Перейти до змісту

Наркотики-спосіб пізнати нових вражень чи падіння у безодню?


Fortera

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 154
  • Створено
  • Остання відповідь
Трава сушить мізки...

До трави є звичка.

Трава - ЗЛО!

Ти пробував? Я пробував, щось мої мізки не висохли. І звикання до неї немає, інакше не сидів би я зараз за комп'ютером, а шукав би наступну дозу травки.

Якщо є кєпало в голові - то не звикнеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трава сушить мізки...

До трави є звичка.

Трава - ЗЛО!

Ти пробував? Я пробував, щось мої мізки не висохли. І звикання до неї немає, інакше не сидів би я зараз за комп'ютером, а шукав би наступну дозу травки.

Якщо є кєпало в голові - то не звикнеш.

Женя, я за тебе щиро радий, що твої мізки не висохли.

І ще радий, що ти тільки попробував.

якщо немає звикання, значить ти таких не бачив, які залежні від трави.

І ще я радий за себе, що навіть не пробував.

Але я маю друзів, які зараз християни, і які в "колишньому" житті серйозно курили траву. Були залежні.

Безслідно це, на жаль, не проходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти пробував? Я пробував, щось мої мізки не висохли. І звикання до неї немає, інакше не сидів би я зараз за комп'ютером, а шукав би наступну дозу травки.

Якщо є кєпало в голові - то не звикнеш.

Але ж наркотик це не тільки трава,зараз в багатьох нічних клубах(чув про Москву,але може бути таке й в нас) наркоторговці вибирають жертву з грошиками і підкидають в коктейлі(переважно це робиться в змові з барменом) пігулку від якої привикання до "кайфу" йде одразу.От тобі і кєпало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж треба! Бесплатний кайф в нічному клубі! :)

Zahare, Gabriel, розпитайте краще в наших форумних діджеїв, про стан справ.

Вкратце: Do you like the alcohol ?! (с) Scooter, старенька пісня :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж треба! Бесплатний кайф в нічному клубі! ;)

бесплатна доза тільки перша,а далі жертва сама шукає продавця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділюсь чють позітівом, надіюсь не боян :)

2746380746_56805eee2b_o.jpg

n1.jpg

120036625.jpg

Це взагалі шедевр:

126444_1219381973.JPG

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж треба! Бесплатний кайф в нічному клубі! ;)

бесплатна доза тільки перша,а далі жертва сама шукає продавця.

забудь про это

никакой бесплатной первой дозы нет, небыло и не будет никогда!!!11 забудте эти бабушкины сказки! сила слова, величайший фактор в этом бизнесе, уметь "натрусить" "одноразовому" лошку на калесо, куб, или дорожку это мастерство. и молитесь что б с вами и/или вашими детьми такого не произошло! а дальше система работает круче швейцарских часов!!!!1111 причем обычно в 90% случаев тебе про это росказывает/предлагает не левый человек, а твой оч близкий друг, твоя девушка или что то в этом роде. Т.е. люди мнение которых ты розделишь, и обязательно прислушаешся, люди которые впринципе немогут солгать тебе..

человек сам, сознательно дает деньги на это!!11 другое дело фактор влияния на него, т.е. что именно заставило (сподвигло) сделать такой шаг!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну прям тут ніхто жодного разу не спробував ні одного наркотика ? Сумніваюсь. Пробували - осознано чи ні - продаваємі ділерамі, угощеним або медичним (ліки).

І взагалі - наркотики це задоволення - і людство завжди його шукало, і завжди використовувало, для різних потреб.

Гарно кричати - я не користуюсь наркотиками, не вживаю і ти не вживай. На що я відповім - я тобі читав проповіді коли обльований/обісцяний/в стані алко/нарко спяніння чи взагалі був на сьомому небі від щастя. не читав.. так і ти мені не читай. І в доброту людей вірити - людей смішити - хто тут добрий ? Відгукнітьс - маю проблему з фінансовим становищем - не калюсь/нюхаю/курю/пю, просто так сталось що рублів нема, і нема за що їсти/вдягтись - підкиньте .. є такі ? а ...я ще номер банківський можу дати..мені ось не хватає на купівлю покришек чи запчастин до велосипеда, остані гроші за детальку віддам...а їсти собі не куплю...я ж наркоман напевно.. велонаркоман.. лікувать треба ? Так ? :)

Добавленно. Не тільки раді задоволення, ще можливі причини, всеча від реальності, призабути біль духовну чи фізичну і т.д не буду заглиблюватися.

Але справа така - хто сильний мозком той і спробує і відкине, що ж на це скаже фізіологія людини, цебто організм, також немаловажно. Звичка в першу чергу виникає підсвідомо, а потім фізично. Тренувати волю на дрібницях. Відмовляйтесь від цукру/солі/солодощів неприродніх і так далі. Це ж також наркотики і класифікує їх по важкості кожен для себе сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо б не було наркотиків ви уявляєте на скільки менше було б класної музикі :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре коли в країні нема наркотиків - сказав Сталін заправляючи трубочку травою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
Трава сушить мізки...

До трави є звичка.

Трава - ЗЛО!

Ти пробував? Я пробував, щось мої мізки не висохли. І звикання до неї немає, інакше не сидів би я зараз за комп'ютером, а шукав би наступну дозу травки.

Якщо є кєпало в голові - то не звикнеш.

З часом висохнуть, якщо не відмовитись вчасно, а звикання до неї є, в основному моральне. Я рахую що без алкоголю, цигарок, легких і тяжких наркотиків можна обійтись, в житті є набагато цікавіші речі, ніж помалу себе вбивати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо посудити більш масштабно, то вбиває нас і погана екологія -- тоді що -- не дихати ?:))

Травою, до речі, колись навіть лікували :) Багато культур вживають наркотики (природнього походження) для релігійних обрядів...

І ніц страшного :)

Што ісцєствінна - то нє бєз оргазма :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в житті є набагато цікавіші речі, ніж помалу себе вбивати!

нас вбиває практично все, це просто ЖЕСТЬ!!!!

єдиний вихід - ввійти в стан літаргічного сну, коли практично зупиняється метаболізм, і щоб родичі тебе занесли в якусь пещерку з ідеальними кліматичними умовами...

Так можна пролежати дужжжжеееееее довгоооо!

А інакше як вижити, я не представляю, ще й навколо одні наркомани :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо посудити більш масштабно, то вбиває нас і погана екологія -- тоді що -- не дихати ?:))

Травою, до речі, колись навіть лікували :) Багато культур вживають наркотики (природнього походження) для релігійних обрядів...

І ніц страшного :)

Што ісцєствінна - то нє бєз оргазма :lol:

Ну яущо посудити ще масштабніше, то якщо ти не будеш дихати в тебе більше шансів померти швиденько

ніж дихаючи, хоч і паганеньким, але таким рідним повітрям-вонючкою. Вся справа виключно в математиці! Будеш дихати-будеш довше і якісніше жити. Не будеш всяку дурь вживати-аналогічно!

Доречі раніше головний біль лікували шляхом свердління дирки в голові, і що? Деякі виживали(напевно) :D

А про летаргічний сон і сповльнений метаболізм це ідея...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо посудити більш масштабно, то вбиває нас і погана екологія -- тоді що -- не дихати ?:))

Травою, до речі, колись навіть лікували :) Багато культур вживають наркотики (природнього походження) для релігійних обрядів...

І ніц страшного :)

Што ісцєствінна - то нє бєз оргазма :lol:

Ну яущо посудити ще масштабніше, то якщо ти не будеш дихати в тебе більше шансів померти швиденько

ніж дихаючи, хоч і паганеньким, але таким рідним повітрям-вонючкою. Вся справа виключно в математиці! Будеш дихати-будеш довше і якісніше жити. Не будеш всяку дурь вживати-аналогічно!

Доречі раніше головний біль лікували шляхом свердління дирки в голові, і що? Деякі виживали(напевно) :D

А про летаргічний сон і сповльнений метаболізм це ідея...

ить...

порівняти напас і дирку в голові -- все оодно шо йух з пальцем прастітє...

питання два - а навіщо довго жити?... :huh:

цо забардзо - то нє здраво.

воть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошо накурена особистстість мало чим відрізняється від особистості

з диркою в черепушечці. Фіфект все той же. На питання №2 можна

окрему тему створити. Ладно скажем не тривале життя, а якісне

життя(знаю-знаю що це поняття відносне). А де ж взнате де та межа

між забардзо і не забардзо. Знову кожен судить по собі! Але є один моментік!

Коли тобі добре-добре-добре, ти втрачаєш можливість здраво судити про можливі

наслідки. Тобі стає абсолютно всеодно, що буде завтра. Для тебе існує тільки зараз

і нічого більше.

П.С. Про те чи варто жити довго я втебе спитаю коли ти років через 150 будеш збиратись

у кращі світи. Особисто мені б захотілось пожити ще хоча б 100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошо накурена особистстість мало чим відрізняється від особистості

з диркою в черепушечці. Фіфект все той же. На питання №2 можна

окрему тему створити. Ладно скажем не тривале життя, а якісне

життя(знаю-знаю що це поняття відносне). А де ж взнате де та межа

між забардзо і не забардзо. Знову кожен судить по собі! Але є один моментік!

Коли тобі добре-добре-добре, ти втрачаєш можливість здраво судити про можливі

наслідки. Тобі стає абсолютно всеодно, що буде завтра. Для тебе існує тільки зараз

і нічого більше.

П.С. Про те чи варто жити довго я втебе спитаю коли ти років через 150 будеш збиратись

у кращі світи. Особисто мені б захотілось пожити ще хоча б 100.

suum quique

я й без наркотиків не особливо парюсь, що буде завтра. ))

бо мені й так добре-добре)))

тим більше...наркотики (особиста думка) - це не спосіб зробити собі добре-добре, а спосіб втекти від реальності. і їм є багато альтернатив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм якби я не думала що зі мною буде завтра я б (чесне слово)

зістрибнула б з 200-ого поверху, так щоб

вражень було багато. Про завтрашній день ми думаєм бо:

-не стрибаємо з 200-го поверху(як варіант з 100-го)

-працюємо, вчимось в університеті, ходимо в школу чи дитсадок

-їмо, спимо, зуби чистимо

-любимо, боїмось, спілкуємось з рідними

-взагалі щось робим.

Про втечу з реальності-красива фраза, але неповна. Не тільки втеча від старої, але і створення

нової альтернативної реальності. Але я думаю тут це не головне. Адже існує багато людей, в яких

нібито все ОК, але вони всеодно підсідають на кайф(їм навіщо змінювати реальність, вони самі її творять).

А скільки нещасних, бідних, косих і кривих і нічого- не підсідають ні нащо. Тут справа мені здається в тому що

людина, більш за все хоче чого? Задоволень! А що може принести більше і швидше задоволення

ніж хімічна дія одразу на весь організм? Це ж еліксир щастя, блін...

Питання: чому ти якщо не думаєш про завтра не вживаєш наркотиків(дійсно цікаво, бо для мене

ЗАВТРА-найсильніший доказ-антихімка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм якби я не думала що зі мною буде завтра я б (чесне слово)

зістрибнула б з 200-ого поверху, так щоб

вражень було багато. Про завтрашній день ми думаєм бо:

-не стрибаємо з 200-го поверху(як варіант з 100-го)

-працюємо, вчимось в університеті, ходимо в школу чи дитсадок

-їмо, спимо, зуби чистимо

-любимо, боїмось, спілкуємось з рідними

-взагалі щось робим.

Про втечу з реальності-красива фраза, але неповна. Не тільки втеча від старої, але і створення

нової альтернативної реальності. Але я думаю тут це не головне. Адже існує багато людей, в яких

нібито все ОК, але вони всеодно підсідають на кайф(їм навіщо змінювати реальність, вони самі її творять).

А скільки нещасних, бідних, косих і кривих і нічого- не підсідають ні нащо. Тут справа мені здається в тому що

людина, більш за все хоче чого? Задоволень! А що може принести більше і швидше задоволення

ніж хімічна дія одразу на весь організм? Це ж еліксир щастя, блін...

Питання: чому ти якщо не думаєш про завтра не вживаєш наркотиків(дійсно цікаво, бо для мене

ЗАВТРА-найсильніший доказ-антихімка)

цікава думка!!!+1000))

Відповідь на твоє питання: не вживаю, бо мене йтак пре ))) це й малось на увазі під фразою про те, що створенню реальності є багато альтернатив.

життя - наркотик. який чіпляє з самого початку і тримає докінця. але не всі можуть відчути кайф.бо зайняті тим, що працюють/вчаться/працюють/виконують обов*язки. кайф не тільки в хорошому і позитивному, а й в негативному і болючому.чисті відчуття: захват, страх, ненависть, радість. і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трава наприклад дуже добре понижує тиск, так шо замість того шоб купляти якусь дорогу хімію в аптеці, можна висаджувати собі десь і мати запас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...