Перейти до змісту

Наркотики-спосіб пізнати нових вражень чи падіння у безодню?


Fortera

Рекомендовані повідомлення

трава наприклад дуже добре понижує тиск, так шо замість того шоб купляти якусь дорогу хімію в аптеці, можна висаджувати собі десь і мати запас.

Шось я не чула щоб моя бабуся щось курила на балкончіку солодке. Певно хитра ховається по закоулкам ^_^

А потім говорить:"Дай я внуцю трохи полежу, ати сама собі нагрій їстонькі.". Я давно підозрювала щось тут не те...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 154
  • Створено
  • Остання відповідь

Шановні, я думаю ви зачепили дуже болючю (але актуальну) тему....

почнем з того що я для себе розділив наркотики на дві категорії: ті які ні при якіх обставинах пробувати НЕ МОЖНА(важкі наркотикі), і ті які можна якось коли-небуть попробувати.....(кайф полегше) ;) поки що (надіюсь так і буде) дотримуюсь свого неписаного правила...

на рахунок втечі від реальності за допомогою наркотиків:

ІМХО: я краще піду напюсь гарілкі, проснусь з квадратною головою ніж спробую шось з розряду тих наркотиків які приносять справжній "кайф".

кожен для себе сам вирішує як йому жити, і шо йому куштувати а шо ні, зрештую це наше життя, і нам ще доовго в цьому світі жити, а дивлячісь по тєліку передачі про наркоманів зі стажем, як в них гниють ногі, як вони мучаються, я впевнений що вони всі знають що зробили НЕПРАВИЛЬНИЙ вибір....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alexander47, а ты видел, как умирают алкоголики? просто от водки... ? Не? Советую попробовать тяжелых наркотиков! Это типа семачки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alexander47, а ты видел, как умирают алкоголики? просто от водки... ? Не? Советую попробовать тяжелых наркотиков! Это типа семачки :)

не, нащастя не бачів, за пораду дякую, але я сам собі розберусь.... до речі семечкі тож не употребляю... не вкусні вони.... :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По суті топа:

Людина прагне вивчити не тільки навколишній світ, але й світ своєї свідомості який також безмежний по суті, нажаль люди які використовують для цього наркотики(та й будь-які інші синтетичні засоби) просто ліниві, є купа практик які дозволяють отримати ті ж стани - але повністю контрольовані і порівняно досить безпечні, цим практикам місцями по пару тисяч років - є дуже багато емпіричних досліджень, певних спостережень, все це можна безкінечно досліджувати.

Що ж у випадку любителів синтетичного шляху - вони отримують стани які не залежать від них, а лише від зовнішнього фактора, стають фактично його заручниками, по перше тільки цей фактор контролює стан в кому ти будеш + ти не можеш миттєво повернутись в реальність + без фактора ти не можеш цей стан повторити, абсолютна залежність і 0 свободи, є багато випадків коли така людина все ж находить правильний шлях і починає практикувати свій власний досвід, а не навіяний ззовні.

А дехто вважає що такий шлях правильний, вон цілі форуми є таких горе-дослідників, вони в більшості і не розуміють наскільки обмежені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО: я краще піду напюсь гарілкі, проснусь з квадратною головою ніж спробую шось з розряду тих наркотиків які приносять справжній "кайф".

кожен для себе сам вирішує як йому жити, і шо йому куштувати а шо ні, зрештую це наше життя, і нам ще доовго в цьому світі жити, а дивлячісь по тєліку передачі про наркоманів зі стажем, як в них гниють ногі, як вони мучаються, я впевнений що вони всі знають що зробили НЕПРАВИЛЬНИЙ вибір....

Що це значить "кожен для себе вирішує як йому жити"?

Ти вирішуєш "вмазатись", напитись а потім в такому стані ти "вирішуєш" скоїти злочин, пограбування, згвалтування.... Або для того щоб мати гроші на наступну "дозу" йдеш грабувати та вбивати людей.

І ти ще тут говориш про те що "це стосується лише тебе"? Подивіться статистику, скільки злочинів скоюється в стані "пізнання нових вражень"?

Ти робиш неправильний вибір, але він стосується не лише тебе але в першу чергу твоїх рідних і близьких, а потім і інших людей. То чому я маю страждати від "твого вибору"?

І про які "враження" в цій темі взагалі можна говорити, коли наркотики, в будь-якій формі, нищать людину і фізично і морально.

Біблія говорить "хто ким переможений той тому і раб". Тому наркотики (і не тільки) - це рабство, і вони, як ті хто володіють тобою, диктують тобі, що ти маєш робити. Чому більшість злочинців прийшовши до тями, жаліють про те, що вони вчинили, перебуваючи в стані "вражень"? Бо тоді ними володів наркотик.

Тому як християнин, я знаю що справжня свобода в житті приходить не тоді, коли "я для себе вирішую як я буду жити", а коли я починаю жити по волі Бога, стаю "залежним" від Нього. А Бог ніколи не поведе людину у гріх або буде насилувати її волю, так як це робить наркотик.

Віра в Бога звільняє людина а не мробить рабом, як багато хто думаю. Звільняє від гріха, від самого себе. Віра - це "добровільна залежність" від Бога!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.

І ти ще тут говориш про те що "це стосується лише тебе"? Подивіться статистику, скільки злочинів скоюється в стані "пізнання нових вражень?
Хіба я казав шо це стосується тільки мене???

2.

Що це значить "кожен для себе вирішує як йому жити"?
помоєму я все ясно написав.

3.

Ти робиш неправильний вибір, але він стосується не лише тебе але в першу чергу твоїх рідних і близьких, а потім і інших людей. То чому я маю страждати від "твого вибору"?
Дійсно, чого????? хіба 100 % всіх злочинів робляться під впливом наркотичного чі іншого спяніння??? якщо людина йде собі троха випивши до дому, то це значіть шо ї тре відразу в каталашку бо вона може "вирішити" когось пограбувати???? а вирішити скоїти злочин людина може і на тверезу голову.....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніякий наркотик ніким не володіє під час скоєння злочину, просто притупляється страх покарання - всі ті злочини це і є суть людей, їхнього бажання володіти чужим, от в тебе, Gabriel, бажання володіти головою других людей, можливо навіть силою запхати туди свої проповіді...

Дивись як ти виділив християнство на найвищу щаблю - всі інші релігії і світосприйняття просто не мають права жити, тільки християнство і тільки тої конфесії до якої ти сам належиш, і хто тут РАБ?

Якщо підрахувати кількість злочинів скоєних в ім"я християнства то бідні наркомани значно програють, і в масштабності і в жорстокості

І хто ж в той момент керував віруючими - вже на наркотик відповідальність не спіхнеш ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fagot, you know...

втулила б тобі тисячу плюсів..але закон борди - по одному в день :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО: я краще піду напюсь гарілкі, проснусь з квадратною головою ніж спробую шось з розряду тих наркотиків які приносять справжній "кайф".

кожен для себе сам вирішує як йому жити, і шо йому куштувати а шо ні, зрештую це наше життя, і нам ще доовго в цьому світі жити, а дивлячісь по тєліку передачі про наркоманів зі стажем, як в них гниють ногі, як вони мучаються, я впевнений що вони всі знають що зробили НЕПРАВИЛЬНИЙ вибір....

Що це значить "кожен для себе вирішує як йому жити"?

Ти вирішуєш "вмазатись", напитись а потім в такому стані ти "вирішуєш" скоїти злочин, пограбування, згвалтування.... Або для того щоб мати гроші на наступну "дозу" йдеш грабувати та вбивати людей.

І ти ще тут говориш про те що "це стосується лише тебе"? Подивіться статистику, скільки злочинів скоюється в стані "пізнання нових вражень"?

Ти робиш неправильний вибір, але він стосується не лише тебе але в першу чергу твоїх рідних і близьких, а потім і інших людей. То чому я маю страждати від "твого вибору"?

І про які "враження" в цій темі взагалі можна говорити, коли наркотики, в будь-якій формі, нищать людину і фізично і морально.

Біблія говорить "хто ким переможений той тому і раб". Тому наркотики (і не тільки) - це рабство, і вони, як ті хто володіють тобою, диктують тобі, що ти маєш робити. Чому більшість злочинців прийшовши до тями, жаліють про те, що вони вчинили, перебуваючи в стані "вражень"? Бо тоді ними володів наркотик.

Тому як християнин, я знаю що справжня свобода в житті приходить не тоді, коли "я для себе вирішую як я буду жити", а коли я починаю жити по волі Бога, стаю "залежним" від Нього. А Бог ніколи не поведе людину у гріх або буде насилувати її волю, так як це робить наркотик.

Віра в Бога звільняє людина а не мробить рабом, як багато хто думаю. Звільняє від гріха, від самого себе. Віра - це "добровільна залежність" від Бога!

да релігійні фанатікі... страшніші любого наркомана в сотні раз .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо підрахувати кількість злочинів скоєних в ім"я християнства то бідні наркомани значно програють, і в масштабності і в жорстокості

І хто ж в той момент керував віруючими - вже на наркотик відповідальність не спіхнеш ;)

а раді чого ті війни ?

Власть і бабло ....

Вот віра хорошо .. всі вільні ... все добре .....

тількі вот бабла нема....

захватим ше одну державу ... подсадимо на нашу релігію .. і якраз хватить ....

це не наркотік ?

да це хуже в тисячу раз ....

вами граються як ляльками ...а ви вільні ... угу ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю згоден з попредніми ораторами. :ok: :ok: :ok:

залежність від релігії те саме(а може ше й гірше) що і залежність від наркотику, алкоголю і т. д. і т. п.

всі злочини які робляться в ім'я віри прикриваються добрими намірами....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі здаєтьс ябула схожа тема "Релігія- опіум для народа".

Мені було б цікаво прочитати думку тих, хто пробував наркотики. Враження і т.п....Хоча, здається, мужніх на форумі малувато :) Тих, хто зможе признатись (так само як і в темі про зраду мало хто признався чи взагалі заглянув туди).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніякий наркотик ніким не володіє під час скоєння злочину, просто притупляється страх покарання - всі ті злочини це і є суть людей, їхнього бажання володіти чужим, от в тебе, Gabriel, бажання володіти головою других людей, можливо навіть силою запхати туди свої проповіді...

Дивись як ти виділив християнство на найвищу щаблю - всі інші релігії і світосприйняття просто не мають права жити, тільки християнство і тільки тої конфесії до якої ти сам належиш, і хто тут РАБ?

Якщо підрахувати кількість злочинів скоєних в ім"я християнства то бідні наркомани значно програють, і в масштабності і в жорстокості

І хто ж в той момент керував віруючими - вже на наркотик відповідальність не спіхнеш ;)

1. Де ти бачиш бажання володіти чужою головою? Чи так називається висловлювання своєї думки?

2. Де ти прочитав про мою належність до якоїсь конфесії?

3. Ті хто робили злочини під гаслами християнства будуть відповідати чи на цьому чи на тому світі за це. Я також проти фанатизму і віри, яку навязують силою. Але дуже легко осуджувати гріхи інших і цим прикривати свою безвідповідальність, що з успіхом багато хто намагається робіти.

4. Ви не говоріть про інших а про себе, шановні, як ви живете, що вами керує?

В принципі здаєтьс ябула схожа тема "Релігія- опіум для народа".

Мені було б цікаво прочитати думку тих, хто пробував наркотики. Враження і т.п....Хоча, здається, мужніх на форумі малувато :) Тих, хто зможе признатись (так само як і в темі про зраду мало хто признався чи взагалі заглянув туди).

А про що ти хочеш почути?

Про ломки після кайфу? Про кражі та злочини, щоб отримати гроші на чергову дозу? Про безссоні ночі батьків? Про СНІД та гепатит? м керує наркотикуПро смерть друга від передозу? Про життя яким керує наркотик? Про що розповідати, чим тут хвалитись?

Ви краще б питали про те як позбутись наркотика а не про враження від нього...

Я в шоці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не думаю що для життя нами мусить щось керувати...... мені подобається жити... дихати думати відчувати це і є стимул! "Життя заради життя"

Тому як християнин, я знаю що справжня свобода в житті приходить не тоді, коли "я для себе вирішую як я буду жити", а коли я починаю жити по волі Бога, стаю "залежним" від Нього. А Бог ніколи не поведе людину у гріх або буде насилувати її волю, так як це робить наркотик.

Віра в Бога звільняє людина а не мробить рабом, як багато хто думаю. Звільняє від гріха, від самого себе. Віра - це "добровільна залежність" від Бога!

це те що тобою керує? воля Божа????

і ще: кого цікавить шо там буде з злочинцями на тому світіі???.....покарання мають отримати всі, і те на яке заслужили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вживав майже всі відомі людству наркотики ... я ніколи не соромився цього .... і повірте мені .... слухати чиїсь думки .. про те що це добре чи погано ... просто напросто смішно =)))) і доречі .... це дійсно схоже на релігію і якесь віросповідання.... просто тут ті реально вільний .... ти робиш те, шо тобі подобається, живеш так як хочеш, а не так як потрібно ... або так як комусь вигідно! Не кожен зможе зупинитися, це реально дуже тяжко .. в першу чергу морально... а вже потім... а потім ... вже це частина тебе .... ти не спиш, не їсиш, все болить і тд ... дуже складно ....

З.І.

я нікого не вбив, не ограбив, навіть за все життя майже ніодного адміністративного порушення не скоїв, я вчасно плачу за комунальні послуги, мене не звільняли з роботи, + я ще й універ закінчую... да і зі здоров"ям в мене теж вроді все нормально... і шо ? я отброс общества ?

чи просто той, хто скидає все недобре та зле на наркотики -- невдаха ?

діло не в наркотиках ... не в вірі ... а в тобі .... не треба скидати свої невдачі чи невдачі інших на наркотики .. віру і тд .... просто треба вміти програвати, і гордо не втрачаючи власного достоєнства .. виходити з любої ситуації ...

З.І.І.

якшо наркоман ... захоче кайфануть .... йому ненада ніяких наркоділлерів .... самий крутий наркоділлер ... це люба аптека ... там є все шоб зробити майже любий наркотик .... якшо знати шо і скільки приймати ... то навіть ваш спрей проти нежиті окажеться якимось мега крутим метамфітаміном ... тільки в дуже дрібній дозі ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про що ти хочеш почути?

Про ломки після кайфу? Про кражі та злочини, щоб отримати гроші на чергову дозу? Про безссоні ночі батьків? Про СНІД та гепатит? м керує наркотикуПро смерть друга від передозу? Про життя яким керує наркотик? Про що розповідати, чим тут хвалитись?

Ви краще б питали про те як позбутись наркотика а не про враження від нього...

Я в шоці.

та зара від йогурта отримати гепатит більше шансу чим від якісного наркотика ...

А снід ... це да ... це проблема людства ... а не наркоманів в часності ...

+ голки шприци ... імхо .... це вчорашній день ... ше пару років ... і про це навіть згадувати ніхто не буде ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DefJamaica, що вживаєш зараз? ;)

Ти дуже правий, що кожна людина може жити так як вона хоче, а от наслідки такого життя вона вже не може вибирати так, як вона цього хоче. Тому варто задуматись, перед тим як робити щось.

ЗИ. Питання до всіх. Що дає наркотик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DefJamaica, що вживаєш зараз? wink.gif

часом покурюю травку =) але і то ... це на пальцях перелічити можна =)

ЗИ. Питання до всіх. Що дає наркотик?

нічого .... як і релігія, як і багато багато іншого ....

просто ... як приклад ....

вот нема настрою ... скучно ... шо дєлать ... ???77

звониш, їдеш, забираеєш, їсиш/нюхаеш/куриш і деякий час вроді все норм ... а потім опять .... а счас шо дєлать ?? ... і по новой ....

ну це так .... бо скажем сістєма .... це вже друге ... там вже не то шо хочеться .... а ти розумієш шо єслі його не будет .. то це біда .... не спать не їсти ... безсилля ... дратівливість .... нервовий зрив .. + кров дуже пагано згортається ... тому у торчків завжди багато вавок всяких .... звичайна царапіна .. яка загоюється і зникає за 3 дня ... може не зажити за 2 тижня ....

З.І.

я панічно боюсь уколів .... я ніколи не вколю себе шприцом, навіть за гроші .... не говоря про пірсінг і тд ....

сама жестока штука яку я пробував в житті ... це героін ....

це самі щасливі, але й водночас і самі сумні моменти життя ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DefJamaica, що вживаєш зараз? ;)

Ти дуже правий, що кожна людина може жити так як вона хоче, а от наслідки такого життя вона вже не може вибирати так, як вона цього хоче. Тому варто задуматись, перед тим як робити щось.

ЗИ. Питання до всіх. Що дає наркотик?

Баригам гроші,тим хто вживає ілюзію щастья :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DefJamaica, а чого стільки крапок в тексті? важко читати

чи мені треба читати між рядків?

Я так і не зрозумів що дає наркотик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого він не дає...

ні ілюзій, ні щастя, ну одне слово ..... НІЧОГО ....

все це самовнушеніє, просто починаєш думати трохи по іншому, не так як до цього .. починаєш бачити якісь дивні речі, які до чього моменту не привертали увагу....

міняється психологія, навіть характер людини ... сстаєш дратівливий, злий,

можна зациклитись на якісь дрібниці, на яку звичайно б ти навіть не глянув і близько не подумав шо воно таке ... а тут прям книжку цілу написати можна ....

в міру, наркотики не така вже й погана річ, розвиває увагу ... +неймовірна кількість думок, про все ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі здаєтьс ябула схожа тема "Релігія- опіум для народа".

Мені було б цікаво прочитати думку тих, хто пробував наркотики. Враження і т.п....Хоча, здається, мужніх на форумі малувато :) Тих, хто зможе признатись (так само як і в темі про зраду мало хто признався чи взагалі заглянув туди).

А про що ти хочеш почути?

Про ломки після кайфу? Про кражі та злочини, щоб отримати гроші на чергову дозу? Про безссоні ночі батьків? Про СНІД та гепатит? м керує наркотикуПро смерть друга від передозу? Про життя яким керує наркотик? Про що розповідати, чим тут хвалитись?

Ви краще б питали про те як позбутись наркотика а не про враження від нього...

Я в шоці.

попроще, Саша.

враження є враження і є врження від життя. якщо хтось живе у клітці канонів, суспільства, відчуттях, то не означає, що так буду жити я. я хочу почути про ВРАЖЕННЯ, а не про ломки і СНІД,не про вбивства і т.п., не перебільшуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вживав майже всі відомі людству наркотики ... я ніколи не соромився цього .... і повірте мені .... слухати чиїсь думки .. про те що це добре чи погано ... просто напросто смішно =)))) і доречі .... це дійсно схоже на релігію і якесь віросповідання.... просто тут ті реально вільний .... ти робиш те, шо тобі подобається, живеш так як хочеш, а не так як потрібно ... або так як комусь вигідно! Не кожен зможе зупинитися, це реально дуже тяжко .. в першу чергу морально... а вже потім... а потім ... вже це частина тебе .... ти не спиш, не їсиш, все болить і тд ... дуже складно ....

тобто наркотик змінює свідомість. відчуття? сенсорику?

Ми знайомі? :huh:

І я хочу почути про ВРАЖЕННЯ.

Бум чекати.

Ти представлявся. Мав бажання дізнатися, чого мене тошнить від штунд :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...