Перейти до змісту

Чи хто тримає вдома БАР?


vaz75

раз пішла така п'янка, то може зберемося?  

62 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Нехіло ви так з дегустації однієї пляшки программу намалювали))) А в Патіо після опівночі чого сунутись? Доганятись чи там диско-пляскі?))

То, як би, жарт.

Є у когось в барі ?

А Red Label уже не канає?

Ну що. Виявили бажання 14 чоловік, але відписалося лише троє.. Завтра йду замовляти на 4 чоловік?

Хтось грозився раритетну горілку принести, чи здалося?

Я щось голосував....але чогось не видно мене,,,,враховуй пятого....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 126
  • Створено
  • Остання відповідь

Я щось голосував....але чогось не видно мене,,,,враховуй пятого....

Ну я на тебе розраховував :_04:

Телефонами бум мінятися? :_07:

З.і. Я робив відкрите голосування, але чомусь воно "закрилося" (далі додумуйте самі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій бар на сьогодні. Дещо уйшло, дещо прийшло)).

gud5mqgibvcp.jpg

П.С. На здибанку також би прийшов, познайомитись з форумчанами...Але, на жаль, дружина в ці дні буде тіпа у відрядженні (їде в Київ по роботі). А в мене діти дома самі, так що п'яним мені бути ніяк не можна...можу і загуляти,тобто і Патіо, і Версаль, і більярдні (в залежності від настрою) :_07: . Хіба що, якщо можна, заїду на годинку, з вами посиджу, кави поп'ю...Але це 50/50...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій бар на сьогодні. Дещо уйшло, дещо прийшло)).

П.С. На здибанку також би прийшов, познайомитись з форумчанами...Але, на жаль, дружина в ці дні буде тіпа у відрядженні (їде в Київ по роботі). А в мене діти дома самі, так що п'яним мені бути ніяк не можна...можу і загуляти,тобто і Патіо, і Версаль, і більярдні (в залежності від настрою) :_07: . Хіба що, якщо можна, заїду на годинку, з вами посиджу, кави поп'ю...Але це 50/50...

Ок, приходь (і пляшечку чогось смачненького бери), можеш не напиватися :_04:

Телефон свій дав в приват на всяк випадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось голосував....але чогось не видно мене,,,,враховуй пятого....

Ну я на тебе розраховував :_04:

Телефонами бум мінятися? :_07:

З.і. Я робив відкрите голосування, але чомусь воно "закрилося" (далі додумуйте самі)

Телнфон скину в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і пляшечку чогось смачненького бери

Та воно все таке не вкусне :0152::_07:

Хіба хочеш? Мусиш)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і пляшечку чогось смачненького бери

Та воно все таке не вкусне :0152::_07:

Не все, доприкладу, мартіні, беліс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це якийсь алкозельцер чи що?

по ходу дооовго ще сиділи, і я ще рано пішов)))

Та не так вже і довго, я десь біля 12(троха пізніше) був у дома.А це да, алкозельцер,так, для тіпа полегшення, хоча і не дуже погано,але думаю не завадить))) бо щось апетиту нема,піти мівіни запарити чи що,ГИ)))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ооо!!! пацикі ваще красавци (родичі) :) ну ти поняв, а я то не ризикнув,бо там купа дівчат усі труться крутять попами,а я під тейво))) короч від гріха подалі,але мужикі красавци просто балдєли,я щиро за них радий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кх..кх...добрий ранок)). Я тільки проснувся...славний був вечерочек)). Дякую всім за приємну компанію. Радий був познайомитись. Saddy, як добрався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого ж ти спиш))) я з 8-00 на ногах)

добрався нормально, але вийшов дуже вчасно - ще трохи і не встиг би

YouRich, краще про танці розкажи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я радий, що добрався без пригод. А на рахунок добго спиш...а що в вихідний, після п'янки-гулянки, ще робити? Зараз похаваю і в ванну заляжу, якийсь кінчік подивлюсь)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я радий, що добрався без пригод. А на рахунок добго спиш...а що в вихідний, після п'янки-гулянки, ще робити? Зараз похаваю і в ванну заляжу, якийсь кінчік подивлюсь)))

Подивися "Похмілля у Вегасі"!))))))))))Добре що у нас у компанії не було такого придурка))))))))65290318.png?1600

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що про танці... я також не пішов ризикувати))) Уж больно файна малишка там виджигала)). А я на "дієті"). Ось і приходилось тільки "меню читати")). А музичка класна була, "Чорна черешня" давали жизні, народ плясал, деякі дівчата між столиками зажигали... Пацани наші також пішли в пляс)). Короче, було классно...

yura-patriot, привіт, бродяга)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, привіт, бродяга)))

Здоров був! друже.Ех, з яким би я зараз задоволенням глянув би якийсь фільмєц Форсаж 7,або Місію 5, або комедію "Ми Мілери" або нове "Канікули". Але млять іду на ДН,ну нічого завтра ще вихідний)))))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...