Перейти до змісту

Куди служити ?


Sawik

Рекомендовані повідомлення

Строкова служба, є можливість вибрати куди.

Де дійсно навчать і буде толк зі служби?

Які спеціальності найбівльш затребуванні?

Юніт з легкою формою плоскостопості та дихроматії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пам'ятаю як мене на медкомісії воєнком питає: "ну що призовник, в яких військах хочеш служити?"

я відповідаю: "мені мол все-одно, головне щоб додому поближче"

воєнком каже: "ок, записуємо тебе в морфлот"

от такий от військовий гумор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто буде навчати?

ті всі спиті воєнкоми, які все життя своє пробухали, пополучали безплатне житло, пенсії, і сидять зараз по нормам, відлинюють від АТО - я не кажу про всіх, але таких багато.

А по сінці то кажуть, да я державі віддав свої кращі роки,а коли до діла питаєш що робив, і за що квартиру дали реально не знає що відповісти. І чому не хочеться піти зараз відробити те, що дала державав, то кажуть та ну нафіг я що дурний, нехай молоді йдуть.

А коли прийшла повістка то зразу в кущі, і давай ховатись, скандалити в воєнкоматі мол якого фіга йому такому крутому прийшла повістка - знаю такого особисто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навчать? ну при моїй службі в ППО в 1 рік в бойовій частині нормальній офіцери казали , що за рік солдата не навчити нічому по спеціальності, і не вчили. зараз же 1,5 роки служба? то хз . якщо "юніт" хоче чогось навчитись, тоді йому требо проситись до "учєбок", де 2-3 місяці проходить спеціалізоване навчання, далі направляють у частину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто буде навчати?

ті всі спиті воєнкоми, які все життя своє пробухали, пополучали безплатне житло, пенсії, і сидять зараз по нормам, відлинюють від АТО - я не кажу про всіх, але таких багато.

ти сам коли крайній раз був у військоматі?

інформація в тебе вже застаріла... зараз майже весь особовий склад військоматів оновлений, в основному з мобілізованих...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Служив в частині А0409 Новоград-волинський, Житомирська область.

Теж у військоматі так запитали, куди хочу? Сказав, що хочу стріляти, а не плац замітати. Відправили. Через пів року ригати хотів від того автомату АК74 (вибачте за прямоту).

Стройової майже не навчився, нею тільки в Десні трохи задовбували)))

P.S. Діло було майже 10 років тому.

А і ще одне...

На той момент - це була єдина частина в Україні з правилами НАТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навчать? ну при моїй службі в ППО в 1 рік в бойовій частині нормальній офіцери казали , що за рік солдата не навчити нічому по спеціальності, і не вчили. зараз же 1,5 роки служба? то хз . якщо "юніт" хоче чогось навчитись, тоді йому требо проситись до "учєбок", де 2-3 місяці проходить спеціалізоване навчання, далі направляють у частину

1 рік з вищою освітою.

До "учєбкі" частина має направити, чи на стадії розподілення?

Половину строковиків мають в нацгвардію, там напевне найефективніше навчання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воєнком каже: "ок, записуємо тебе в морфлот"

Але близько додому - Крейсер "Луцьк".

Юніт з легкою формою плоскостопості

Таких зараз 99,5%

Служив в частині А0409 Новоград-волинський, Житомирська область.

А цей, алкоголічно-наркоманський городок? (був там, саме таке враження і склалося...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@

Було раз, навіть з сослуживцями грузили, на пів живих тих лигарів в бобик)))

За то дівки там без комплексів і в перший вечір до себе на хату запрошують)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Строкова служба, є можливість вибрати куди.

Ого! Коли я служив (СРСР) - питали, "для галочки", всеодно направляли куди хотіли. Просився в ППО (як батько). Але всеодно, коли завезли в дивізію, пошикували, почали питати, хто ким був? Трактористів - в танкісти, сільських - в піхоту переважно.

Були і комп'ютерники - попали в штаб в шифрувальники (лафа). Я попав в з'вязок (конкуренція велика була, в одній команді - вінницький інститут програмістів). Впринципі не жалію.

Якщо є можливість вибрати рід військ - вибирай до чого душа лежить. Хочеш лафової служби - імхо авіація, або будь-яка маленька частина, там порядки "свойські" (чим більша частина - тим жорсткіше і "по-уставу"). Хочеш чогось корисного навчитися - просись в ремвзвод, будеш хоч в машинах розбиратись і руками багато чого навчишся робити.

Але всеодно той розподіл це - чистої води лотерея. Згадується якась серія ДМБ, там пацан сказав що Суріковське художнє училище закінчив (еліта), після того дали йому великого пензля, і фарбував паркан :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але близько додому - Крейсер "Луцьк".

Про корвет "Луцьк" - вже не смішно :_22:

Строкова служба, є можливість вибрати куди.

Ого! Коли я служив (СРСР) - питали, "для галочки", всеодно направляли куди хотіли.

Так було завжди, і при вільній :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sawik, йди в миколаївську 79, десант, сама матьора зараз.

А нацгвардія - то мусора, неблагородна це справа. Прийдеться патрулювати вулиці і намагатись пригузити підозрілих осіб. Мене раз такі зупинили, вийшов за пивом через дорогу, тверезий, футболка-спорт. штани і кросівки на босу ногу. Стояв з пляшкою (закритою) пива, намагався перейти дорогу поза переходом (рух був неінтенсивний, Грушевського). Привітались-представились, пояснили чого доколупались, почали розпитувати де живу. Намагатись перейти де не треба я перестав, а от за запитання "де живу" поставив "старшого" на місце (без хамства). Так і розійшлись. Не йди в нацгвардію, відчуєш себе Пепеесником якого ніхто в грош не ставить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Строкова служба, є можливість вибрати куди.

Шикарно, в мої роки такого шикарного вибору( принаймні на Одещині),не було. Ви поміркуйте на тим, до чого у Вас душа лежить, де можете бути корисним. Чесно кажучи,викликає повагу, Ваше бажання служити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідуть на зустріч тим хто не пручається)

Лафа не потрібна.

Дякую Vadimm, ще в середу будуть обговорюватись варіанти.

Про 703 інженерний полк (Самбір) знає хтось щось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідуть на зустріч тим хто не пручається)

Лафа не потрібна.

Дякую Vadimm, ще в середу будуть обговорюватись варіанти.

Про 703 інженерний полк (Самбір) знає хтось щось?

агласітє весь спіск, пжалуста...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам ще не знаю, комісар згадував Самбір. Середа, Теремно , влк і там по можливостям варіанти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 рік з вищою освітою.

До "учєбкі" частина має направити, чи на стадії розподілення?

Половину строковиків мають в нацгвардію, там напевне найефективніше навчання?

Можливі різні варіанти. Наприклад у воєнкоматі при розподіленні буває попадає що зразу в "учєбку" набирають. але частіше це міліція ("мєнти)). так було і в моєму випадку, але я тоді обрав зенітний-ракетний полк A0593 в м.Нікополь. в нас до речі теж деяких направляли вже після набору з частини на підвищення кваліфікації на 1-2 місяці в "учебку". наприклад, водіїв на війскові МАЗи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж за півтора роки життя, скільки можна грошей нормальному здоровому чоловіку заробити на гражданці, а тут йди на півтора роки валяти ваньку, чоловіче надоїсть вона тобі як гірка редька та армія на середині служби...

Згідний при умові іти валяти ваньку, тому і створена тема.

В ідеалі під командування професіоналів, які пройшли військові дії, а такі є, питання – де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж за півтора роки життя, скільки можна грошей нормальному здоровому чоловіку заробити

Чим (за нормальних умов) Армія не варіант? А до того йде.

йди на півтора роки валяти ваньку

Хтось і без армії із цим заняттям справляється.

чоловіче надоїсть вона тобі як гірка редька та армія на середині служби...

Не виключено. Але коли є бажання, то чому б і ні?

А може із чоловіка виросте справжній вояка? Стане генералом. І буде очолювати професійну Українську армію!?

в наш час, можливо все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KarambaAramba, вірно те, що рідні на першому місці. Добровольці, волонтери створили чудовий прецидент для досягнення кращого майбутнього. Гроші як засіб, достаток у кожного свій. Є мрії та цілі, шляхи досягнення інколи виглядають божевільними та не усім зрозумілим. Армія потрібна, сильна, уряд можна критикувати, але діяти пора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Самборі знаходиться дві частини інженера та хіміки, основна частина персоналу зараз знаходиться на Сході. З хіміками звязувався вони призивають на посади водіїв та хіміків. То що частини приймали участь в АТО добре, є досвідчені фахівці, які навчать спеціальності. Але потрібно вирішувати, що ближче до душі та плани на перспективу. Чи у Вашій майбутній професії набутий в армії досвід Вам знадобиться. Є багато випадків коли після демобілізації люди повязували свою долю з армією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...