Перейти до змісту

Наркотики-спосіб пізнати нових вражень чи падіння у безодню?


Fortera

Рекомендовані повідомлення

Это всё возможно, но не в нашем государстве, минталетет не тот

мЕнталІтет. і шо у нас з менталітетом не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 154
  • Створено
  • Остання відповідь
Еротика еротиков, а хочецця наркотиков(с) С.Кузмінський

за розповсюдження важких наркотиків-тюрму.бажано довічно.

масову пропаганду проти. при чому жорстку: фото тих, "хто на днє", при чому чим страшніше, тим краще. фото наслідків: хвороби дітей і т.д.

для тих, хто вживає- програми заміщення з суворим обліком вживаючих. і реабілітація: медична, трудова, релігійна- будь-яка

Поддерживаю. Пропаганда - весьма сильное оружие.

с распрастранением - замечательно, но менты неплохо зарабатывают на этом

пропаганда и сейчас присутствует, но кто её не хочет видеть тот и не увидит.

P.S. прошу прощения за ошибки, прогуливала уроки грамматики.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

массовая пропаганда против наркотиков - это романтическая мелодрама для тех, кто никода не жил рядом с наркоманом.

на самом же деле это жестокий ужастик-триллер..

в том и недостаток менталитета, что надеемся призрачными воздушными мельницами остановить "Дон Кихотов", которых и каменные стены не остановят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

массовая пропаганда против наркотиков - это романтическая мелодрама для тех, кто никода не жил рядом с наркоманом.

на самом же деле это жестокий ужастик-триллер..

в том и недостаток менталитета, что надеемся призрачными воздушными мельницами остановить "Дон Кихотов", которых и каменные стены не остановят.

Як тобі відео на якому хлопчику років 8-9 дають дозу ширки і потім знімають на камеру як він помирає:спочатку його починає трясти, потім не може встояти на ногах, далі починає з носа йти кров і він вмирає. На деяких певно особливо нервових особистостей таких як я подіяло і доволі дієво. Пропаганда то хороша річ і вона діє. Коли мені було років 12 я побачила в Проміні фільм про наркоманів(документальний) всі ці попалені вени, поколоті руки і згнивші ноги-і все це на великому екрані. Знаєте мені вистачило це для того щоб ніколи не пробувати наркотики. Дякую тим хто створив цей фільм за це!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропаганда ди это не лекарство от болезни, а вакцина.

Метафора прям в точку! :lol:

Естественно, что пропаганда не поможет избавить общество от тех наркоманов, которые уже давно "подсели". Но вот уберечь подрастающее поколение от этой заразы - вполне. И уверен, дети, воспитанные с прочным убеждением того, что наркотики - это однозначо ЗЛО, став взрослыми, в 90% случаев будут прививать непринятие и отвращение к наркоте и своим детям. Так что я за пропаганду как "вакцину"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропаганда то хороша річ і вона діє. Коли мені було років 12 я побачила в Проміні фільм про наркоманів(документальний) всі ці попалені вени, поколоті руки і згнивші ноги-і все це на великому екрані.

Коли мені було 16 років, я не бачив таких фільмів , а от підсісти на шось важеленьке шансів мав мільйон - не присів, навіть не пробував. А деякі друзі ширялись у компаніях тих самих, з гнилими руками-ногами, причому це не кіно, а наяву йшли за дозою, переступаючи через "від'їхавші" тіла!

Пропаганда проти наркоти - такий самий пшик, як заборона реклами алкоголю(менше пити стали?! ога-ога! :))

Це все загалом пролеми соціуму, який не виконує задач, які б сприяли зменшенню кількості тих самих наркоманів та алкоголиків. У Китаї за зберігання і продаж наркотиків - страта! У Великій Британіі пляшка дешевої горілки - 15 фунтів, цигарки по 4-5 фунтів!

Поки горілка та тютюн будуть виготовлятись у нашій верховній раді - ніяка пропаганда не допоможе. Але це вже до соціологів та політологів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про пропаганду як пшик. читав колись дані, що у Швеції за 20 років знизилась смертність від інсультів.у декілька. як результат постійної пропаганди здорового способу життя. так що пропаганда не такий уже й пшик. але не лише вона. заходи дієві лише у комплексі. ти правий, Діфото, що соціум повинен давати шанси до самореалізації.

а про пляшку горілки у великобританії: так, дорого. плюс вони вважають, що пти горілку- це алкоголізм:) тому вони п"ють пиво. позавчора дивився по ТВ- 2-3 літри щовечора у пабах. а по п"ятницях по 10. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пардон, в вопросе со Швецией (а также Данией, Нидерландами и прочими европейскими странами) тема сис... пропаганды не раскрыта!

Если государство, пропагандируя здоровый образ жизни вместо строительства сотен километров велодорожек будет строить мусоросжигающие комбинаты в черте города - эта пропаганда одномоментно превращается в биг бада бум. Чем она и является на самом деле.

Надеюсь, полет моей мысли понятен?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от же ж, зразу погріб у свою сторону- вєлодорожки подавай:) нє шоб про шахматний клуб шось сказати, чи типу турнічків і т.д. :)

спитаю по-іншому: Ді, ти вважаєш, що говорити про шкоду, яку приносять наркотики у плані здоров"я і соціальної самореалізації непотрібно?типу даремна трата часу і грошей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, ти вважаєш, що говорити про шкоду, яку приносять наркотики у плані здоров"я і соціальної самореалізації непотрібно?

нет, почему? Надо!

типу даремна трата часу і грошей?

Да!

Я выше уже пояснил, в каком контексте пропаганда будет актуальна. В двух словах: когда она будет подкреплена определенными действиями со стороны государства. Без оных - это бесполезные вопли. К сожалению, я не социолог и гуманитарные науки воспринимаю по наитию, на уровне рефлексов, та что данный вопрос я бы задавал к примеру Косте... одна у нас тоже психолах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки горілка та тютюн будуть виготовлятись у нашій верховній раді - ніяка пропаганда не допоможе. Але це вже до соціологів та політологів.

Гыы, наркота тож там виготовляється. Трамадол. Богатирьова. Концерн "Стірол" - Донбасс, Горлівка.

Для тих хто не в курсі - трамадол "пограничний" але опіат. Пів-року - і ви закінчений джанкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кампутер - спосыб дыстати нових вражень чи падыння в безодню ....? я лично не куру, не пию ... ну почти не пию ... другой наркоты не вжию ... я тикы за компом залипаю последние лет 8 .... при етом с ужасом гляжу на пациков которые тырят у родаков бабки на автоматы .. и там их в екстазе просаживают.... бидни диты...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Наркотик-це звичка до будь-чого, яка заважає жити за загальнопринятими нормами суспільства.

Якщо я покурю травку, но я за все плачу сам, сплачую податки, справно хожу на роботу і виконую свої обов"язки, як робочі так і домашні. Допомагаю людям за так. Нікого не грабую, я взагалі відсутнє насильство з моєї сторони.

Тоді я наркоман?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за все плачу сам, сплачую податки, справно хожу на роботу і виконую свої обов"язки, як робочі так і домашні. Допомагаю людям за так. Нікого не грабую, я взагалі відсутнє насильство з моєї сторони.

Уявляю, як ти це мєнту, який тебе "прийматиме" і "оформлятиме" будеш розказувати :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трава - це добре.

А ті наркотики до яких є звичка і які ДУЖЕ негативно впливають на організм - ЗЛО.

А як без наркотиків ? принаймі в медецині ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Первое масштабное исследование белков мозга обезьян с кокаиновой зависимостью показало, что изменения в структуре и функциях мозга при долгосрочном употреблении этого наркотика более глубоки и многочисленны, чем считалось ранее, сообщает Newswise со ссылкой на публикацию в журнале Molecular Psychiatry.

Исследователи из Университета Уэйк-Фореста в Северной Каролине и Университета Эмори в Джорджии использовали инновационную «протеомную» технологию, позволяющую проводить одновременный анализ тысяч белков, функционирующих в заданной области в конкретный момент (т.н. «протеом»). Они сравнили структуру и функции белков мозга обезьян двух групп: регулярно употребляющих кокаин и не получавших этого вещества.

Изменения в мозге при длительном употреблении кокаина оказались гораздо глубже, чем считалось ранее, и затрагивают структуру, метаболизм и импульсацию нервных клеток. Маловероятно, что такие изменения легко обратимы, что может объяснить сложность преодоления кокаиновой зависимости.

Результаты этого исследования, возможно, сделают более целенаправленной разработку методов лечения кокаиновой зависимости. К примеру, масштабная разработка лекарственной терапии кокаиновых наркоманов ведется в настоящее время в Университете Техаса, также сообщает Newswise.

По разным оценкам, в США от 2,4 до 6 миллионов человек злоупотребляют кокаином. Препаратов, одобренных для лечения этой зависимости, пока не существует.

© medportal.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вночі подивився пізнавальну лекцію в Харківському ліцеї чи гімназії на рахунок впливу наркоти на організм.

Получається так, що крім прямик проблем з мозгами, тобто порушення певної мозгової дуже складної картотеки, внаслідок чого, в мозгах наркомана з'являються кайфові галюцинації, наркотики знищують вітаміни, зокрема, вітамін С, який бореться з бактеріями (внаслідок чого бактерії без всяких перешкод починають їсти тіло, тому воно починає гнити), вітамін А (з'являється зуд на шкірі, вона починає лущитись), вітамін В1 (який відповідає за стабільний врівноважений психологічний стан), елемент Mg (який відповідає за прискорення нервових реакцій, внаслідок його знищення, відбувається тормозіння рефлексів, зокрема больових, також пригнічення здорових інстинктів. Відбувається розрив в ланках між нервовими клітинами, які реагують на подразник і мозгом, оскільки вони зв'язуються магнієм). Ось така історія. Викладаю зпрощено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що тут розказувати про наслідки наркотичної залежності. Он гляньте на "Льоню-космоса" - мера Київа, ...

от вам і вся лекція про вплив наркоти на розумову діяльність людини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаючи міру, мона все, .. треба силу волі, ціль, і розуміння відділити головне від другорядного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 foxx77. Ну-ну, вже багато було таких, що знали міру і були впевнені в своїй силі волі. Краще не починати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згодний. Краще не починати не маючи силу волі. А якщо маєш... то ти вільний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трава - це добре.

А ті наркотики до яких є звичка і які ДУЖЕ негативно впливають на організм - ЗЛО.

А як без наркотиків ? принаймі в медецині ?

трава - це добре???

до трави також є звичка, і є певні фізіологічні ознаки тих, хто на ній сидить. розбийся в ліпьошку , ти не докажеш, що це не так.

в медицині ніяк.

навіть в інструкції до того самого Супрастіну пише: викликає звикання. Але нічого старшного - не звикла.

тому наголошую ще раз : ставлення до наркотиків залежить від самої людини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

за допомогою наркотиків відбувається природна фільтрація суспільства. відокремлюється частина людей, яка може і вживає їх приносячи собі та комусь користь. це все з точки зору суспільної залежності кожного індивіда. якщо відкинути обов*язки кожного перед соціумом, то в сраку громадську думку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...