Перейти до змісту

100500-та тема про релігію і її...


HWman

Рекомендовані повідомлення

Історія з життя:

Була собі одна людина, жінка, була у неї дитина років з 10-13, жили вони скрутно, якщо порівнювати з тим як живе моя родина то ми реально буржуї, але річ не про те. Жили скрутно, чоловік, як то кажуть "підсадив на чарку"... і пішли всі справи у них по схилу в низ, будинок занедбаний, топити немає чим... Йшли роки а "схильність" у даної жінки росла і ситуація все загострювалась, зявились запої. Останній запой привів до того, що вона водилася з місцевими можна сказати бомжами аби догнатись. Навіть сюжет був на телебаченні, типу горе мати, бідні діти.

Звісно з хати повиносилось все що можна було виміняти на алкоголь, на дитину забила і... Все котилось до того що пропаде людина. Кілька разів відкачували.

Але в останнє повернули вже практично зі стану "на межі", а сприяли цьому як ви думаєте хто? Не родичі котрих посилала куди подалі, не ми, так ми маємо відношення до цієї людини теж а віруючі сусіди, заодно знайшли віруючу організацію, яка займається такими от, можна сказати "покидьками" нашого з вами суспільства.

Чесно кажучи не знаю що вони там робили, що казали але через кілька років вони змогли повернути ту людину назад, з алкогольної нірвани, допомогли наладити життя їм з дитиною.

Зараз дана жінка прийняла якусь віру, чесно кажучи не знаю яку конкретно, але тоді коли все котилось під три чорти вона казала як ми з вами "Я в Бога не вірю, я вірю в науку".

Мораль кожен для себе зачерпне сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

є таке. Але перезомбування, це сторони однієї медалі. Нормальною вона, я впевнений, вже не стала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
В 12.11.2015 at 09:11, jack74 сказал:

є таке. Але перезомбування, це сторони однієї медалі. Нормальною вона, я впевнений, вже не стала

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 11.11.2015 at 01:03, HWman сказано:

Історія з життя:

Була собі одна людина, жінка, була у неї дитина років з 10-13, жили вони скрутно, якщо порівнювати з тим як живе моя родина то ми реально буржуї, але річ не про те. Жили скрутно, чоловік, як то кажуть "підсадив на чарку"... і пішли всі справи у них по схилу в низ, будинок занедбаний, топити немає чим... Йшли роки а "схильність" у даної жінки росла і ситуація все загострювалась, зявились запої. Останній запой привів до того, що вона водилася з місцевими можна сказати бомжами аби догнатись. Навіть сюжет був на телебаченні, типу горе мати, бідні діти.

Звісно з хати повиносилось все що можна було виміняти на алкоголь, на дитину забила і... Все котилось до того що пропаде людина. Кілька разів відкачували.

Але в останнє повернули вже практично зі стану "на межі", а сприяли цьому як ви думаєте хто? Не родичі котрих посилала куди подалі, не ми, так ми маємо відношення до цієї людини теж а віруючі сусіди, заодно знайшли віруючу організацію, яка займається такими от, можна сказати "покидьками" нашого з вами суспільства.

Чесно кажучи не знаю що вони там робили, що казали але через кілька років вони змогли повернути ту людину назад, з алкогольної нірвани, допомогли наладити життя їм з дитиною.

Зараз дана жінка прийняла якусь віру, чесно кажучи не знаю яку конкретно, але тоді коли все котилось під три чорти вона казала як ми з вами "Я в Бога не вірю, я вірю в науку".

Мораль кожен для себе зачерпне сам.

Ну я тобі скажу в мене на дачі теж час від часу ходять гарні дівчата і пропунують завітати на хрещення якогось новачка у їхню віру, так коли їм скажеш приходьте до нас в нас кожних вихідних дітей до виводу носять, знаєш зразу починають задкувати і забувають за чим прийшли, короч віра то таке головне поступати так що потім онуки могли сказати а в мене дідусь чи бабуся отакенні були а не такі як в твоїй історії,

отакі люди то якраз їхня аудиторія, на жаль для мене це ловці душ як не крути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допомогло і супер. А кожен вірить в те що сам хоче. Крові за різні релігії пролилося досить не мало і ще не відомо скільки прольється в майбутньому . . .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Тобто їй ніби то в визначений момент допомогло те, що вона повірила в Бога. І, що там у неї в голові я не знаю. А наука говорила їй, що можна пити і все буде добре... Так???

Чи якщо вона увірувала, то ця віра дала їй силу жити, і тоді Бог у її душі врятував її. А її мозок сам по собі і не думав рятуватись а травив себе травив з допомогою рук. Тому що наука.

Тоді значить таким людям треба вірити, бо наукові висновки в них нікудишні. 

Я бачила людей, які ходять до церкви та не вірять. Не церква рятує людину, а віра. Просто декому "колективно" легше думається та віриться. 

Не вірю я у віруючі організації. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, Iresjka said:

Я бачила людей, які ходять до церкви та не вірять.

теж за день до Великодня в центрі була ? :) ... а ще модно вінчатися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли людина втрачає сенс життя, вона може вхопитись за будь-яку філософію, аби тільки надихало. Не кожен може жити віри у якусь вищу ціль, розуміючи, що нема ніяких раїв, реінкарнацій (хіба що в сенсі. що атоми твоєї плоті стануть потім атомами іншого організму) і тому подібного, нема ніякої вищої сили, яка зробить чудо і допоможе, а все твоє життя — оце тут і зараз, і матимеш лише те, нащо настарався. Людині взагалі потрібно вірити.

З одного боку у самій вірі немає нічого поганого: вірте у що хочете, як на мене, тільки не кричіть про це у колонки у центрі міста. А з іншого — віра і породжує фанатизм. Неможливо ж вірити і критично оцінювати одночасно, бо це суперечливі процеси. Тому не знаєш, що від таких людей очікувати.

Я бачив приклади, коли людина зневірившись хапалась за різні ідеології і релігії в тому числі. Теж можна було сказати, що воно врятувало людину, але деякі з тих ідеологій — повна дурня, що пізніше людина і розуміла.

Тому, якщо хтось вірить в якусь виключну магічну силу релігії чи у те, у що вчить вірити релігія, то що я можу сказати? Або рівень шкільної освіти недостатній, або ви школу злісно прогулювали, і тому нема достатньої картини світу і розуміння, куди треба розвиватись.

Люди завжди віритимуть у якусь фіготєнь. Он зараз модна теорія про плоску Землю. Хоча, здавалося б, що побачити яка вона, може зараз ледь не будь хто, достатньо відповідно повітряної кулі і камери. Але ж ні — легше строїти теорії, від яких у нормальної людини плавиться мозок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Yuraul сказано:

Або рівень шкільної освіти недостатній, або ви школу злісно прогулювали, і тому нема достатньої картини світу і розуміння, куди треба розвиватись.

«Многие ученые верят в Бога. Те, кто говорит, что изучение наук делает человека атеистом, вероятно, какие-то смешные люди».  

Макс Борн,  немецкий и британский физик, один из разработчиков квантовой механики. Лауреат Нобелевской премии по физике за 1954 год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.04.2016 at 20:51, Voronin10 сказал:

отакі люди то якраз їхня аудиторія, на жаль для мене це ловці душ як не крути

Як не крути, але нашу православнуцеркву такі не цікавлять, бо не несуть туди гроші. Від них відвернулися всі (і ти і я), а штунди - ні. Їхня церква ближче до бога, ніж наша, якщо можна так сказати, бо в ній людського більше ніж в нашій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Як не крути, але нашу православна церкву такі не цікавлять, бо не несуть туди гроші. Від них відвернулися всі (і ти і я), а штунди - ні. Їхня церква ближче до бога, ніж наша, якщо можна так сказати, бо в ній людського більше ніж в нашій.

Наскільки я знаю, штунди платять 10% від доходу в місяць на потреби церкви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, alexvvv сказал:

Наскільки я знаю, штунди платять 10% від доходу в місяць на потреби церкви.

То по бажанню, як і в православній церкві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, nickel сказано:

Як не крути, але нашу православна церкву такі не цікавлять

в православній церкві існує така думка, що людина повинна прийти до Бога сама

тому і не заманюють до себе паству

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, alexvvv сказал:

Наскільки я знаю, штунди платять 10% від доходу в місяць на потреби церкви.

Так сказано в Біблії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, guest сказал:

в православній церкві існує така думка, що людина повинна прийти до Бога сама

тому і не заманюють до себе паству

Пффф, Бога можна нав'язувати, але нав'язати не можна. Добре подумай перед тим як відписувати мені на це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, sashulya сказано:

То по бажанню, як і в православній церкві

Якщо не віддавати 10%, то не попадете в рай, сенс тоді в церкву ходити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@alexvvv , я не казав, що наука робить людину атеїстом і цілком згоден зі словами автора. Більше того, мене свого часу операував дуже хороший віруючий нейрохірург, котрий вірить в Бога і любить музику Кейко Мацуї, це не заважає йому бути чудовим спеціалістом. Просто, у них така картина світу складається, а у мене — ні. Все нормально.

Я мав на увазі лише те, що є віра, а є "мракобесие" (підкажіть, як українською, якщо в нас є таке слово).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Yuraul Атеїзм це також віра і наука до цього може призвести, це все відносно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, alexvvv said:

Атеїзм це також віра і наука до цього може призвести

Чому атеїзм - це віра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

Чому атеїзм - це віра?

Тому що вірять, що бога нема :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму, взагалі, вірити можна лише людині, бо її дії неможливо точно передбачити.

А усе решту має наукове чи логічне пояснення, тому вірити чи не вірити в такі факти просто нерозумно.

Вони не залежать від віри, вони залежать від законів природи, від її механізмів.

Хоча, з іншого боку, все так відносно, так відносно... Абсолютно нормальний погляд на світ з точки зору того,

що його створила якась вища за нас сила і все підвладне її волі.

Вигляд всесвіту залежить лише від точки зору.

Для деяких елементарних частин і Земля цілком собі плоска.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наука не пояснює законів природи і чому вони саме такі, вона лише описує як вони працюють, тут питання в тому, де ці закони взялись на нашу голову? Цього наука не може пояснити :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слушно. Але з іншого боку, наука не стоїть на місці, і ніхто не відає, що вона там пояснить завтра.

Колись законом природи було те, що сонце зранку встає і що людина помирає від удару блискавки.

А тепер ми знаємо, чому так відбувається.

Навіть те, що зараз поза межами можливостей людської свідомості, може колись виявитись цілком доступним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Yuraul сказано:

А тепер ми знаємо, чому так відбувається.

Ми не знаємо чому це відбувається. Ми не знаємо чому є сила тяжіння і статична електрика, наука лише описує як це працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, alexvvv said:

Тому що вірять, що бога нема :)

Якого саме бога нема? Християнського? Мусульманського? Богів африканських племен? Синтоїстських богів?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...