раз бачили...

 

100% будеш вдячний за такий фільм)

https://www.kinopoisk.ru/film/9617/

Якісь вже саменький шукай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Юріч сказано:

про мужиків, які смертельно хворі...

пєчалька....

Фільм реально класний. І суть не в хворих мужиках.

Ну да ладно.

Тоді подивися / передивися "Джуманджи".

 

моїй дочці трохи більше, ніж твоїм. і їй "схавався" "Загін Самогубців". Але то справа смаку!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Юріч сказано:

Настрій - гавно. Хлопаки, порадьте цікавий сімейний фільм, комедію, хочу з родиною переглянути. Якщо ще дасте силку на хорошу якість - буду вельми вдячний...

 

Рік випуску не має значення.

Можна наприклад не фільм, а аніме щось типу такого:

Мандрівний замок http://toloka.to/t32266

Віднесені привидами http://toloka.to/t58005

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отряд самоубийц / Suicide Squad
 
«Justice has a bad side»

 

pic

Год выхода: 2016

Страна: США
Жанр: Фантастика, боевик, триллер, комедия, криминал, приключения
Продолжительность: 02:02:43
Перевод: Профессиональный (полное дублирование) | Чистый звук
Субтитры: Корейские [неотключаемые]  :(

Режиссер: Дэвид Эйр
 

В ролях: Марго Робби, Уилл Смит, Джаред Лето, Джай Кортни, Кара Делевинь, Джей Эрнандес, Юэль Киннаман, Виола Дэвис 

О фильме: Правительство решает дать команде суперзлодеев шанс на искупление. Подвох в том, что их отправляют на миссию, где они, вероятнее всего, погибнут. 

Качество: WEBRip 1080p

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, nikblack сказано:

Отряд самоубийц / Suicide Squad

Я вже чекав якості, ну, думаю, подивлюся класне кіно. Хоч і по коміксам, але, думаю, класне. ....

"Помогите мне это развидеть!"

всраку 2 години життя. Такої єрєсі я не чекав. Навіть усі частини Залізних людей з месниками вкупі - не справили на мене настільки негативного враження.

Фільм - ні про що!  Взагалі.

Банальщина за  кількасот млн доларів!

Ще й ВЕБ-ріп. темний, там і так все дійство вночі. В підвалі.

3 /10 !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, nikblack сказал:

Отряд самоубийц / Suicide Squad

Кілька хвилин на перемотці осилив, щось на зразок дедпула такий же рідкісний навоз що навіть на добрива не годиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Zheny@ сказал:

Я вже чекав якості, ну, думаю, подивлюся класне кіно. Хоч і по коміксам, але, думаю, класне. ....

"Помогите мне это развидеть!"

всраку 2 години життя. Такої єрєсі я не чекав. Навіть усі частини Залізних людей з месниками вкупі - не справили на мене настільки негативного враження.

Фільм - ні про що!  Взагалі.

Банальщина за  кількасот млн доларів!

Ще й ВЕБ-ріп. темний, там і так все дійство вночі. В підвалі.

3 /10 !

А я ще не дивився, а так чикав... що зовсім печалька?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стартрек: Бесконечность / Star Trek Beyond
 
«Fifty year. One legacy»

 

pic

Год выхода: 2016

Страна: США
Жанр: Фантастика, боевик, триллер, приключения
Продолжительность: 02:02:19

Перевод: Профессиональный (полное дублирование) | Чистый звук

Субтитры: Отсутствуют 
 

Режиссер: Джастин Лин

 

В ролях: Крис Пайн, Закари Куинто, Саймон Пегг, Карл Урбан, Зои Салдана, Джон Чо, Антон Ельчин, Идрис Эльба, София Бутелла, Джо Таслим 

О фильме: События развиваются спустя 2 года после начала пятилетней миссии. Экипаж звездного корабля «Энтерпрайз», во главе с капитаном Джеймсом Т. Кирком, были атакованы могущественной и опасной волной неизвестных пришельцев, которые уничтожают корабль, оставляя их без всего на новой неизведанной планете, где они оказываются в конфликте с новым безжалостным врагом. 
 

pic

pic

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nikblack сказано:

А я ще не дивився, а так чикав... що зовсім печалька?

печалька - це коли сходив на таке у кінотеатр :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nikblack сказано:

Стартрек: Бесконечность / Star Trek Beyond

скотився в УГ.

Перших 2 чи скільки їх там було, були потужніші.

Ця вже .. ацтой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Zheny@ сказал:

скотився в УГ.

Перших 2 чи скільки їх там було, були потужніші.

Ця вже .. ацтой

Ну вже краще від Зоряних війн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...