Перейти до змісту

Будь ласка ДОПОМОЖІТЬ


areshkov27

Рекомендовані повідомлення

Дай бог скорейшего  выздоровления вашей маме и вам терпения пережить все это. Держитесь мы с вами!  скинул на приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

Доброго вечора Друзі!

Вибачайте що невідповідаю Вам вчасно! А вчора у силу моральних обставин.

Вчора перший раз у житті довелось викликати поліцію так як "родичі думають що Маму з лікарні уже не привезу і починають мітити на Батьківський будинок. Але їм не повезло, і Слава Богові і Вашим молитвам і Вашій підтримці вона потихеньку одужує. Так от почав викликати з 18:00год. А приїхали о 22:00. Я вже дзвонив і казав: мене уже два рази вбили і два рази закопали. Поки недодзвонився в обласне мвд. Руху не було. Всетаки приїхали аж 5 чоловік. Мусив написати заяву так як переживаю не за себе а за Маму, яку мав сьогодні забрати додому, але почала сочитись рана і її нажаль залишили у лікарні. Зробили сьогодні повторне мрт ніби все норм, але потрібно тепер везти зразки в онколабораторію, хоча уже 7 днів пройшло як вони їх мали зробити самі. Ось така друзі у нас оперативна медицина і нова поліція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки зміг стілький перекинув, вибачайте але зараз сам на мілі .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки зміг стілький перекинув, вибачайте але зараз сам на мілі .

Я Вам Щиро Дякую, а сума допомоги це не головне! Головне Ваша небайдужість, за що я Вам Щиросердечно Дякую.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня Друзі! Маю до Вас таке питання; потрібно відкупити ось такий препаратpost-20159-0-94283300-1448262927_thumb.j

У нас він дуже дорого коштує 570грн. За 1шт. А їх потрібно дві. Говорив з врачем, він каже що можна і подібний купити з польші або з іншої країни вони там дешевші, можливо хтось їздить часто

пороботі туди? Чи немоглиб Ви запитати? Реально тут купити немаю можливості.

Дякую

Засіб для профілактики утворення спайок, хірургічний матеріал що розспоктується розмір 5см на 7.5 см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тримайся друже! я вірю що завдяки не байдужим людям вилікуєш маму! а найгірше у житті коли нема рідних або підтримки від них! бажаю як найшвидше одужати!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня Друзі!

Вибачте що цей час неписав, був змушений поїхати на будівництво трішки підзаробити, але через погіршення стану Мами змушений повернутись.

Повернувшись додому я зтикнувся з такими проблемами з випискою що я просто вшоці. Дійшло до того що я був змушений звернутись у відділ охорони здоров'я, і тільки з вини Колихана Мамі стало гірше, подробиці і все що сталось напишу у вечері можливо комусь допоможе уникнути такої ситуації, мушу йти покормити Мамулю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Доброго вечора Друзі!

Нахлинули такі відчуття що це все!

Відчуваю що сили мене покидають, і руки починають опускатись. Мамі стало гірше, постійно болить голова, як сказали мені врачі це через те що втрачено 10 днів після виписки, і як взнали що нам нічого не призначили були вшоці! А все через те що я незміг відкупити ті кляті серветки, от через те мені 10 днів не віддавали виписку з призначенням, коли останній раз викликав швидку Мама вже немогла навіть слова сказати, щастя що приїхали розумні медики то вкололи дексаметазон від набряку мозку то Мамі на ранок стало краще. Теж саме призначили і в онкодиспансері. І призначили повторне мрт на завтра але нажаль завезти Маму на нього я вже немаю можливості, вже тиждень бігаю по фондах і райадміністраціях ніде допомоги недають, непередбачено. І тільки розумієш те що нікоми ми непотрібні, особливо хворі і немічні. Що робити далі я навіть уявлення немаю, напевне просто спостерігати як іде час, і віддати всю любов, це все що у мене залишилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Доброго ранку друзі! З Новим роком Вас міцного здоров'я Вам.

Вибачайте що турбую Вас у такі св'яткові дні, але Ви єдині до кого можу звернутись.

Мамі стало геть погано, вчора забрала швидка, стан дуже тяжкий, говорити неможе дихає тяжко, вже незнаю що мене чекає, і тільки одна думка ; чому така біда спіткала саме мене, мою сім'ю? Яж жив чесно нікого неображав, старався для Батьків як міг, допомагав чим міг, чому????? Боже???

І знову лікарня і знову лікування, і знову безгрошівь'я. І знову мушу просити ті кляті гроші, і знову у Вас. Вибачте мене друзі що звертаюсь у такі передсв'яткові дні, Будь ласка допоможіть хто чим може Будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+150 на Приват

Дякую.

Може чим треба допомогти, по будинку по квартирі я віддячу будь які роботи. Тільки будь ласка допоможіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неварто шукати пояснень чому... Робіть, що можете, а що не можете, залиште Богові.
Важко знайти слова підтримки, але Ви молодець! 
Перерахувала на приватівську. Тримайтеся, молитимусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неварто шукати пояснень чому... Робіть, що можете, а що не можете, залиште Богові.

Важко знайти слова підтримки, але Ви молодець!

Перерахувала на приватівську. Тримайтеся, молитимусь.

Щиросердечно Дякую Вам за слова підтримки і за саму підтримку. Дякую.

З Вами я маю надію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Різдвом Вас Друзі!

Дай Вам Боже Здоровья

І Вас з Різдвом! Як здоров'я Вашої мами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую друзі за вітання! Щиро дякую!

Нажаль Мамусю забрав додому сьогодні, врачі сказали що безсилі. Пухлина виросла знову, і вже 10см.

Тепер уся надія на чудо і на Бога. Дякую що допомагаєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую друзі за вітання! Щиро дякую!

Нажаль Мамусю забрав додому сьогодні, врачі сказали що безсилі. Пухлина виросла знову, і вже 10см.

Тепер уся надія на чудо і на Бога. Дякую що допомагаєте.

Нехай Бог допомагає і береже Вашу маму! Молитовно разом з Вами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З св'ятом Вас друзі!

Здоров'я, щастя, благополуччя у родинах.

Друзі! Якщо ще можете чимось допомогти, допоможіть будь ласка, приписали уколи дексаметазон, три рази на день, нажаль не лікують але хоть знімають набряк мозку чим полегшують біль. Нажаль непостійно маю можливість їх купувати. Будь ласка Друзі хто ще може хоть чимось допомогти допоможіть будь ласка,

Дуже Вам Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Доброго дня Друзі!

Дякую усім хто нестояв осторонь моєї біди і допомагав чим міг! 

Але Мами 17 січня нестало! Почав падати тиск швидка була безсила. Вибачайте раніше просто неміг відписати! Таке в душі робиться! Пустота!

Зате я знаю що я віддав їй усю свою любов. І зробив усе що міг, з Вашою допомогою Друзі! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...