Перейти до змісту

Наркотики-спосіб пізнати нових вражень чи падіння у безодню?


Fortera

Рекомендовані повідомлення

Дякую за урок з етимології слів.

Не осуджуєш? Тоді чому ти осуджуєш наркотик і пропагуєш віру?

Ти їх пробував, щоб осуджувати їх? Чи тільки БАЧИВ, як на людей вони впливають?

Я пробувала й те й інше. Виявилось, среди двух зол можна не вибрати жодної :). Тому не пропагую ні віру ні наркотики.

Варто просто змінити ставлення :). Насильний шлях до правильності може інколи повернути мандрівника у зворотньому напрямку, бо запрєтний плод сладок, чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 154
  • Створено
  • Остання відповідь
Не осуджуєш? Тоді чому ти осуджуєш наркотик і пропагуєш віру?
Взагалі-то про "штуднівську пропаганду" ти перша почала говорити. Я ж до цього не сказав жодного слова за віру, я говорив лише проти наркотиків. І сказав про це не в контексті віри, а лише зі своєї точки зору дав відповідь на запитання, яке звучить в назві топіка. Чи в цьому топіку дозволено висловлюватись всім, крім "штунд"?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

релігію грубо кажучи постійно нав*язують з дитинства...

а інший шлях ти обираєш сам, віриш тільки в себе, керуючись тільки загальними моральними принципами... це такий вид свободи, самовираження ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не осуджуєш? Тоді чому ти осуджуєш наркотик і пропагуєш віру?
Взагалі-то про "штуднівську пропаганду" ти перша почала говорити. Я ж до цього не сказав жодного слова за віру, я говорив лише проти наркотиків. І сказав про це не в контексті віри, а лише зі своєї точки зору дав відповідь на запитання, яке звучить в назві топіка. Чи в цьому топіку дозволено висловлюватись всім, крім "штунд"?

дійсно. І я послалась на таку пісню. :lol: Я не господь бог, щоб забороняти тобі тут відписуватись.

З.І.Ти знову з*їхав. Дай відповідь на поставлене тобі питання, уваж старушку.

Ти їх пробував, щоб осуджувати їх? Чи тільки БАЧИВ, як на людей вони впливають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пісні є хоч слово про Біблію, Бога, релігію, церкву чи щось подібне? Це також точка зору людей. Людей, яких я досить непогано знаю особисто, і тому маю всі підстави посилатись на їхні слова. А в тебе просто знову якась фобія -- якщо співають "штунди", то це все туфта, краще коли співають наркомани і алкоголіки. А я, на відміну від тебе, слухаю пісні і штунд, і наркоманів, і акоголіків, навіть гомосексуалісти в репертуарі того що я слухаю попадаються (наприклад Фреді Меркюрі, Елтон Джон, Джордж Майкл), хоча саме поняття гомосексуалізму мені набагато більш гидке, ніж наркоманія і алкоголізм. Не варто зациклювати сприйняття оточуючого світу на точці зору однієї групи людей. Спробуй послухати і іншу сторону.

Я бачив, і багато розмовляв з людьми, які через це пройшли, і цього мені досить.

Чи для того щоб боятись ДТП або авіакатастрофи обов'язково попробувати їх дію на собі? Я б краще вчився на чужих помилках, ніж на своїх, а спроба наркотиків, на моє переконання, це помилка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю, що необов*язково. Але в наркотиках є так звана позитивна сторона,якої немає в ДТП чи в авіакатастрофі.

А розмовляв з тими, кого вже витягнули? Чи з тими, хто був по ту сторону реальності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю, що необов*язково. Але в наркотиках є так звана позитивна сторона,якої немає в ДТП чи в авіакатастрофі.
Як людина, яка побувала в трьох ДТП можу тобі сказати, що після ДТП отримуєш таку дозу адреналіну, що також з'являється "позитивна сторона", на зразок тієї що в наркоманів. І так само ненадовго.
А розмовляв з тими, кого вже витягнули? Чи з тими, хто був по ту сторону реальності?
розмовляв і з одними і з іншими, правда з тими кого вже витягнули -- значно більше. Розмовляв і такими які повертались назад, бо не вистачило сили волі лишитись подалі від цього, і знаю, що вони про це дуже жалкують.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сила волі там потрібна одна -- постаратися не вступити.

*подумала, філософськи підняла вказівний палець і продовжила* -- або ступивши, втриматись від того, щоб не йти далі в ті сипучі піски.

о!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, от звідси детальніше можна?

В чому ці люди змінились? В кращу сторону в гіршу сторону?

Чому з ними важко спілкуватись? (конкретні приклади в студію!)

"Потеряли интерес к прежнему миру", це перестали жити так як жили раніше? Поясни.

і далі по тексту....

Не знаю, изменились, вероятно в лучшую сторону, если учесть, что они стали больше времени уделять семье, а не пьянкам.

Тяжело общаться - из-за того, что все их разговоры стали сводиться к вере, правильной жизни и попыткам переманить к себе. Возможно, это последствия обращения в веру :)

Раньше с ними можно было съездить, например, на рок-концерт (не групп типа "Спасение") или в кино (мистика, например) сходить, или песни под гитару поорать, или обсудить книги (эзотерику), после "обращения" их словно подменили: все эти темы - да и многие другие - для них стали просто запретными и показательно-неинтересными. Они ограничивают себя Библией, сопутствующими книжками, соответствующей аудио-визуальной продукцией. Со стороны это смотрится очень фальшиво, словно попытка заслужить доверие нового коллектива :)

Я не говорю, что с верующими воообще невозможно общаться - у меня сестра жены ушла к ним :) Что с ней, что с её мужем у нас отличные отношения. Вот только темы, не приветствующиеся их церковью, мы не можем обсуждать. Жаль, много интересного проходит мимо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, чесно, ну не знаю я таких віруючих. В тих що я знаю -- цілком нормальне коло інтересів, вони дивляться практично будь-які фільми (ну, за вийнятком там порнухи всякої), читають різноманітну літературу, слухають таку музику, яка їм подобається і т.д., але плюс до всього іншого вони цікавляться Біблією і дивляться на речі і на світ з точки зору Біблії, оцінюють речі по іншому. І теми на зразок "зелених чоловічків" віруючих цікавлять не менше, ніж невіруючих, просто дивляться вони на ці теми трошки з іншого боку -- крім варіантів "глюки" і "пришельці з космосу" з'являються ще варіанти "посланці потойбічних сил" і інші. Все залежить від того, як людина це все сприймає, бо той чи інший фільм або книжку можна сприймати по різному. Мої діти дивляться фільми про Гаррі Поттера, але це не значить, що вони повинні займатись магією і стати чаклунами, правда? І казки про Бабу Ягу вони також знають, і сприймають їх саме як казки. Так само і з фільмами. Просто всьому потрібно знати міру. Як казав колись один дуже хороший чоловік, нині покійний, телевізор -- це холодильник для душі. І сьогодні з ним погоджуються не лише священники (в тому числі і православні, і католицькі, і "штундівські", не кажучи вже про мусульман) і проповідники, а і сімейні психологи і багато вчених, та і звичайнісінькі люди незалежно від віри чи її відсутності -- телевізор краде в людей час, який вони можуть приділити іншим справам, приділити сім'ї, спілкуванню з друзями. Ну і ще один мінус телевізора -- він вчить наших дітей багатьом нехорошим речам, особливо якщо дітей не оберігати від небажаного контенту, яким, на жаль, просто кишить ефір навіть в денний час.

Взагалі, церква не забороняє обговорювати будь-які теми. Розуміння основується на обговоренні, істина народжується в дискусії. Просто нарахунок деяких тем церква має свою думку, яка іноді не співпадає з думкою людей, не приналежних до церкви. Всередині церков також ведуться дискусії і є різні погляди на багато питань. Є і інститути, які вивчають природні явища з точки зору Біблії (наприклад міжнародний інститут Муді, фільми якого можеш знайти в інеті) і т.д. -- не варто сприймати віруючих людей як "обмежених". Повір, що на деякі теми з "штундами" спілкуватись цікавіше, ніж з іншими людьми, якщо будувати спілкування не на конфлікті, а на живому діалозі, якщо не підходити до розмови критично, з думкою "та що ти мені можеш розказати, крім своєї Біблії". Щоб тобі було більш зрозуміло -- подивись ТУТ список "штундівських" вчених, серед них ти знайдеш, наприклад, таку "обмежену" людину як Альберт Ейнштейн. Ці люди знали і знають про світ і його будову набагато краще за разом взятих всіх, хто читає цей форум, і їхні знання не перешкоджають їм вірити.

Що стосується людей, які тільки прийшли в церкву, то вони можуть утримуватись від обговорення певних тем, бо бояться помилитись, самі ще не не все розуміють і не знають відповідей на багато питань, а якось так склалось, що люди не поділяючі віру завжди намагаються "штунд" підловити на незнанні того чи іншого (кажу з власного досвіду). Хоча я вважаю, що краще сказати, що не знаєш відповіді і постаратись вивчити це питання для подальшої дискусії, ніж просто уникати діалогу.

Так що справа не в вірі, а в людях -- можливо вони просто відчувають, що ті фільми чи тему будуть для них спокусою?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене якраз навпаки: ті, кого я знаю особисто - або обмежені до цитат в Біблії і весь час намагаються переманити до себе в кодло, або ж слідують тій вірі тільки задля годиться, порушучи такі святі для них заповіді, і для заспокоєння совісті пояснюють це самі собі дуже екстравагантним чином "біс попутав" (на що тошно дивитись). Винятком є двоє людей: знайома дівчинка і один колишній музикант зі старої тусовки...

А з Вандером чи Альбертом особисто не знайома, так склалось. Уявити не можу як..яке неподобство...

в тебе просто знову якась фобія -- якщо співають "штунди", то це все туфта, краще коли співають наркомани і алкоголіки.
Тут така справа. Якщо мені подобається те, що зробила людина, мені буде абсолютно пофіг, що про нього кажуть інші, чи це наркоман, чи гей, чи сам чорт. Так само, якщо мені не подобається, що зробила людина: яка б вона поважна і для інших хороша не була - мою думку про себе вона буде знати.

До речі. Є люди, котрі здатні спригувати з голки/порошку самостійно. Чому так? Чому одні йдуть до братів своїх, а інші справляються з цим самотужки? Про що це свідчить?

Знаєте, зайшла я так випадково в саму шапку теми, і побачила одну чудову річ: тема стосується не тільки наркотику як речовини чи залежності релігійної, а ще й (УЯВЛЯЄТЕ СОБІ?!) - інших всіляких факторів і речей, до яких ми звикаємо. А ми тут давай ділити все на чорне-біле і біле й чорне...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо мені не подобається, що зробила людина: яка б вона поважна і для інших хороша не була - мою думку про себе вона буде знати
Шкода, що ти не знаєш Муху, Пашу, Діму і Петра з "Спасения" -- ти була б про них дуже хорошої думки, хоч вони і не наркомани :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо мені не подобається, що зробила людина: яка б вона поважна і для інших хороша не була - мою думку про себе вона буде знати
Шкода, що ти не знаєш Муху, Пашу, Діму і Петра з "Спасения" -- ти була б про них дуже хорошої думки, хоч вони і не наркомани :)

мдя...напевно від усвідомлення такого трагічної ситуації можна було б повіситись, але здійснивши самогубство, я тоді точно не потраплю в рай - і тоді шанс зустрічі з такими прекрасними особами зійде до нуля...*трагічєскі вздихаєд*.

Тим не менше. Колись (мені 16й минало) відчувала гостру залежність від Інтернету. Він мене тоді з*їв. Звичайно, дякуючи тому періоду, я навчилась сліпому набору на двох мовах, але ця зараза вирвала з життя кілька кумедних моментів, які могли б його збагатити ще на кілька нот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, "колишній музикант" - случайно не автор той песни, про которую я расспрашивал?

Plum, я абсолютно не критично подхожу к разговорам с верующими. Они не разделяют того, что близко мне - это их право, и я уважаю это право.

Я только не люблю, когда мне начинают рассказывать, что вся моя жизнь - ошибка и только они могут помочь мне исправить её. Если мне нужна помощь - я её прошу. Если же я не прошу - не надо мне её предлагать, инициатива наказуема ;) Значит, я ещё не дорос до осознания того, что мне эта помощь нужна. А насильно пытаться заставить человека (даже ребёнка!) делать то, что он не хочет - ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки ви будете рожати істину, шановні, Осінь піде дрихнути. Надобраніч. Успішних і легких родів.

І не забуваємо розвивати тему згідно УСІХ напрямків, вказаних у її шапці. Бо прийде злий Мікс і дасть всім дроздів . І мені теж. Гггг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот неповірите =) да і сам не вірю шо це пишу =) але ...

я свою залежність до опіуму ... а точніше до певного опіумного алкалоїду, подолав завдяки мега популярній і дуже цікавій онлайн грі ... World Of Warcraft

от така от казочка =)

хоча вже і в Варік не граю .. і наркоту не вживаю =) якось так ...

З.І.

я це до чого ...

реально гра викликиє залежність =) просто настільки затягує .. шо капєц ....

яссно шо не всім буде цікаво ... але для деяких індивідумів (тіпа мене) дуже дієва штука =))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DefJamaica - вже тоже не граєш? :)

Реально як і будь-яка залежність - ВОВ це тупняк, рано чи пізно розумієш що воно тебе обмежує, а я наприклад не люблю щоб мене щось обмежувало, мене наприклад тільки на 1,5 місяця хватило, потім з"явилися інші тєми, взяв тупо з вінта стер і усьо.

Розповідь в тєму, бачив багато наркоманів які спригнули завдяки релігії, але ви думаєте від того їм краще - хз, це можна сказати редірект вільної енергії, раніше він весь свій вільний час тратив на наркотики, тепер на віру, 100% задрот без будь-якого шансу на "прояснення"... Людина в першу чергу повинна прагнути свободи а не "контрольованого рабства", звичайно соціуму це не вигідно, йому хочеться щоб у його лавах були вівці, а не вільні люди, тому й релігії є такими поширеними. Хоча люди які їх створювали були вільними - Ісус, Будда... А вже наслідувачі нажаль ні, навіть гірше - закладений в нашу природу фашизм змушує насаджувати свою точку зору усім навколо, не зважаючи на їх бажання.

Я вот наприклад ні в що не вірю, але від кожної філософії беру те що мені подобається, я вільний у виборі - чього і усім бажаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задроти!! :jeer: мегалаф:)

До речі помітила за собою ще й таке, що на будь-яку іграшку не можу присісти надовго. В мене, певно, якийсь антивірус для цього виду наркотиків:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також ігри не викликають "залежності". Коли виходить щось новеньке і дійсно варте, то ставлю щоб подивитись на "красоту", нові технології, геймплей. Можу два-три вечора погратись, а потім надоїдає.

Єдина гра, до якої в мене була залежність -- Мафія, але це було вже дуже давно, і не так через саму гру, як через атмосферу 30х років, яка мені дуже подобається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

"наркотики, отличный стимул зарабатывать деньги"(с)знакомый

почитал тут, что было ранее написано, и всё больше убеждаюсь, что меня раздражают моралисты. это плохо, это делать низзя. всё.

когда просят говорит про впечатления, то сразу: ты хочешь услышать про боль, страдания и прочее. типа ради этого нарики садятся на эту пакость?

"ты смотришь на говно, ты знаешь что это говно, но красивее и совершеннее этой кучи ты не видел ничего в жизни"(с)другой знакомый

первая цитата принадлежит знакомому который пользовался амфитаминами не для кайфа, а потому что он не успевал, ему не хватало времени, у него родился сын и надо было тянуть семью. за месяц сидя на этой пакости он переделал всё что ему надо было и просто перестал это принимать. решив большую часть своих проблем финансового плана. и потерял почти 20 кг веса и стал похож на кощея. я не говорю что так и надо делать, но читерство это тоже способ выжить.

на счет церкви, то скажу так. есть у меня знакомая, так она без ладана жить не может, то в церковь то дома палят его.

на счет христианство дарует свободу. как может быть свободен тот кто каждый день по нескольку раз твердит "я раб твой"? "говори человеку что он свинья, он и захрюкает"(с)народная мудрость

а воспринимать всех проповедников всерьёз, я перестал после беседы с одним белорусским священником, который сказал что динозавров придумали коммунисты, дабы укоренить атеизм.

на счет своего нарко опыта

-пробовал нюхать клей, сделал два вдоха и выкинул тот пакет, а пацанчик который был со мной и предложил это попробовать после минуты дышания, развалился на полу и начал вещать что он видит. самое яркое его впечатление были трёх мерные электронные часы, что то типа скринсейвера виндузёвого. пришлось бедолагу домой отнести. слава богам он сбился с этой мути.

-пробовал травку, и покупали и сами растили и молочину варили. не прикалывает. последние лет пять позволяю себе покурить не чаще раза в год, так просто под настроение.

-ушатали с товарищем 0,7 апсента, было весело, расшатали дом и прятались под кроватью боясь что соседи будут матюкаться что дом расшатали (9-ти этажка) потом он ещё пол часа крутился под лампочкой изображая мотелька :)

на счет он лайн игор. я люблю играть в игры, но не когда игры начинают играть в меня. гонял почти пол года "траввиан". когда глава клана начал мне названивать и с криками: "мне пофигу что у тебя экзамен, у нас тут война с соседним кланом" после этого послал всех и просто удалил ак.

на счет соц рекламы: в школе нам крутили ролики про аборты, нариков. скажу честно, на меня эти фильмы действовали не так, как показывали что пацан колется. и пхает себе иглу в руку, ей богу, хотелось уколоться.

а так эти фильмы были любимой забавой :) узнаёшь, что на таком-то уроке будет фильма про нариков, покупаешь пару булочек в столовке и споришь с кем-то что от просмотра не отвернёшься и не обстругаешься. девочка одна долго держалась, но когда на моменте, где нарику срезают джинсы вместе с кожей я сказал: "хошь булочку, вкусная, смотри как из неё павидло лезет". точно не помню, успела она добежать до параши или нет :)

да и вот ещё чего. главная проблема это телевизер. когда появился фильм "игла", то его запрещали, показывали по ночам и т.д. а сейчас? в каждом третьем фильме нарики, нюхают, варят колятся. вот не могу понять, когда вижу как кто-то колиться у саомго появляется такое желание...

а так, как мне кажется, наркотики это полёт в небо мысли, но падение тела в пропасть. чем дальше они друг от друга, тем тяжелее вернуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Классный фильм "Transpoittin" вроде так... В нашем переводе звучит как "На игле".

Вот его стоит глянуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Классный фильм "Transpoittin" вроде так... В нашем переводе звучит как "На игле".

Вот его стоит глянуть.

упс. сорри :) именно его я и имел ввиду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bla bla bla

еще один одураченный соц рекламой и росказами друзей =)

з.ы.

амфитамины и прочие стимуляторы, это "легкий наркотик" не вызывающий зависимость... и вред которого я бы даже сказал меньший чем от алкоголя!

то что твой друг похудел, дык просто кушать нада, даже если не хочеться, потомучто та энергия которую ты ощущаешь, береться не из этой маленькой дорожки, а из твоего организма, и его нада "заправлять" дабы небыло подобного рода казусав

а есть немного другой наркотик, где нету стимула зарабатывать деньги, ну всмысле он есть но это не стимул а жизненная необходимость! ибо без денег нету "компонента" ( а это не дешего, я бы даже сказал очень дорого)... и ты не спишь, не ешь итак дальше ... про такое ты не думал ? друзья не росказывали ?

ну и я ж говорил, шо самая крутая реклама - это антиреклама

в каждом третьем фильме нарики, нюхают, варят колятся. вот не могу понять, когда вижу как кто-то колиться у саомго появляется такое желание...

от мечты до реальности всего один шаг ...

и понять что это .. и как это быть "одним из них" никакой телик, и друзья не роскажут ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наркотики - один з способів пізнати нові враження...

Один знаоймий, близько двох років, коли був Dj-м, досить плотно сидів на траві,фені,таблетках і.т.д... Часто мотивуючи це тим, що просто робота така, доводиться довго не спати, організм виснажується, і треба його якось стимулювати. Закінчив працювати - зав'язав. Зараз час від часу може трави покурити і все(1-2 рази в рік)...

Пробував я й сам декілька видів накротичних речовин... Майже все 1-2 раза. Ніякого звикання не виникло, не жалкую ні каплі.

Попробував -> сподобалось/несподобалось -> відчув/невідчув нові враження -> забув...

На рахунок абсенту: колись дуже довго марив ним, хотів напитись до глюків... На жаль не вийшло, тобто наптись вийшло, але ніякої побічної дії на організм крім звичайного алкогольного оп'яніння я не відчув...

"Штунди" взагалі інша тема, хоча якщо "штунди" - це наркотик)))

Проте скажу пару слів: був в мене колись період "тісного спілкування" з тим кругом людей, та й досі деяких знайомих маю, яких можна сміло записати в штунди...

Як би там не було, але якраз "штунди" не одного пропащого витягнули з тієї ями, в той час як противники "штунд" не одного туди вкинули.

Оце правда, більше того, майже 50% штунд колишні алкоголіки, наркомани... Ніхто від цього не відмовляється, більше того, вони навіть підкреслюють, от я був колись такий-сякий, але БОГ мені допоміг бла-бла-бла...

Угу, и втянули в другую. Человек остался жив, но пропал для общества ;)

З цим також майже згідний... Не всі пропадають для суспільства - це раз, ну і по-друге - краще пропасти для суспільства, ніж прпасти взагалі, від тих самих наркотиків чи алкоголю.

З.І. Знайомий був на навчанні в Нідерландах. Розказував що їхній викладач з філософії(такий собі чоловік років 60-70), стабільно перед лекцією курив в туалеті марихуану, всі про це знали, ніхто ніколи це не осуджував, взагалі про це ніколи не говорили... Але про його лекції говорили часто і багато, тому що виходили вони на диво цікаві і змістовні...

З.З.І. Я проти наркотиків, особливо в ранньому, несвідомому віці. Найстрашніший наркотик який я в своєму житті попробував - це нікотин. Від цигарок дуже важко відмовитись, це реально, можливо, але важко... Ну і на рахунок антирекламного фільму, для мене це "Реквием по мечте".

ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...