Перейти до змісту

Скарга на продавця Паша Домальчук


Володя

Рекомендовані повідомлення

В суботу 12.12.2015 купив в Павла телефон HTC One m7 32gb(продавав на olx) в суботу вранці з ним оглянув телефон все було ніби добре, домоволись з ним про манібек. прийшовши додому протестувавши телефон виявив що камерею не можливо знімати при поганому освітленні замічть знімка отримуємо фіолетове зображення(в оголошенні не було вказано про фіолет, вранці камера можливо і віддавала фіолетом але я не звернув на це особливої уваги) також виявив що батарея в телефоні "вбита" продавець запевняв що її вистачає на 2 дні при нормальному використанні. Отож після цього я до нього телефону і чую наступне "фіолет в камері це у всіх телефонів в цій моделі ви мали це знати, я не збираюсь повертати вам кошти адже вона працює належним чином. Сказав я не збираюсь повертати вам кошти так як не обіцяв вам цього"

Його профіль на борді http://board.lutsk.ua/user/24082-pavel-domalchuk/

Сторінка вк https://vk.com/id37516435

Номер мобільного +380 66 927 4184

Профіль на олх http://olx.ua/uk/list/user/PqP5/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодець Володя.
Тепер давайте на чистоту
 
1.Ваші слова ,Володя  "прийшовши додому протестувавши телефон виявив що камерею не можливо знімати при поганому освітленні замічть знімка отримуємо фіолетове зображення(в оголошенні не було вказано про фіолет, вранці камера можливо і віддавала фіолетом але я не звернув на це особливої уваги)"
Телефон куплений за 2500+оригінальна зарядка+чохол і нормальний стан, ЦІНА = СТАН
По телефону ви сказали,це ваші слова Володя "Я бачив що вона фіолетова,але не думав що така фіолетова буде"
Хто користується НТС М7 знає про заводський баг камери,також сьогодні ви написали що бачили фіолет,ось доказ тому http://postimg.org/image/iv18jbgex/
2.Ваші слова Володя  "також виявив що батарея в телефоні "вбита" продавець запевняв що її вистачає на 2 дні при нормальному використанні."
а ось що Ви писали мені
тут дещо інша інформація!Якщо 8 годин це "вбита" ,хай буде так!
3.Також сьогодні,скориставшись гуглом ви знайшли визначення манібек,я вас вітаю!Трактувати поняття манібек по можна по різному,я можу завантажити скрін розмови в вк,але для чого?Взяли телефон з рук,без документів і гарантії,бачили фіолетовий відтінок в камері,бетарея як на мене тримає 2 дні,я в цьому впевнений,кожен користується телефоном по різному.
Манібек лише в тому випадку якщо з телефоном щось не так,а не тому що вам так хочеться,повторюю ЩЕ РАЗ Вам,ви бачили фіолет і купили телефон,батарея далеко не "вбита" і тримає 2 дні як на мене,Ви бачите що я пишу ЯК НА МЕНЕ!!!!

Тема закрита,я вже хотів вам повернути,але після того як цілий ранок Ви мені брехали що нічого не бачили,я принципово не захотів і ти вам на зустріч,ось і вся правда!

Так як Ви,брехали що не бачили фіолетовий відтінок - так само Я Вам нічого не обіцяв,хочете так нехай буде так.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про повернення коштів від вас шановний навіть слова не було, адже ви сказали що це не є причино повернення коштів і я не збираюсь повертати кошти

коли покупцеві не підходить товар і продавець погодився на манібек то нормальні продавці повертають кошти, а не кажуть що манібек можливий лише коли телефон несправний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до обох сторін: НЕ варто апелювати (зловживати кнопкою СКАРГА) до адміністрації в питаннях манібеку, різні люди розуміють це поняття по різному

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про повернення коштів від вас шановний навіть слова не було, адже ви сказали що це не є причино повернення коштів і я не збираюсь повертати кошти

коли покупцеві не підходить товар і продавець погодився на манібек то нормальні продавці повертають кошти, а не кажуть що манібек можливий лише коли телефон несправний

 

А я наприклад, не згідний з вами.

Я вважаю, якщо товар справний - то бачили очі що купували. і морочити голову продавцеві: мені щось там не сподобалось - вважаю не причиною. Хіба що, це річ, яку на місці не можна випробувати, чи приміряти.

Якщо тільки не було домовлено, про повернення коштів,  за будь-якої причини.

 

Проблема з камерою - відома всім власникам даного апарату, і ви як майбутній  власник, повинні були вивчити всі нюанси цього телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про повернення коштів від вас шановний навіть слова не було, адже ви сказали що це не є причино повернення коштів і я не збираюсь повертати кошти

коли покупцеві не підходить товар і продавець погодився на манібек то нормальні продавці повертають кошти, а не кажуть що манібек можливий лише коли телефон несправний

 

Та, ні тут ви помиляєтесь, про манібек якраз і домовляються, щоб протестувати і виявити недоліки, а відмовки , типу не сподобався, то інше. В такому випадку краще купуйте нове в магазині, де за 14 днів зможете повернути. Без образ. :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pavel_domalchuk, дзвінки різні бувають. Якщо 20-30 дзвінків по півгодини, ясно, що батарея ще ніби непогана. :)

Але якщо по кілька хвилин, то справді, 8 годин (менше дня ) - це надто мало. І якщо була розмова про манібек - потрібно дотримуватись слова. Серйозні люди відразу повертають гроші. Навіть якщо покупцю не сподобався зовнішній вигляд через добу, і ніяких дефектів виявлено не було. Інакше це все дуже схоже на тупий лохотронський розвод - "Хто користується НТС М7 знає про заводський баг камери".

Я особисто - повертав. Повертав, попередньо усе оглянувши. Досить однієї скарги, щоб зіпсувати собі репутацію та совість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

манибек є манибек 2500 це не 100 і не 1000 грн - рекомендую повернути гроші

 

Молодець Володя.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pavel_domalchuk, дзвінки різні бувають. Якщо 20-30 дзвінків по півгодини, ясно, що батарея ще ніби непогана. :)

Але якщо по кілька хвилин, то справді, 8 годин (менше дня ) - це надто мало. І якщо була розмова про манібек - потрібно дотримуватись слова. Серйозні люди відразу повертають гроші. Навіть якщо покупцю не сподобався зовнішній вигляд через добу, і ніяких дефектів виявлено не було. Інакше це все дуже схоже на тупий лохотронський розвод - "Хто користується НТС М7 знає про заводський баг камери".

Я особисто - повертав. Повертав, попередньо усе оглянувши. Досить однієї скарги, щоб зіпсувати собі репутацію та совість.

Ясне діло що я не можу вам доказати,що батарея тримає належним чином,але я користувався цим телефоном от і написав що як на мене батарея тримає 2 дні,це при умові що я ним користуюсь,дзвінки,смс перевірка пошти.Тут вже залежить від користувача...

 

Ну слухайте що ж це за такі повернення,то так можна взагалі не купувати телефон,1 взав вернув,2й взяв - вернув...
Ніколи не треба розраховувати що я поверну його,якщо береш - дивись,прервіряй почитай про модель щоб знати всі нюанси.
Людина бачила фіолет,за батарею це видумки просто щоб роздути проблему. Чому я так кажу!?Тому що про батарею він написав коли я сказав що фіолет не є підставою для повернення от почав шукати "підстави")

 

Я максимально чесно виставив ціну,стан досить не поганий телефона,з телефоном зарядку дав оригінальну не китайську,ще й чохол класний дав і це за 2500,так людина навіть не торгувалась,ще й запитав чого так дешево продаю. Мені гроші потрібні були я би й дешевше віддав,дав би китайську зярядку ще дешевше було б.
Таких цін немає в Луцьку,телефон повнісю робочий я не поверну написав же ж.Тим більше після такого,проблему робить на рівному місті.

Кожен по різному зрозуміє цю ситуацію,я не поверну тому що брехати не потрібно було і все.

1 - ніколи не купуйте телефон в якому не бум бум

2 - хочете манібек,беріть новий телефон поганої якості АЛЕ в Магазині

3 - купіть на базарі,на варшавці телефон і спробуйте вернути і забрати гроші,я пропонував взяти інший і доплатити мені,Володя не захотів!!!

Miro,а це особисто вам.Серйозні люди перевіряють що беруть.

Хочуть дешево і щоб і якнайкраще,не буває такого!Немає грошей - не бери,вище себе нема чого скакати.

 

Якщо Вам,Володя стало легше - я за Вас дуже радий

Не томіть мене і людей,тема закрита для мене - ВСЕ!!!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

манибек є манибек 2500 це не 100 і не 1000 грн - рекомендую повернути гроші

угу

є ще така штука як "нот хепі"

для мене якщо домовлялись про "манібек 3 дні" значить можна повернути на протязі 3х днів "без пояснення причин", просто нот хепі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

манибек є манибек 2500 це не 100 і не 1000 грн - рекомендую повернути гроші

 

Молодець Володя.

 

Рекомендую думати перед тим як купувати те,в чому не розбираєшся!

Або іти з людиною яка роберається в цьому

Не вже людям нема що робити,сидіти переписуватись тут...

До побачення,всім!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблему на рівному місці зробив якраз таки продавець. 100% було відомо про камеру і батаруйку і при продажі про це промовчав.
А взагалі то якщо при купівлі було обумовлено манібек, то тут я цілком погоджуюсь з Zevs_Isver 

Яка різниця чому людина хоче повернути гроші якщо манібек був обговорений попередньо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вже людям нема що робити,сидіти переписуватись тут...

 

 

 

В смислі ? Форум не для цього придумали ? Чи можна переписуватись, лише там де ви дозволите ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото на вулиці не оцінити наскільки фіолетить! А якщо питали про недоліки то треба було розказати як за камеру так і за батерею, не всі торгують телефонами щоб знати недоліки всіх телефонів. Тому й домовляються про манібек щоб мати час оцінити, в вас взяли телефон на манібек а ви відразу видалили повідомлення про продаж!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую всім хто підтримав продавець думки не змінив натомість зробив ось що

123

post-14945-0-23078700-1450036230_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую всім хто підтримав продавець думки не змінив натомість зробив ось що

123

Так його, хай знає...

Смішно, чеслово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто користується НТС М7 знає про заводський баг камери

Що за дурня? Як можна взагалі користуватись ще не придбаним телефоном? Як можна знати про баг камери, якщо у вас про нього не було нічого написано? Ще й про всяк випадок двома сторонами домовлено про манібек.. Для чого тоді взагалі його обговорювати, якщо він вами не виконується?

 

Ніколи не треба розраховувати що я поверну його

**************************************************

 

Я максимально чесно виставив ціну,стан досить не поганий телефона

**************************************************

Мені гроші потрібні були я би й дешевше віддав

Інакше це все дуже схоже на тупий лохотронський розвод

Певно усе ж помилився я. Не схоже. Ой, не схоже!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Добавлю своїх пару копійок. Зранку чоловік купив телефон за 2500, В 13.50 того ж дня виставив його на продаж в OLX за 3300 (в описі за 3400) - http://olx.ua/obyavlenie/htc-one-m7-32gb-silver-IDhO4jo.html і до речі про недостатки в об`яві ні слова. Пройшло 3 дні і він пропонує мені обмін не iphone 4s neverlock, який до речі я тут також продавав і про недостатки і проблеми з телефоном також ні слова. Діло навіть не в різниці по грошах, просто чоловік хотіів на рівному місці наї... ти. А получилосб трохи не так. Так що робіть кожен сам висновки... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 17.01.2016 at 15:25, quicknick сказано:

Добавлю своїх пару копійок. Зранку чоловік купив телефон за 2500, В 13.50 того ж дня виставив його на продаж в OLX за 3300 (в описі за 3400) - http://olx.ua/obyavlenie/htc-one-m7-32gb-silver-IDhO4jo.html і до речі про недостатки в об`яві ні слова. Пройшло 3 дні і він пропонує мені обмін не iphone 4s neverlock, який до речі я тут також продавав і про недостатки і проблеми з телефоном також ні слова. Діло навіть не в різниці по грошах, просто чоловік хотіів на рівному місці наї... ти. А получилосб трохи не так. Так що робіть кожен сам висновки... 

Це ви про кого саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Манібек є манібек. Якщо домовилися 3-ри дні значить три дні (навіть тупо не сподобалося). Як на мене мало хто буде купувати в продавця який не дає манібеку - навіть при супер ціні на продукт. Не знаю як там хто трактує дане поняття. Але на мене це просто повернення грошей за товар (якщо на ньому не помітно ніяких дефектів за даний період). А там всі інші але і т.д. це другорядні речі. Тим більше камера не працює належним чином - а косяк це виробника, чи ще щось інше це другорядні речі. Її робота не влаштовує покупця.

Якби манібеку не було - то чоловік можливо і перечитав би н-ну кількість форумів, а так понадіявся на порядність продавця.

Короче моя думка така: "Сказав що даєш манібек - то давай".

  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.01.2016 at 10:37, quicknick сказано:

Вгадай з двох разів

якщо ви хлчете сказати що це посилання на моє повідомлення, то я вас розчарую. телефон в мене ще і я ним користуюсь і не закидав на продаж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Перевага Луцької борди в тому (і що мені дуже подобається) - тут є таке розуміння як манібек.  Ти маєш реальну можливість протестити товар та якщо щось не сподобається - повернути. Не одноразово сам користувався цим і, жодного разу не потрапляв на таких "принципових" продавців.

Дана ситуація виглядає достатньо банально, як на мене. Проадвець спихнув товар (саме спихнув), так як розумів, що за таку ціну його б ніхто інший не придбав. Як би сам товар дійсно був унікальним в свому ціновому сегменті, не думаю що в продавця булиб якісь сумніви що до його продажу комусь іншому, а так все зрозуміло. Дуже погано.

-1 до карми;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При продажі "з рук" ціна завжди відповідає якості або завищена. Випадки, коли хтось продає дешевше бо треба гроші, трапляються з ймовірністю виграшу в лотерею. Тому переважна більшість скарг в цьому розділі пов’язані з людською жадібністю. І не знаю чи трапляються випадки коли добровільно одна сторона визнала що жадібність="тупість і вльот", а інша покаялась в тому що скористалась чиєюсь слабиною. Ну але то просто думки вголос :)

Згоден, що потрібно дотримуватися манібеку якщо домовлялися. Але насправді це "по-панятіям", бо закон "Про захист прав споживачів" у стітті 8 (частина 2) однозначно каже "Стосовно непродовольчих товарів, що перебували у використанні та були реалізовані через роздрібні комісійні торговельні підприємства, вимоги споживача, зазначені у частині першій цієї статті, задовольняються за згодою продавця". Продавець звичайно не комісійний магазин, але то єдина стаття що відноситься до вживаного товару.
Була домовленість і її хтось недотримався – однозначно він козел, але не правопорушник бо офіційного визначення "манібек" не існує і кожен має право трактувати його на свій лад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...